Blog

Faturasız Hat Fiyatları (Yeni Fiyatlar) Haziran 2023

Bu metnin ana konusu olan 2023 FaturalıGittikçe Ödehat ücretleri hakkında bilgileri sizler için derledik: En iyi operatörü seçerek cazip paket fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yılbaşı faturalı hat ücretleri ister Turkcell, ister Vodafone, ister Türk Telekom olsun yeni hat almak isteyen herkesi ilgilendiriyor. Bu ücretler yıllık olarak değişiyor ve 2023 yılı ücretleri operatörden operatöre farklılık gösterebiliyor.

Vodafone 2023 Faturalı Hat Ücretleri

Vodafone, yeni bir telefon hattına ihtiyaç duyan birçok kişiye online ve gülümseten kampanyalar sunuyor. Vodafone, faturalı hatları abonelerine ücretsiz olarak sunuyor. Faturalı hatlar sadece seçilen tarifeye göre aylık ödemelerle satın alınabiliyor.

 • Yeni kullandıkça öde modellerini deneyin. Vodafone kullandıkça öde hat ücretleri 95 TL ile 120 TL arasında değişiyor Aşağıda 2023‘ün nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler verilmiştir.
 • Bu yeni hattı almak için online başvuru yapabilirsiniz. operatörün web sitesi.

Müşteri danışmanı, Yeni hat al seçeneğine tıklayarak zorunlu bilgileri girdikten ve tutarı seçtikten sonra ilgili kişiye geri dönecektir. Randevu alınmasına karar verilir ve sim kişinin adresine gönderilir.

 • Yepyeni sim, kişi belirtilen alan içinde yaşıyorsa 24 saat içinde teslim edilebilir.
 • Yol, farklı bölgelerde bulunanlar için 2 ila 4 gün içinde teslim edilebilir.

Yolun kullanıma açılması ortalama bir gün sürüyor. Vodafone dijital, tüm yeni hat fonksiyonları için ücretsiz yol ve hiçbir ücret talep etmiyor.

Vodafone Yeni Hat kampanyaları nelerdir?

Önce Vodafone’a sonra CEPTETEB’e üye olanlar 12 ay boyunca %20 daha az öderler. Vodafone yeni hat kampanyaları arasında en popüler olanı otuz günde 29 TL’ye 750 dakika, 250 sms, 7+2 GB web paketi içeren Uyumlu Genç 7 Tarifesi’dir. Üstelik ilk 30 gün 10GB internet hediye! Vodafone TV Eğlence Paketi ücretsiz olabilir. Kalan kullanım haklarınız bir sonraki aya devredecektir. İşte farklı Vodafone yeni hat kampanyaları.

İlk Ay 20 GB Ücretsiz Web Alanı KazanınVodafone’a geçiş yapan müşteriler için yasaldır. Kampanya Mor veya Uygun tarifeleri kullanırken bir ay boyunca geçerli 20GB Vodafone hediye web sağlar. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Faturalı’ya geçmek yeterlidir.

WhatsApp Görüntülü Konuşma ile Sınırsız Mesajlaşma4.5G’li faturalı hatlar bir ay boyunca sınırsız WhatsApp görüntülü konuşma ve mesajlaşma yapabilecekler. Sonrasında bir hafta boyunca Kullandıkça Öde tarifesine geçiş yapabilecekler. Vodafone Yanımda yazılımına giriş yapıp bu avantajdan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Kullandıkça Öde hat ücretleri 2023

Turkcellkullandıkça ödehat ücretleriBukitleyi artırmak için yapılmıştır. 2023 Farklı operatörleri karşılaştırma Değer aralığı bu nedenle 150 TL‘ye kadardırSatıcı tarafından ücretlendirilen tutar farklılık gösterebilir. Turkcell bayileri kullandıkça öde hat satışları için kendi ücretlerini ve kampanyalarını belirleyebilmektedir.

Turkcell Kullandıkça Öde Hat Paketleri 2023

Turkcell Sponsorlu hatTurkcellFaturalı Hattı olan ve Kullandıkça Öde hattına geçmek isteyenaboneler, Turkcell Faturalı Hatlarına sponsor olup yol açma vergilerini alabilirler. Faturalı hat düzenli olarak vergilendirilir. Turkcell, yeni müşterileri için özel Kullandıkça Öde kampanyaları düzenlemektedir.

