Blog

Türk Telekom Mobil Wifi: Taşınabilir İnternet Paketleri 2023

Türk Telekom Taşınır Ev Web, 4.5G kalitesinde hizmet veren ve hücresel Wi-Fi özelliğine sahip modemler ile interneti evinize getiren bir web servisidir. 2023 yılı için Türk Telekom Hücresel Wi-Fi ile wi-fi ev web hizmeti alacak, dizi ve filmlerinizi yüksek hızlarda ve donmadan izleyebileceksiniz. Ayrıca Türk Telekom Hareketli Ev Web ile tanışmak istediğinizde size tamamen farklı 2 paket seçeneği sunulabilir.

Bu ev web paketleri modemli ya da modemsiz olarak sunulmaktadır. Modemsiz paket, evinizde taşınabilir internet modemi varsa kullanılabilir. Evinizde modem yoksa modemli paketler de mevcuttur. Türk Telekom Taşınabilir Ev Web hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilir, size en uygun paket seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Wi-Fi Kampanyaları 2023

Türk Telekom Cepten Wi-Fi Ev Web Paketleri, 4.5G hızında hizmet verirken sınırsız erişim için 2 farklı Cepten Wi-Fi Ev Web seçeneği sunuyor. Tarife paketleri şebekenizde hizmet almadan önce kullanılabilir. 19₺ ‘ye kadar çıkabilirsiniz 154₺ En kapsamlı paket için Türk Telekom Hareketli WiFi 2023’ü seçin. Türk Telekom Moving Wi-Fi 2023 Pazarlama kampanya başlıkları ve detayları aşağıda yer almaktadır:

Türk Telekom Evimde Cepte Wi-Fi Tarife Paketleri 2023

Hem 24 Ay Taahhütlü Paketlerde hem de Taahhütsüz Paketlerde mevcuttur. Türk Telekom Evimde Mobil Wi-Fi Tarife Paketi, Türk Telekom tarafından sunulan faturalı bir tarife paketidir. Evimde Cepte Wi-Fi bağlantısı için işlemler Türk Telekom Mağazaları’ndan yapılır ve bu tarife için web kısıtlaması bittiğinde ekstra bilgi paketleri satın alınabilir. Türk Telekom Evimde Cepte Wi-Fi Tarife Paketi 2023 değerinin detaylarına göz atalım:

Cepten Wi-Fi Paket Başlığı Hücre Wi-Fi Bilgi Verileri Hücre Wi-Fi Bağlanabilirlik Hücre Wi-Fi Adanmış Hücre Wi-Fi Adanmışlık Yok
Evimdeki en önemli 10 şey 10GB Web 4.5G 19.yirmi dört ay için 00₺/Ay 29,00₺ / Ay
Evimdeki Yirminci 20GB Web 4.5G 24 Ay
29,00₺ / Ay
39,00₺ / Ay
Evimde 50 tane var 50GB Web 4.5G 24 Ay
64,00₺ / Ay
84,00₺ / Ay
Evimde 100 tane var 100GB Web 4.5G 24 Ay
135,00₺ / Ay
165,00₺ / Ay
Evimde 10 modem var 10GB Web 4.5G 24 Ay
46,00₺ / Ay
49.00₺ / Ay
Evimdeki modem 20 yaşında 20GB Web 4.5G 24 Ay
60,00₺ / Ay
63,00₺ / Ay
Evinize 50 ücretsiz modem alın 50GB Web 4.5G 24 Ay
99,00₺ / Ay
102,00₺ / Ay
Modem ile Evde 100 Alın 100GB Web 4.5G 24 Ay 154,00₺ / Ay 167,00₺ / Ay
Türk Telekom Evimde Mobil Wi-Fi Tarife Paketleri

