Blog

Vodafone Mobil Ödeme Açma, Kapama ve Limit Ücretleri 2023

Nasıl açılacağı veya kapatılacağı (iptal edileceği), limit ve ücretler dahil olmak üzere Vodafone cep harçlığı hakkında bilgiler. Vodafone cep harçlığı sadece anlaşmalı şirketlerde yapılan alışverişler için geçerlidir. Faturanız, Vodafone cep harçlığı ile yaptığınız alışverişler için harcadığınız tutarı yansıtacaktır. Vodafone faturaları, hattınızın toplam faturasını ve cep harçlığı ile ödenen faturaların bedelini gösterecektir.

Vodafone Mobil Ücretlendirmeyi Açın

Bir sipariş verdiğinizde mobil hattınızın kapalı olduğuna dair bir SMS alırsanız, bunun nedeni hizmet için ödeme yapamamış olmanız olabilir. Bu durumda Vodafone faturalı hattınızı değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken şu şekildedir;

Bazı insan izleri;

 • Vodafone Benim Vodafone ‘um Cihazı açın. Ayarlar sekmesine gidin.
 • Müşteri Hizmetleri “542” hakkında daha fazla bilgi edinmek için tuşuna basın Herhangi bir tuşa basmadan Vodafone müşteri hizmetlerine başvurun. Vodafone müşteri hizmetlerini arayın ve durumunuzu açıklayın.
 • SMS GÖNDERIN: 7878 servisini kullanın. Bunu yapmak için yazmanız yeterlidir. “MOBILODEMEAC” 7878‘e gönderin. Bu servis ücretsiz olarak kullanılabilir.

Şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, buraya tıklayın.

 • Firma içindeki yetkili kişi hattınızı cep telefonu ücretlerine açabilir.
 • Eğer ruhsat sahibi özel bir kişiyseniz, lütfen 542 ‘yi arayarak kurumunuzun hattının cep telefonu ücretlendirmesine açılmasını isteyebilirsiniz.

Vodafone Cep Şarjı Kapatma

Hattınızı kapatarak Vodafone alımlarını durdurabilirsiniz. Cep telefonu ücretlerinizi kapatarak bunu durdurabilirsiniz.

Bazı insan izleri;

 • Vodafone Yanımda: İster bilgisayar ister telefon olsun, cihazınızdaki Ayarlar sekmesine gidin. Canlı Hücre Ücretini devre dışı bırakın.
 • Müşteri Hizmetleri: “542” hakkında daha fazla bilgi edinmek için diğer acil durum tuşlarına basmadan Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayın. Hücresel ücretlerin kapatılmasını isteyebilirsiniz.
 • SMS: 7878 ile hücresel ücretinizi kapatabilirsiniz. “MOBILODEMEKAPAPAT7878 gönderebilirsiniz. Türkçe karakter kullanmamaya veya tüm harfleri büyük yazmamaya dikkat edin.

Hücre ücret yolunu açmak için şirket izleri için yaptığınız gibi aynı yöntemi kullanabilirsiniz. Vodafone hücresel ücret servisi Vodafone aboneleri bu servisi açıp kapatabilir. Tüm Vodafone müşterileri bu özelliği açabilir veya kapatabilir. Tek gereklilik Bu hizmet yalnızca 90 Günden uzun süredir şirkette olan Vodafone müşterileri tarafından kullanılabilir.

Vodafone cep harçlığı her gün ve aydan aya kısıtlaması nedir?

Vodafone’un hücresel ücretleri hem faturalı tarifeler hem de kullandıkça öde tarifeleri için her gün ve her ay farklıdır. Bu limitler şunlardır:

Kullanım Faturalı İzler Kullandıkça Öde İzler
Bir kez 50 -150 ₺ 200 ₺
Her gün 50 -350 ₺ 300 ₺
Aydan aya 50 – 750 ₺ 500 ₺

Vodafone Cep Fatura Servis & Ücret Tarifeleri

Hizmet sağlayıcı, hizmetini ve ücretlerini istediği zaman değiştirebilir ve hizmeti istediği zaman sonlandırabilir. Ortaya çıkan yasal hükümler şunlardır: Vodafone’un 3 aylık üyeliğinin hücresel kullanım ücreti 3,99 TL olarak belirlenmiştir.

