Blog

Fatih Wifi İnternet VPN Ayarları 2023 (Güncel)

Konu başlıkları

Ücretsiz web kullanımının keyfini çıkarmak istiyorsanız Fatih VPN ayarlarını doğru anlamak ve kullanmak önemlidir. Fatih internet VPN, Fatih web sitesi topluluğunu MEB tarafından kısıtlanmadan bilgisayarlarda, androidlerde ve ios cihazlarda kullanmanızı sağlar.

Fatih Wifi Mevcut Şifreler 2023

Fatih Web Topluluğu: Üniversite öğrencileri, e-Fakülte ve EBA gibi şirket alanları için dağıtılan cep telefonlarından veya tabletlerinden internete erişebilirler. 2023 güncel Fatih wifi şifreleri;

 • !1qaz2WSX3edc4RFVpercent56
 • F@M2015i#Eb23TC
 • f1@2t34ih5
 • Fatih.1234
 • verdijm@n1453

Fatih Web AnonyTun VPN Ayarları

İlk başta en son modeli alıyoruz. AnonyTun Google Play yardımcı programını sisteminize yükleyin. Açın ve gerekli izinleri verin. Daha sonra Fatih Android VPN ayarlarına adım adım ilerleyeceğiz.

Cihaz ilk açıldığında buna benzer bir ekran ile bizi karşılayacak. Bu ekranda çok fazla bir şey yapmayacağız. Ana ayarlar alanına gitmek için butona tıklayın. sol üstte “Gizli Ayarlar” bölümü yer alıyor.

Gizli Ayarlar “a tıkladığımızda karşımıza çıkan ekranda birincil ayarlarımızı yapabilir ve Fatih VPN kurulumunu tamamlayabiliriz. Bu ekran Fatih VPN için birincil ayarları yapacağımız ve bitireceğimiz yerdir.

Programı ilk çalıştırdığınızda kapalı olacaktır. Biz açıyoruz. Daha sonra Bağlantı Protokolünü sadece yarı TCP yapıyoruz. Aşağıda 8080 ayarını biraz değiştirerek 443 olarak değiştirin. Ortada, Özelleştirilmiş TCP/http Bölümünü etkinleştireceğiz. Etkinleştiriyoruz ve ardından bir sonraki bölüme geçmek için turuncu düğmeye basıyoruz.

URL/HOST alanına MEB Web Topluluğuna giriş yapmak için kullanılabilecek bir tanıtıcı girin, yani MEB tarafından engellenmemiş bir tanıtıcı. Fatih VPN arkasına gizlenerek çeşitli sitelere erişim sağlayabilir. Daha sonra tüm ekranlarda aynı ayarları yaptıktan sonra kapatmak için butonuna basıyoruz. “Kaydet” butonları.

Karşımıza aşağıdakine benzer bir ekran geliyor. “Katıl” yazan yere tıklayın. Birkaç dakika sonra Fatih VPN ve MEB Web engeli kalkmış oluyor.

Hotspot Defend Fatih Web VPN Ayarları

Hotspot Defend VPN, Fatih’in engelini kaldırmanıza ve IOS veya android telefonları çalıştıran apple cihazlarıyla interneti kullanmanıza olanak tanır. Programda herhangi bir değişiklik yapmadan bir saat boyunca kullanın. Hotspot Defend VPN adreslerini edinin.

Apple Store İndir İndir Google Play

Hotspot Uygulaması dağıtıldıktan sonra giriş yapılması gerekir. Uygulama açıldığında sizden izinler isteyecektir. Bu izinler genellikle konumla ilgilidir. Uygulama konumunuzu tespit edecek ve size en yakın ve daha önceki web hizmetini gösterecektir.

Bu ekran cihazı ilk açtığımızda karşımıza çıkabilir. Fatih’in VPN ayarlarını yapmak için Dijital Konum bölümüne tıklamalıyız. Tıkladığımızda bize Fatih VPN için seçebileceğimiz uluslararası konumları gösterecektir.

Bu seviye, size yakın olan yerel bir konum seçmenize izin verir. Almanya, Türkiye için en hızlı Fatih VPN ayarıdır. Sunucu sorunları genellikle bağlantı sorunlarının nedenidir.

Şimdi katılma zamanı. Başvuru yapmaya hazırız. Ülkeyi seçtikten sonra, bir sonraki adım “Katıl” düğmesine basmaktır Fatih Topluluğu sınırsız internete erişmenizi sağlayan bir düğmeye sahiptir. Yaklaşık 15 saniye sonra bağlantı hazır olmalı ve Fatih Topluluğu’nu sınırsız kullanabilirsiniz.