Türk Telekom Kullandıkça Öde Cepten Wi-Fi Tarife Paketleri 2023

Türk Telekom Kullandıkça Öde Taşınabilir Wi-Fi Tarifesi 180 güne kadar kullanım ve 50GB internet kısıtlaması ile sadece bir kısa mesaj ile satın alınabilir. Süresi dolan tarife paketi sözleşmeniz üzerinden yeniden satın alacağınız Türk Telekom Kullandıkça Öde Taşınabilir Wi-Fi Tarifesi 2023 Paketleri aşağıdaki gibidir:

Cepten Wi-Fi Paket Başlığı Hücre Wi-Fi Paket Dönemi Hücre Wi-Fi Paket İçeriği Hücre Wi-Fi Paket Ödeme Hücre Wi-Fi Paketinizi havaalanından teslim alabilirsiniz.
Hücre 20 30 Gün 20GB 59₺ / Ay “MOBIL 20GB” yazıp“5555 “e gönderin.
Mobil 30 90-Gün-Yaş 30GB 79₺ / Ay Metin“MOBIL 30GB“5555“.
Hücre 50 180 Gün 50GB 109₺ / Ay “MOBIL 50GB” yazın“5555 “e gönderin.
Türk Telekom Kullandıkça Öde Mobil Wi-Fi Tarife Paketleri

Türk Telekom Hareketli Web Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Hareketli Web, 4.5G hızında ve kablosuz olarak internet bağlantısı sunan tarife paketlerine sahip bir hizmettir. Tamamen farklı hız seçeneklerine ve tamamen farklı taahhüt sürelerine sahip Türk Telekom Hareketli Web Paketlerine 3 farklı şekilde başvurabilir ve 48 saat içinde hizmet almaya başlayabilirsiniz. Hizmet sürecinizde aşağıdaki cihaz stratejilerini ve belgeleri kullanabilirsiniz:

 • İsterseniz Türk Telekom İletişim Tesislerine giderek onaylı bir özel kişi ile hizmetinizi sunabilirsiniz,
 • Dilerseniz Türk Telekom Alıcı Danışmanı ile cep telefonundan iletişime geçebilirsiniz,
 • Ayrıca Türk Telekom Resmi Web Sitesi üzerinden On-line Hizmet Tipini doldurarak hizmet sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Gerekli Belgeler

 • T.C. Nüfus Cüzdanı veya Kimlik Kartı
 • Türk Telekom Taşınır Web için başvuru sahibinin kimliği dahilindeki herhangi bir sabit fatura
 • Hukuk uzmanının şirket fonksiyonlarına katkısı

Türk Telekom Cepten Web Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Cepten Wi-Fi Tarifelerinden birini kullanan müşterilerin kullanabileceği bu kota sorgulama tipi ile kotanızı aşmanızı engelleyebilir ve fazla ödemelerin size yansıtılmasını önleyebilirsiniz. Türk Telekom müşterileri için web kota işleminin ücretsiz olduğu servisten alacağınız hizmet aşağıdaki gibidir:

Cep Wi Fi Paket Başlığı Hücre Wi-Fi Kota Sorgulama Hücre Wi-Fi Paket İptali
Hücre 20 Aşağıdaki butona tıklayarak birisine mesaj gönderin.“KALAN 20GB MOBİL”“”5555“. Aşağıdaki butona tıklayarak birisine mesaj gönderin.“IPTAL Mobil 20GB“”5555“.
Cep 30 Aşağıdaki butona tıklayarak birisine mesaj gönderin.“KALAN TELEFON 30GB“5555“. Aşağıdaki butona tıklayarak birisine mesaj gönderin.“IPTAL Mobil 20GB“5555“.
Cep 50 Aşağıdaki butona tıklayarak birisine mesaj gönderin.“KALAN 50GB MOBİL“”5555“. Aşağıdaki butona tıklayarak birisine mesaj gönderin.“IPTAL Mobil 20GB“5555“.
Türk Telekom Web Kota Sorgulama ve Paket İptali

