Blog

Vodafone Faturasız Süper Kolay Tarife Paketleri 2023

Vodafone çok çeşitli cazip paketler sunmaktadır. Müşteriler ayrıca sınırsız aile aramalarının ve internet erişiminin keyfini çıkarabilirler. Vodafone Kullandıkça Öde, istenildiği kadar internet, SMS veya dakika sunan basit bir pakettir. Yeni müşteriler veya numara transferleri için mükemmeldir. Vodafone, 26 yaş altı gençlere özel seçenekler ve hediye kullanım hakları sunuyor. Vodafone Kullandıkça Öde Harika Basit paketlerine birlikte göz atın;

Vodafone Tremendous Simple 7 Paket anlaşması

Vodafone Muazzam Kolay 7, bir ay boyunca kullanım haklarını dengeli kullanan Vodafone müşterileri içindir. 7 GB Web, 750 Dakika ve 250 SMS ile 29,00TL’dir. Paketinizi Vodafone İletişim Merkezi veya Vodafone İsim Merkezi’nden satın alabilirsiniz. Paket tek kullanımlıktır ve arka arkaya satın alınabilir.

Vodafone Tremendous Simple 10 Paket anlaşması

Vodafone Tremendous Simple 10 paketini Vodafone İletişim Merkezi’nden nakit veya banka kartı kullanarak satın alabilirsiniz. Kredi bakiyesi gerekmez. Tremendous Kolay 10 paketi her ay otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bunun yerine 28 aya kadar geçerlidir. Aylık pakette 35.000 TL değerinde 10GB internet, 750 SMS ve 750 dakika bulunmaktadır. İnternet ve dakikaların her yöne gönderilmesine ihtiyacınız varsa, bu paket sizin için uygun olabilir.

Vodafone Muazzam 14 Basit Paket Teklifi

Hattınızı başka bir sağlayıcıdan Vodafone’a geçirdiğinizde bir dizi avantaj elde edebilirsiniz. Bunlardan biri de Tremendous Easy 14’lü paket. “Ben daha fazla internet istiyorum” diyenlerdenseniz bu bir alternatif olabilir. 12 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS’in fiyatı 40 TL. Otomatik olarak yenilenmiyor.

Vodafone Son Derece Basit 17 Paket Fırsatı

Vodafone’un Muazzam Kolay 17 paketi yeni Vodafone müşterileri için mükemmeldir. Paketin süresi dolduğunda, tekrar satın almanız gerekecektir. Tremendous simple 17 paketini satın almak için Vodafone Yan Bana programı gereklidir. Paket 17 GB internet, 750 SMS, 250 dakika ve aylık 17,00 TL ile geliyor.

Vodafone Tremendous Simple 25 Paket anlaşması

Sadece Vodafone müşterileri için Sadece internette biraz gezinmek isteyenler için Tremendous basit 25 paketi en iyi seçimdir. Tremendous paketini ikişer ikişer veya kontör yüklemeden banka kartlarınızla satın alın.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
En Basit Paket 25 25 GB Web, 750 dakika, 250 SMS 30.00 TL

Vodafone Tremendous Simple 2500 Paket anlaşması

Vodafone Tremendous 2500 size bol bol konuşma fırsatı veriyor. İnternette fazla vakit geçirmeyi sevmiyor ve sesli arama yapmayı tercih ediyorsanız bu paket tam size göre. Paketinizi Vodafone İletişim Merkezi’nden nakit veya banka kartı kullanarak satın alabilirsiniz.

Vodafone Basit Paket Kimliği Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Sadece 2500 $’a İnanılmaz Paket Anlaşması 2500 dakika karşılığında 250 SMS ve 500 MB web alabilirsiniz. 27.00 TL

Vodafone Genç Sade 6 Paket fırsatı

Vodafone Younger Simple 6, 26 yaşın altındaysanız ve Vodafone’a yeni geçtiyseniz tam size göre bir paket. Sınırsız WhatsApp kullanımına ve sosyal medyada büyük miktarda web güvenilirliğine ihtiyacınız var. Vodafone Younger Simple 6 paketini banka kartınızı veya paranızı kullanarak satın alabilirsiniz. 2GB web alanı sadece sosyal medya için geçerlidir.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Genç Basit Paket anlaşması 6 4 GB +2 GB Web, 750 Dakika 250 SMS Sınırsız WhatsApp 27.00 TL

Vodafone Genç Sade 8 Paket fırsatı

Yaşı 26 ve altında olanların yararlanabildiği Vodafone Genç Kolay Paketi’ni Vodafone İletişim Merkezi’nden banka veya kredi kartınızı kullanarak satın alabilirsiniz. Genç Kolay 8 paketi 28 günlüktür ve robot olarak yenilenmez. Genç Kolay 8 paketi ile WhatsApp’ta görüntülü, sesli ve yazılı aramalarınız web kotanızdan yemez. +3GB web sadece sosyal medya için kullanılabilir.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Genç Basit Paket anlaşması 8 5 GB +3 GB Web, 750 Dakika 250 SMS, Sınırsız WhatsApp 30.00 TL

Vodafone Younger Simple 12’li Paket

Vodafone Younger Simple 12’li paket, 26 yaş ve altı kişiler için geçerli olup, size +5GB sosyal medya web kullanım hakkı sağlar. En popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, web kullanım hakkınızdan düşülmez.

Vodafone Basit Paket Fırsat Tanımlaması Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Genç Basit Paket anlaşması 12 7 GB artı 5 GB internet, 750 dakika, 250 SMS ve Sınırsız WhatsApp 35,00 TL

Vodafone Genç Basit 16 Rekreasyon Paketi anlaşması

Bu paket 26 yaş altı oyuncular içindir. PUBG, Zula ve Twitch’te kullandığınız web de düşmeyecektir. Sınırsız web sadece oyun kullanımları için geçerlidir. Genç Basit 16 Video Oyunları paketini satın almak için Vodafone Name Middle ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Genç Basit Paket anlaşması Rekreasyon 16 16 GB artı Sınırsız Web, 750 Dakika ve 250 SMS. 44.50 TL

Gençlere Özel Vodafone Simple 30 Paketi

Vodafone Younger Simple 30 ise yalnızca Vodafone ağına yeni katılan ve henüz 26 yaşına ulaşmamış olanlar içindir. İlk ay da ücretsizdir. Bu pakete Vodafone İletişim Merkezi’nden ulaşabilirsiniz.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Younger Simple Paket anlaşması 30 25 GB + 5GB Web, 750 Dakika ve 250 SMS, Sınırsız WhatsApp 35,00 TL

You may also like...