Blog

Vodafone Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama, Öğrenme ve İptal 2023

Vodafone hattınızdaki taahhüt süresi dolduktan sonra mevcut tarifenizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Saten pazarlama kampanyanız bittiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz. Taksitle araç aldığınızda tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Vodafone’un çalışma taahhüdü hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. cayma bedeli sorgulamaHesaplamave iptal. Vodafone Faturalı Hat Sahibi olarak taahhüt süreci ile ilgili detaylar!

Vodafone Taahhüt Süresinin Hesaplanması

Vodafone My Vodafone Myside yazılımında Tarifelerim ve Paketlerim bölümünde yer alan Tarifelerim ve Paketlerim, hesaplama işlemlerinin yanı sıra taahhüdün kalan süresi hakkında da bilgi içerir. Vodafone taahhüt aralığı ve süresini belirlemek için aşağıdaki stratejiler kullanılabilir;

 • Vodafone programa başvurmanıza izin verecektir.
 • Vodafone Alıcı Hizmetleri 542 ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Vodafone resmi İnternet anlaşmasının sözleşme bölümüne tıklayın.

Vodafone Taahhüt İptali

Vodafone sözleşmenizi iptal etmek için kullanabileceğiniz yöntemler bunlar! Taahhüdünüzü sözlü ya da yazılı olarak iptal edebilirsiniz.

 • Vodafone yetkili satıcılarına yazarak
 • Yazılı talebinizi faks yoluyla genel merkeze gönderin
 • Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal talebinizi sesli olarak iletin.

Ayrıca, sözleşme süresi boyunca aldığınız indirimlerin bile iptal edilebileceğini ve faturanıza yansıtılabileceğinibilmelisiniz.

Vodafone Taahhüt ücreti?

Vodafone taahhüt ücretlerinizi ödemek için birkaç farklı seçenek kullanın

 • Vodafone mağazalarında ödeme yapabilirsiniz.
 • İnternet bankacılığını kullanarak para yatırabilirsiniz.
 • Vodafone Self Servis’i kullanarak taahhüt ücretinizi yatırabilirsiniz. Fatura ücretleri için web sayfasına gitmek için sadece *7000# tuşlamanız yeterli olacaktır.

Vodafone 2023 Cayma Bedelinin Hesaplanması

Vodafone para çekme ücretleriTarifenize ve sadakatinize bağlıdır. Kısa bir örnek kullanarak hesaplamak için.

 • Diyelim ki 80 TL değerinde 100 TL’lik bir paketten yararlanmak istiyorsunuz.
 • Aylık 20 TL indirim alırsınız.
 • Dokuz ay sonra aboneliğinizi de kapatmalısınız.
 • Faturanıza muhtemelen 20 TL indirim yansıyacaktır. 9×20= 180 TL.
 • Paketinizin kalan 3 ayı için ücretlendirilirsiniz. 3×80=240 TL.
 • Bu örnek, tam tutarı ödemiş olmanız gerektiğini göstermektedir. 420 TL Vodafone cayma bedeli
 • Bir de cayma bedeli ile ilgili detaylar var Anlaşma yaparken imzaladığınız sözleşmedeki hüküm ve koşullar hakkında ilk olarak bilgilendirilirsiniz.

Vodafone Cayma Bedeli Sorgulama

Sözleşmenize ilişkin Vodafone cayma bedellerini sorgulamak için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Vodafone bayileri iyi bir bilgi kaynağıdır.
 • Vodafone Müşteri Hizmetleri iyi bir bilgi kaynağıdır.
 • Vodafone online işlemler web sitesinden de sorgulama yapabilirsiniz.

Vodafone Taahhüdünü Bozma

Taahhüt iptalini ya bir Vodafone mağazasına gidip resmi yazılı dilekçe vererek ya da Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni (542) arayıp sesli talimat vererek gerçekleştirebilirsiniz. Web yanbeni yazılımı ile taahhüdünüzü iptal edemezsiniz. Dilerseniz Vodafone müşteri hizmetlerine direkt bağlantımız üzerinden hızlıca bir müşteri danışmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Taahhüt cezası nedir?

Vodafone’un taahhüt cezaları seçilen tarifeye, taahhüt süresine ve cihaz bedeline göre belirleniyor. Bu durumda bir cezanın söz konusu olduğuna şüphe yoktur. Dördüncü ay içerisinde 12 ay taahhütlü bir paket anlaşmasını iptal etmeniz durumunda kullanmış olduğunuz dört ayın kampanya dışı bedelinin faturanıza yansıtılması muhtemeldir.

Vodafone paket sözleşmesi değişikliklerinde cayma bedeli var mı?

Paket teklifinden daha ucuzsa Vodafone tarifenizi değiştirmemelisiniz. Bu durumda sizden cayma bedeli tahsil edilecektir. Tarifenizden daha pahalı bir paket seçerseniz, faturanız muhtemelen yalnızca kullanım hakkı ücretlerini yansıtacaktır.

Vodafone’dan nasıl para çekilir?

Siparişinizi 30 gün içinde iptal edebilirsiniz. 14 Vodafone hesabınıza herhangi bir cihaz satın aldıktan sonra 14 gün içinde para iadesi alacaksınız. 14 gün içinde para çekme işlemine itiraz edebilirsiniz ve herhangi bir ceza ücreti alınmayacaktır. Yukarıdaki örnek dışındaki tüm Vodafone para çekme işlemleri için tam ceza ücretlerini ödemeniz gerekir.

Ceza ücretleri, kullanımınıza ve Vodafone sadakat programınıza bağlı olacaktır. Sözleşmede cayma ücretinin ayrıntıları ve tutarı yer alacaktır. Sözleşmeyi imzaladığınızda, tüm bu koşulları kabul etmiş olursunuz. Artık herhangi bir yetkilendirme hakkınız yoktur.

Vodafone cayma bedelleri ne zaman ödenmelidir?

Vodafone faturanıza yansıtılan cayma bedellerini ödemek için 3 ay süreniz vardır. Faturanızı belirtilen süre içerisinde ödememeniz durumunda faiz ve yetkili işlemler eklenecektir. Cezai önlemler de alınabilir. Vodafone tarifelerine göz atın.

You may also like...