Eğer 3 aylık süre içerisinde cepten ödeme yapmazsanız abonelik ücreti alınmayacaktır. İlgili üç ay içerisinde yapılan ilk cepten ödeme işleminden sonra, kullandıkça öde ve faturalı Vodafone hatlarının bakiyelerinden abonelik servis ücreti düşülür.

Vodafone Hücresel Ücretlendirmeyi İptal Etme

Hücre ücretlerinin iptaline izin verilir. Vodafone kontör ücretleri anlaşmalı firmalar tarafından aracı olarak kullanılmaktadır. Bayileri arayarak Vodafone kontör yüklemenizi iptal ettiğinizi bildiriniz.

Tıkla Gelsin, Play Perakendecisi, Uygulama Perakendecisi ve Spotify gibi anlaşmalı perakendecilerde hücresel tarifeyi kullanmanız gerekir. Tüm işlemler hesabınızdan düşülecek veya tahsil edilecektir. Ödeme yapmak kolay ve güvenlidir. İptal etmek isterseniz satın aldığınız perakendeciyle iletişime geçin.

Nasıl para iadesi alacağınızı öğreninVodafoneMobil Ücretlendirme?

İadeler 6 Ay içerisinde Vodafone cepmoney kullanarak yaptığınız alışverişler için yapılır. İadeler faturalı abonelerin faturalarında ve kullandıkça öde abonelerinin bakiyelerinde görünür.

Vodafone Mobil Ücret Kısıtlamalarını Nasıl Artıracağınızı Öğrenin?

Vodafone’un hücre hızı verimliliği alıcı limitlerini belirler. Limitlerin aşılması durumunda hiçbir işleme izin verilmez. Kısıtlamayı uzatmak için Vodafone mobil geçiş ücreti servisini tekrar açıp kapatmak gerekli değildir. Kısıtlamanın uzatılması konusunda yardım için Vodafone müşteri hizmetleri 542 ile iletişime geçilebilir.

Vodafone Mobil Ücret Kısıtlamaları ne zaman yenilenecek?

Vodafone cep telefonu ücretlendirme limitleri her ay otomatik olarak yenilenir. Her ay fatura dönemi sonunda yenilenen limitler kullanılabilir.

Vodafone Cep Ücret Bozdurma

Bazı aracılar ve kişiler Vodafone’un cep harçlıklarından ücret karşılığında para kazanmaktadır. Bu firmalar veya kişilerle çok dikkatli bir şekilde iletişime geçmelisiniz. Hücre sabitlemenizi nakde çevirdiğinizde birçok dolandırıcılık meydana gelebilir.

Cep telefonu ücretlerindeki kısıtlamayı nakit olarak kullanma tekniği, banka veya kredi kartı kullanmayanlar arasında popülerdir. Faturalı aboneler GSM numaraları üzerinden ücretlendirilirken, kullandıkça öde müşterileri kontörlerini nakde çevirmektedir. Faturalı aboneler, cep telefonu ücretleri için limitlerine ulaştıklarında borçlandırılırlar.

Vodafone Cellular Ücret Nakit Ödeme Stratejileri

İşte hücre ücretini geri almak için bazı stratejiler.

 • Akıllı telefonlardakiakıllı hücre fonksiyonları NFC teknolojisi temassız para yatırma işlemini mümkün kılıyor. Vodafone mobil ücret yükleme, bu özelliğe sahip akıllı telefonlarla temassız para yatırmanın tek yolu değildir.
 • Aracılar tarafından Aracılar bir ücret karşılığında Vodafone kontör yüklemesi yapabilirler. Nakit dönüşümler, hat sahiplerinin faturalarına kredi olarak eklenir. Kullandığın kadar öde hatlarının stabilitesi bu tutar kadar azalır. Nakit ödenir, ücret kesilir ve kalanı vadesiz mevduata yatırılır veya nakit olarak teslim edilir.

