Blog

Türk Telekom (Hat) Numara Taşınabilirliği Kampanyaları Haziran 2023

Türk Telekom hattı kullanmıyorsanız, numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak ödül kullanım haklarından yararlanabilir, On-line İşlemler programı ile hücresel ücret işlemlerinde belirli indirimlerden faydalanabilirsiniz. Operatör değiştirmek yaygın bir uygulamadır. Çoğumuz çok düşük maliyetli paketler, tarifeler ve kampanyalar sundukları için yeni operatörlere geçiyoruz.

Türk Telekom’a geçmenin büyük avantajlarını içeren hoş geldin kampanyaları dahilinde Türk Telekom Numara taşıma işleminizde size sunulabilecek onlarca kampanyadan birini seçin! Numara taşıma işleminizi gerçekleştirmek için üzerinize kayıtlı hattınızla Türk Telekom İletişim Merkezi’ne başvurmanız yeterli. Numara taşıma işleminden sonra birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Pazarlama Kampanyası ile Web’i Hediye Edin

Hattını Türk Telekom’a taşıdıktan hemen sonra 30₺ ve üzeri yükleme yapan yeni Türk Telekom müşterilerine ilk ay ücretsiz 750 Dakika, 750 SMS ve 25 GB internet hediye edilecektir.

Türk Telekom müşterisi olmadan önce hangi operatörü kullanıyor olursanız olun, Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret ederek Hoş Geldin Pazarlama kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom ücretsiz web sınıfımızda en popüler kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Takas Kampanyaları 2023

Numaranızı Türk Telekom ‘a taşımak istiyorsanız Bu işlem numara taşıma ile yapılabilir Tüm işlemi online olarak yapabilirsiniz. Ya da Türk Telekom’dan yepyeni bir hat satın almalısınız. Tutarı kendiniz seçebilirsiniz ve Türk Telekom bayilerinden mevcut belirlenmiş numaralardan birini seçeceksiniz.

TürkTelekommigrationkampanyaları için faturalı ve kullandıkça öde selfy paketlerini seçebilirsiniz. Sınırsız Web, sosyal medya kullanıcıları arasında popülerdir. 2023 yılında hazır Tam Senlik tarifeleri ve kullandıkça öde hattı için Cool Paketler kampanyalarını bulabilirsiniz.

Türk Telekom Tam Senlik 3 Tarifesi

Tam Senlik ‘te TürkTelekomTarifeleri arasında yer alan pazarlama kampanyası Faturalı tarifenize 1000 dakika, 3GB web alanı ve 250 SMS dahil etmeyi seçebilirsiniz.

 • İster genç ister yaşlı olun bu ürünü kullanabilirsiniz.
 • İndirimli fiyattan yararlanmak için yeni bir ürün grubu satın almayı veya miktarınızı artırmayı düşünmelisiniz.
 • Programa katılım 12 aylık bir taahhüde dayanmaktadır.
 • İlk 12 ay boyunca pazarlama kampanyaları 28 TL olarak fiyatlandırılır.

Selfy Sosyal Pazarlama Kampanyası 7 GB

Sosyal paket, mevcut birçok paketten biridir. SelfyFaturalıHeryöne 1000 dakikanın yanı sıra 250 SMS içeren 7GB tarifesi popülerdi. Yedi GB’ın ikisi Fb.com, Youtube, Instagram ve Twitter için geçerli.

 • SOCIAL 7GB yazarak 4545 ‘e SMS gönderin.
 • Selfy 25 yaşından küçük müşteriler için geçerlidir.
 • Faturalı olmak ve taahhüt vermek önemlidir.
 • Selfy’e 15 ay taahhüt verirseniz ilk 3 ayınız 16TL, sonraki 12 ayınız 32TL olacaktır.

Türk Telekom Cool Bundle 5 GB

Türk Telekom havalı paket 5 GB Bu kampanya, hattını ne kadar kullandığına göre ödeme yapmayı seçen yeni müşteriler içindir. Paket 750 SMS, 750 dakika ve 5 GB internet ile birlikte gelir. Cool Paketler genellikle faturalı hatlar içindir. Bu en popüler pakettir. Pazarlama kampanyasının değeri 30 gün boyunca 27 TL’dir.

