Blog

PUBG Ücretsiz UC Kodu (Yeni Kodlar Çalışıyor) Haziran 2023

PUBG cellular 2023 – UC kodları 2023’te ücretsiz – gelir stratejileri, PUBG epin hilesi ve PUBG epin ile ilgili tüm ince baskılar. PUBG Cell oynarken silah, sandık ve royale cross premium seçenekleri satın almak için uc kodu istiyoruz. Ayrıca buradan ücretsiz UC kodları alabilirsiniz. Ücretsiz UC ve e-pin kodlarını nasıl edinebilirsiniz? Yurtdışındaki bazı sunucular Pubg Cell oyuncularına ücretsiz kodlar sunuyor. Pubg ücretsiz UC kodları ve ePin özelliklerini 2023 yılında kullanmalısınız.

PUBG’nin bir razer pin kodu ve bir de redeem kodu bulunuyor. Aşağıdaki ücretsiz Pubg kodunu girerek Pubg’nin razer pinini ve Pubg’nin redeem kodunu nasıl kullanacağınızı anlatacağız. Pubg ücretsiz kodlarını keşfetmek ve kullanmakla ilgileniyorsanız makaleyi özetledik.

Pubg Razer E-pin nedir?

Razer epin, Pubg’de kullanılan ücret sistemidir. Oyuncular Pubg’nin razer kodunu kullanarak Pubg pazarından eşya satın alabilirler. pubg silah ve skinlerine karşılık gelen {Donanım} razer e-pin kodu kullanılarak satın alınacaktır. Razer epin çok kullanışlı bir araçtır.

 • Pubg pazarında sunulan silahlar ve kostümler, e-pin kullanarak satın alabileceğiniz {donanımlara} ek olarak, spor başarınız karşılığında size tamamen ücretsiz olarak verilecektir.
 • Pubg’deki pazardan bir şey satın almak istiyorsanız razer pin ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Razer epin’inizi kullanmak için önce oyunda aldığınız kodu kullanmanız gerekecektir.

Pubg Razer E-pin nasıl kullanılır?

 • Razer ePin için web sitesine girdikten sonra, Pubg ID’niz sorulabilir.
 • Daha sonra ödeme aşamasına yönlendirileceksiniz.
 • Giriş kısmını arttırarak Pubg E-pin’i aktif hale getirebilirsiniz.
 • Geçmişte ePin satın aldıysanız, bu sayfanın altındaki kodu girerek bunları kullanabilirsiniz.

Birçok oyuncu bu e-pinleri Pubg perakendecilerinden ürün satın almak için kullanır. Pubg epinleri, Pubg silahlarının yanı sıra karakterler için kask veya kostüm gibi ekipmanlar satın almak için kullanılabilir. Pubg epin hileleri ile elde ettiğiniz epinler nasıl kullanılır?

Pubg Cellular’da ödüller ve hediyeler kazanmak için iyi bir donanıma ihtiyacınız olacak. 2023 Pubg e pin hileleri ile tüm teçhizatınızı ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Pubg Cell e-pin hile ücretsiz kodları nelerdir?

Pubg mobile ücret yöntemi olan Razer E-pin’i birçok şekilde ücretsiz olarak alabilirsiniz. Razer E-pin Hilesi en popüler olanlardan biridir. Pubg Cell redemption kodu veya Razer epin kodu birçok platformda ücretsiz olarak paylaşılabilir. Pubg hilesini düzelttikten sonra ücretsiz olarak epin alacaksınız.

Ücret modunu seçerek Pubg hücresel epinleri ücretsiz UC kodları için almayı seçebilirsiniz. Pubg kodlarını ve e-pinleri etkinleştirmek için, Pubg perakendecisinden satın aldığınızda ücretsiz stabilite almak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Pubg UC Kodu Satın Alma Web sayfasına giriş yapın.
 • Hesabınızı onaylamak için katılımcı kimliğinizi girin.
 • Buraya Tıklayın “Tamam” Talebinizin geçerliliğini kontrol edin.
 • Epin kodunuzu girmeniz istenen kutuya Pubg spor kodunuzu girin. Bitirdiğinizde “Tamam “a tıklayın.
 • “Ürün Satın Al” uyarısının üzerine tıklayarak onaylayabilirsiniz.

Doğru bilgileri girdiğinizde Pubg cellular işlemi onaylar. UC tutarı Pubg hesabınızda gösterilecektir.

