Blog

Türk Telekom Bedava Dakikalar: Bedava Konuşma Kampanyaları

Konuşmayı seven müşterileri için birçok alternatif sunan Türk Telekom, şimdi de 2000 dakika hediye ediyor. Bedava konuşma paketleri ve Türk Telekom dakika pazarlama kampanyası ile hediyeleri kaçırmayın! Herkesle konuşun. Hediyeli 150 Paketi’ne geçiş yapan Türk Telekom faturalı hat müşterileri, saat 10:00 ile 15:00 arasında kullanabilecekleri 2000 dakikayı anında kazanıyor. Saat 15:00’ten sonra Bu ayrıcalıklardan şu şekilde yararlanabilirsiniz:

 • Telefonunuzdaki kısa mesajlar bölümüne “2000” yazın ve“5555 “e gönderin.
 • Bildirimi aldıktan sonra paketinizi hemen değiştirebilir ve 2000 dakika ödülünüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hattını kullanarak bedava dakika kazanmak çok basit. SMS göndererek veya özellikleri kullanarak bedava dakika kazanabilirsiniz. Türk Telekom’un birbirinden farklı bedava dakika stratejilerini dakika hilesi sitemize giderek görebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturalı Pazarlama Kampanyası

türk Telekom, 2023 yılında faturalı aboneleri için bedava dakika kampanyası başlatmıştır. Numarasını Türk Telekom’a taşıyan ve “Her Yöne Konuşmak Lazım” Paketlerinden birini seçen müşterilere Her Yöne 500 dakika konuşma süresi hediye ediliyor . İster faturalı ister faturasız olun, hediye dakikalarınızı alabilirsiniz.

Numara taşıma işlemi için 444 1 444 numaralı Türk Telekom İletişim Merkezi’ni arayabilir veya size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz. Bedava dakika kampanyalarını görmek için Faturalı Hatlar , Faturasız Hatlar sayfamızdan yürüttüğümüz tüm kampanyaları görüntüleyebilirsiniz Türk Telekom Çevrimiçi dersler mevcuttur.

Türk Telekom Kullandıkça Öde Bedava Dakika Kampanyaları

Türk Telekom’un faturasız hatlar için birçok bedava dakika kampanyası var. Bunlardan en popüler olanlarından biri “Yükle Kazan” pazarlama kampanyasıdır.

 • Ayrıca 30 TL Yüklü, gece 21.00 sabah 9:00 saatleri arasında kullanılması gereken bedava konuşma paketi alacaksınız.
 • Telefonunuzun Mesajlar bölümüne GECE yazın, büyük harflerle yazın ve gönderin. 4545.

Türk Telekom Bedava Dakika 2023

Türk Telekom’dan 2023 yılında bedava dakika kazanmak için yapılacak sms adedi üzerinden yapılacak işlemlerden bedava dakika kazanın. Türk Telekom’dan 2023 yılında kazanılacak bedava dakikalar aşağıdaki şekilde belirlenmiştir;

 • Türk Telekom’dan ücretsiz 50 ve 100 dakika
 • Türk Telekom woops müşterileri 7 gün boyunca 2000 dakika kazanacak.

WOOPS yazdıktan sonra 4545 ‘e mesaj gönderme SMS bölümünde büyük harflerle yazın.

Türk Telekom Ödül Dakikaları 2023 Stratejileri

Aktif bir Türk Telekom abonesiyseniz, 2023 yılında Türk Telekom, topluluk abonelerine SMS ile ödül dakikalar sunuyor. Sadece Türk Telekom aboneleri değil, başka bir hattınız varsa ve Türk Telekom’a geçiş yaptıysanız 444 1 444 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ödül dakikalardan yararlanabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Paketi

Türk Telekom, faturalı hat müşterilerine iletişimlerini kesintisiz sürdürebilmeleri için ücretsiz 50 dakika veya 100 dakika konuşma süresi hediye ediyor. Her şey şansa bağlı. Yapmanız gereken tek bir şey var.

 • Kısa mesajları cep telefonunuzun mesajlaşma bölümünde bulabilirsiniz.“PAKET“9090“.
 • Kazanacağınız dakikalar sadece Türk Telekom aramalarında kullanılabilir.
 • Ödülünüzü, bildirimi aldıktan sonra dakikalar içinde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom’un Bedava Dakika Verme Amacı 2023

Türk Telekom altyapısı ile yıllardır aktif olarak kullanılan telefonunuza Türk Telekom hücresel yazılımını indirerek bedava dakikalar kazanın.