 • Tatilci tanıtım paketi
 • Bol GB pazarlama kiti
 • Sponsorlu hat
 • Alternatif pazarlama kampanyası
 • Haydi!
 • Lifecell karşılama kampanyası
 • 6 GB gençlik ödeneği alabilirsiniz
 • GB’ye hoş geldiniz

Buna karşılık gelen tamamen farklı kampanyalar sunar. Bunları kullanmak için hat olarak kullanmanız gerekmektedir.

Turkcell Kullandıkça Öde Hat Kullanımı

 1. Turkcell Kullandıkça Öde Hat fonksiyonlarına Turkcell web sitesi üzerinden Turkcell iletişim merkezlerinden kimliğiniz ile ulaşabilirsiniz.
 2. Öncelikle “Web üzerinden yenilenecek hat fonksiyonları” başlıklı bölümdeki forma girin.

Bu soru tipinde numara ilk seçilen numara olacaktır. Numaranın tamamını kullanmalıyım veya numarayı son dört hanesine göre kullanmalıyım gibi seçeneklerden birini seçebilirsiniz. Bunu yapmak istemiyorum ve rastgele cevap vermek istiyorum.

 • Ardından, çok sayıda numaradan birini seçerek istediğiniz paketi seçin.
 • Yeni bir hat talep etmek için ekranda görüntülenen talimatları izleyin.
 • Yeni hat belirtilen adrese teslim edilecektir.

Yeni hattın bir parçası olarak, bir dizi başka ürünümüz de var. Pazarlama kampanyası Paranızı alan Turkcell olacak İlk dört ay boyunca Her ay 2 GB Bedava internet indirebilirsiniz, Toplam 8 GB’a ulaşıldı.

Türk Telekom Kullandıkça Öde Hat Ücretleri 2023

Türk Telekom’un yeni abonelere yönelik kampanyalarının yanı sıra mevcut abonelere yönelik kampanyaları da bulunmaktadır. Türk Telekom’un en çok internet sunan pazarlama kampanyası olan Petek Tarife, yeni aboneler tarafından en çok tercih edilen tarifedir. Türk Telekom Petek Tarife’yi kullanan aboneler 5 GB Bedava internet kazanıyor. Aşağıda 2023 yılı için güncel Türk Telekom kullandıkça öde yeni hat tarifeleri yer almaktadır;

 • Türk Telekom yeni hat almak istendiğinde 2023 yılı için hat ücretlerinin 90 TL & 100 TL arasında değiştiği görülmektedir.
 • Yol 5 lira yüklenerek sabitleniyor.
 • Satın alma bedelinin bir kısmı hat boyunca kullanım için bekletiliyor. Bu miktar ödenen para miktarına göre belirleniyor.

Türk Telekom Yeni Hat Kampanyaları Nedir?

4.5G sim oyun kartlarını bayilerden satın alan Türk Telekom, yeni müşteriler için ücretsiz web sağlıyor. Sim kartlar satın alındıktan sonra 5555 ‘e 4.5G 30GB yazarak bir e-posta göndermek gerekiyor. Web içeriği daha sonra abonenin hattına indirilir. Bireysel faturalı hat kullanan tüm müşteriler Türk Telekom pazarlama kampanyasına dahil edilebilmektedir.

Ayrıca bireysel Türk Telekom faturalı hat sahiplerine de 1 GB ücretsiz internet hediye edilecektir. Doğanın güvenliği için hazırlanan pazarlama kampanyası kapsamında Türk Telekom e-faturaya geçen aboneler, e-posta adreslerini 3008 ‘e kısa mesaj olarak gönderdikleri takdirde 1 GB bedava internet kazanacaklardır. Bu kampanyaya kişi başı sadece bir abone eklenebilir.

Türk Telekom Kullandığın Kadar Öde Hat Hizmeti

Diğer operatörlerde olduğu gibi, Türk Telekom da yeni kullandıkça öde hatları için işlemleri sadece mağazalarda değil, internet üzerinden de kabul etmektedir.

Türk Telekom cep telefonu hattı kullanmak için Türk Telekom web sitesine gidin “Hat almam gerekiyor” seçeneğine tıklayın.

