Blog

Türk Telekom Yaz İnternet Paketleri ve Fiyatları Haziran 2023

Türk Telekom Yazlık İnternet, tüm hızlı ve orta süreli seyahatlerinizde yanınızda götürebileceğiniz en iyi taşınabilir bireysel web hizmetidir. Türk Telekom Yazlık İnternet sayesinde seyahate çıktığınızda ya da kurumsal gezilerinizde uzun süreli bağlantı ve cayma bedeli sorunlarıyla karşılaşmazsınız. 4 5G hizmetinden yararlanın Ayrıca ürünlerimizin kalitesi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Maksimum hız 100 Mbps Aşağıda 2, 3 ve 6 aylık limitsiz web konut paket seçeneklerinin nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler verilmiştir.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web, tüm müşterilerine ücretsiz Katma Değerli Şirketler de sunuyor. Pazarlama kampanyası kapsamında bağlantı ücretinin ücretsiz olduğu Türk Telekom Yazlık Web hizmetinin ana hatlarını yazımızda bulabilir, avantajlarını ve paket ücretlerini inceleyerek hizmetten hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web’in Faydaları Nelerdir?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web hizmetinin kullanımı için Türk Telekom taahhüt cayma bedeli alınmaz. Seyahat planlarınıza veya zamanınıza göre ayarlanabildiği için seçtiğiniz paket fırsatları için ekstra ücretlendirilmezsiniz. Bu avantajlara ek olarak farklı Türk Telekom Yaz Sezonu Web Avantajları aşağıdaki gibidir:

 • 2, 3 veya 6 aylık web paketlerinden birini seçin
 • Web tarife paketi satın aldığınızda sizden herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir.
 • Premium Muud aboneliği ile ayda 1.000 şarkı dinleyebilirsiniz.
 • Binlerce Türk Telekom ücretsiz WiFi Noktasına sınırsız erişimin keyfini çıkarın
 • Ücretsiz internet bağlantısı fiyatının keyfini çıkarın264₺
 • Pazarlama kampanyasına katılmanın birçok yolu vardır

Siz de FTTHFiberAltyapısı olarak satışa sunulan (bu kampanya kapsamında) iki veya üç aylık Modemlerin avantajlarından yararlanabilir, tatil veya seyahatlerinizde hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Başvuruları iki farklı şekilde yapılmaktadır:“Yeni Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı” ve“Mevcut Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı”. Yeni veya Mevcut Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı ayrımı, program boyunca talep edilen bilgilerin tamamen farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Türk Telekom Yaz Sezonu Web hizmetinizi çevrimiçi hale getirmek için izlemeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

Yaz Sezonu için yeni bir Türk Telekom Web Alıcısı iseniz:

 • Tarayıcınızı kullanarak Türk Telekom Resmi Web Sitesine gidin.
 • Detaylı AçıklamaYeniAbonelik Hizmeti” bölümüne ilerleyin.
 • “Telefon Numarası” etiketli kutuya cep telefonu numaranızı girin.“Cep Telefonu
 • İkinciİletişim Numarasıetiketli bölüme bir arkadaşınızın iletişim numarasını da yazabilirsiniz.
 • Formu doldurun.“Güvenlik Kodu” “” bölümüne tıklayın ve basın.“Gönder” düğmesine basın.

Mevcut bir Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı iseniz:

 • Tarayıcınız üzerinden Türk Telekom Resmi Web Sitesi hesabınıza giriş yapın.
 • Detaylı Açıklama“Paket Değişikliği veya Pazarlama Kampanyasına Katılım İşlemleri”” bölümüne ilerleyin.
 • “Cep Telefonu” yazan bölüme cep telefonu numaranızı girin.
 • Formda yer alan“Güvenlik Kodu” bölümünü eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun,“Gönder” butonuna tıklayın.

