Blog

Vodafone Pay Card Ücretleri ve Limitleri Nelerdir?

Bir mobil ödeme uygulaması olan Vodafone Pay Kart’ta yaş sınırı yoktur, nakit yüklemesi kolaydır ve tüm bankalardan bağımsızdır. 7/24 hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde faturalarınızı ödeyebilir, nakit transferi yapabilirsiniz.

 • Vodafone Pay Card ile doğrudan telefonunuzdan TL yükleyebilirsiniz.
 • İnternetten ve mağazalardan güvenle alışveriş yapın.
 • Tüm ATM’lerden dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden para çekebilirsiniz.

Vodafone Pay Yazılımını edinin

Vodafone pay, Apple veya Google Play’den bir android veya iOS cihazına indirilebilen ücretsiz bir uygulamadır.

Vodafone Pay Dijital Kart Nedir

Vodafone Pay Dijital Kart, banka veya banka kartlarınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan Vodafone Pay Kart’ın tüm özelliklerini ve avantajlarını kullanmanıza olanak tanır. Vodafone Pay Yazılımı, kendi dijital kartınızı oluşturmanıza ve avantajlarından hemen yararlanmaya başlamanıza olanak tanır.

Vodafone Pay fiziksel kart nedir?

Vodafone Pay Fiziksel kart, kullandıkça öde için fiziksel bir karttır. Online alışveriş yapmak, ATM’lerden nakit çekmek ve özel ayrıcalıklardan yararlanmak için kullanabilirsiniz. Vodafone Pay Dijital Kartınızı internetten alışveriş yapmak ve ATM’lerden para çekmek için kullanabilir, ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Vodafone Mobil Tesisleri, Vodafone pay Bodily kartınızı 5 TL karşılığında temin edebilir.

Vodafone Pay’e en kolay şekilde nasıl kaydolabilirim?

Vodafone Pay Yazılımını indirdikten sonra üzerine tıklayın. “Kayıt Ol Gir” ana sayfasında; Hücresel Hücresel Tutar İlgili bilgileri ve anlaşma metinlerini inceleyip doğruladıktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayın. Devam Et. Hücresel Onay kodunuzu girdikten sonra “TC Kimlik Numarası”, “Unvan ve Soyadı” ” bölümlerini doldurarak ve şifre belirleyerek yönteme devam edebilirsiniz.

Vodafone Pay Satın Alma Kısıtlamaları Nelerdir?

Vodafone Pay’in aylık tam para yükleme limiti vardır. Aylık yükleyebileceğiniz tam para limitiniz bulunmaktadır. 750 TL Bir ay içinde ATM’den çekebileceğiniz maksimum tutar 300 TL‘dir. 1 ay içerisinde miktar ve değer olarak belirlediğiniz limitleri kullanmanız gerekmektedir.

Vodafone ödeme ücretleri nelerdir?

Vodafone pay dijital veya fiziksel kartın yeni dönem cep telefonu için aylık ücretleri ve yükleme ücretleridir;

Gerçek Kart Brüt Satış Değeri 5 TL’lik teklif sadece tek bir kullanım için geçerlidir
Aylara Göre Kullanım Fiyatı Sadece kullanıldığında geçerlidir: 2 TL
Nakit Yükleme fiyatı (Tüm ATM’ler). Yüklenen tutar 2 TL artı %1’dir
Nakit Yükleme fiyatı (EFT Kart Tutarı). 1 TL + %1 yüklenen tutar

Vodafone Pay Uygulaması: Yüksek Nakit Fiyatı

Vodafone Pay Card’ı 12 yaşından büyük herkes küçük kesintiler yaparak nakit para yüklemek için kullanabilir.

 • 0-10 TL için 1 TL
 • 10-50 TL 1,5 TL satın alın
 • 50-100 TL 2 TL satın alın
 • 100+ kontör alın Yüklenen miktarın %3,8’i + %1,8‘i

Vodafone Pay ATM Para Çekme ücreti

Visa anlaşmalı kartınızı ibraz ettikten sonra, para çekme, para yatırma ve ATM’lerde geçiş ücretleri için sizden ücret alınacaktır. Vodafone ödeme kartı Hizmetiniz takdir edilmektedir

 • Ev ATM’si: 1TL + çekilen tutarın %1,15’i
 • Başka bir ülkedeki ATM’den 5 TL çekebilirsiniz
 • Nakit Geçiş Fiyatı: 2 TL
 • Karttan Karta nakit anahtarı Fiyat: 2 TL
 • ATM’lerde Sabitlik Sorgulaması: 0.50 Tl

Vodafone Pay’den nasıl para çekilir?

