Blog

En İyi Bitcoin, Altcoin ve Cryptocurrency Telegram Grupları 2023

Yerel ve dünya çapında pek çok Bitcoin, altcoin ve kripto para birimi Telegram grubu ve kanalı vardır. Bu gruplarda, kripto para birimlerinin yükselişi ve düşüşü her zaman izlenirken, kripto para birimleri hakkında ana ve teknik analizler, son dakika kripto para birimi verileri, grafikler, anlık bilgiler, öğreticiler ve göstergeler paylaşılır. Telegram gruplarının bir üyesi haline gelerek, kayıplarınızı azaltabilir ve düzenli özellikler elde etme yöntemlerini ortaya çıkarabilirsiniz.

En Büyük Ücretsiz Kripto Para Uyarıları Telegram Grupları 2023

Telegram grupları, büyük olasılıkla Bitcoin ve altcoinler için kripto para birimi hakkında muhtemelen en fazla özelliğin aktığı yerdir. Kripto para birimi alıp satmaya başlayan hemen hemen herkes Telegram gruplarını duymuş veya katılmıştır. Bugün, bu gruplar kripto para birimi alım satımı ile ilgili fikir alışverişinde bulunmak için bileşenleri bir araya getiriyor.

Kripto alım satım göstergeleri, geliri en üst düzeye çıkarmak için kripto alım satımı ve alım satımı konusunda tavsiyelerde bulunan yetenekli tüccarlar ve analistler tarafından araştırılır. Telegram platformu bu kadar yaygın hale gelmeden önce, bu tür bilgiler Slack platformu tarafından paylaşılıyordu. Bununla birlikte, Telegram tanınırlığı arttıkça, Slack Telegram tarafından değiştirildi.

Aşağıda, muhtemelen en güncel ve son derece ilgili Bitcoin ve altcoin analizi, sohbet Telegram grupları veya tamamen ücretsiz olarak parçası olabileceğiniz Cryptocurrency Uyarıları için kanallar listelenmiştir;

Türkiye‘deki Önemli Ev Bitcoin ve Altcoin Telegram Grupları

Kripto Sözlük: Eren Caner ve Mert Caner tarafından kurulan Kripto Sözlük, Telegram ve Youtube üzerinden yayın yapmaktadır. Eren Caner, 2011 yılında satın almadığı Bitcoin’in nasıl değerlendiğini gördükten sonra bu gruba başlama ihtiyacı hissetti. Başkalarının da aynı pişmanlığı yaşamasını istemeyen Eren Caner, grup bünyesinde sayısız tavsiye veriyor, analizler yapıyor ve altcoinleri tanıtıyor.

Kripto Uygulamalı Bilimler: Altuğ İşler ve Oytun Es tarafından kurulan Kripto Teknik’in 13 bine yakın abonesi bulunuyor. Türkiye’den birçok yatırımcının benimsediği grupta, piyasa manipülasyonları yerine güzel sohbetler, bilgi alışverişleri ve fon önerileri yapılıyor.

Muhabbit En eski yerel Telegram kanallarından biri olan Muhabbit, tam bir bilgi kaynağıdır. Üyelerinin çoğu yerli tüccarlardır. 2017 yılında kurulan kanal, kuruluşundan bu yana hızla büyümüş ve bugünkü tanınırlığına ulaşmıştır. Grup, tavsiyelerin yanı sıra ücretsiz eğitimler de sunuyor.

The Unstuck: Diğer kanallara göre daha yeni olan Takılmayanlar grubu, Oğuz Atay’ın çok satan romanından esinlenerek kurulmuştur. Romandaki kurgunun aksine kanal hızla büyümüş ve sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir. Bilgi ve deneyimlerini grup genelinde paylaşan iş gücü, grup üyelerinin etkinliğine katkıda bulunmak için bu grubu kurdu.

Kripto Para Telegram Grupları ve Yurtdışı Kanalları

Kripto para Telegram kanalları ve yurtdışı ekipleri bir sonrakini kucaklıyor;

Beln Kripto Alım Satımı Binance
Boğa Akademisi Madeni Para Uyarıları
OKEx Yetkilisi Yetenekli Kripto Uyarıları
Doğrulanmış Kripto Kripto Binance Alışverişi ve Tanıtımı

BelnCrypto Alım Satım: 10.000’den fazla üyesi olan grup, önemli alım satım verilerini {ve profesyonel} tavsiyeleri paylaşıyor. dünya çapında tamamen farklı 9 yerde veri web siteleri ile, Beln Crypto işgücü tarafından yönetilen kanala bağlanmak ücretsizdir. Kanala bağlanmak için çalışan yöneticileriyle iletişime geçilmesi gerekir.

Bitcoin: Çeşitli kripto para birimlerindeki anlık değişiklikler, yükseliş ve düşüş grafikleri hakkında sağlam tahminler yapan bir gruptur.

Ethereum: Ethereum coin’in üstün analizi için bir gaggle.

