Blog

Haziran 2023 Bimcell Bonus Hediye İnternet Getiren Kampanyalar

Bimcell Bonus, 2023 yılında da bambaşka kampanyalar düzenleyerek müşterilerini 9 GB ile 30 GB arasında mevcut web paketi kazandırmaya devam edecek. Hediyeleriyle en çok dikkat çeken operatör olan Bimcell, özellikle özel günlerde düzenlediği kampanyalarla yine müşterilerini sevindiren bir şirket. Web 2023 kampanyası. Bimcell yasal lisanslı bir operatördür. 9 GB bedava internet kazanın Her ay promosyon paketlerine ve özel tekliflere göz atmakta fayda var.

BİMcell yepyeni bir operatör olmasına rağmen kendini tanıtmak ve abone sayısını artırmak için yaptığı ücretsiz kampanyalar faturalı ve ön ödemeli hatlarda tam karşılığını buluyor. GSM sektöründe farkındalık yaratmak için karlı bir operatördür. Özellikle ücretsiz web kampanyaları ile abone sayısını hızla artırmıştır.

Bimcell Güncel Web Karlı

Bimcell, düzenlediği kampanyalarla mobil operatör pazarında liderliğini sürdürüyor. Bimcell’in müşteri tabanı her geçen gün büyüyor. Şirket, abone kaybetmemek, sürekliliği sağlamak ve daha geniş kitlelere ulaşmak için ücretsiz web paketleri hediye ettiği kampanyalar düzenliyor. Bimcell hediye Web kazanabilmeniz için yepyeni bir abone olmanız yeterli. Bimcell. Bimcell ayrıca 4 GB ücretsiz web sunuyor. Müşterilerine 250 SMS ve 250 dakika Konuşma Süresi hediye ediyor.

Web paketi kazanmak için Bimcell abone noktalarına kimliğinizi girebilirsiniz. Ardından paketinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bimcell, Bimcell salla-kazan yazılımı ve güncel web tabanlı pazarlama kampanyası ile para kazanmaya devam ediyor.

 • Bu uygulama Android ve IOS cihazlara indirilebilir.
 • Her bir abone Bimcell Salla Kazan Yazılımını her hafta en az bir kez kullanır.
 • Uygulamayı indirmek için Android veya IOS kullanılabilir.

Bimcell Bonus Web 2023 SMS ile Bedava

Bimcell’in ücretsiz web 2023 programı abonelere çeşitli avantajlar sunuyor. Herkese 500 SMS gönderebilirsiniz. Tek seferde Minimum 25 TL ve Üz eri yükleme yapmanız durumunda 1 Ay boyunca Ev Kullanımı için 1 GB Web. Bimcell ayrıca müşterilerine 9 GB ‘a kadar kullanım fırsatı sunuyor Mobil web, bir kişinin telefon hattının aktivasyonundan sonra bir ay boyunca kullanılabiliyor. Bimcell Bonus yazıp 4551‘e göndermek yeterli oluyor. 2023 yılında aşağıdaki Bimcell web hediye paketleri kullanıma sunulacaktır;

 • Abonelerine ‘1 aylık kullanım paketi’ anlaşması ile 5 veya iki GB hediye seçeneği sunuyor. Bimcell Gönder yazıp 4551‘e göndermek yeterlidir. Bu kampanyadan yararlanmak için 40 TL yüklemeniz yeterli.
 • Hattınız 4.5G olduktan sonra Bimcell 30GB Hediye Paket Sözleşmesine başvurabilirsiniz. 4. 5G 30 GB ve Yaz 5555’e Göndermek için yeterli.

Bimcell Mevcut web paketleri 2023

BimcellHediyepaketleriCeptelefonu iletişimi sektöründe kampanyalarıyla adından söz ettiren şirket, 2023 yılında da abonelerini düzenli olarak şaşırtmaya devam ediyor. Gençlere yönelik paketler büyük beğeni topluyor. BİMcell, bu girişimleriyle abone sayısını önemli ölçüde artırdı. Bimcell, abonelerine çeşitli web kullanım paketleri sunuyor.

 • Friendly S paket anlaşması
 • Pal M paket anlaşması
 • Güzel L paketi
 • Güzel XL paket anlaşması

Dost S Paketi: Bimcell’in Dost S paketi 23 TL karşılığında 4GB web alanı, her yöne 750 dakika konuşma ve 750 mesajlaşma sağlıyor.

Bimcell DostM Paketi: BIMcell Dost paketi, 5 GB web ve her yöne 750 konuşma dakikası sunan paketlerden biridir. 750-SMS paket anlaşmasında ayrıca 750 kısa mesaj da var. Fiyatı ise 28 TL’dir.

Bimcell Dost S Paketi: Bimcell Dost Paket, 12 GB internet içeren ve en çok tercih edilen paketlerden biridir. Pakette 12 GB internetin yanı sıra 750 dakika konuşma ve 750 kısa mesaj bulunmaktadır.

Bimcell dost XL Paketi: Bimcell dost XL, 20 GB internete sahip bir pakettir. Gençler ve özellikle yüksek hızlı internet bağlantısına sahip olanlar arasında popülerdir. Bu paket ayrıca 750 dakika konuşma ve her yöne 750 mesaj içerir. Bu paketin ücreti 42 TL’dir.