 • HAVALI 5GB yazarak 5555 ‘e SMS gönderin.
 • Kampanya bedeli sadece yeni hat alan veya telefon numarasını değiştiren müşteriler için geçerlidir.
 • IPTAL HAVALI5-GB yazıp 5555 ‘e SMS göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Selfy 10 Paketi

TheSelfySocialBuy10 Paketi Paket, 10 GB Web, Twitter, Instagram Fb ve Youtube için 5 GB, 500 SMS ve tüm talimatlar için 750 dakika içerir. Pazarlama kampanyasının değeri yeni müşteri başına 33 TL’dir.

 • SOCIAL 10 yazarak 4545 ‘e SMS gönderin.
 • “Selfy” yazarak gönderdiğiniz mesaj, hizmeti hiç kullanmamış olsanız bile kayıt olmanızı sağlayacaktır. SOSYAL 10 TC kimlik numaranız ile birlikte 4545.
 • Kampanya değeri sadece yeni hat alanlar veya numarasını taşıyanlar için geçerlidir.
 • Katılmak için 25 yaşından küçük olmanız gerekmektedir.
 • Paket iptali için 4545 ‘e SMS gönderin IPTAL SOSYAL 10, hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Efsane Tarifeler ve Ücretsiz 10 GB Web

Türk Telekom Efsane Tarifeler, herhangi bir yaş sınırlaması olmadan kolayca geçiş yapabileceğiniz ve geniş kullanım haklarından ek ücret ödemeden faydalanabileceğiniz tarife seçenekleridir. Numara taşıma ile Efsane Tarifelere geçtiğinizde her ay 10GB internet hediye.

Türk Telekom Bol ve Hızlı Tarifeler ve Faturaya Özel %20 İndirim

Sadece numarasını Türk Telekom’a taşıyan yeni müşteriler için geçerli olan %20 ucuzluk kampanyası ile 12 aylık kontratlar için %20 indirimli tarife paket ücretleri sunuluyor. Düşük fiyatı almak ve hızlı web avantajından yararlanmak için Türk Telekom İletişim Merkezi’ne gidebilirsiniz.

Türk Telekom Cep Keyif 3 Tarife Paketi

Türk Telekom Cep Dostu tarifelerinin en uygun fiyatlı ve en az web kullanım hakkına sahip tarifesi olan Cep Dostu 3 tarifesi ile ayda 28₺ ‘ye Türk Telekom web, her yöne dakika ve sms haklarından faydalanabilir 12 ay taahhüt vererek tasarruf edebilirsiniz. Cep Dostu tarife 3: İçeriğine bakalım.

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Pocket Companion 3. 750 dakika 750 SMS 3GB Web 70₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 6 Tarife Paketi

Cep Dostu 6 tarife paketi, 6 GB Web kullanım hakkı sağlayan makul fiyatlı bir tarife paketi arayan Türk Telekom müşterileri için muhtemelen en kullanışlı tarife paketlerinden biridir. 12 ay taahhüt verenler için 34₺/Ay Fiyatlandırma sağlayan Türk Telekom’un Cep Dostu 6 tarifesinin ana noktalarına göz atabilirsiniz.

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Zevki 6 1500 Dakika ile 1500 SMS ve 6GB Web Alanı Kazanın 75₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 10 Tarife Paketi

Türk Telekom tarifelerinde yer alan Cep Dostu 10 tarife paketi,“Tarifen Yurt Dışında” paketinden sabit ücretle yararlanmanızı sağlıyor. Günlük rutininiz için fazlasıyla kullanım hakkı içeren ve 12 ay taahhüt ile ayda 42₺ paket ücreti garanti eden Türk Telekom Cep Dostu 10 tarifesinin tarife içeriklerini inceleyeceğiz:

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Zevki 10, 3000 dakika 3000 SMS 10GB Web 85₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 15 Tarife Paketi

Türk Telekom Prime Enterprise avantajlarından yararlanabileceğiniz paketlerin başlangıç paketi olan Türk Telekom Cep Dostu 15 Tarife Paketi ile internette bolca vakit geçirebilir, aile bireylerinizle uzun cep telefonu görüşmeleri yapabilirsiniz. 12 fatura dönemi taahhüt verenlerin ayda 52₺ tarife ücreti ödeyeceği Türk Telekom Cep Dostu 15 Tarife Paketi’nin farklı özellikleri şu şekildedir

Tarife Adı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Hoş 15 3000 dakika 3000 SMS 15GB Web 100₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 20 Tarife Paketi