Pubg Ücretsiz ePin Kodları (UC 2023)

Pubg’nin e-pin kodlarının anlaşılması kolaydır ve herkes bunları kullanabilir. Her kod belirli sayıda paketi temsil eder. UC kodları muhtemelen Pubg e pin hilecileri tarafından en çok kullanılan yöntemdir. Pubg UC E -pin) 2023 Pubg UC E-pin Kodları Kodlar tamamen ücretsizdir. Pubg mağazalarından teçhizat satın almanıza izin veriyorlar.

Pubg UC hackleri, kelimenin tam anlamıyla Pubg sunucusunda oluşturulan kodlar için herhangi bir ücret ödemeden kodu aramak anlamına gelir. Son zamanlarda birçok oyuncu ücretsiz Pubg hile kodunu tamamladı. Pubg hile kodları sporda başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilir. İşte 2023 Pubg Cellular UC kodunu içeren bir liste. Bu kodlar Pubg Cellular’da kullanılmalıdır.

KAOE6-UJA9D-SAK3V YU5JD-SU5NS-NAY5J
DJS2J-D2FND-N6KFN HUS5J-JS7IK-KD8KD
NS2LS-RTI3N-DNW3R DJ4ND-DW2AS-TJS3K
LA5JD-OKSJ4-VS2KD DKA5J-MJA7D-SN3JD
MAF8F-MSI6G-DNSK3 KSN5D-N5JFN-N3OSK
NAU7W-NBU7S-NAN4V NAJ8S-NAN6R-NLG6Y
LAK7S-JAUD6-JA9VM ASA3G-KA7RK-NSO9E
DKE9T-ZOLD5-MO8SD EOE4K-4KS3F-DKW0E
ASJD9-OQK7A-DKA9E DK4G-NSK2D-SAK3T
S8DSS-D8DS8-SD225 SJ4FJ-EJ8AD-ROKS0

Ücretsiz PUBG UC Kodu Teknoloji Orta 2020

Silah ve teçhizat satın almazsanız Pubg’de başarılı olamaz ve gelişemezsiniz. UC için alışveriş yapmak çok yüksek bir maliyetle mümkündür. Pubg UC Hileleri birçok oyuncu arasında popüler hale geldi. Pubg UC Code era Heart Cheat Programı, oyun içinde UC kodları üreten bir programdır.

Ücretsiz kod üreteci, tıpkı Pubg sunucuları tarafından üretilen kodlar gibi ücretsiz bir e-pin sağlar. İşte 2023 yılında Pubg UC Code Generator programı tarafından üretilen bazı UC kodları. Ücretsiz UC kodu, epinleri kullanmak için kullanılabilir.

ADK6I-DJ4HD-FDJ4O NAD5K-DS4NF-FNF5N
ZDK5O-SNS4U-NAK5K MO2JR-J6JDK-YLD1G
LA3BY-DJ3UD-KH9ND NS4JD-JE9KY-DS4LD
SJ3QW-NDJ6L-DMS9F KO4IF-JD5DK-SK3KD
KD39K-KS4KS-DA9DM N1SK3-DK5LD-GFOD4

Pubg ücretsiz UC Kodu 2023’ü kazanın

Pubg Cell UC kodlarını kazanmak için, 2023’te Pubg ücretsiz epin sağlayan sunucuları aramalısınız. 2023’te Pubg oyuncuları, Uc kod üreteci uygulamalarını ve ücretsiz kod listesini kullanarak UC kodlarını ücretsiz olarak kullanabildiler. Ayrıca, ücretsiz Pubg UC Kodları alabilir ve bunları spor için kullanabilirsiniz. UC ePin kodları 2023’te Pubg Ücretsiz Kodları olarak mevcut olacak. Amerikan Sunucularında Paylaşıldı Aşağıdakiler örnektir:

8DJSB-NDJ5L-DS4JD JD1GK-OKR2J-QDFM3
VJS2K-FK4KM-DNW2J KD7FJ-DJ3JD-D31KD
DZNX6-DJW5J-DK0FJ NS3YU-KJSN5-ZGI6D
SB28D-DNE0D-DSY9C A1SK3-KD97S-DN8FK
DN3DJ-ZHY8G-CN8DS M9DNS-DJ4FN-POD3J
LDI3J-DJ5K6-JSA4P ZD5KD-DKW4J-F5KS3

Pubg Hücre Kodları Ücretsiz UC 2023

Pubg hücresel Ücretsiz UC kodları, yani AB oyuncuları Pubg hücresel Ücretsiz UC kodlarını serbestçe paylaştı. Türk Pubg ePin sunucularına alternatif olarak yurtdışı Pubg sunucusunda ücretsiz uc kodu kullanın. Pubg UC sunucularının ulusa karşılık gelen sonraki kodlarını bile kullanabilirsiniz. İngiltere, ABD ve Almanya ;

DJWD8-CNG5J-J-J6NDB ZS9DJ-EJ5HD-DJ8FK
QN8DJ-JDF5J-KS9JQ NSK9K-DJS5H-HD5HD
SJD5U-JDH8D-SJ3KL KI9DN-J5GDJ-KS9SJ
WEJ4H-DJ5AD-J4SKF KD9SB-DK4JS-SJ5JS
DJ6KD-KD7IJ-JD1LS KD9AL-J3DKA-KS4JD

Ücretsiz Pubg Cell UC Kodları Nasıl Alınır?

