Blog

Instagram Gizli Hesabı Görme, Profili Görüntüleme ve Hikayeleri İzleme 2023

Instagram kapalı profilleri görüntüleme, gizli hesapları arama ve paylaşılan hikayeleri izleme yöntem ve özellikleridir. 2023’ün en yeni detayları hikayelerdir. Instagram, internet üzerindeki en büyük sosyal medya platformlarından biridir. Kanada’da yaklaşık 38 milyon kişi tarafından kullanılıyor.

Türkiye, dünya genelindeki Instagram kullanıcı sayısı ile karşılaştırıldığında altıncı sırada yer almaktadır. Instagram, Fb veya Twitter’dan daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu da gizli hesapların, paylaşılan hikayelerin ve gizli profillerin nasıl görüntülendiğini görmeyi ilginç kılıyor.

Gizli hesapları görmenin amaçları nelerdir? Instagram 2023

Instagram, profilinizi istediğiniz zaman görünür hale getirmenize olanak tanır. Bu, hesabınızı takip etmeyen herkesin görmesini engelleyecektir. Gönderdiğiniz resimler, videolar ve mesajlar sizi takip etmeyen kişilerden gizlenecektir. Bu duvar bazı özellikler tarafından kırılabilir. Takip etmediğiniz, ancak filmlerini, resimlerini ve hikayelerini ilginç bulabileceğiniz kişilerin gönderilerini girmek için bazı işlevleri kullanabilirsiniz. Bu işlevler en sık kullanılanlardır:

 • Lili
 • Postegro
 • Bestwhozi
 • Perili
 • İZCİ
 • Kişisel Profil Görünümü
 • IGLookup

Lili, Postegro Bestwhozi ve Ghosty, gizlenmiş veya kapatılmış Instagram hesaplarını görüntülemek için en sık indirilen ve kullanılan üç uygulamadır. Bu uygulamalar cep telefonunuza indirilebilir ve insanların paylaştığı fotoğrafları, filmleri ve hikayeleri görüntülemenizi sağlar.

LiLi Instagram kapalı profil görünümü

LiLi, gizli Instagram hesaplarını görmek için kullanılan birçok araçtan biridir. Bir havuz mantığı kullanarak çalışır. Eğer 500 ‘den az takipçisi olan bir kişi arıyorsanız, Olasılık Bu profili ortaya çıkaracaktır. 99% . Uygulamanın bu kadar yüksek bir başarı oranına sahip olmasının nedeni, Play Perakendecisinde mevcut olmasıdır. Birçok kişi bir veri ihlali olduğunu fark etmeden uygulamayı indirdi. Bu güvenlik açığı bulundu ve uygulama Play Retailer’dan çekildi.

LiLi APK’sını indirip gömdükten sonra belirli bir kişinin profilinin kullanıcı adını yazabilirsiniz. Bu uygulamaya Instagram hesabınızdan erişilebilir. Uygulamaya Instagram’dan erişebilmek için minimum sayıda takipçiye sahip olmanız gerekir. 50 kişi . Uygulamayı indirip yükledikten sonra kullanabileceksiniz. “Beni Kim Gördü? “Perakendeci”, Gizlilik Kapsamı”, Hizmet Şartları”, Bize Bir Fiyat Ver in”, İlk pencerede “Çıkış Yap” seçeneğini göreceksiniz.

 • Sizi kimler gördü? Profilinizi görüntüleyen kişilerin adlarını görüntüler. Bu özellik bir ücret gerektirir.
 • Perakendeci: Burada reklamları kaldırabilir, profilinizi gizleyebilir ve sınırsız sayıda profile göz atabilirsiniz.

Gizlilik, ücretler ve oturum kapatma dahil olmak üzere çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Sağ üst köşedeki arama düğmesine tıklayın, ardından görmek istediğiniz gizli hesaba girmek için hesap başlığını sıralayın. “Bu kişinin gönderilerini görüntüleyemiyoruz”şeklinde bir uyarı alırsanız, ne aradığınız kişi ne de takipçilerinden herhangi biri LiLi Uygulamasını indirmemiş demektir.

Lili’yi indirirken sorun yaşıyorsanız, cep telefonunuzu açın ve ardından kapatın. Daha önce kullandıysanız önceki uygulamanızı silmemiş olabilirsiniz. Bunu yaparsanız uygulama düzgün çalışmayacaktır.

Uygulamayı açarsanız belirli bilgileri görüntüleyebilirsiniz. günde 4 gizli profil Ücretsiz. Ayrıca sınırsız sayıda profile erişmek ve uygulamayı reklamsız kullanmak için ödeme yapabilirsiniz. Farklı paketlerin farklı ücretleri vardır. 1.99 {dolar} Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 29. 99 {dolar}.