Yüksek İnternet Fatih VPN Kullanımı

Higher Internet son derece hafif bir uygulamadır. Kurulumdan sonra, karmaşık ayarlardan geçmek zorunda kalmadan Fatih Web’e bağlanabilirsiniz. Higher Internet açık ara en hızlı Fatih VPN’dir ve özellikle düşük özellikli telefonlara sahip öğrenciler için iyidir. Cihazınızı sadece her hafta güncellemenizi öneririz. Aşağıdaki adımları izleyerek Higher Internet ile Fatih Topluluğuna bağlanın.

Apple Store İndir İndir Google Play

Herhangi bir ayar değiştirmeden başlamak için düğmeye basın. ortadaki “Katıl” Düğmesi. Biraz hazırlıktan sonra en verimli sunucuyu bulacaktır.

Fatih 10 saniye sonra sınırsız internete bağlanır ve ortadaki gülen yüz maviye döner.

Ek olarak, EBA web kampanyaları için kullanmak istediğiniz operatörü seçin.

Ayrıca Bakınız

 • Fucicort Krem Faydaları ve Fiyatı: Egzama ve Cilt Sorunları

  Fucicort krem: Egzama, Gözenekler ve Cilt Sorunları için Faydaları ve Değeri

  27 Şubat 2023

 • Evde Şarap Yapımı

  Evde Şarap Yapımı 2023 (Tüm Detaylarıyla)

  15 Şubat 2022

 • Tarot Falı Bakan Uygulamalar ve Siteler

  Tarot okumayı öğrenmenin en iyi yolu nedir? Tarot Çalışma Uygulamaları, Web Siteleri ve Web Siteleri

  20 Şubat, 2022

 • Gelmiş Geçmiş Dünyanın En Güzel 30 Kadını

  2023 Yılına Kadar Dünyanın En Çarpıcı 30 Kadını

  11 Şubat 2022

 • Turkcell Ücretsiz web
 • Türk Telekom Ücretsiz Web
 • Vodafone Ücretsiz Web

Bilgisayarınızdan Fatih Topluluklarına VPN ile bağlanma

PdaNet VPN, Fatih giriş engelleri olmadan bilgisayarınızı doğrudan internete bağlamak için de kullanılabilir. Fatih WiFi kullanarak Steam’den video oyunları bile indirebileceksiniz.

PdaNet+ Pc İndir PdaNet+ Google Play İndir

Bağlantıya MEB’inizin tüm üyeleri erişebilir ve bağlantıyı engelleyen herhangi bir engel yoktur.

Ev Windows için Shopper mor alandan indirilir. 8Mb boyutunda küçük bir yardımcı programdır.

İstediğiniz alanı seçin. Bir sonraki adıma geçmek içinSonraki>” üzerine tıklayın. Karşımıza gelen ekranda bir kez daha “Subsequent>” diyoruz. Ardından kurulum alanının seçimine dokunmadan “Sonraki>” seçeneğine tıklıyoruz.

Kurulum bittikten sonra şöyle bir mesaj göreceksiniz. “Install” diyerek uyarı kapatılır.

Bu ekranı bir süre izleyin.

Daha sonra nihai sonuca karar vereceksiniz. “Skip USB” Bu seçeneği seçerek Shopper Kurulumu ile devam edin.

PdaNet DesktopBaşlamakiçin iyi bir yoldur. Amaç artık sağ alt köşedeki birçok listeye eklenmiştir.

Aşağıdaki adımlar cep telefonu üzerinden gerçekleşecektir. Geriye kalan adımlar ise Fatih VPN’i bilgisayara bağlamak.

Cep telefonunuza yüklediğimiz PdaNet+ uygulaması burada karşınıza çıkmalı. Bu ekran bizim değiştirebileceğimiz bir ekran değil. USB portunu kullanarak telefonumuzu bilgisayara bağlıyoruz. Bağlantı yapıldıktan sonra “USB Tether” yazan butona tıklayarak cep telefonumuzun web pass almaya hazır olduğundan emin olun.

“USB tether” tıklandıktan sonra sektör eğitimsiz olacaktır. Aşağıdaki adımlara bilgisayarınızda devam edin. Şu an itibariyle cep telefonunuzda yapmanız gereken bir şey yok. Görünmeyen bir yere yerleştirin.

Bilgisayar bağlantıyı otomatik olarak algılayacak ve bir uyarı görüntüleyecektir. Komutu vermek için uyarıya iki kez tıklayın.

Kısa süre sonra “Bağlandı!!!” yazısını göreceksiniz. Ardından Fatih VPN’den bilgisayarınıza internet aktarımı yapıyor olacaksınız.

Kelime: Fatih wi-fi şifresi yapamayanlar için bir referanstır. Yazımızı ziyaret ederek daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Eğer tamamen farklı bir VPN kullanmak istiyorsanız lütfen güncel vpn adresleri yazımızı ziyaret edin.

You may also like...