Blog

Vodafone Ücretsiz Sms Paketi Kazanın 2023

Uzun yıllardır Vodafone müşterilerine hizmet veren Vodafone, ailenizle iletişiminiz kopmasın diye Vodafone’lulara özel seçenekler sunmaya devam ediyor. Vodafone’un 2023 yılına kadar devam edecek kampanyaları, hem özel günler için sunduğu hediye dakika, web ve sms ayrıcalıklarıyla hem de alternatif paketleriyle yüzleri güldürüyor.

Vodafone, sms kampanyası ve sistem fonksiyonları ile faturalı ve faturasız hat sahiplerine geniş bir hediye yelpazesi sunuyor. Web, sms ve dakika hediyeleri ile müşteri memnuniyetine odaklanıyor. Bu hediyeler her gün, her hafta ve her ay kullanılabiliyor. Birçok yerde Vodafone pembe tarifelere eşdeğer bazı tarifeler için ürün ve onarım indirimleri hediye olarak sunulmaktadır.

Ücretsiz kargo ile kıyaslanabilecek hediyeler var. Bu hediyelere ek olarak Vodafone bedava SMS de kazanabilirsiniz. 6666’ya mesaj göndererek ücretsiz sms kazanabilirsiniz. SURPRIZSMS mesajlarını cep telefonunuzun mesaj bölümünde bulabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz Sms Stratejileri

Vodafone, dahili kullanım için veya diğer operatörlerle kullanılabilecek sms mesajları sunar. İşlem çok basittir. 100, 250 ve 500 ücretsiz SMS alın Paketler çeşitli boyutlarda mevcuttur. Her kurs farklı sayıda kurs içerir .

 • Vodafone self-servis çevrimiçi programı aracılığıyla ücretsiz sms alabilirsiniz. Bu teknik en iyisidir.
 • Vodafone’un müşterilerine sunduğu haftalık sms hizmetlerini anlamak için Vodafone’un yanımda uygulaması şarttır.

Vodafone müşterileri, Vodafone Yanımda Programı’na kişisel şifreleri ile giriş yaparak her hafta ücretsiz SMS kazanabiliyor.

Vodafone ücretsiz SMS hilesi nedir?

Vodafone’un ücretsiz sms’i bir hile değildir. Vodafone’un Vodafone online self servis ve ücretsiz sms paket bildirimleri programı test etmenizi sağlayacaktır.

Vodafone ücretsiz SMS nasıl gönderilir?

Vodafone, ücretsiz SMS haklarını yalnızca tanınan bir cep telefonu sahibine bildirecek ve verecektir.

 • Hayır, farklı bir müşteriye ücretsiz Vodafone sms gönderemezsiniz.
 • Vodafone müşterisi olursanız ücretsiz SMS hakkı kazanırsınız.

Vodafone ücretsiz SMS paketleri nelerdir?

Vodafone almak çok kolay. 100 Ücretsiz SMS Paketi AlınTümtalimatlar. Vodafone müşterilerinin bu ücretsiz SMS paketini alabilmeleri için Vodafone yanımda Programını kullanmaları gerekmektedir.

Çalışma sisteminize göre zorunlu modelleri bildirerek Vodafone yanımda programını cep telefonunuza indirerek ücretsiz sms alternatiflerinden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

Vodafone Hediye SMS Paketleri 2023

 • Vodafone 250 SMS Paketi Vodafone 250 ile tüm talimatlar ücretsiz Bu paket müşterilere teşekkür hediyesi olarak verilecek ücretsiz bir SMS içerir.
 • 250SMS’inizi özetleyebileceksinizMobilcihazınızdan ulaşabileceğiniz Vodafone Yan Bana Programı, paranızı kısa sürede almanızı sağlayacak.
 • Vodafone Ücretsiz 500 SMS Gönder Her Yöne
 • Vodafone Yan Bana Programını indirerek Pazartesi günleri cep telefonunuzda özetlenebilecek 500 SMS alabilirsiniz.

Vodafone paket fiyatının düşürülmesi durumunda ücretsiz SMS alma ve SMS sağlayıcıları hakkında bilgi edinme imkanınız etkilenebilir.

Vodafone Hediye SMS nasıl kazanılır?

Vodafone, On-line Self-Servis için bir altyapı geliştirdi. Abone olarak 100 TL’ye kadar kazanabilirsiniz. Her gün 10 SMS .

 • Aylık olarak 300 ücretsiz SMS kazanma fırsatınız var.
 • Vodafone başlamak için iyi bir yer. web sitesi Vodafone’un self-servis programına abone olun.

Vodafone Şoku: Ücretsiz SMS mümkün

Vodafone müşterileri şok sms programını kullanarak ücretsiz sms kazanabilirler.

 • Vodafone şok sms paketlerine 6666 ‘ya mesaj göndererek ulaşabilirsiniz Yazdıktan sonra SURPRIZ numarasını ekleyin Cep telefonunun mesaj bölümüne mesajınızı yazmak için büyük harfler kullanın.
 • Vodafone numarasına ihtiyacı olmayan ancak başka bir operatörden Vodafone’a geçenler için hatlarına ücretsiz SMS göndermek çok kolay.
 • Cep telefonundaki SMS bölümüne büyük harflerle HOSGELDİN yazdıktan sonra mesajın gönderilmesi gerekmektedir. 7000. Bunu yaparak ücretsiz sms kazanabilirsiniz.

Vodafone hediye SMS gönderme stratejileri nelerdir?

Vodafone, diğer operatörlerde bulunmayan bir özellik sunuyor: sms gönderebilme. TL yüklemesinden sonra bir Sms paketi alacaksınız.

Vodafone Sms Paketleri 2023

Vodafone Türkiye düşük maliyetli sms planları sunuyor. Vodafone, müşterilerine ücretsiz web ve SMS sunduğu için en popüler operatörlerden biri olarak konumunu koruyabiliyor. Vodafone’un sms paket seçenekleri şunlardır:

Paket Tanımlama Sms Çeşitleri Sms Kodu Gemi Ayrıca aşağıdakilere de değer verebilirsiniz
EK 255 250 EK250SMS 7999 5 TL
Sonraki Teknoloji Mini 100 YMINI 7999 5 TL
Yeni Teknoloji Maxi 2000 YMAKSI 7999 12 TL
SMS Avantajı 100 100 HY100 7000 5 TL
SMS Avantajı 11000 1000 HY11000 7000 12 TL
Vodafone ile Maxi 5000 VFMAKSI 7999 9 TL
Tüm Talimatlar Midi 500 MINI 7999 9 TL
1000 FaturalıDoldur 1000 12 TL
Geniş Seçenek 1000 Faturalı 1000 5 TL

2023 Vodafone SMS Ücretsiz Hak Sahipliği Stratejileri?

Vodafone müşterileri genellikle diğer mobil operatörleri kullanan kişilerle aynı ücretsiz SMS haklarına sahip değildir. Birkaç farklı seçenek vardır. Vodafone Ücretsiz SMS Stratejileri .

 • Vodafone’un Yan Bana bölümünde hesabınıza ait bir çark bulunmaktadır.
 • Yol her hafta güncellenir ve çarkı çevirerek farklı hediyeler kazanabilirsiniz.
 • Bu çark döndürülerek ücretsiz SMS kazanılabilir.

Vodafone kullanarak ücretsiz SMS nasıl gönderilir?

Her gün ücretsiz 10 SMS hakkınız bulunmaktadır. Bu SMS’ler sadece Vodafone online işlem menüsü üzerinden gönderilebilir.

You may also like...