Pubg ePin’i kullanmak için aşağıdaki kodu uygun disipline girin. Her UC paketinin ne kadar içerdiğini bilmenin bir yolu yoktur. Aşağıda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz birkaç 2023 Pubg kodu bulunmaktadır:

G9S3K-DJE3J-DJS3D JD4AK-DJ6SN-S3NKA
JS8KA-AN4JD-SN6NS HS3KD-SAB7D-MD6KF
CVLS0-SMS5J-DK6KD DKS9A-KS4MD-MA4HD
MNA6S-M5KSL-LS4JD N8AKD-KS9AK-KS4ND
DJ9SK-DF5JD-DK3AD NS9SK-KN5SV-K0KJD

PUBG Ücretsiz UC kodları 2023

Pubg UC kurulumu herkes için çok kolaydır. Pubg sunucuları periyodik olarak bu kodları dağıtır. ücretsiz UC kodu hileleri Paylaşım, Pubg panolarını önemsemektir. İşte Pubg ile ücret karşılığında paylaşılabilen hile uygulamaları tarafından oluşturulan uc kodlarının bir listesi.

KD9WD-DEJ5J-JF98F N8SKF-FJ2JD-9DKNQ
QMAN5-NU7DJ-KA9CD M0SJS-AD4JS-DJ4JL
DZN9S-QHSL3-N8SKS N9SK2-SL9IJ-N9AKD
NA9DK-KAN4U-KNYA7 U8AKS-KAJ6S-KJ8AB
N9ALD-KI7AK-MNUP9 XN8SK-KWN7S-KNSY8

Farklı sunucular tarafından oluşturulan PUBG UC Kodları

Tüm ücretsiz Pubg kodlarının üretilmesinden tek bir sunucu sorumludur. Bir VPN ile, farklı sunucular tarafından üretilen Pubg kodlarını alabilirsiniz. İşte Pubg’nin dağıttığı tüm ücretsiz UC ePin kodları. Rus ve İngiliz oyuncular:

O98DJ-NSY7S-J4KDA NS8S2-SJ4JN-NK9AW
NPAL4-4HDUA-N8KAL LP0AJ-JW7AK-NOS9S
ADU3K-JDU7S-NHS2D NU8JS-JSJ3J-NOAJS
BAU8S-NAUYD-KO9KS USH5H-KF8UD-NOLS2
PQSJ7-DNAY7-NISP9 PS9J3-3JDYH-NLAKQ

Pubg hücresel ücretsiz UC kodunu farklı kanallar aracılığıyla kolayca elde edebilir ve kullanabilirsiniz. Pubg’de ücretsiz skin elde etmek için kullanabileceğiniz kodlar da aşağıda listelenmiştir. Bu kodlar farklı bisikletler ve görünümler satın almanızı sağlayacaktır.

 • E7FENAD3K: Pubg’de bisiklet satın almak için kod
 • Pubg’de M16 tüfekler için G7E283R4FK Özel Gözenekler ve Deri
 • DKS37DKHLA Pubg dernekleri için kod
 • KR45JGSJH – Pubg’de keskin nişancı silahları için ücretsiz kaplama

İlgili İçerik MateryaliÜcretsiz PUBGhesapları

PUBG Code 2023 Telegram ile Ücretsiz

2023’te, PUBG mobil hilelerinin ve ücretsiz UC kodunun paylaşılabileceği yüksek aboneli Telegram grupları ve kanalları olacak. Telegram, dahil olmanın en iyi yoludur.

Bunedenle; olası tüm PUBG epin hileleri ve ücretsiz UC kodları mümkün olduğunca tartışılmıştır. Düşünce ve fikirleriyle katkıda bulunmak isteyen herkes geri bildirim bölümünü kullanarak bunu yapabilir. Spor hile sınıfımızda PUBG ve farklı hücresel video oyunları için ücretsiz hesaplar ve hileler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

You may also like...