Türk Telekom Cep Altyapısı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Cep Wi-Fi hizmetinden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey bulunduğunuz yerde Türk Telekom altyapısı olup olmadığını sorgulamaktır. Türk Telekom Cep Wi-Fi Tarifelerini satın alsanız bile altyapı yoksa web hizmeti alamazsınız. Dilerseniz Türk Telekom Taşınabilir Wi-Fi için altyapı sorgulaması yapabilirsiniz,

 • Türk Telekom Koruma Haritasına girerek listeyi görüntüleyebilirsiniz Web sitesi seçmeWebAltyapısıÜstpaneldeki seçenekler listesinden “” seçeneğini seçin.
 • Aşağıdaki formu doldurun.“İl İlçe Mahalle Yol Cadde, Dış ve İç Kapı NumarasıSoltaraftaki ekranınızda yer alan bilgileri tamamlayın. Aşağıda “DOĞRU “nun nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler verilmiştir.
 • Bilgilerinizi girdikten sonra butonuna tıklayınız. “Altyapı Sorgulama” butonuna tıklayınız ve bekleyiniz.
 • Resimde gördüğünüz gibi Türk Telekom ikonu karşınıza çıkarsa bulunduğunuz yerde Türk Telekom Altyapısının mevcut olduğunu gösterir.

Türk Telekom Hareketli Web Para Çekme Ödemesi Ne Kadar?

Türk Telekom Mobil Web Paketleri genellikle aşırı bir sadakat aralığına sahip değildir ancak işler beklediğiniz gibi gitmeyebilir ve muhtemelen Cep Wi-Fi hizmetinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. Türk Telekom Mobil Web sağlayıcılarında normal bir Cayma Ödemesi diye bir şey olmamakla birlikte, kalan taahhüt aralığına ve sahip olduğunuz tarife paketi anlaşmasına bağlıdır. Türk Telekom Mobil Web Cayma Bedelinizi“444 1 444” numaralı telefonu arayarak ya da Türk Telekom Mağazaları’nı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Wi-Fi Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Mobil Wi-Fi hizmeti için her ay ortak fatura ödemesi yapmanız gerekmektedir. Ödemenizin gecikmesi durumunda hizmetinizde kesintiler yaşayabilirsiniz. Ayrıca ödeme yapmanız gerekebilir. 31₺ kapatma-açma ücreti ödemeniz gerekebilir. Herhangi bir rahatsızlıktan kaçınmak istiyorsanız, para yatırmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

 • Ayrıca kullandığınız finans kuruluşunun cep telefonu uygulamasına girerek de faturanızı ödeyebilirsiniz.“Fatura Bedeli” sekmesi,
 • Dilerseniz Türk Telekom Resmi Web Sitesini kullanmalısınız,
 • Türk Telekom Mağazalarına da gidebilirsiniz,
 • Otomatik ödeme talimatı vermek için banka veya kredi kartlarınızı da kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Cep Wi-Fi Arayüz Şifresi Nedir?

Türk Telekom Cep Wi-Fi müşterisi iseniz modem kurulumlarınız Türk Telekom Hizmet Grupları tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Cep WiFi kurulumunuz sırasında sistem bir arayüz şifresi atayacaktır. Web güvenliğinizi sağlamak için bu arayüzün değiştirilmesi gerekmektedir.

Arayüz şifresi otomatik olarak atanır:“turktelekom“. Arayüz şifrenizi hem Türk Telekom Alıcı Hizmetlerini arayarak hem de Türk Telekom Arayüzünü kullanarak değiştirebilirsiniz.

Türk Telekom Cep Wi-Fi Ekstra Web Paketi Nasıl Alınır?

Türk Telekom Cepte Wi-Fi Tarife Paketi dahilinde kullanmanız gereken web biterse Cepte Wi-Fi Ekstra Paketleri’ni kullanarak 10GB Ekstra Web satın almalısınız.