Vodafone Pay Body kartınız ile yurt içi ve yurt dışındaki tüm ATM’lerden tıpkı banka kartlarınız gibi para çekebilirsiniz. Vodafone pay body kartınızı ATM’lere takın, şifrenizi girin ve belirlediğiniz limitlere kadar para çekin.

Vodafone Pay’i nasıl iptal edebilirim?

0850 215 13 03 Müşteri hizmetleri Vodafone paycard’ınızı kapatabilir. Vodafone Pay ile yaptığınız alışveriş faturalarınızla ilgili olumsuz bir senaryo nedeniyle işleminizi iptal etmek isterseniz, lütfen alışveriş yaptığınız mağaza ile iletişime geçerek yardım isteyiniz. Vodafone Pay ile yapılan para transferleri iptal edilemez.

Vodafone Pay Kampanyaları

Hoş geldin kaynağı 31.12.2023 tarihine kadar Vodafone Pay Digital Card veya Bodily Card’ınızı kullanarak nakit transferlerinde ve bakiye yüklemelerinde herhangi bir işlem ücreti ödemezsiniz. Ayrıca aylık ücret de yoktur. Hediyeler arasında bir web kartı ve bir vücut kartı bulunmaktadır. Vodafone öde kampanyaları. Aşağıda farklı Vodafone öde kampanyaları ve indirimli alışverişler yer almaktadır;

Vodafone Öde: Ücretsiz Web Alın

Vodafone Pay Digital kartınıza veya Hazır Kart’ınıza 12.2023’ten önce yükleme yaparsanız, bir hafta boyunca geçerli ücretsiz Vodafone 1GB internet paketinin keyfini çıkarabilirsiniz. Youtube’da en sevdiğiniz Youtuber’ların filmlerini izleyebilir veya Instagram’a kendi selfie’nizi yükleyebilirsiniz.

Vodafone Pay Kart Lansman Promosyonu: Ücretsiz Kart Kazanın!

Vodafone Pay Beden kartınızı 12.2023 tarihine kadar size en yakın Vodafone bayisinden ücretsiz olarak alabilirsiniz. Vodafone Pay Bodily kartınızı ATM’lerde, mağaza içi alışverişlerde ve günün 24 saati nakit işlemlerde kullanabilirsiniz.

Vodafone Pay Alternatifleri World Kampanyaları

LezzetliBuket’in kampanyası 31.12.2023 tarihine kadar devam edecek. Çiçek ürünlerinde indirimlerin yanı sıra 75 TL üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca 3 adet yapışkanlı kare çerçeve alanlara 15 TL indirimli fiyat, ücretsiz teslimat ve 5 GB web hediye ediliyor. Sosyopix, Vodafone Teklifleri’nde 15 TL İndirimli Çerçeveler sunuyor! 31.10.2023 tarihine kadar geçerlidir. Vodafone Pay’in eğlenceden seyahate, alışverişten servise kadar farklı kampanyaları bulunuyor.

 • Apple Music 3 Ay ÜcretsizDenemeüyeliğimize hemenkatılın! 20 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
 • Storytel 30 günlük ücretsiz hizmet sunuyor. Şimdi ücretsiz deneme üyeliği alın! 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Trendyol Vodafone Pay: 100 TL üzeri alışverişlerde 40 TL indirim
 • GoldMasterHome.com: 5 GB Haftalık Ödüller 24 saat içinde hesabınıza eklenebilir ve 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir
 • Tavla Yıldızları 50 TL değerinde 140.000 Çip Kazanın! Ayrıca, uygulamada satın aldığınızda çift fiş kazanabilirsiniz.
 • Tosla, Amazon, BluTV Netflix ve TV+ alışverişlerinizde paraiadesi sağlıyor. Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar devam edecektir.

You may also like...