Blog

Vodafone Faturasız Tarifeler 2023 SMS ile Yapılan Paketler

Vodafone, kullandıkça ödemeyi tercih edenler için konuşma tarifeleri de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sunar. Vodafone 2023’te SMS’te veri içeren en iyi yeni tarifeler. Vodafone’un kullandıkça öde tarifeleri Vodafonelular ve yeni gelenler için farklı tarifeler sunuyor.

Vodafone’un en uygun yeni tarifelerini ve devam eden tarifelerini Yanımda programı üzerinden görebilirsiniz. Vodafone ayrıca kullandıkça öde tarifeleri de sunmaktadır.

 • Tarifeler sınırlı bir süre için geçerlidir
 • Tarifeler yenilendi
 • Gençler, FreeZone’un kullandığın kadar öde tarifelerine benzer seçenekler arasından seçim yapabilirler.

Vodafone Özel Yenileme Paketi anlaşma Tarifeleri 2023

Vodafone, kullandığınız tarifenin yeterli olmadığı durumlarda ek içerik ve faydalar sunan bir dizi yeni tarife sunuyor. Vodofone, aylık yüklemelerinizle birlikte yenilenen bir fayda paketi sunar. Vodafone Yenilenen Tarifenizi her ay yenilemek istiyorsanız yazmanız gerekmektedir. Yenile 7000 kısa mesaj olarak birine gönder.

Vodafone 2GB Tarifesi Yenilendi

Vodafone avantajlarından yararlanın Yeni web sitemiz hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Paket Avantajı, SMS Gönder 7000 YENİLENEN2 GB yazarak telefonun mesaj alanına kelimeyi büyük harflerle yazın. Bu tarife 30 gün boyunca kullanılmalıdır.

 • Web 2 GB
 • 750 dakikalık konuşma süresi
 • Birine hediye olarak 250 sms verin.

Vodafone 4 GB Tarifesini Yeniliyor

Vodafone’dan yararlanın Yeni web sitemiz hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Bu paketten yararlanmak için 4GB yazın. YENİLENEN4GB Mesaj bölümüne büyük harflerle yazıp 7000‘e mesaj olarak gönderin. Tarife tutarı 30 TL’dir.

 • 4 GB web + 2 GB web
 • 750 dakikalık konuşma süresi
 • 250 sms kredisi mevcuttur.

Vodafone 6 GB Tarifesini Yeniliyor

Vodafone avantajlarından yararlanın Yeni web sitemiz hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Tarifeyi almak için 6GB yazmanız yeterli YENİLENEN6GB Telefonunuzdaki mesaj bölümüne büyük harflerle yazın ve mesaj olarak gönderin. 7000. Paket anlaşma şunlardan oluşmaktadır

 • 750 dakikalık konuşma süresi
 • 250 SMS
 • 6 GB internet erişimi.

Vodafone 1500 dakika Tarifesini Yeniliyor

Vodafone’a özel Yenileyen 1500 tarifesini almak için “Yenileyen 1500” yazmanız yeterli. YENİLENEN 1500 Mesaj bölümüne büyük harflerle yazıp 7000‘e mesaj olarak gönderin. 30 gün içinde ödemeniz durumunda 22 TL’ye yenileyebileceğiniz bu tarife aşağıdakileri içerir:

 • 1500 dakika konuşma süresi
 • 250 SMS
 • Bu 500 MB değerinde bir web.

Vodafone FreeZone Tarifeleri En Avantajlı Genç Bireyler İçin

Vodafone, FreeZone tarifeleri ve kullandığın kadar öde tarifeleri de dahil olmak üzere gençler için faydalı olan çeşitli tarifeler sunmaktadır. Bu tarifeler, 26 yaşın altındaki gençler için web kullanımlarını iki katına çıkarmalarını sağlayan bir özelliğe sahiptir.

Bu tarifelerde ücretsiz Instagram paketi, Youtube müzik paketi, Spotify oyun video paketi veya Spotify paketi seçenekleri mevcuttur. Vodafone FreeZone tarifelerinde 3 farklı seçenek yer almaktadır.

