Blog

Vodafone RedBox Tarife ve Fiyatları Haziran 2023 Modem Dahil

Yeni nesil ev ağının arkasındaki fikir geliştirildi. Vodafone RedBox ile artık her yerde fiber hızında internete bağlanmak mümkün. Vodafone RedBox Taşınabilir Web, RedBox, fiber yokluğu sorununa son veriyor ve 4.5G alternatifi web’i her an her yerde deneyimleme şansı veriyor.

Vodafone RedBox 7/24 Kesintisiz Hizmet sunar Hızlı destek alın ve Vodafone’un evde web paketlerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenin. RedBox, müşteri şikayetleri ve geri bildirimleri hakkında önemli bilgilere sahip olabilir.

Vodafone’un web over the air uzmanlığının %98 korumasından yararlanın. Bu aynı zamanda abonelerin belirli bir yere bağlı kalmamalarını sağlar. Dilerseniz evinizde ya da özel mekanlarda internet kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone RedBox rezidans Web 2023 nedir

Vodafone RedBox, geleneksel modem konseptine dayanmayan bir kablosuz modemdir. Kurulum ve altyapı gibi sorunlardan da arındırılmıştır. RedBox 2023 size sınırsız taşınabilir ev interneti kullanma seçeneği sunacak. SuperBox’a göre çok daha ucuz olan bu hizmet yazlıkta, otomobilde ya da elektrik bağlantısı olan her yerde kullanılabiliyor.

2023’te Vodafone RedBox için tarife ve ücretler

Vodafone RedBox, nerede olursanız olun internete hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlar. Vodafone bünyesinde RedBox 150, RedBox 200 ve RedBox limitsiz tarife paketleri olmak üzere 3 bölüm bulunmaktadır.

 1. RedBox150Tarifesi; 30 Gün boyunca 99,90 TL olan ve en uygun fiyatlı paket olarak kabul ediliyor. Bu paket 5G hızında 150 GB web içeriyor ve 24 ay boyunca kullanılıyor.
 2. RedBox Tarife 200; 4.5G hızlarında 200 GB web paketi almak için 30 gün içinde 129,90TL ödeyin. Tüm paketlerin taahhüt süresi 24 aydır.
 3. RedBox Limitsiz Tarife 169,90TL’lik paket 30 gün boyunca geçerlidir ve 4.5G 15Mbps ile limitsiz web erişimi içerir.

Redbox Modem değeri nedir?

RedBox taşınabilir modem, fiber altyapının olmadığı her yerde kesintisiz ev internetinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Vodafone RedBox makine fiyatı tüm tarifelerde geçerlidir.

 • Modem Değeri 456 TL
 • 24 Ay Boyunca Adanmışlık
 • Aylık faturaya ekleyin: 19 TL

Vodafone RedBox Alıcı Hizmeti ile kullanın

VodafoneCustomers’a bağlanmak isteyen herkesde buraya tıklayarak bizimle iletişime geç ebilir. Modem arızası veya kurulum gibi sorunlar için Vodafone RedBox Müşteri hizmetleri numarası için RedBox Danışmanı. Aşağıda, bu terimlerin anlamını anlamanıza yardımcı olacak bazı teknik terimler verilmiştir: Destek; 0542 542 00 00 numaralı telefonu arayarak başvurabilirler. 0850 542 95 46 numaralı telefondan da daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Verilerinizi çevrimiçi olarak girmek, sizin için doğru olan bir tarife seçmenizi sağlar. Vodafone mağazaları altyapı gerektirmeyen web tabanlı bir deneyim sunar. Evde, ofiste veya okulda yanınızda taşıdığınız modem zaten ücretsiz olarak kurulmuştur.

Vodafone RedBox kurulumunuza yardımcı olabilir. Vodafone’un wi-fi uzmanlığı en başarılı örneklerden biri. Buraya tıklayarak bu konuda daha fazla bilgi alabilir ve altyapı olmadan da sınırsız web erişiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vodafone RedBox Evde Web 4.5G’nin avantajları nelerdir?

