Blog

Türk Telekom Kalan Kullanım Hakları Sorgulama

İşte Türk Telekom kalan kullanım için web, dakika ve sms bilgilerinizi incelemek ve stabiliteyi sorgulamak için uygulayabileceğiniz stratejiler;

 1. Türk Telekom on-line işlemlere giriş yaparak hattınızda kalan kullanım miktarını öğrenebileceksiniz.
 2. *123# tuşlayarak kalan kullanımınızı sorgulayabilirsiniz.
 3. Bakiyenizi 9333’ü tuşlayarak veya 9333’e kısa mesaj göndererek kontrol edebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kutusuna TL yazın.
 4. Cep telefonunuzdan girdiğiniz her isim ve yaptığınız her işlemle ilgili anlık güncellemeler alabilirsiniz.

Asistan bölümünde yer alan yükleme noktalarına tıklayarak bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Araştırması

Türk Telekom kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmek için 444 1.500numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir, sesli yanıt sistemini kullanarak ne kadar kullanımınız kaldığını öğrenebilirsiniz.

 • Türk Telekom hattınızın kalan kullanımını öğrenmek için telefonunuzdan 9333’ü arayabilir veya TL yazarak 9333’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Türk Telekom çevirme sistemi ile *123# tuşlayarak kalan kullanımınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom mobil asistan yazılımını telefonunuza yükleyerek, yazılım içerisindeki servis menüsünden asistanı seçebilir ve kalan kontör bölümünden istediğiniz zaman kalan kullanımınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom resmi web sitesine telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak kalan kullanım haklarınızı web işlemleri yazılımından öğrenebileceksiniz.

SMS ile Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama

Türk Telekom sms ile kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için KALAN yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz Cep telefonunuzdan mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınıza saniyeler içinde cevap verilecektir. Gelen mesajda kalan dakika, web, sms ve sms haklarınız hakkında bilgi verilecektir. Kalan kullanım hakkı SMS bilgilendirmesi son iki saatteki kullanımları içermez.

Türk Telekom 9333 ile Kalan Kullanımları İnceleme

Kalan dakika, sms ve web haklarınız mesaj içerisinde yer almaktadır. Türk Telekom 9333 ile kalan kullanım haklarınızı öğrenmenin 2 alternatif yolu vardır.

 1. Telefonunuzun arama menüsünden 9333’ü tuşlayın. Sesli sistem ile ne kadar kullanım hakkınız kaldığını öğrenebilirsiniz.
 2. Mesaj bölümünüze TL yazıp 9333’e kısa mesaj gönderdiğinizde ne kadar süreniz kaldığına dair bildirim alırsınız.

Türk Telekom Cep Asistan ile Kalan Kullanım Süresini Öğrenme

Türk Telekom Cep Asistan ile kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için öncelikle Cep Asistan yazılımını telefonunuza yükleyebilirsiniz. İndirdiğiniz mobil asistan programının servis menüsüne girin ve ardından asistanı seçin. Asistan size kalan bölümü gösterecektir. Hattınız için kalan dakika, web ve sms haklarını görebileceksiniz.

Türk Telekom On-line Kalan Kredi Sorgulama

Türk Telekom’un resmi web sitesi üzerinden kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için telefon numaranız ve şifreniz ile Türk Telekom’un resmi web sitesine giriş yapabilirsiniz. Telefonunuzdaki mesaj bölümüne SIFRE yazarak 6606 ‘ya kısa mesaj gönderin.

Büyük olasılıkla kullandıkça öde hattınız olacaktır. Giriş yaptıktan sonra kalan dakika, web ve sms haklarınızı görebilirsiniz. Türk Telekom faturalı hattınız varsa fatura kesim tarihinizi ve bu tarihe kadar kalan dakika, sms ve web kullanım haklarınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Bildirimi Açık – Kapalı

Türk Telekom’un kalan kullanım bildirim hizmeti, ev telefonu ve internet müşterilerine özel bir yazılımdır. Türk Telekom’un ev telefonu ve internet müşterilerine özel bir yazılım olan ve Türk Telekom müşterilerine ücretsiz olarak sunulan data hizmeti, kalan kullanım %80, %100 ve üzerine çıktığında Ev Avantaj 100 ve Ev Avantaj Bedava gibi kısıtlı tarifelerden yararlanmaya hak kazananlar için aktif hale gelecektir.

Türk Telekom kalan kullanım miktarını SMS, e-posta veya sesli yanıt sistemi ile bildirir. Kalan kullanım miktarı bildirimleri rota için ödül olarak verilir. Herhangi bir özel işlem yapmadan açılabilirler. Bu bildirimi almak istemiyorsanız açabilirsiniz.

 • Türk Telekom kalan kullanım iptali için telefonunuzun mesaj bölümüne USIMIPTAL yazarak 6606’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Web işlem merkezinden kalan kullanım bildiriminin iptal edilmesini talep edebilirsiniz.
 • Mobil on-line işlem merkezinizden hizmeti iptal edebilirsiniz.
 • 444-1 444 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 • Türk Telekom mağaza ve iş yerlerine giderek iptal edebilirsiniz.

You may also like...