Blog

Türk Telekom Ücretsiz SMS 2023 Hilesi Faturalı ve Faturasız

Türk Telekom bedava sms 2023 ipuçları ve kampanyaları faturalı ve faturasız hat müşterileri için geçerlidir. Türk Telekom hediye sms kazanmak için tek kuruş harcamadan tüm ana noktaları ile alternatiflerden yararlanmak için yapmanız gereken bir takım stratejiler bulunmaktadır.

Türk Telekom müşterisi değilseniz kısa sürede hattınızı Türk Telekom’a taşıyabilir, Türk Telekom’un ücretsiz sms kampanyalarından ve farklı kampanyalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom hat aboneleri, Türk Telekom üzerinden kazandıkları ücretsiz SMS’leri sadece kendi kullanımları için kullanabilirler. Türk Telekom’a ücretsiz SMS göndermeyinasıl kolaylaştırırsınız diye sorarsanız 201Bizbir yol düşünemiyoruz. Başka bir olasılık düşünemiyoruz.

Türk Telekom Ücretsiz SMS Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu ücretsiz sms paketlerini kısa mesaj yoluyla telefonlarınıza özetleyebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom’un yapmış olduğu SMS kampanyalarını online programı üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Türk Telekom programını telefonunuza indirerek, program içerisindeki süpürme pazarlama kampanya silme adlı sınıftan ücretsiz sms haklarımızı telefonunuza özetleyebileceksiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Başarılı

2023 yılında Türk Telekom operatörü üzerinden ücretsiz sms kazanmanın birkaç yöntemi var. Bu yollardan biri de en çok bilinen ve sevilen pazarlama kampanyasıdır. Kampanyalar söz konusu olduğunda Türk Telekom bedava sms veriyor pazarlama kampanyası ile müşterilerine ücretsiz yerinde mesajlaşma imkanı sunuyor. Bedava sms alternatiflerinden yararlanabilmek için Türk Telekom müşterisi olmanız ya da hattınızı yakın zamanda Türk Telekom’a taşımış olmanız gerekiyor.

 • Türk Telekom’un ücretsiz yerinde mesajlaşma kampanyası ile bireyler yurt içi ve yurt dışında istedikleri kişiye mesaj gönderebiliyor.
 • Bu kampanyaTürk Telekom faturalı hat müşterileri için değildir.
 • Esnaf dostu tarifeler ve ortak tarifelerdeki aboneler kampanyadan yararlanacaktır.
 • Ücretsiz mesajlaşma kampanyasına nasıl dahil olacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.
 • Hem şirket hem de faturalı hat alabilirsiniz.
 • Türk Telekom hat sahipleri aşağıdakileri kullanarak İngilizce yazdıktan sonra 5555 ‘e kısa mesaj gönderebilirler: UCRETSIZ Mesaj bölümüne büyük harflerle yazdığınızda kısa süre içinde size bilgi içeren bir mesaj gönderilecektir.
 • Bilgilendirmeyi aldıktan sonra ücretsiz sms kullanmaya başlayabileceksiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom abonelerinin yararlanabileceği ücretsiz sms hilesi bulunmamaktadır. Sms kullanmanın kolay yolları sorusu net olarak cevaplanmıyor. Türk Telekombedava sms hilesiHile yapmadan bedava SMS almanın yolları var. En popüler olanı SMS ile ücretsiz sms kazanmaktır.

 • Telekom’dan ücretsiz SMS kazanmak için, aşağıdakileri kullanarak İngilizce yazdıktan sonra 5555 ‘e bir mesaj göndermeniz yeterlidir: DENEME Büyük harflerle, telefondaki mesaj bölümüne.
 • Bu bir numara olarak düşünülebilir. Siz gönderdikten sonra Türk Telekom tarifenize ücretsiz sms veya tamamen farklı ücretsiz paketler ekleyebilir.

Türk Telekom’a gelerek abone olabilir ve ücretsiz sms alternatiflerinden faydalanabilir ya da yaklaşık 1 ay içerisinde telefonunuza 25 TL ve üzeri yükleme yaparak Türk Telekom’un ücretsiz sms alternatiflerinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Sms Faturalı 2023 Kampanyaları

Türk Telekom üzerinden şirket faturalı hattı olanların değerlendirebileceği SMS paketleri bulunmaktadır. Türk Telekom ücretsiz sms faturalı 2023 kampanyalarınabaktığımızda, ücretsiz yerinde pazarlama kampanyası kullanabileceğiniz birçok paketten biridir.

