Blog

Vodafone Numara Taşınabilirliği Kampanyaları Haziran 2023

Vodafone’un 2023 yılı ile birlikte yeni müşterileri numara taşımaya özel tekliflerden yararlanabiliyor. Numara taşıma kampanyalarından faydalanmak için Vodafone’a geçmek önemli çünkü hem faturalı hem de kullandıkça öde müşterileri için çeşitli teklifleri var. Vodafone, numarasını taşıyanlara dijitale özel tarifeler ve avantajlar sunuyor. Bunlar arasında her ay GB’larca ücretsiz veri, ücretsiz sim kartlar ve hoş geldin kampanyaları yer alıyor.

Vodafone Numarası Nasıl Değiştirilir?

Vodafone için en yakın Vodafone bayisi tercih edilir. Numara taşıma işlemi yapılır. Taşıma işlemi için yol sahibinin kimlik fotokopisi gerekmektedir. Vodafone’un online servisi üzerinden numara taşıma işlemi yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz.

 • Daha fazla bilgi görmek için butona tıklayın. Büyük miktarlarda mal taşımam gerekiyor İstediğiniz konuma tıklayın.
 • Sırasıyla tarife seçimi, hat işletimi ve kimlik bilgileri bölümlerini doldurun.
 • On-line olarak, taşınabilir tarifeler için düşük fiyat alabilirsiniz.
 • Özellikle Genç 4 tarifesi gençler için uygunİlkkez 24 TL olan hangisi? Üç ay, oldukça ilgi çekici.

Vodafone Numara Taşınabilirliği paketi nedir?

En yaygın kampanyalar mor tarifeler, gençlere uygun paketler ve gençlere uygun paketlerdir. Vodafone Faturalı Hat aldığınızda 2 GB Bedava web 3 ay bedava dahil paketler

Uygun 4 Yaş Paketi anlaşması

Vodafone uygun genç paketi yalnızca 26 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılabilir. Bu paket 2GB web ve birkaç GB Twitter Instagram Youtube Fb Spotify olmak üzere toplam 4GB içerir. Ayrıca sınırsız WhatsApp, 750 Dakika ve 250 SMS de dahildir. Uyumlu Genç 4 tarifesi 12 aylık bir süre taahhüt ederseniz, ücret 28 TL’dir. Taahhüt vermek zorunda değilseniz ödeyeceğiniz tutar muhtemelen 48 TL olacaktır.

İlk 30 gün için 10GB ücretsiz internet paketi de dahildir. Devretme özelliği de sunan bu paket ile kalan SMS veya internet dakikalarınızı bir sonraki ay kullanabilirsiniz.

Avantajlı 6 GB Paket anlaşması

Vodafone , 6 GB veri, 750 SMS ve 250 dakika ileuygun fiyatlı bir 6GB tarifesi ve ilk 30 gün boyunca 10 GB ücretsiz internetsunuyor .

 • Bir pazarlama kampanyasının değeri her otuz gün için 31 TL olarak belirlenmiştir.
 • Hizmetin değeri taahhütsüz 30 gün için 55 TL’dir.
 • İptal etmezsenizVodafonePaketiKalan12 ay her otuz günlük periyotta 35 TL’ye mal olacaktır.

Paketinizdeki internet, SMS ve dakikalar ay sonunda kullanmadığınız takdirde bitmez. Mantıksal yuvarlama fonksiyonu kullanılarak bir sonraki aya devredilir.

İndirimli Uygun Yedi Paket Fırsatı

Vodafone, bireysel faturalı aboneleri için yaş ayrımı gözetmeyen özel bir 7’li paket hazırladı. Aboneler, tarife başına 5 farklı tip için kampanyadan yararlanabiliyor.

 • Bu pakete hat devri veya yeni bir Vodafone hattı ile de geçilebilir.
 • Tarife, müşterilerin 250 SMS ve 750 dakika web üzerinden ve diğer tüm talimat türlerini göndermelerine izin verir.
 • ÖZET yazıp 7000 ‘e SMS gönderme.

