Blog

En İyi Netflix Lise ve Gençlik Dizileri 2023 Popüler Öneriler

Dünya çapında, farklı ülkeler harika diziler ve filmler üretiyor. Netflix, korku, aşk ve üniversite gibi farklı temalara sahip çeşitli lise ve genç yetişkin koleksiyonları yayınlıyor. Akış hizmetleri alanında lider olan Netflix, tamamen farklı koleksiyonlar yayınlamaktadır. En verimli, yüksek kaliteli yapımlara kolayca uyum sağlayabilirsiniz Netflix lise ve gençlik koleksiyonu.

Yabancı Sorunları

Stranger Issues, çoğu durumda, gençlik koleksiyonları dendiğinde akla gelen ilk şeydir. Koleksiyon şüphesiz Netflix’in en beğenilenlerinden biri. 1980 ‘lerin Amerika‘sında geçen koleksiyonun bilim kurgu tarzı ve fantezisi birçok kişiye hitap ediyor. Gizemli bir kadın ortaya çıkıyor ve doğaüstü olaylar meydana geliyor. Koleksiyon 2016 yılında yayınlandı. IMDB puanı 8,8‘dir.

Cinsel İlişki Eğitimi

Netflix, lise tarzı ve gençler hakkında bir dizi prodüksiyona sahiptir. Netflix’te popüler bir koleksiyon olan Intercourse Training, Otis & Maeve’in büyüleyici hikayesini anlatıyor. Laurie Nunn tarafından yönetilen koleksiyonda Asa Butterfield, Emma Mackey ve diğer oyuncular yer alıyor. Lezbiyen koleksiyonlarıyla ilgili Netflix makalemize göz atın.

Atipik

Atipik, hassas bir konuya dikkat çeken birçok gençlik koleksiyonundan biri. Hikâye, otizmli Sam adlı bir karakter hakkında. Otizmli olan ve sosyal olmak isteyen ancak bunu yapmakta zorlanan karakterin hikayesi komedi ve drama yoluyla anlatılıyor. Robia Rahid’in yönettiği yapımda Keir Gillchrist ve Brigette Lendy-Paine rol alıyor.

Benim Blogum

On MY Block, lise temalı dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap edecek bir Netflix yapımı. Yeni liselerindeki sorunların üstesinden arkadaşlığı benimseyerek gelen dört yakın arkadaşı konu alıyor. Bu sevilen gençlik dizisi Eddie Gonzalez, Jeremy Haft tarafından yönetiliyor ve başrollerinde Diego Tinoco, Sierra Capri yer alıyor.

Deriler

8.skinsNetflix‘in en popüler iletişim yollarından biri Genç yıldızların beğenilen koleksiyonlarında Kaya Scodelario ve Jack O’connell gibi isimler yer alıyor. Hannah Murray de yer alıyor. Üniversite öğrencilerinin aşk hayatlarını konu alıyor. Koleksiyon 7 sezondan oluşuyor Koleksiyon, arkadaşlarıyla iyi vakit geçiren ve zor bir hayatı olan karakterleri konu alıyor. Koleksiyonun yönetmenliğini Bryan Elsley yapacak.

ölmek İçin 13 Sebep

Bir lise öğrencisi üniversiteden eve döndüğünde, odasının içinde gizemli bir alan keşfeder. Odadaki kaseti duyduktan sonra olaylar değişmeye başlar. Netflix, Clay’in hikâyesini Hannah’nın ölümünden sonra anlatıyor. Netflix koleksiyonunun yönetmenliğini Brian Yorkey üstleniyor. Clay, Hannah’nın odasına bırakılan bir kaseti dinler ve intiharının ardındaki nedenleri anlamaya başlar. Bu koleksiyonun başrollerinde Dylan Minnette ve Christian Navarro yer alıyor. IMDB Puanı 7,6.

Genç Kurt

Netflix’in Teen Wolf yapımı izleyicilerin dikkatini çekti. Netflix koleksiyonunun arkasında Jeff Davis var. Netflix koleksiyonu aksiyon, bilim-kurgu, gerilim ve gençlik türü gibi türleri kapsıyor. IMDB puanı 6 olan koleksiyon, terk edilmiş bir ormanda dolaşan Scott adında bir adamın kurt adama dönüşmesini ve sonrasında yaşananları anlatıyor. Tyler Posey, Holland Roden ve diğer oyuncular bu koleksiyonda yer alıyor.