TT ile Online İşlemler Selfy
Arayan Kimliği Plus Silme Süpürme
 • Türk Telekom on-line işlemler yazılımını telefonunuza indirdikten sonra telefon numaranız ve belirlediğiniz şifre ile cihaza giriş yapıyorsunuz.
 • Daha sonra “marketleri” ziyaret etmeniz gerekiyor Online işlemlerinizi tamamlamak için belirli durumlar için ayırdığınız dakikaları kullanın.
 • Ayrıca Türk Telekom’un her Cuma yepyeni ödüllerle güncellenen kişisel SİLSÜPÜR Yazılımı’nı kullanarak ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz.
 • Bu dakikalar cihaz tarafından günlük olarak belirlenir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakikalar

Türk Telekom, “Süpür Süpür” pazarlama kampanyası kapsamında müşterilerine her hafta ödül dakikalar sunuyor. Bu kampanya kapsamında her hafta 250 dakika hediye dakika kazanacaksınız. Ödül dakikalarınızı almak için;

 • Telefonunuzda Türk Telekom On-line İşlemler yazılımı yoksa, cihazı uygun çevrimiçi perakendeciden edinin.
 • Daha sonra Sil Süpür oyununu oynamanız gerekecektir.
 • Tüm talimatları tamamlamak için ödül dakikalarınızı kullanın.
 • Her Cuma farklı bir hediye ile etkileyici bir pazarlama kampanyası.

Türk Telekom Sefly Bedava Dakika

Telefonunuza birçok hediye ile gelen Selfie Yazılımına kayıt olup indirerek dakikalardan yararlanabilirsiniz. Türk Telekom yazılımındaki bedava dakikalardan yararlanabilmek için telefonunuzda en az 30 TL nakit bulunması gerekmektedir.

Türk Telekom Ücretsiz 2000 Dakika

Türk Telekom’un hizmetinden yararlanarak ücretsiz 2000 dakika kazanın. SABIT2000 yazarak 6368 ‘e SMS gönderin Canlı tarifeye 9 TL yüklediğiniz anda dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Bildirimi alır almaz dakikalarınızı kullanın.

Türk Telekom Ödüllü Konuş 2023 Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom’un her yöne konuşma kampanyası özellikle kadın aboneler için tasarlanmıştır ve pazarlama kampanyasının başlamasından önceki 1 ay içinde, her yöne dakikalar muhtemelen her gün yaklaşık 13.00-14.00 saatleri arasında tahsis edilecektir.

 • Türk Telekom’un kadın müşterilerinin aylık 25 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir.
 • Her zaman yazmalısınız. HERYONE DK Büyük harflerle 5555‘e gönderin.

Türk Telekom Ücretsiz 3000 Dakika

Türk Telekom, Türk Telekom Ev Telefonu alan müşterilerine hem ödül dakika hem de ödül web sunuyor. Türk Telekom ev telefonu satın aldığınızda 3000 şehir içi ve şehirlerarası dakika kazanacaksınız. Bu dakikalar 19.00 – 07.00 saatleri arasında kullanılmalıdır. Her ay otomatik olarak 4GB’a kadar hediye gönderilecektir.

Türk Telekom 12 Ay 500 Dakika Onnet Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom Ev Telefonu müşterilerine Onnet Pazarlama kampanyası kapsamında 12 ay boyunca 500 dakika hediye. Türk Telekom İletişim Merkezi’nden 12 ay taahhütle alacağınız ev telefonu ile Türk Telekom yönüne şehir içi ve şehirler arası aramalarınız için ücretsiz dakikalar kazanacaksınız. Kampanyaya katılım için herhangi bir ek ücret alınmaz, paket seçme zorunluluğunuz yoktur.

Türk Telekom Köy Avantaj Tarifesi ile Ücretsiz Konuşma

Türk Telekom, İçişleri Bakanlığı tarafından “Köy” olarak belirlenen bölgelerde kullanılmak üzere Ev Telefonu hattınıza ilk ay 3000 dakika hediye ediyor. Sabah 7:00 – Akşam 7:00 saatleri arasında geçerli olan 3000 hediye dakikayı almak için size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ne gitmeniz veya Türk Telekom Alıcı Hizmetleri’ni aramanız gerekmektedir;

 • Size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ne gidin ya da Türk Telekom Alo Operatörlerini arayın. Ödül dakikalarınız ev telefon hattınızı açar açmaz kullanılmalıdır.

Türk Telekom Bedava Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ücretsiz dakikalarınızın kalan dakikalarını öğrenmek için Türk Telekom Mobil Asistan ‘ı kullanabilirsiniz Servis Servis Menüsüne girin Ardından asistan sınıfını seçin. Buradan kalan menüleri veya kontör puanınızı seçerek kalan sürenizi belirleyebilirsiniz.

Türk Telekom dakika kampanyalarından kalan haklarınızı öğrenmek için cep telefonunuzun mesaj bölümüne mesajınızı büyük harflerle KALAN yazarak 5555 ‘e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom aboneleri kazandıkları ödül dakikaları sorgulayabilir ve hesaplarında kalan dakika kullanımlarını ücretsiz olarak öğrenebilirler;

 • Kalan dakikalar için müşteri hizmetlerini arayınız. 444 1 500
 • Kalan kullanımlarınızı Türk Telekom’un 9333 numaralı telefonunu arayarak da sorgulayabilirsiniz.
 • Türk Telekom’un web sitesini ziyaret ederek kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
 • *123#tuşladıktan sonra data ekranından ne kadar kullanım hakkınız kaldığını görebilirsiniz.

You may also like...