Tether: Şüphesiz Tether ile ilgili gelişmelerin paylaşıldığı, anlık analiz ve tahminlerin yapıldığı birçok kripto para gruplarından biri.

XRP: Ripple, para göndermek ve elde etmek için gereken süreyi azaltır. Hızlı kazanmak istiyorsanız, bu grubun bir parçası olabilirsiniz.

BTC ve Altcoinler için PUMP yapan TelegramGrupları

Çok sayıda potansiyel müşterinin birkaç bitcoin ya da altcoin satın almak için bir araya gelmesi hareketine pompa adı verilir. Pompalanan paranın değeri artacaktır. Pompalama grupları aşağıdaki gibidir;

Binance Alım ve Satım Uyarıları: 555bin üyesi var. Etkileşimler tamamen ücretsiz olarak görülebilir. Tamamen farklı koşullarda düzenlenen koşullar benimsenebilir. Birkaç gruptaki pompalama eylemleri ayrıca grup genelinde paylaşılır.

Binance Pompa Uyarıları: Moderatörü bir Türk olan grubun ücretli ve ücretsiz olmak üzere tam 167 bin üyesi var. Pompa zamanı ve kripto para birimi V.I.P grup üyelerine bildirilir. Ayrıca normalde ücretsiz pump etkinlikleri de düzenleniyor.

Binance VIP Uyarıları: VIP üyelik grubunun 112 bin üyesi var. Şüphesiz pompalardan kar eden birçok gruptan biridir.

Coin Pompa Ödeme Kanıtı: 120 bin üyesi olan grup çok moda olabilir. VIP müşterilere hizmet veren grup boyunca, üyelere pompa örnekleri ve kripto para birimi hakkında ayrıntılar verilir.

Büyük olasılıkla bir merakınız olacak: Telegram ile para kazanma

Ücretsiz Airdrop ve JetonluTelegram Kanalları

Her yerel ve dünya çapında, her gün veya periyodik olarak ücretsiz Airdrop ve Jeton veren çok sayıda telegram grubu ve kanalı vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir;

  • Kazanç Verileri 2
  • Kripto Zamanı
  • Günlük Airdrop
  • Solstarter
  • Aeneaz
  • QoinIQ
  • Loto Param
  • Yatırım yapın & Hodl

Telegram Cryptocurrency Grupları Nasıl Çalışır?

Telegram kripto para gruplarında, ticaretin teknik ve temel analizi tamamlanır. Kripto para birimlerinden bahsedilir, konuşulur ve bilgi paylaşılır. Grupları eklemek için çeşitli koşullarda veri veya kayıt gerekliliği diye bir şey yoktur.

Gruplar, kripto para birimlerinin teknik kullanımından ziyade özel deneyimleri paylaşır. Bitcoin ve türevlerine nasıl nakit harcayabileceğinize dair veriler paylaşılır. Daha önce kripto para satın almış olanlar, bu gruplarda deneyimlerini paylaşarak yeni başlayanlara yardımcı olabilirler.

Altcoin madenciliğini nasıl yapabileceğinize dair bilgiler de konuşulacak. Madencilik yapmayan ancak altcoin alım satımı konusunda meraklı olanlar soru sorabilir ve bilgi edinebilir. Bazı gruplarda, genellikle yönetici ekiplerinden yardım almak mümkündür.

Cryptocurrency Telegram Kanallarının Önemi

Kripto para birimi Telegram kanallarına abone olduğunuzda, size kripto para birimi daha erken öğretilir. Başkalarının yaptığı hataları görebilirsiniz, böylece aynı veya ilişkili hataları yapmazsınız. Böylece, kayıplar olmadan kazanç elde etme yöntemlerini ve fonunuzu nasıl idare edebileceğinizi ortaya çıkarırsınız. Para hakkında bilgi edinecek, grafikler öğrenecek ve piyasayı çok hızlı bir şekilde kavrayacaksınız. Ne kadar fazla film izlerseniz, hisse senedi alternatifinde alım satım yaparken o kadar emin olabilirsiniz.

Kripto Para Tüccarlarının Neden Telegram’a İhtiyacı Var?

Bu grupların bir üyesi haline gelerek, tüccarlar para düşüşleri ve yükselişleri hakkında bilgi alırlar. Tüccarlar, özellikle de zaman istemeyenler, Telegram gruplarından anında bildirim alarak yatırımlarını daha kolay idare edebilirler. Tavsiye, analiz ve bilgi paylaşımı ile zarar eden bir ticaret yapmaktan uzak durabilirler.

Gruplara kaydolurken, kalıp kalmadıklarına, yararlı gönderilerin yapılıp yapılmadığına ve sohbetin olağan olup olmadığına dikkat edin. Bazı gruplarda aşırı miktarda boş gevezelik olabilir veya çok fazla yeninin olduğu bir grup da dev tüccarlar için zaman kaybı olabilir.

You may also like...