Bununla ilgili bir sorunum yok

I Am Not Okay With This şu anda Netflix tarafından üretiliyor. Jonathan Entwistle, Christi Corridor ve diğerleri yönetmen koltuğunda oturuyor. Henüz çok genç bir karakter olan Sydney, doğaüstü güçlere sahip olduğunu öğrenir. Hikaye, daha gelişmiş bir hayat yaşamaya başlayan Sydney ve arkadaşlarını konu alıyor. IMDB Puan komedi ve dramın bir karışımıdır. 7. 6.

AŞK 101

Türk yapımı birçok koleksiyondan biri olan AŞK 101, dijital TV koleksiyonu ve film platformu Netflix’te yayınlanıyor. 2020 yılında yayınlanmaya başlayan, tanınmış oyuncuları ve büyüleyici konusuyla izleyicinin beğenisini kazanan AŞK 101’in yönetmenliğini Meriç Acemi üstlendi.

Dizide KubilayAkaAlinaBozgibi oyuncular rolalıyorBufilm, liseye yeni başlayan gençleri konu alıyor. Temel kurallara uymadıkları için okuldan atılacak olan genç öğrenciler, sınıfta kalmak için mücadele etmek zorundadır. Türk yapımı kazançlı bir koleksiyon olmuştur. IMDB Puanı 7.9 .

Sabrina’nın Tüyler Ürpertici Maceraları

Chilling Adventures of Sabrina, genç bir kadının hayatını takip eden popüler bir Netflix gençlik yapımıdır. Sabrina’nın hayatı normaldir ama başı beladadır. Cadı olduğunu keşfeden genç kız, kendini ciddi bir belanın içinde bulur. Korku ve fantezi gibi türleri kapsayan bu yapımın kamera arkasında Netflix Roberto Aguirre Sacasa var. Kiernan Seaka’nın başrolde olduğu filmin oyuncu kadrosunda Miranda Otto, Ross Lynch ve diğerleri de yer alıyor.

Ragnarok

Ragnarok, Norveç’te bulunan birçok Netflix gençlik koleksiyonundan biri. Adam Value, 2020’de piyasaya sürülen ancak üretimi devam eden bu koleksiyonun yönetmenliğini yapıyor. Fantastik tarzdaki koleksiyonda David Stockton, Herman Tommeraas ve diğer oyuncular rol alıyor. Küçük bir Norveç kasabasında doğaüstü olaylarla mücadele eden Edda’nın hikayesini anlatıyor.

Dedikodu Yapan Kadın

Bir dönemin sevilen dizisi Gossip Girl, 6 Sezon boyunca yayınlandı Tüm dünyada birçok izleyici bu diziyi benimsedi ve hayran kaldı. Gossip Lady, Sara Goodman, Josh Schwartz tarafından yönetildi ve Netflix’in platform yapımlarından biri.

Gençlik ve dram türlerinin hakim olduğu yapım, Amerika’nın New York Metropolü’nde lise öğrencilerinin yaşadığı aşk ve arkadaşlık olaylarını ve ayrılıkları anlatıyor. Gençlik ve lise tarzı yapımlardan hoşlanan birçok kişi için öne çıkan IMDB puanı ise 7.4.

Toplum

Netflix’in The Society koleksiyonu gençlik ve drama gibi türleri kapsıyor. Koleksiyon 2019’da yayınlandı ve o zamandan beri izleyiciler tarafından benimsendi. Bir şehirdeki gençlerin hayatlarını takip ediyor. Gizemli bir olay yayıldığında tüm yetişkinler ortadan kaybolur ve geriye sadece gençler kalır. Koleksiyonun yönetmenliğini Christopher Keyser üstleniyor ve başrollerinde Kathryn Newton, Sean Berdy yer alıyor.

Sassy Go go

Söz konusu gençlik koleksiyonu olduğunda Netflix Güney Kore koleksiyonu her zaman dikkat çekiyor. Güney Kore’nin lise hayatını konu alan bir film olan Sassy Go Go koleksiyonu da öne çıkanlardan. Sassy Go Go, sassy Go Go adlı bir dizi de dahil olmak üzere bir dizi filme uyarlandı. iMDB Puanı 5 2015 yılında yayınlanmaya başlayan karlı bir yapımdır. Netflix bu koleksiyonun son bölümünü kullanıma sunmuştur. Liseli gençler arasındaki aşk ve arkadaşlığı anlatmaktadır.