BİMcell 1 GB web paketi fırsatıBu paket2023 yılında abonelere sunuldu ve diğerleri gibi çok popüler olduğunu kanıtladı. Ödeme 25 TL’dir. Bimcell’e kaydolursanız, 1 GB ücretsiz internet kazanırsınız.

Bimcell Web Kampanyaları 2023

Bimcell, abonelerine istedikleri web paketlerini kısa sürede kazanma imkanı sağlıyor. Yazarak web paketleri kazanabilirsiniz. Bimcell Yarışma yazıp 4551‘e kısa mesaj da gönderebilirsinizYüklemeyaptığınızda 2 GB Cep Web kazanırsınız. 40 TL Paketi satın aldığınızda hepsini tek seferde alırsınız. Hesabınıza 50 TL üzeriyükleme yaparak kazancınızı artırabilirsiniz. Beş GB. Mevcut hattınızı aktive olur olmaz kullanmaya başlayacaksınız.

Bimcell, aboneleri için farklı hediye kampanyaları da sunuyor 500 MB bedava kazan! fırsatı. Bimcell bu kampanyaları ile en başarılı olan şirketlerden biri. Müşterilerini mutlu ederken kişisel web kalitelerini de artırıyor.

Bimcell Yeni Müşterilerine Hediye Ediyor

Bimcell, yeni müşteriler için promosyon kampanyası olarak halihazırda yürürlükte olan web tabanlı bir pazarlama kampanyası sunmaktadır. Pazarlama kampanyasının bir parçası olarak, birçok operatör yeni abonelerine bir paket teklifi sunuyor. Bimcell de Türk Telekom altyapısını kullanan operatörlerden biri. Bimcell, cazibesi ve pazarlama kampanyaları ile ün yapmış bir operatördür.

Bimcell, yeni hat almayı tercih eden veya numarasını başka bir özel operatörden Bimcell’e taşıyan abonelerine Bimcell Hoş Geldin Paketi’nin yanı sıra 9 GB web, 300 dakikada 300 SMS gönderebileceğiniz konuşma paketi fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılmak istiyorsanız ücretsiz mesaj gönderin. 4551 Bimcell Bonus yazarak hoş geldin paketinizi hattınıza yükleyebilirsiniz.

Bimcell ücretsiz şirketler nedir?

Bimcell, Bimcell müşterileri için ücretsiz *123# Bimcell Sabit Hat sorgulama hizmeti sunuyor. Arayan aboneler Bimcell sabit hat hizmeti hakkında da bilgi alabiliyor. 9333 Sesli yanıt sistemini kullanarak ücretsiz olarak sabit hat hakkında soru sorabilirsiniz. Bimcell abonelerine bir dizi ücretsiz hizmet sunmaktadır.

 • Arayan kimliği hizmetinizi tanıma
 • Tam hizmet yönlendirmesi
 • Miktar Blok Hizmeti
 • İsim yönlendirme hizmeti
 • İsim hazır hizmeti birikim isim hizmeti sabit sorgu hizmeti

Arayan Tanıma Hizmeti

Bimcell’in Kimin Aradığını Bil hizmeti, telefonunuz kapalı olsa bile birinin ne zaman aradığını bilmenizi sağlayan şirketlerden biridir. Birinin sizi kaç kez aradığı, cep telefonunuz kapalıyken SMS yoluyla size gönderilebilir. Bu, bir cep telefonuna ulaşılamadığında karşı sosyal gruba ulaşılıp ulaşılamayacağını SMS yoluyla size bildiren birçok şirketten biridir. Büyük olasılıkla, bu şirketlerden biridir.

Uzaktan Ön Servis

Uzaktan yönlendirme servisinden en çok Bimcell müşterileri faydalanabilir. Cep telefonunuzu kullanamıyorsanız, uzaktan yönlendirme servisini etkinleştirebilirsiniz. Bu sayede cep telefonunuz başka bir numaraya yönlendirilir. Böylece sizi arayan herkese başka bir telefondan cevap verebilirsiniz.

Gizli Tutar Engelleme Hizmeti

Bimcell’in gizli numara engelleme özelliği, sizi gizli bir numara kullanarak arayanları otomatik olarak engeller. Engellendiğinizde SMS ile bilgilendirilirsiniz.

İsim yönlendirme hizmeti

Aranılan şirketler arasında isim yönlendirme şirketi de olabilir. Bir noktada, bu hizmeti kullanan aboneler Bimcell tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cep telefonunuzu yönlendirmeyi seçerseniz, bir arama gibi ücretlendirilirsiniz.

İsim Vermeye Hazır Hizmet

Bimcell’in karar vermeye hazır hizmeti, ücretsiz hizmetlerinin hayati bir parçasıdır. Muhtemelen bir cep telefonu numaranız varsa, gelen aramaları bir önceki tutarı bekleterek yanıtlamanıza izin veren bir şirket kullanıyor olacaksınız. Size soru soran kişiyi tespit edebilecek ve doğru tutara gidebileceksiniz.

Ücretli İsim Hizmetleri

Bimcell birikim adları hizmeti, bir birikim adını başka bir kişiye aktarmanıza olanak tanır. Karar sadece sizin tarafınızdan değil, aynı zamanda kabul eden kişi tarafından da ödenecektir. Bu hizmet ile dakikalarınız azaldığında istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz.

You may also like...