Yeni Türk Telekom Yaz Sezonu Web müşterilerinin web tipini doldurmaları gerekmektedir. Ayrıca mevcut Türk Telekom Yaz Sezonu Web müşterileri de“444 1 444” numaralı Türk Telekom Alım Şirketleri’ne bağlanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Paket Ücretleri 2023

Türk Telekom Yaz Sezonu Web, bağlantı sorunu olmadığı için sabit bireysel web’e göre biraz daha maliyetlidir. Fiber Altyapısı ve 100 Mbps’ye varan hızları ile yine de paranızın karşılığını en iyi şekilde verir. Bağlantı ücreti olmaması ve ücretsiz Premium Muud aboneliği size ekstra avantaj sağlar. İşte 2023 yılı için yüksek hızlı kotasız Pazarlama kampanyası ile 2023 yılı Türk Telekom Yaz Sezonu Web Paket Ücretleri ve Kullanım Süreleri;

Paket Fiyatları Paket Fiyat
16 Mbps’de Yaz Web’i 2 Ay 206,90₺
3 Ay 300,90₺
6 Ay 564,90₺
24 Mbps Hiper Web 2 Ay 228,90₺
3 Ay 333,90₺
24 Mbps Fiber İnternet 2 Ay 262,90₺
3 Ay 384,90₺
35 Mbps Hiper Web 2 Ay 298,90₺
3 Ay 438,90₺
35 Mbps fiber web 2 Ay 322,90₺
3 Ay 474,90₺
50 Mbps Hiper Web 2 Ay 308,90₺
3 Ay 453,90₺
50 Mbps Fiber İnternet 2 Ay 332,90₺
3 Ay 489,90₺
Fiber Web 100 Mbps 2 Ay 320,90₺
3 Ay 477,90₺
Türk Telekom Yaz Sezonu Web Ücretleri

NOT: Paket anlaşma ücretleri bölümündeki ücretler tam kullanım ücretleridir. Aylık faturayı elde etmek için paket fiyatını ay sayısına bölün.(Örn: 6 Ay 564,90₺ 16Mbps paket anlaşması aylık 564,90/6 = 94,15₺).

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Modem Ücretleri 2023

Türk Telekom Yaz dönemi Web pazarlama kampanyasından en iyi şekilde yararlanarak aldığınız web hizmetini kullanmak için bir Modem’e ihtiyacınız var. Modemler, web bilgilerini Türk Telekom sunucularından dizüstü bilgisayarınıza veya cep telefonunuza aktaran birimlerdir. Türk Telekom Yaz Sezonu Web paket anlaşması satın alsanız dahi“Yüksek Verimli Fiber” Modem olmadan web hizmetinden yararlanamazsınız. 6 aya kadar kullanım aralığı ile Türk Telekom Yaz Sezonu Web Modem Ücretleri 2023 yılı için aşağıdaki gibidir;

Modem Tipi Modem Tahsis Aralığı Vergiler Dahil Aylık Fiyat Modem Gerçek Değer Pazarlama kampanyalarında düşük maliyetli miktarların kullanılması
Yüksek Verimli Fiber Modem İki aylık dönem 96,00₺ 250,00₺ 58,00₺
Yüksek verimli Fiber Modem Üç Ay 64,00₺ 250,00₺ 58,00₺
Yüksek verimli Fiber Modem 6 Ay 32,00₺ 250,00₺ 58,00₺
Türk Telekom Yaz Sezonu Web Modem Ücretleri

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Fatura Ücreti Nasıl Yapılır?

Fatura ödemelerinizi Türk Telekom Yaz sezonu Web servisinizdeki bazı yöntemlerle de yapabilirsiniz. Faturalarınızın kesildiği gün ödenmesini sağlamak için otomatik ücret ödeme talimatı da verebilirsiniz.

 • “444 1 444” numaralı telefondan Türk Telekom Alıcı Şirketleri ile kart ücretleri
 • Türk Telekom Mağazalarında Para Yükleme
 • Finans kuruluşunuzun hücre programları aracılığıyla kredi veya banka kartı ücretleri
 • Türk Telekom On-line İşlemler programı üzerinden Kart Ücreti

Faturalar için Satın alma işleminizi PayPal ile de ödeyebilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz“Fatura ÖdendiBilgilerien az bir saat içinde e-posta veya kısa mesaj yoluyla alacaksınız.