Elit

Netflix’in Elite koleksiyonu, lise ve gençlik türünü etkili bir şekilde ele alan birçok koleksiyondan biri. İspanyol koleksiyonu Elite aynı zamanda en popüler oyunculardan bazılarını da içeriyor.

Bu film, burslu olarak ülkenin en kazançlı fakültelerinden birinde okumak zorunda olan üç genç çalışanın hayatlarını ve mücadelelerini anlatıyor. Carlos Montero & Dario Madrona tarafından yönetilen koleksiyon dram, aşk, dostluk ve aksiyon gibi farklı türleri etkili bir şekilde kapsıyor. Koleksiyon yedi bölüme ayrılmıştır. iMDB puanı 6 Aron Piper ve Mina el Hammani bu filmin yıldızlarıdır.

Çocuk

Çocuk, yaşına rağmen gençlik türünden hoşlananlar için öne çıkan Netflix’teki pek çok ilgi çekici yapımdan biri. IMDB puanı 6,3 . Beğenilen bir gençlik koleksiyonu olan Çocuk, kendi kişiliklerini arayan gençlerin hikayesini anlatıyor. Ailelerinden ayrı düşerler ve gerçekler karşısında birbirlerine destek olmak zorundadırlar. Koleksiyon 2018’de yayınlanmaya başladı ve çekimleri halen devam ediyor.

Locke Anahtarı

Locke Key, 2020’de yayınlanan bir Netflix koleksiyonudur. Gençlik ve fanteziye odaklanıyor. Babalarını kaybeden üç kardeşin maceralarını takip ediyor. Ayrıca özel güçler verildiğinde yaşayabilecekleri maceraları da öğreniyorlar. Koleksiyonun yönetmenleri Carlton Cuse & Joe Hill’dir ve birçok kişi tarafından beğenilmektedir.

Riverdale

Riverdale Netflix’in en popüler gençlik dizilerinden biri. Aynı isimli kasabada yaşanan olayları konu alıyor. Şehrin yakınlarındaki bir göl kenarında boğulan lise öğrencisinin cesedi bir gün gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bu gizemli olay kasaba sakinlerini etkiler ve olayla ilgilenen gençlerin başına ilginç olaylar gelir. Dram, gerilim ve diğer türlerden oluşan bu derlemenin yönetmen koltuğunda Roberto Aguirre Sacasa oturuyor.

Dünyanın Sonu

Netflix, günümüzün en popüler gençlik koleksiyonlarından biri olan Dünyanın Sonu’nun kaynağıdır. Genç karakterlerin heyecan verici maceralarını takip ediyor. Tamamen farklı kişiliklere sahip iki genç karakter için bir meydan okumadır. Alex Lawther koleksiyonun ana aktörüdür. Jessica Barden ise başrol oyuncusu. Koleksiyonda sekiz oyuncu yer alıyor. iMDB Puanı 6Koleksiyonunsürükleyici işlevselliği onu öne çıkarıyor.

70’ler

Netflix koleksiyonu That 70’s Present, anakronik tarzıyla dikkat çeken gençlik tarzı bir koleksiyon. IMDB Puanı 8.1. 1970 ‘ler Bu yapım, nostaljik yapımlardan hoşlanan pek çok kişi için öne çıkıyor. Lise öğrencilerinin o dönemde yaşadıkları mizahi bir dille aktarılıyor.

Asla Vazgeçme

Popüler koleksiyon platformunun son yapımlarından biri olan By no means have I ever, gençlere hitap etmesiyle öne çıkan yeni bir içerik. Hikaye, Hindistan’ı terk ederek ABD’ye giden Devi adlı bir kadın hakkında. Devi’nin lise hayatında yaşadıklarını anlatan koleksiyon, gençlerin ve lise koleksiyonlarını seven koleksiyonerlerin kalbini kazandı. Koleksiyon yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor.

Dış Kıyılar

Outer Banks, Netflix’te bulunan en kârlı gençlik yapımlarından biri. Bu yapım dram ve aksiyon gibi türleri içeriyor. Bir adada yaşayan gençlerin hikayelerini anlatıyor. Adadaki fırtınalara rağmen hazine haritasını bulmak zorunda olan küçük çocukların macera dolu hikayesi IMDB’de 7.6 Puan almış durumda.

Savaşçı No.