Türk Telekom Cep Dostu 20 Tarife Paketi, faturalı hat kullanan Türk Telekom abonelerine Prime Enterprise ayrıcalıkları sunuyor. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir tarife paketi olan Cep Dostu 20, Türk Telekom abonelerinin kullanımına sunulmuştur. 12 ay taahhüt verenlere 62₺ indirim ileayda 58 . Cep Dostu 20 tarife paketinin farklı ayrıcalıkları aşağıdaki gibidir:

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl Satın Alabilirim?
Cep Keyfi 20 3000 Dakika 3000 SMS 20 GB Web 120₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 30 Tarife Paketi

Sürekli yurt dışına seyahat eden bir Türk Telekom müşterisiyseniz Cep Dostu 30 tarife paketi ile ev kullanımlarınızı uygun fiyata yurt dışında da kullanabilirsiniz. Prime Enterprise ayrıcalıklarından ücretsiz yararlanmanızı sağlayan Cep Dostu 30 tarife paketine 12 ay taahhüt vermeniz durumunda paket ücreti düşecek ve otuz günde 78₺’ye bu paketten yararlanabileceksiniz. Türk Telekom Dünya Çapında Cep Dostu 30 tarife paketinin tüm farklı özellikleri:

Tarife Adı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl Satın Alabilirim?
Cep Keyfi 30 3000 Dakika 3000 SMS 30 GB Web 150₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 40 Tarife Paketi

Türk Telekom’a yeni geçiş yapan müşterilerin faydalanabileceği ayrıcalıklı paketlerin sonuncusu olan ve en iyi kullanım haklarına sahip Türk Telekom Cep Dostu 40 tarife paketi, doya doya konuşmayı ve internette gezinmeyi seven müşteriler için en çok tercih edilen tarife paketidir.

40 GB web kullanım hakkı ile Cep Dostu 40 tarife paketine 12 ay taahhüt verdiğinizde ayda 98₺ ‘ye sahip olabilir, Prime Kurumsal ayrıcalıklarından tek kuruş harcamadan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Cep Dostu 40 tarife paketinin içeriğine göz atalım hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Hoş 40 3000 Dakika, 3000 SMS ve 40 GB Web 200₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Konut Web Geçişi Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom’a geçiş yapan her yeni Türk Telekom müşterisi, Türk Telekom’un ayrıcalıklı ve öncelikli alternatiflerinden yararlanabiliyor. Hücresel hatlara geçiş kampanyalarına evde internet geçiş kampanyasını da ekleyen Türk Telekom,“Aydan Aya 12 MbEniyi evde internet paketini bu fırsatla alınİşte GeçişAlternatifi” kampanyasına geçiş yapan herkişiye 150₺’ye varan indirim sunuyor. Bu paketin abonelik ücreti 68,90₺ olup, Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak veya Türk Telekom İletişim Tesisleri’ni ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Türk Telekom’a geçiş için nasıl başvurabilirim?

Mevcut operatörünüzden ayrılıp Türk Telekom abonesi olmak istiyorsanız, Türk Telekom’a geçmenin başka yolları da vardır. Geçiş yapmadan önce mevcut hattınızın bağlı olduğu operatöre taahhütlü olup olmadığınızı değerlendirmelisiniz.

Taahhüdünüz varsa, taahhüt sürenizin sonuna kadar beklemenizi öneririz. Eğer değilseniz, tarife cayma bedeli ödemek zorunda kalabilirsiniz. Türk Telekom’a geçmenin en tipik yollarına bir göz atalım:

 1. Size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ne kimliğiniz ile giderek Türk Telekom’a geçiş başvurusunda bulunabilirsiniz.
 2. Formu doldurup gönderdikten sonra arkanıza yaslanıp sürecin tamamlanmasını beklemeniz yeterlidir.
 3. Türk Telekom’a geçiş için Türk Telekom Resmi Web Sitesi üzerinden de hızlıca başvuru yapabilirsiniz.
 4. Şimdi “Telefon numaramı değiştirmek istiyorum” sekmesinetıklayınve gerekli bilgileri doldurun.“Gönder” düğmesine basın.
 5. Programınız incelendikten sonra hattınızla ilgili bilgileri içeren bir mesaj alacaksınız.
 6. Türk Telekom’a geçiş işlemi 2-3 kurumsal gün içerisinde gerçekleşir.

You may also like...