Blog

Özel Gizli Numaradan Arayan Kimliğini Bulma ve Öğrenme (Haziran 2023)

Artık gizli veya özel olmayan bir telefon numarası kullanarak sizi kimin aradığını kolayca öğrenebilirsiniz. Cep telefonlarında herkese açık olmayan bir numara göründüğünde herkes tedirgin olacaktır. Kimin aradığını korkmadan öğrenebilirsiniz.

Gizli numara aramanın şirketlere ve diğer amaçlara uygulanması da büyümektedir. Bu makale gizli numara sorgulama hakkında bilgi vermektedir.

Gizli Tutarın Faturalama Unsuru Çalışması

FaturaunsurundanGizli numaraları servisimiz ileöğreninKullandığınız hattın fatura bölümüne kolayca giriş yapabilirsiniz. Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom kullandığınız hattın fatura bölümüne kolayca giriş yapın Fatura bölümünüzden sizi arayan numarayı öğrenin.

Mobil hizmetinize ait şifrenizi bilmiyorsanız Müşteri Danışmanı veya Giriş Aracı’nı kullanarak giriş yapabilirsiniz. ŞİFRE AL tekniği.

Vodafone Gizli Tutar Çalışma Servisi

Vodafone’unuz varsa sizi kimin rahatsız ettiğini öğrenebilirsiniz. Vodafone gizli numara araştırma servisi . Vodafone’un bilinmeyen numaraları inceleme servisi, özel bir numaradan arayan kişiyi tanımlamanıza yardımcı olabilir.

Bilinmeyen numaraya mesaj göndererek ulaşabilir veya 11842’den 7048 ‘e 10 haneli cep telefonu numarasının mesaj kısmına KIM yazarak gönderebilirsiniz (Örnek: KIM5555555555)

Bu hizmet, cep telefonunuzun adres defterine kimlerin eklendiğini ve gizli bir numaradan kimlerin arandığını keşfetmek için kullanılabilir. Fazladan çağrı alıyorsanız savcılığa başvurabilirsiniz.

Turkcell Gizli Numara Öğrenme Servisi

Turkcell cep telefonunuz varsa, gizli numaraları kolayca bulabilirsiniz Beni Turkcell ile arayabilirsiniz gi̇zli̇ numara öğrenme hi̇zmeti̇ . Servis sadece Turkcell Bilgi müşterilerine açıktır ve tek kuruş ödemeniz gerekmez.

REHBERAKTİF Türleri 2200‘a kısa mesaj ile mesaj gönderebilirsiniz. Cep telefonunun on haneli numarasını sms kutusuna girerek 2200 ‘a kısa mesaj gönderin. KIM yazıp mesaj bölümüne cep telefonu numarasını girerek 2200 servis sağlayıcısına sms gönderebilirsiniz. Turkcell gizli numara bulma servisini kullanmak ücretlidir. Ayrıca Turkcell UpCall programını kullanarak her operatörün isimlerini ve kişisel numaralarını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Gizli Numara Öğrenme Servisi

Türk Telekom sayesindeGizligizli numara bulmaHizmetiKişiselnumaraları bulmak artık çok kolay. Bir Türk Telekom abonesi olarak, *100# Belirli bir sayfaya gitmek için menüyü kullanın. TT Mobil WAP Ayrıca 11855 hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Gizli numaranın kime ait olduğunu öğrenin. Gizli bir numara ile kimin aradığını görebilirsiniz. CIA hücre programı.

Kişisel Miktar Arayan Bulucu Şirketler

Kişisel bir numarayı kimin veya neyin istediği sorusu her zaman merak uyandırmıştır. Yardımcı program alma yöneticisi uygulamaları çok sayıdadır. Bu uygulamaların {donanım} ve altyapısı nedeniyle istenilen gereksinimleri karşılayamamaktadır. 118 80‘i tuşlayarak herhangi bir numaranın sahibine ulaşmak için ödeme yapabilirsiniz. 3. 48 TL 60 saniye. Başka farklılıklar da var. 11832 Aşağıdakiler hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 11842 En popüler olanları da her arama için ücret talep eden şirketlerdir.

*#38# Özel Gizli Miktar Bulucu Kodu

*38# ile gizli miktarları özel kodla bulunDüzenlemedenönce sizi tanıyan cep telefonu numaraları olduğunu göreceksiniz. Yeni yasa bu kodun kullanımını yasadışı hale getirdi. Gizli numaralardan kimin aradığını öğrenmek istiyorsanız savcılığa başvurabilir ve net bilgi alabilirsiniz.

Gizli Numaralardan Gelen Çağrılar Nasıl Engellenir?

Bilinmeyen numaralardan gelen çağrılar genellikle rahatsız edicidir. Çağrılar nasıl engellenir Ayrıca web sitemizde hakkımızda daha fazla bilgi bulabilirsiniz. gizli numaralar ? Bu metin size cevabı verecektir.

Türk Telekom ve Turkcell hat sahipleri;

  • Gizli numaraları *253# arama tuşunu kullanarak engelleyebilirsiniz.

Vodafone hat müşterileri;

  • Vodafone, gizli numaralara gelen tüm çağrıları engellemenizi sağlayan Sesli yanıt veya Self servis tedarikçileri sunmaktadır.
  • SMS bölümüne gerekli dört haneli numarayı girerek gizli numaralardan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.

You may also like...