Vodafone RedBox Evde 4.5G İnternet Sürekli hareket halinde olan ve doğada vakit geçirenlerin bu makineyi tercih ettiği aşikar. Bu ürünün zengin içeriği ve düşük fiyatı talebi artırıyor.

Vodafone RedBox Tüketici, Alıcı Eleştirileri 2023

Alıcı yorumları Vodafone RedBox kişisidir. Kameranın gücü ve seçenekleri sayesinde 2023’ten umutluyuz. İsteyen aboneler 24 ay taahhüt vererek cayma hakkını kullanarak aboneliklerini daha erken iptal edebilirler. Özellikle fiber internet ekspertiz altyapısı olmayan yerlerde donma olmadan da üye olabilirsiniz. RedBox bu avantajları ile müşteriler tarafından yüksek puan almıştır.

 • Altyapı ve kurulum sorunu yok
 • Aboneler başlangıç modem ücreti ödemezler
 • Aylık indirimlerle paket fırsatları
 • Modeminiz ek bir kablo olmadan çalışmalıdır
 • Nerede olursanız olun modeminizi cep telefonu ile kullanabilirsiniz

Vodafone RedBox’ı iptal etmenin en iyi yolu nedir?

Paket taahhüdü içeren bir Vodafone RedBox paket teklifi satın aldıysanız, taahhüdünüzü çok erken iptal ettiğiniz için bir miktar ücretlendirilebilirsiniz. Eğer bir sözleşme yapmadıysanız, istediğiniz zaman iptal etmekte özgürsünüz.

İptal etmek için alıcı sağlayıcıyı arayın Vodafone RedBox Yeni Teknoloji Ev Web. 0542 542 00 00 Ayrıca 0850 542 95 46 hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İptal talebi yapılır ve iptal sözleşmesi daha sonra size en yakın Vodafone cep merkezinde doldurulur.

Vodafone redbox taahhüt iptal ücreti nedir

Seçtiğiniz tarifeye göre belirlenen Vodafone RedBox cayma bedelleri 12 aylık dönemler üzerinden hesaplanır. 12 aylık taahhütlü kampanyalarda kullanılmayan ayların bedeli ceza olarak yansıtılır. Kullanım ve ücretlendirme aralıkları her tarife için farklılık göstereceğinden iptal ücretleri de farklıdır. Vodafone RedBox taahhüt iptal ücreti aşağıdaki gibi hesaplanır:

 • Aktivasyon ücretleri
 • Kalan taksit ücretlerinin ödenmesi gerekiyorsa, bunlar makinenin toplam maliyetine eklenecektir.
 • Kuruluş ücreti

Hesaplama örneği RedBox Sınırsız Tarifesine abone olun 3 ay sonra iptal edin, Vodafone cayma bedeli ödemeniz gerekebilir. 1.050 TL + aktivasyon ücreti Tarifeye makine ücreti dahildir. 349. 9 TL’DIR.

Taşınabilir RedBox Altyapısı Nedir?

5G uzmanlığını kullanarak wi-fi, altyapısız ve mobil web erişimi sunan vodafone RedBox , seçilen paket boyunca kesintisiz web erişimi sunar. Çok kolay ve hızlı çalışan web uygulamalı bilimlerinde karlı sonuçlar veren altyapı bağımsız web erişimine sahip olma potansiyeline sahiptir.

Vodafone, dünyanın her yerinden internete erişebileceğinizi garanti eder. Herhangi bir altyapıya veya kuruluma ihtiyaç yoktur. RedBox taşınabilir altyapı .

 • Kimlik Fotokopiniz
 • Hukuk uzmanının enerjisi, eğer varsa
 • İlgili yazılım ve sözleşme türleri
 • Saf benzin, elektrik veya su faturası müşterinin adresini gösterecektir.

Belgeleriniz ile başvuru yapabilirsiniz. Vodafone RedBox, kurulum sırasında belirtilen lokasyonda kullanmanız durumunda daha kaliteli bir hizmet sağlayacaktır.

You may also like...