Warrior Nun ya da Türkçe adıyla Savaşçı Rahibe, Netflix’te fantastik türün birçok hayranı tarafından büyük ilgi gördü. Bu koleksiyon bir gençlik türü olarak kabul edilebilir ve Lorena Andrea ve Alba Baptista gibi isimler rol alıyor. 6. IMDB puanları 9 olan koleksiyonAva, kötü güçlerle savaşan süper güçlü bir kişiliktir.

İlaçları çevrimiçi olarak nasıl tanıtabilirsiniz?

Netflix Almanya koleksiyonu How to Promote Medication Online, büyüleyici konusuyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Yarım saatsüren yapım, genç Moritz ve Lenny’nin suç faaliyetlerini anlatıyor . Gençlerin mücadelelerini anlatan yapım, dram, suç ve gençlik gibi türleri içeriyor. Koleksiyon şu anda çekiliyor. iMDB 9 puan aldı, devam ediyor.

Yönetim Z

Son zamanlarda popüler hale gelen Netflix Meksika yapımı bir koleksiyon olan Management Z, bir okuldaki üniversite öğrencilerini anlatıyor. Hacker, Meksika’nın en ünlü fakültelerinden birinde son moda öğrencileri hedef alır. Üniversitedeki en temiz kadın olan Sofia, hacker’ı bulur ve kaostan kurtarmak ister. Yapımda Ana Valeria Becerril, Yankel Stevan ve diğer oyuncular yer alıyor. IMDB puanı 6.8‘dir.

Kanlı Su

Netflix Blood Water’ın gençlik koleksiyonu hem dram hem de gerilim türlerini içeriyor. Puleng, yıllardan beri kayıp olan kız kardeşini aramak için devlete ait olmayan bir koleje kaydolur. Netflix’in 2020’deki yapımları arasında gizemli hikayesiyle dikkat çeken bu koleksiyon da yer alıyor. Sadece Altı Bölüm Yayınlandı Koleksiyonda Ama Qamata, Gail Mabalane ve diğerleri gibi oyuncular yer alıyor.

Politikacı

Netflix 2019’dan beri The Politician’ın yapımcılığını üstleniyor. Payton Hobart, önümüzdeki birkaç yıl içinde ABD Başkanı olmayı hayal eden bir lise öğrencisidir. Şu anda üniversite rektörlüğü için yarışıyor. The Politician, kar elde eden bir koleksiyoncu ekibi tarafından çekildi. IMDB Puanı 7,5

Quicksand

Quicksand, lisede yaşanan bir saldırının ardından açılan bir davayı anlatıyor. Koleksiyon aynı adlı bir kitaba dayanıyor ve Hanna Ardehn, David Dencik rol alıyor. 2019’da yayınlanmaya başlayan ve 7.5 puan alan koleksiyon Aşağıda, kendi etkinliğinizi artırmanın en etkili yollarından bazıları verilmiştir. IMDB Drama severler ve gençler keyif alacak.

Aşk Uyarısı

Netflix artık popüler bir Güney Kore gençlik dizisi olan Love Alert’ü sunuyor. Hoşlandığınız birinin yanında olduğunuzda telefonunuzun çaldığını hayal edin. Bu büyüleyici olay hakkında gençlere yönelik bir e-kitap olan Aşk Alarmı’nın puanı 7,4 Aşağıda kendi etkinliğinizi artırmanın en etkili yollarından bazıları yer alıyor. IMDB. Bu koleksiyon, romantizm ve komedi gibi türler de dahil olmak üzere lisedeki gençlerin hikayelerini anlatıyor. Koleksiyonda Güney Kore sinemasının en başarılı aktörlerinden So-Hyun Kim (Güney Koreli genç bir aktör) ve Tune Kang yer alıyor.

Sera Akademisi

Başrollerinde karlı genç oyuncular Finn Roberts, Ariel Mortman ve diğerlerinin yer aldığı Greenhouse Academy 2019’da TV’de yayınlanmaya başladı. Dizi, karlı bir lisede eğitimlerine devam eden çocukları takip ediyor. Kardeşler, ailelerinin sırlarını ve tekniklerini öğrenirken sıkıntılı durumlarla karşılaşacaklar. Koleksiyon için çekimler devam ediyor. Her bölüm 40 dakika sürüyor Bizimle iletişime geçmenin en iyi yolu nedir? 20 Dakika. Greenhouse Academy, Netflix’in Excessive College Koleksiyonlarından biridir. IMDB Puanı 7.1.

You may also like...