Postegro Uygulaması

Havuz mantığını kullanan gizli profillere sahip bir başka Instagram uygulaması da Postegro’dur. Havuz mantığı, Instagram hesabınızı kullanarak bir Instagram uygulamasına giriş yaptığınızda tüm profillerinizin ve takip ettiğiniz kişilerin profillerinin sunucuda depolanmasıdır.

Postegro’yu edinirseniz, görüntülemek istediğiniz gizli profillerin takipçileri de Postegro’ya sahipse, gizli profilleri görebilme olasılığınız daha yüksektir. Görmek istediğiniz kişi ve takipçileri daha önce Postegro’yu hiç indirmediyse, profili bulma olasılığınız daha düşük olacaktır.

Postegro, sizin veya takipçilerinizin özel profilleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes tarafından indirilebilir.

Bestwhozi Uygulaması

Bestwhozi, herkese açık olmayan Instagram profillerini görmenizi, anında girmenizi ve saniyeler içinde filmleri, gönderileri ve hikayeleri indirmenizi sağlar. Kimsenin haberi olmadan Instagram hikayelerini, gizli profilleri, profilinize kimlerin baktığını ve kimlerin takibi bıraktığını görüntüleyebilirsiniz.

 • Bestwhozi, herkese açık olmayan hesapları görüntülemek için tam giriş sunar.
 • Profil resmi telefonunuzda tam boyutlu olarak görüntülenebilir.
 • Resimler ve filmler istediğiniz zaman izlemeniz için mevcuttur.

Hayalet Instagram Gizli Hesap Görüntüleme

Ghosty’yi akıllı telefonunuza indirerek tüm gönderiler dahil olmak üzere kapalı Instagram profillerini görüntüleyebilirsiniz. Ghosty uygulamasını kullanarak herhangi bir Instagram hesabını takip etmeden görüntüleyebilirsiniz. Ghosty uygulaması, arkadaş olmanıza gerek kalmadan herhangi bir hesaptaki tüm gönderileri görmenizi sağlar.

İhtiyacınız olan tüm filmleri ve resimleri kaydetmek için uygulamayı mobil cihazınıza indirin. Bu hesabı hangi hesapların takip ettiğini ve hangilerinin takip ettiğini öğrenebilirsiniz.

Ghosty programını yükledikten sonra Instagram hesabınızla oturum açmanız önemlidir. Büyüteç resmine tıkladıktan sonra aradığınız profilin kullanıcı adını girin. Aradığınız kişi ve takipçileri zaten Ghosty programını kullanıyorsa, profilini görüntülemeye devam edebilirsiniz.

Kapatılan Instagram hesaplarını görebileceğiniz siteler

Bunlar Instagram gizli hesaplarını görüntülemek için en iyi web siteleridir iglookup.com Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: bestwhozi.com. Instagram gizli profilleri sağlayan web siteleri reklam görüntülemek için kurulmuştur. Reklamlara tıklarsanız, tıklama başına veya görüntüleme başına ücret alırlar. Kapalı hesaplardaki gönderileri görüntülemenize olanak tanıyan bir dizi işlevden daha önce bahsetmiştik.

Bu özelliklerin çalışmasını sağlamak için, ilgilenebilecek kişiden önce cihaza sahip olmanız gerekir. Takip edilmeden kapalı hesaptaki verilere erişebilmek için cihazın web sitesindeki yazılımı cep telefonuna indirin.

Maliyetten muaf Kapalı Instagram Hesaplarını Görüntüle

Instagram kapalı hesaplarını görüntülemenizi sağlayan Bestwhozi, Ghosty ve LiLi uygulamalarının tümü ücretli paketlerdir. LiLi veya Postegro’yu ücretsiz olarak kullanmayı seçerseniz, bazı seçeneklerin devre dışı bırakıldığını fark edeceksiniz.

Sahte bir Instagram hesabı ile gizli Instagram hesaplarını görebilirsiniz.

Gizli bir Instagram profilini izlemek istiyorsanız ve izlediğiniz hesabın bunu yaptığınızı bilmesini istemiyorsanız, sahte bir Instagram hesabı oluşturmak en iyisidir. Sahte hesap oluşturarak gizli Instagram hesaplarını kolayca izleyebilirsiniz. Sahte hesabınız için farklı veriler kullanın ve kimliğinizi ifşa etmeyin. Sahte hesap oluşturmadan önce ne tür bir profil oluşturacağınıza karar vermeniz önemlidir. Kim olduğunuzu açığa çıkarmadan, izlemek istediğiniz hesabın ilgisini çekecek bir profil oluşturun.