Vodafone Pink 20 Tarifesi

Vodafone Pink 20 Tarife paketi 25GB internet, 1000 dakika ve 200 SMS ile oldukça yeterli. Daha da iyisi WhatsApp ve Messenger’ı hiçbir ücret ödemeden kullanabiliyorsunuz.

Online özel indirimli fiyata sahiptir ve ilk ay 20 GB da hediye olarak verilmektedir. Pazarlama kampanyasının değeri her otuz günlük dönem için 50 TL’dir. Paket fiyatı 12 aydan sonra her otuz günlük periyot için 59 TL’dir.

Pembe Gençlik Spor Tarifesi

Paketin fiyatı 50 TL Otuz gün boyunca 24 GB web, talimat başına 250 SMS ve her talimat için 1000 dakika konuşma hakkı kazanıyorsunuz. Aboneler ilk 30 gün boyunca 20 GB ücretsiz internet ve sınırsız WhatsApp kazanıyor.

Vodafone Swap Kampanyaları 2023

Herhangi birini seçin Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Bir ay boyunca 20 GB hediye web’inizi kullanmak istiyorsanız, lütfen bunu yapın. Daha fazla bilgi için Vodafone makalemizi okuyabilirsiniz.

İlk Ay için 10GB veya 20GB Ücretsiz İnternet Kazanın

İlk ayücretsiz 20 GB veri b Bu hediye Vodafone’a teşekkür olarak verilmektedir. Son 30 gün içinde Vodafone’dan yeni bir hat almış, faturalıya geçmiş veya numara taşıma işlemi yapmış olmalısınız.

Kriterleri karşılamanız durumunda tarifenize göre aylık 10GB veya 20GB’a kadar ücretsiz internet kazanırsınız. Mevcut web’i Vodafone Yanımda yazılımının “diğer paketler” bölümünden satın alabilirsiniz. Cihaz ücretsiz olarak satın alınabilir.

WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma ve Görüntülü Sohbet

Vodafone, WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma ve Görüntülü Konuş ma Aboneleri, miktarlarını uygun genç 4, uygun genç rekreasyon, uygun genç 6 ve redli genç rekreasyon tarifelerine taşıyabilir. Vodafone kullandıkça öde makalemiz de yeni müşterilere tavsiye edilir.

Vodafone ile Otovinn Oto Yıkama Ücretsiz

Vodafone Otovınn pazarlama kampanyası Pembe Kurumsal Müşterileri özel olarak hazırlanmış bir yemek kazanıyor.

 • Tüm iç ve dış yıkama işlemleri ücretsizdir.
 • Müşteriler sadece son 30 gün içinde kullandıkları şifreyi kullanabilirler.
 • Kampanya süresi altı haftayı geçemez.
 • Ücretsiz iç ve dış yıkama kampanyası sadece hafta içi günlerde geçerlidir.
 • Vodafone Yanımda yazılımında Şansını Kullan ile alınan şifre otovinn temsilcisine iletilir.
 • Bu kampanya SUV araçlar için geçerli değildir.
 • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecektir.

Vodafone CEPTETEB Faturada %20 Düşük Maliyet

Vodafone CEPTETEB %20 indirim Bu kampanya yeni Vodafone ve CEPTETEB müşterilerine özeldir. Belirli koşulları sağlayan müşteriler, ödemelerini CEPTETEB üzerinden otomatik ödeme talimatı verdiklerinde 12 ay boyunca indirim kazanabilirler.

 • Ayda 1 aboneye en fazla 20 TL indirim uygulanabilir.
 • Müşteri bazlı olan bu kampanyadan her abone faydalanacaktır.
 • CEPTETEB üyesi olduktan sonraki 30 gün içerisinde yeni türler için işlem yapabilirsiniz.

You may also like...