Doğrudan cep telefonunuza ücretsiz sms göndererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ayrıca telefonların mesaj alanında büyük harflerle ÜCRETSİZ mesaj gönderme kampanyamız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 5555. Türk Telekom tarafından faturalı hatlara sağlanan ücretsiz sms kampanyaları oldukça azdır. Tarifenizin bir parçası olarak düzenlenen sms pazarlama kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Kullandıkça Öde 2023 Kampanyaları

Türk Telekom’un standart ve bilinen tarifelerinden biri de gençlere yönelik selfy tarifesidir. Bu mesajlaşma kampanyası gençlere ulaşmanın en etkili yollarından biridir. Türk Telekom bedava sms kullandıkça öde 2023 kampanyalarıSelfy aboneleri, kullanım başına öde hat seçeneğine sahiptir ve anında ücretsiz yurt içi veya yurt dışı sms gönderebilirler.

 • Siz de kullandıkça öde hat sahibi olarak 30 gün içinde 25 TL karşılığında telefonunuza kontör yükleyerek kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Türk Telekom faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği selfy tarifesini uygulamak için aşağıdaki butona tıklayarak bir kişiye mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu konuda daha fazla bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. SMS 4545’ten sonra aşağıdakileri kullanarak İngilizce yazabilirsiniz: ANLIK MESAJLAŞMA Cep telefonunuzun mesaj alanına mesajınızı yazmak için büyük harfler kullanın.
 • Birkaç dakika sonra bir mesaj alacaksınız. Artık SMS’inizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye SMS Kampanyaları Nedir?

Türk Telekom’un selfy abonelerine sunduğu selfy’li geceler pazarlama kampanyası ile hediye SMS kazanabilirsiniz.

 • Selfi Pazarlama’dan yararlanmak için telefon hesabınızda en az 30 TL olması gerekmektedir.
 • Bu hattın müşterileri, sabah 21.00 ile 9.00 saatleri arasında, herhangi bir güzergahtaki diğer müşterilerle mesajlaşabiliyor.

Türk Telekom’un Selfy’li Geceler Kampanyası’ndan faydalanmak için Abonelerin 4545 ‘e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir . GECE Mesaj büyük harflerle yazılır. Mesaj büyük harflerle yazılır. Türk Telekom hediye sms pazarlama kampanyasıEnaz 30 TL yüklemeniz durumunda. Bu yaklaşık 48 saat sürecektir.

Türk Telekom Hediye Sms Paketleri 2023

30 gün boyunca Türk Telekom abonelerinin yararlanabileceği ücretsiz sms pazarlama kampanyası ile tüm talimatlarınız doğrultusunda SMS gönderebilir, yakınlarınızla iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

 • Türk Telekom mobil hat sahibi bireylerin 2000 SMS kazanabileceği bu pazarlama kampanyasına katılmak oldukça basit.
 • Siz de bu ücretsiz SMS hakkından yararlanmak için aşağıdaki İngilizce yazıp 4545 ‘e SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz: WOOPS Büyük harflerle, telefondaki mesaj bölümüne.

Türk Telekom’un 500 A basit SMS pazarlama kampanyasından yararlanmak için kullanmamız gereken yöntem, hali hazırda bulunan SMS paketleri içerisinde değerlendirilebilecek bir yöntemdir. Ardından ücretsiz SMS’ler birkaç dakika içinde tüm kullanıcılar için hatlara tanımlanır.

 1. Telefonun mesaj alanına büyük harflerle 5555 yazdıktan sonra basit bir kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 2. Türk Telekom abonelerine ücretsiz 500 SMS hediye.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Bildirimini Kapatma

Türk Telekom abonelerinin ücretsiz SMS bildirimlerinden yararlanabilmeleri için telefonlarının mesaj alanında bir boşluk bıraktıktan sonra büyük harflerle USE yazıp hizmet numaralarını girerek 6606 ‘ya SMS göndermeleri gerekmektedir. SMS bildirimleri kapatılabilir.

Ücretsiz SMS mesajları almanın birkaç yolu vardır. Türk Telekom’un 444 1 444 numaralı Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da bu hizmeti kapatabilirsiniz. Cep telefonunuzdaki SMS bildirimlerini mobil işlem merkezi üzerinden kapatabilirsiniz.

You may also like...