Hesap sahibinin nelerden hoşlandığını, nelere ilgi duyduğunu veya nelerden hoşlanmadığını bilirseniz işinizi daha kolay yapabilirsiniz. Muhtemelen beğeneceği, tanıyacağı ve ilgileneceği bir profil oluşturun. En iyisi profilinizi güncellemektir. Hiçbir şey göndermezseniz hemen görünür olursunuz. Ayrıca sahte olduğunuz da belli olacaktır.

Instagram Gizli Hikayeleri İzleme Stratejileri

Hikayeler, resimler, filmler veya videolar gibi mesajlarInstagramgizli hesapları aracılığıyla paylaşılabilir Genellikle gönderiler herkese açık değildir. Karşılıklı bir takip yoksa gönderileri göremezsiniz. Ayrıca kişinin takipçilerini veya kimleri takip ettiğini de göremezsiniz. İlginizi çeken hikayeleri gizlice görüntülemek için bu hücresel özellikleri kullanabilirsiniz.

 • Gizlice Instagram Hikaye Makaraları
 • InStory: Instagram için Gizli Hikaye
 • SilentStory
 • BlindStory

Instagram hesabınızı kullanarak uygulamada oturum açın. Aradığınız kişinin kullanıcı adını yazın. Hücresel takip uygulamaları kullanıyorsanız, gerçek hesabınız yerine sahte bir hesap kullanmanız önerilir. Verilerinizin uygulama veritabanına eklenme ihtimali vardır.

Gizli Instagram profillerini ve hesaplarını görüntülemek sandığınız kadar zor değil. Herhangi bir bilgi vermeden istediğiniz hesaplardaki resimleri, videoları ve mesajları görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Gizli Profil Masallarını Görüntüle

Instagram, gizli profillerin hikayelerine erişmek için çeşitli yollar sunar. Hesaba uyumluluk talebi göndermek bunlardan biridir. Bir istek gönderirseniz gizli profilin tüm hikayelerini görüntüleyebilirsiniz. Uygunluk talebiniz kabul edilmezse, diğer stratejileri denemek en iyisidir.

Hücresel uygulamalar stratejilerden biridir. İster ücretsiz ister ücretli olsun, yukarıdaki işlevlerden herhangi birini deneyin.

Instagram Hesabınızı Nasıl Gizlersiniz?

Instagram takipçilerinizin yalnızca sizin yayınladığınız videoları, fotoğrafları ve hikayeleri görmesine karar verebilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerin bu paylaşımları görmesi gerekli olmayabilir. Bu durumda hesabınızı gizlemek en iyisidir. Hesap gizliliğini etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Instagram hesabınızın arkasındaki profil fotoğrafına tıklayın.
 • Sağ üstteki üç sembole tıklayın.
 • Sayfanın en altına inin ve Ayarlar’a tıklayın.
 • Gizlilik sekmesine tıklayın. Hesap Gizliliği Web sayfasındaki “Gizli Hesap Düğmesi “ne tıklayın.

Hesabınız gizli hale getirildi. İnsanların size gönderdiği istekleri kabul ederseniz, gönderileriniz görünür hale gelir. Diğer tüm durumlarda yalnızca takipçilerinize açık olan gönderileri paylaşabileceksiniz.

Android veya iOS Cihazlarda Instagram Hesabı Nasıl Gizlenir?

Android cihazlarda;

 • İlk olarak profilinizi açın.
 • Profil web sayfasının sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıklayın.
 • Seçenekler menüsündeki “Gizli Hesaplar” sekmesine tıklayın.
 • “Tamam” tuşuna basın.

iOS cihazları;

 • Önce profilinizi girin.
 • Ardından sağ üst köşedeki çark simgesine tıklayın.
 • Karşınıza çıkan sayfada “Hesaplar” sekmesini açın.
 • “Gizli Hesaplar” bölümünü etkinleştirin.

Instagram Gizli Profil Görüntülemeleri Güvenilir mi?

App Retailer ve Google Play Retailer bir dizi işlevi paylaşır. Bu işlevler, gizli olan Instagram hesaplarını takip etmek zorunda kalmadan görüntülemenizi sağlar. Instagram platformu bu uygulamaları tespit ettiğinde, uygulama kullanılamaz hale getirilebilir. Bunu, gizlilik sigortası poliçelerinin ihlal edildiğine inandığı için yapar.

Bu nedenle bu uygulamaların faydalı ve güvenli olup olmadığını bilmek mümkün değildir. Ayrıca, bu uygulamaları açmak için Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdiğinizden, verileriniz uygulamanın veritabanında da saklanıyor olabilir. Bunun birisinin özel bilgilerinize erişmesine izin verebileceğini hayal edebilirsiniz.

Gizli hesap görüntüleme özelliklerini kullanmadan önce sahte bir hesap kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu uygulamalar kişisel verilerinizi kaydedebilir ve paylaşabilir. Eğer önemliyse bir uygulamayı yüklemek için sahte hesabınızı kullanın.

You may also like...