TürkTelekom Yaz Sezonu Web Taahhütnamesi Nedir?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Taahhütnamesi, hem Türk Telekom’un hem de sizin haklarınızı koruyan bir belgedir. Taahhütname kapsamında hizmet kalitesinden hizmet bedeline kadar taahhütlerini yerine getirmekle yükümlü olan Türk Telekom ile taahhütname kapsamındaki ücretleri ödemekle yükümlü olan sizler arasında imzalanan bu belge taahhüt süresi sonuna kadar geçerliliğini korur. 5 sayfalık Türk Telekom Yaz Sezonu Web Taahhütnamesi’ni değerlendirmek isterseniz:

 • Türk Telekom Resmi Web Sitesine gidin.
 • “Belgeler “den “sekme “ye ilerleyin“Türk Telekom Yaz Bölümü “Sezonun Web Taahhüdü”
 • PDF’yi indirmek için düğmesine basın.“İNDİR Ekranınızın sağ üst köşesindeki ” düğmesine tıklayın.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedeli Ne Kadar?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bed eli Aldığınız hizmet, paket sözleşmenizin fiyatına ve taahhüt aralığınıza bağlı olarak değişir. Aralığınızın en üst seviyesine ulaştıkça taahhüt ücretiniz düşecektir.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedelinizin ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorsanız Türk Telekom Alıcı Şirketlerini arayabilir veya Türk Telekom İletişim Tesislerine gidebilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Dondurma Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web’inizi 180 Günü aşmayan bir süre için dondurabilirsiniz Hesabınızı yılda sadece bir kez dondurabilirsiniz. Yılda birden fazla kez dondurma işlemi yapamazsınız. web dondurma aralığınız boyunca aylık 7₺. bu 7₺ modem fiyatıdır ve dondurma işleminden bağımsız olarak faturanıza yansıtılacaktır.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Dondurma işleminiz için“444 1 444 “ten Türk Telekom Alıcı Şirketlerine bağlanabilirsinizTalebinizden itibaren 24 saat içinde webinizi dondurmanız gerekmektedir. Web dondurma süresi sonunda webiniz otomatik olarak tekrar açıldığında faturalandırmanızın yeniden başlayacağını bilmelisiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Nasıl Uzatılır?

Türk Telekom YazlıkWeb paket sözleşmenizin bitiş tarihi yaklaşıyor, hizmet kesintisi ve yeniden başvuru işlemleriyle karşılaşmamak için Türk Telekom Yazlık Web Uzatması yapmak isteyebilirsiniz. Türk Telekom Yaz Sezonu Web hizmetinizi“444 1 444” numaralı Türk Telekom Alıcı Şirketleri’ni arayarak veya Türk Telekom Mağazaları’nı ziyaret ederek uzatabilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web paketi sözleşmenizin yenileneceği uzatma işlemi sonrasında hizmet fiyatında değişiklikler olabilir. Yaz Sezonu’nu uzatmadan önce, paket anlaşması pazarlama kampanyası için herhangi bir fiyat değişikliği olup olmadığını mutlaka sorun.

Türk Telekom Yazlık Web Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom Yazlık Web’inizi iptal ettirmek isterseniz size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ne giderek“Türk Telekom Yazlık Web İptal Formu “nu doldurmanız gerekmektedir. Taahhütname’de belirtildiği üzere Türk Telekom Yazlık Web’inizin erken sonlandırılması durumunda bazı cezai tutarlar ortaya çıkabilir.

Bu ceza tutarı Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedeli olarak faturalandırılacak ve iptal işlemi gerçekleştikten sonraki ay tarafınıza gönderilecektir. Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedeli’ni ödediğinizde Türk Telekom ile aranızdaki yetkilendirme süreci sona erer.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Şikayeti Nasıl Yapılır?

Türk Telekom web işaretleme gücünüzle veya yaz sezonu web bağlantınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda, Türk Telekom İsim Merkezi’nden yardım alabilir veya çevrimiçi bir Türk Telekom Arıza Belgesi oluşturabilirsiniz. Burada, Türk Telekom İsim Merkezi’ni aramadan veya çevrimiçi bir arıza belgesi bırakmadan önce incelemenizi önerdiğimiz bazı faktörler listelenmiştir:

 • Elektrik kesintisi nedeniyle web bağlantınız kesilmiş olabilir.
 • Evinizde elektrik olduğundan emin olun.
 • Modeminizin güç bağlantısı kesilmiş olabilir.
 • Modemin bağlı olduğundan emin olun.

Son olarak, aşağıdakiler hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz:“Açık-KapalıModem anahtarınız arka tarafta olabilir. “KapalıAçık” konumuna getirerek yeniden bağlamayı deneyin. Bu adımlarla sorunu çözemezseniz Türk Telekom Name Heart’tan yardım alabilirsiniz.

You may also like...