Blog

Ücretsiz SMS Gönderme Ücretsiz Mesajlaşma Haziran 2023

En yeni ücretsiz SMS siteleri, kullanımları ve 2023’te ücretsiz mesajlaşma stratejileri hakkında bilgiler. Tüm operatörler (Turkcell Vodafone Türk Telekom Bimcell) ücretsiz SMS gönderebiliyor! Bu makale, deprem ve diğer saf felaketler sırasında internetten veya çevrimdışı olarak ücretsiz SMS göndermenizi sağlayan çeşitli Android ve iOS telefon uygulamalarını içerir.

Tanınan ilk SMS, Web’in ilk yıllarında gönderilmiştir. 1992BuSMS Vodafone UK tarafından gönderildi. Bu SMS’te “Yeni 12 Ayınız Kutlu Olsun” yazıyordu.

Gördüğünüz gibi,AYou can also click here to learn more about You can find out about this by clicking here.hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz; İngilizce dili SMS ile karıştırılmaktadır.Quick Message Service“. Dilimiz bunu yansıtmaktadır. “Hızlı Mesaj Servisi“. Cep telefonları, kullanım alanı içindeki kişiler arasında iletişim kurmak için kullanılır.

MMS, son dünya olayı ve uzmanlık olayının ardından SMS’in yerini almak üzere oluşturulmuştur. MMS aynı zamanda ses ve resim göndermemizi sağlayan yeni bir seçenek olan Multimedya Mesajlaşma Hizmeti anlamına da gelmektedir. Mesaj göndermenin birçok yolu vardır. Ayrıca hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Ücretsiz SMS Gönder en popüler web sitesidir;

Ücretsiz SMS gönderen siteler 2023

Yukarıda listelenen 4 web sitesi, ücretsiz çevrimiçi sms göndermenin en hızlı ve en mantıklı yoludur. Bunlar aynı zamanda binlerce müşteri tarafından kullanılanlardır. Operasyon açısından hepsi birbirine çok yakındır. Globfone, dört web sitesi arasında en öne çıkanıdır. Arama yapmaktan daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sesli arama veya ücretsiz mesajlaşma kullanarak istediğiniz miktara ulaşabilirsiniz. 2023 yılında, ücretsiz sms’e izin veren web siteleri sahneye çıkacak.

 1. Afreesms.com
 2. sendanonymoussms.com
 3. Mfreesms.com
 4. Globfone.com

Yaygın olarak kullanılan bir sistem olduğunu unutmamak önemlidir. Tamamen ücretsiz olmasa da, maliyeti ücretsiz olsaydı olacağından biraz daha yüksektir. Clicksend.com Bu, çoğu insanın ücretsiz SMS göndermek için kullandığı sitedir. Türkiye’de binlerce müşterisi var.

Diğer web sitelerinden farklı olarak hesabınızda belirli bir miktar para belirtir. Bu miktar 2 {dolar} olarak belirlenmiştir. Bu miktar için 100 SMS hakkınız vardır, belirlenmiş bir miktar belirlenmiştir . Ayrıca konumlandırmanıza her an erişebilirsiniz.

Bahsettiğimiz 4 programa ücretsiz SMS göndermek için web tarayıcınızdan girilebilir. Hücresel uygulamalar için de farklı seçenekler var.

Ücretsiz SMS göndermenin kullanım alanları nelerdir? 2023

Emojilerin kullanılabilirliği, uygulama içinde mesajlaşmayı daha keyifli hale getiriyor. Uygulama içi emojilere ek olarak görünümünüzü de özelleştirebilirsiniz. Ücretsiz mesajlaşma, yalnızca sizin görebileceğiniz bir şifreleme yöntemine de sahip olabilir.

Bu yöntemi kullanarak bilgileriniz için parolalar belirleyebilirsiniz. Gizliliğin önemli olduğu bir zamanda güzel bir özellik. İşte 2023’te ücretsiz SMS göndermenin nedenleri.

 • Bridgefy
 • Vojer
 • Serval Mesh
 • Firechat
 • Yürümek

Bridgefy

Bridgefy, sms göndermek için ücretsiz bir uygulamadır. Önce onu inceleyeceğiz. Zincirdeki farklı birimlerin Bluetooth aracılığıyla bağlanmasına izin vererek ücretsiz mesaj iletimine izin verir. GSM hizmeti, SMS veya web sağlayıcılarının bulunmadığı alanlarda uzun mesafelerde iletişim kurmak için kullanılabilir.

İngilizce köprü anlamına gelen bridge kelimesine ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Etrafta operatör olmadığında, sistem bir deprem sırasında otomatik olarak devreye girecektir. Bu uygulama, ismiyle benzer bir mantık kullanarak kısa mesajları iletir. En yakın kişiden en uzaktaki kişiye aktararak çalışıyor. Sistem üzerinden aynı mantıkla çalışan ücretsiz SMS amaçlarımızdan bir diğeri olan Vojer de iyi bir seçimdir.

Vojer

Vojer, ağ olmadığında birimler arasında bağlantı sağlaması açısından Bridgefy’a benzer. Birden fazla ünite ile iletişim kurabilir. Vojer’in rakiplerinden farkı, sistemin makine için herhangi bir kullanıcı girişi gerektirmemesidir. Bunun tek istisnası hava durumudur.

Bu yardımcı program yalnızca iOS tabanlı mobil cihazlarla uyumludur. Uygulama şu an için diğer platformlarda mevcut değildir. Vojer, dünyadaki herhangi birine kısa mesaj göndermenizi sağlayan ücretsiz bir SMS mesajlaşma uygulamasıdır. Ayrıca internetin olmadığı acil durumlarda bilgi alışverişi yapmanızı sağlar.

Serval Mesh

Serval Mesh, Bluetooth üzerinden sms göndermenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Bu bir topluluk yaratır. Serval Mesh, toplulukların olmadığı alanlarda arama yapabilir. Bu işlev en karlı ve popüler olanıdır. Serval Mesh ayrıca gizli bilgi alışverişi yapmak ve mesaj göndermek için harika bir yoldur.

 • Mesaj göndermenin yanı sıra uygulama ile birbirinize bilgi gönderebilirsiniz.
 • Bu cihaz Android cihazlar ile uyumludur.
 • Programı yalnızca kısa bir süre içinde indirdikten sonra kullanmalısınız.
 • Talimatlar ilgili yardımcı programda yer almaktadır.

Firechat

Firechat, ücretsiz çevrimdışı mesajlaşma için harika bir Android uygulaması örneğidir. Yukarıdaki programlara ve mantığa dayalı olarak çalışır. Çevrimdışı mesajlar ve bilgi paylaşımı için kablosuz bir topluluk oluşturur. Bu topluluktaki mesajlar müşteriler arasındaki iletişimi kolaylaştırır. Bu amaçlar radyo altyapılarına benzer bir şekilde çalışır.

 • Bilgi alışverişi için cep telefonlarının Wi-fi iletişim yöntemlerini kullanın.
 • Play Retailer bu cihazı satan tek perakendecidir.
 • Bu mesajlar, müşteri önerilerine yanıt olarak 70 metreye kadar yayılabilir.
 • Alan ne kadar yakın olursa, sonuçlar o kadar iyi olur.
 • Sınıflarda ve otobüslerde hızlı bir şekilde, kesintisiz olarak mesaj göndermek mümkündür.

Yürümek

Ücretsiz sms mesaj servisimiz Hike adını taşıyor. Farklı amaçlar gibi, 100 metreye kadar bir topluluk var. Hike bazı yönlerden farklıdır. Daha küçük boyut, diğer amaçlara göre daha faydalıdır.

You may also like...