4GB internet (seçili pakette 2GB dahil), 750 dakika konuşma, 250 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanımı ileFUN FUN FUN 4+ tarifesini 22TL‘ye satın alabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:35 TLEĞLENCEEĞLENCE 10 tarifesi 10GB internet (seçili pakette 5GB), sınırsız WhatsApp kullanımı, 750 konuşma dakikası ve 100 SMS içerir.

Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:43 TL Seçilen pakette 7GB içeren 14GB İnternet satın alın. Ayrıca 750 dakika konuşma süresi, sınırsız WhatsApp kullanımı ve 250 SMS dahildir.

Vodafone Gençlere Yönelik Kullandıkça Öde Tarifeleri 2023

Vodafone FreeZone, 2023 yılında gençler için ideal olacak bir kullandıkça öde tarifesidir. Vodafone FreeZone’da 25 yaş altı bireyler için birçok seçenek bulunuyor. Vodafone’un gençlere yönelik FreeZone spor tarifeleri Twitch Unlimited, Teamfight Techniques Pubg Cell ve daha birçok ekstra avantaj sunuyor. Bu da size en düşük ping süreleriyle oyun oynama fırsatı veriyor. İlk ay 20 GB hediye ile geliyor ve her ay sınırsız WhatsApp faydası kazanıyorsunuz. Vodafone’un Kullandıkça Öde 2023 tarifeleri aşağıdakileri içerir:

Vodafone Genç Tarifeler İçindekiler tablosu Değer (12 ay boyunca özveri ile)
4 Yıllık Tarifenin Tadını Çıkarın 750 Dakika + 250 SMS + 4GB İlk 3 Ay Online Özel, 24 TL
Takip eden aylar 28 TL
Uygun Fiyatlı Genç Spor Tarifesi 750 Dakika + 250 SMS = 10GB İlk 3 ay Özel 37 TL
Takip eden aylar 44 TL olacaktır
Redli Genç Oyun Tarifesi 1000 Dakika + 250 SMS + 24-GB İlk 3 ay: 50 TL
Sonraki aylar: 59TL
Uygun Fiyatlı 6 Yaş Altı Tarifesi 750 DAKIKA & 250 SMS + 3GB İlk 3 ay 30 TL
Takip eden aylar 34 TL olarak ücretlendirilecektir

Vodafone Kullandıkça Öde Kolay Tarifeler

Kullandığın kadar öde, Vodafone müşterilerinin satın alabileceği kabul edilebilir içeriğe sahip düşük maliyetli basit tarifeler de dahil olmak üzere bir dizi avantaj sunar. İstenildiği zaman kullanılabilen taahhütsüz paketler mevcuttur.

Vodafone Kullandıkça Öde Asistans Basit 4 GB Paketi fırsatı

Vodafone’un basit yardım tarifesinin aylık ücreti 25 TL’dir. Bu paketi satın alarak aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz:

 • Her yöne 500 SMS gönderin
 • Ev kullanımı 4 GB Web
 • Her rotada 1000 dakikalık konuşma süresi gösterilir.

Vodafone Kullandıkça Öde Assist Basit 10 GB Paketi anlaşması

Vodafone’un basit 10GB paketi aylık 30 liraya sunuluyor. Paket şunları içerir

 • Tüm Talimatlar için 500 SMS gönderin
 • Evde 10 GB web kullanın
 • Konuşmak için 1000 dakikan var.

Vodafone Kullandıkça Öde Assist Basit 13 GB Paket anlaşması

Vodafone’un kullandığın kadar öde paketi ayda sadece 40 TL karşılığında 13 GB veri sunuyor.

 • 13 GB ev interneti mevcut
 • 500 SMS gönderin
 • Bu paket, tüm talimatları tartışabileceğiniz 1000 dakikalık konuşma süresi içerir.

Vodafone Fatura Aşımı Pazarlama Kampanyası

Faturalı bir servise geçmek isteyenler için; Vodafone abonelerini fazla faturalandırma gibi konulardan korumak şirketin hedefidir. Bu olumsuzluk için 50 TL’ye kadar düşük maliyetli bir kampanya mevcuttur. Müşteriler, son iki faturadan birinde SMS haklarını, her yöne dakikalarını veya web kullanımlarını aşmışlarsa tazminat alabiliyorlar.

You may also like...