 • Gönder butonuna tıklanır ve açılan sayfada başvuru sahibinin adı, soyadı, irtibat telefon numarası ve güvenlik kodu girilir.
 • Bilgiler girildikten sonra Türk Telekom müşteri temsilcileri en kısa sürede ilgili numaraya dönüş yapacaktır.

Size ulaşmanın en iyi yolu nedir? Bu konuda daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Farklı Kullandıkça Öde SIM kart ücretleri ?

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell kullandıkça öde Simkart ücretleriAşağıda 2023 yılında farklı operatörler için yeni ücretler yer almaktadır.

Değer
BIMCell 40 TL
Bursasporcell 50 TL
Fenercell 50 TL
Galatasaray Cellular 50 TL
KAFKAFCell 50 TL
Kartalcell 50 TL
Samsuncell 50 TL
Trabzoncell 50 TL
Ugurcell 50 TL
Wirophone 50 TL
Pttcell 50 TL

Özellikle BİMcell, en uygun maliyetli operatör olması nedeniyle her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Detaylı veri için; Bimcell Hatları ve Tarife Ücretleri için TIKLA

Operatörler bu ücretleri değiştirme hakkına sahiptir. En son fiyatlar için operatörün müşteri hizmetleri departmanına veya bayilerine başvurmanız tavsiye edilir. Her operatörün iletişim numaralarını burada bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Alıcı Hizmetleri
Vodafone 0 (542) 542 00 00
Turkcell 0 (532) 532 00 00
Türk Telekom 444 1 444

Belirli bir (VIP-) Tutarın Alınması

Telefon numaralarınızı değiştirmek isterseniz tamamen farklı bir icat olan altın bir numara alabilirsiniz. Özel numaralar operatörlerden temin edilebilir. Modelinizi ve özel numaranızı sadece telefon numaranızla sunmanıza izin verirler. VIP numaralar ile numaranızın sonuna memleketinizi ya da sevdiğiniz grubun yılını ekleyebilirsiniz. VIP numaranız ile güzel aramalar yapabilir, farkındalık yaratabilirsiniz.

Turkcell Kişisel Numara

En popüler operatör olan Turkcell, kişiye özel olmayan bir numara sunuyor. Turkcell, kendi benzersiz numaranızı oluşturmanıza olanak tanır. Sahibinden, Turkcell’in alternatif numara seçeneklerini bulmanızı ve kolayca satın almanızı sağlar.

Türk Telekom Kişisel Numara Satın Alma

Türk Telekom servisinden belirli bir numara almak genellikle mümkündür. Sahibinden ya da hepsiburada gibi platformlardan taraftar paketleri alabilirsiniz. Türk Telekom bayilerinden mümkün olduğunca çok sayıda özel numara almak mümkün.

 • Müşteri hizmetleri ile görüştüğünüzde ya da Türk Telekom bayilerinden hat almanız gerektiğinde ihtiyacınız olan numarayı belirtip alabilirsiniz.
 • Genellikle, satın alma platformlarında belirli miktarlar için seçenekleri kontrol ettiğinizde belirli numaraları alabilirsiniz.

Vodafone Özel Numara Alma

Vodafone kişiye özel hizmet için çeşitli seçenekler sunuyor. Vodafone bayileri, kişiselleştirilmiş bir miktar için çeşitli seçenekler sunar.

 • Bir Vodafone bayisini ziyaret ederseniz, belirli bir numara almak için personelle konuşabilirsiniz.
 • Ekstra 100 TL ödeyerek istediğiniz numarayı alabilirsiniz.

Faturalı veya kullandıkça öde için kişiye özel bir tutarınız var mı?

Kişiye Özel Tutar Seçenekleri için Faturalı ve Kullandıkça Öde seçenekleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre bunlardan birini seçebilir, kişiye özel bir hat alabilirsiniz. VIP’ler veya a. Kişiselleştirilmiş bir hattın aşağıdaki gerekliliklerden yalnızca birini karşılaması gerekir. Aslında, bu gereksinimler değişebilir.

 • Teslim tarihi
 • Son iki numara aynı
 • Aracınızın plakası
 • Favori Grubunuzun on iki aylık temel çizgisi
 • Sevdiklerinizin doğum tarih ve saatlerini yanınızda bulundurun

Bir hattı özel kılmak için bu seçeneklerden birini tercih etmeniz yeterli.

You may also like...