Vodafone Hücresel Maliyet Negatif

Vodafone hücresel şarj sistemi bir onay mesajı almazsa ürünün desteğine başvurun. Yurtdışı bir ücret ödemeye çalışıyorsunuzHücreşarjı kullanılamayacaktır. Bu hizmet bu senaryoda kullanılamayabilir.

Eğer kısıtlı iseniz. Harçlık kullanabilmek için fatura kısıtlı ve dondurulmuş Vodafone hattı gerekmektedir. Artık anlaşmalı olduğunuz hiçbir lokasyonda harçlık kullanarak herhangi bir talepte bulunamayacaksınız.

Aboneler Vodafoneduran tarifelerinikullanabilirlerHesaplarını bilen tarifeler. Fatura aşımı ya da duran düşünce olmayan tarifeler. 6 TL Cep ücretini alabilmeleri için bir sonraki ay ekstra paketlerini yenilemeleri gerekmektedir. Cep ücretine hak kazanabilmek için bir sonraki ay ekstra paketlerini yenilemeleri gerekmektedir.

SMS gönderebilen tüm cep telefonları Vodafone mobil geçiş ücreti hizmetini kullanabilir. Kara Listedeki Müşteriler Cihaz tüm mesajlaşma özellikli telefonlarla uyumludur.

Şimdi Satın Al Hücre Oranı Kısıtlamasının onaylanması ancak yürütülmemesi Bunun nasıl yapılacağı açık değildir. Aşıldı. Onay SMS’i yanlışlıkla gönderilmiş veya üç dakika içinde geri dönmemiş olabilir. Bu durumda satın alma işlemi iptal edilecektir.

Vodafone Hücresel Ücret Ayarı

Cep telefonunuz için ücretleri üç şekilde ayarlayabilirsiniz. Ücreti ayarlamak için üç farklı yöntem mevcuttur.

 1. Cepten veya bilgisayardan Vodafone Yanımda yazılımına giriş yaparak hücre hızı ayarları değiştirilebilir.
 2. İstediğiniz ayarları 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak sorabilirsiniz
 3. Kısa mesaj servisini kullanabilirsiniz.

Hangi web siteleri Vodafone Cep Ücretlerini kabul ediyor?

Vodafone mobil para, Vodafone para kabul eden yerlerde alışveriş yapmak için kullanılabilir. yasal olabilecek başlıca web siteleri; Spotify, Tıkla Gelsin, Play Retailer ve App Retailer gibi yerlerdir. Vodafone, cep telefonu numaranızı kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde çevrimiçi alışveriş yapmanızı sağlayan bir ödeme ücreti sunar.

Vodafone Cep Maliyetlendirme Kampanyaları

Vodafone cep ücreti 1 GB bedava web pazarlama kampanyası Geçtiğimiz aylarda en çok ilgi gören kampanyalar Spotify, Ps 5, Zula ve Hepsi Burada oldu. Spotify, Ps 5 Zula ve Hepsi burada diğer alternatifler. Bu kampanyalar daha genç bir kitleyi hedefliyor. 50 Zula, bahar kasası destesi ve epik premium destesi sunarken, Ps 5 mevcuttur.

Yukarıdakilere ek olarak, Vodafone Pink müşterileri sadece GUNLUK 4, GB yazıp 7000‘e göndererek 4GB’a kadar bedava internet kazanabilirler. Her gün kullanmanız gereken 4GB Vodafone bedava internet, SMS başvurusundan hemen sonra numaranıza tanımlanacaktır. Vodafone Pink aboneleri, Günlük 4 GB Web Pazarlama Kampanyası’ndan ayda 4 kez yararlanabilirler.

Sonuç olarakVodafonecep telefonu şarjı, anlaşmalı şirketlerden daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde çevrimiçi satın almanızı sağlar. Sadece cep telefonu numaranızla, diğer ödeme yöntemlerine göre çok daha hızlı bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

You may also like...