Aynı zaman dilimi içerisinde birden fazla satın alma işlemi de yapabilirsiniz. Ekstra Web Paketleri’nin sadece 10GB Paket Fırsatı üzerinden satın alınabileceğini lütfen unutmayın. Ekstra Web Paketi nasıl satın alınır?

 • Cep telefonunuzdanMOBILEKYazarak“5555‘e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Bildirim telefonunuza geldikten sonra hemen web paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Cep Wi-Fi’nin pil kapasitesi nedir?

Türk Telekom Cep Wi-Fi 8 saate kadar çalışır Batarya içeridedir. Pilinizin bitmesi durumunda modeminizle birlikte gelen şarj cihazını kullanarak yeniden şarj edebilirsiniz. Pilinizin zamanla bozulması durumunda Türk Telekom Mağazaları’na giderek yeni bir modem satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Cep Wi-Fi Nasıl Dondurulur?

Türk Telekom Cep Wi-Fi aboneliğinizi dondurmak isterseniz 1 12 ay içerisinde 90 gün süreyle ve 31₺ kapama-açma bedeli ödeyerek aboneliğinizi dondurabilirsiniz. 90 gün dondurulan Türk Telekom Cep Wi-Fi aboneliğinizin 90 gün sonunda rutin olarak açılacağını ve faturalandırılacağını unutmayın. Türk Telekom Mobil Wi-Fi dondurma işlemi:

 • Dilerseniz Türk Telekom Alıcı Hizmetleri’ni arayabilirsiniz
 • Ya da bir Türk Telekom İletişim Merkezi’ne gidebilirsiniz.

Tahsis edilen paket anlaşmasını kullandığınızda, hizmetinizi dondurmak için harcadığınız süre genellikle tahsis aralığından düşülmez. 24 aylık bir sözleşmeniz varsa, buna üç ay ekleyebilir ve 27 ay olarak değerlendirebilirsiniz.

Türk Telekom Cep Wi-Fi Işığı Altta Yanmıyor

Türk Telekom Hücresel Wi-Fi’den web hizmeti alabilmeniz için modeminizin doğru çalışması gerekmektedir. Her zaman yanmayan hücresel Wi-Fi ışıkları, web hizmeti alamayacağınız ve işinizin kesintiye uğrayacağı anlamına gelir. Hücresel WiFi ışığınız yanmıyorsa aşağıdaki çözümleri deneyin.

 • Hücresel Wi Fi pil gücü kullanan bir modem türüdür. Modeminizdeki pil biterse ışığınız çalışmayacaktır. Modeminizle birlikte verilen şarj cihazını kullanarak modeminizin pilini şarj edin.
 • Sorun Hücresel Wi-Fi’de ise ışıkların yanmaması mümkündür. Sorunu gidermek için SIM Kartın cihazınıza doğru takılıp takılmadığını test edin.
 • Türk Telekom Cepte Wi-Fi Tarife Paketinizdeki kullanım haklarınız sona erdiğinde ışıklar devreye girmeyebilir. Tarife paketi sözleşmenizi kontrol ederek kullanım sınırı olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Kotanızın dolması durumunda web üzerindeki diğer seçenekleri kullanın.

Sorunu hala çözemediyseniz Türk Telekom Alıcı Hizmetlerini arayarak sorunun çözümü için yardım isteyebilirsiniz.

Türk Telekom Taşınabilir Wi-Fi Açılmıyor

Türk Telekom Taşınabilir Wi-Fi’nin aktif olmamasının 2 nedeni vardır. Birincisi, modeminizin pili bitmiştir. Modem şarj cihazını kullanarak modeminizi şarj edin. Eğer sorun bataryadan kaynaklanmıyorsa o zaman teknik bir arıza olduğu sonucuna varabiliriz. Türk Telekom teknik arızalarında cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmaması için modeminizi kendinizin açmaya veya tamir etmeye çalışmamanız çok önemlidir. Teknik yardım için Türk Telekom İsim Merkezi’ni aramanızı tavsiye ederiz.

You may also like...