Blog

Türk Telekom Bedava Dakika (Faturalı ve Faturasız) 2023

Türk Telekom bedava dakika kampanyaları ile tek kuruş harcamadan ve hiçbir ücret ödemeden ailenizle konuşun. Türk Telekom’un bedava dakika paketleri yapmak için çeşitli kampanyaları ve alternatif paketleri bulunuyor. Her yöne tek kuruş harcamadan konuşmak isteyenler için Selfy’li geceler pazarlama kampanyası, sil süpür bedava konuşma kampanyaları ve 50-100 dakika ödül kampanyaları gibi birçok Türk Telekom bedava dakika teklifinden en iyi şekilde yararlanın. Eğer bir Türk Telekom abonesiyseniz ya da yeni abone olmayı düşünüyorsanız, bedava dakika kazanmanın öncelikli olarak 2 yolu olduğunu fark edeceksiniz;

 1. Woops, tüm müşterilerine ücretsiz Woops üyeliği sunuyor. 2.000 Bedava Aşağıda en yeni ve ilgili makalelerden bazıları yer almaktadır. TT Mobili ile 1 hafta konuşun.
 2. Kullandıkça öde hattı müşterileri için 30 TL ve üzeri yükleme yapanlar Türk Telekom’dan saat 21:00 ‘e kadar ücretsiz dakika kazanabilir. Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 9:00 ‘a kadar “GECE” yazıp mail atarak gönderebilirsiniz. 4545.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2023

Türk Telekom bedava dakikaları için sms ile kampanyalara katılabileceksiniz. Türk Telekom’un sunduğu bedava dakikalar ile her yöne sınırsız konuşun. Türk Telekom’un faturalı ve faturasız hat sahipleri için birçok bedava dakika kampanyası bulunmaktadır. Türk Telekom’un 2023 yılı bedava dakika gelir kampanyaları şu şekildedir; 1000 dakika bedava, self marketing kampanyası, sil süpür dakika ödülü, hafta sonu ve seç konuş devam ediyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika 2023

Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:Türk Telekom sil süpür bedava dakikaSadeceweb işletim programı tarafından ekranda görüntülenen sil süpür talimatlarını izlemeniz gerekecektir. Ürün detayları hakkında SMS ve cihaz üzerinden bilgilendirileceksiniz.

Herhangi bir ücret ya da kayıt gerektirmeyen bedava dakika pazarlama kampanyası için Türk Telekom On-line İşlemler Programı’nı edinmeniz ve giriş yapmanız yeterlidir.

 • Her hafta sınırsız arama yapabilirsiniz
 • Hücresel web ücretsiz
 • Muud Premium üyelik
 • Şok ürünler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Tüm Talimatlar Kampanyası Hakkında Konuştu

Türk Telekom bedava dakikaları mevcut tarifenizle hiçbir ek ücret ödemeden alın. Türk Telekom hat sahipleri sms ve mesaj ile bedava konuşma kampanyaları ile tek kuruş harcamadan uzun uzun konuşabiliyor. Her ay 25 TL ve üzeri fatura ödeyen kadın Türk Telekom hat müşterileri 13:00-14:00 saatleri arasında her yöne 1 saat ücretsiz konuşma süresi kazanıyor. 1 GB WhatsApp, 1’er GB Facebook ve Twitter olmak üzere haftalık 2 GB internet kullanımı kazanıyorsunuz. HERYONE DK yazıp 5555‘e göndermeniz yeterli.

Türk Telekom Kullandığın Kadar Öde Bedava Dakika 2023

Türk Telekom faturasız hattı Selfy müşterileri akşamları tek kuruş ödemeden konuşabiliyor. Faturalı hat sahiplerine sunulan bedava dakikaları kullanmak isteyenler; Selfy Paketi’ne 30 TL ve üzeri yükleme yaparak Türk Telekom numarasına gelen gençlerin saat 21.00 ‘e kadar kazanabilecekleri bedava dakikaları ertesi sabah 09 Yazan 00’a kadar hediye edecek. GECE 4545‘e sms gönderme.

Türk Telekom e-Fatura ile Bedava Dakikalar

Türk Telekom faturanızın belge olarak muhatabınıza ulaştırılması durumunda hem kağıt tasarrufu yaparak çevrenize hem de bedava dakika kazanarak cüzdanınıza yardımcı olabilirsiniz. Belirli bir bölgeyi terk ederek ücretsiz dakikalar kazanın. Tüm talimatları tamamlamak için sadece 100 dakikaya ihtiyacınız olacak Türk Telekom sisteminde kayıtlı e-postanızı SES yazarak 3008 ‘e gönderin.

Ödüle katılım sadece bir defaya mahsustur. E-postanızı değiştirmeniz durumunda başka bir hediye kazanmanız mümkün olmayacaktır. Ayrıca otomatik fatura talimatı vermeniz durumunda 1 hafta boyunca geçerli 2GB Türk Telekom bedava internet kazanacaksınız.

Türk Telekom SEÇ Konuşmak Lazım Pazarlama Kampanyası

S.E.Ç. ile pazarlama kampanyasına katılmak için 10 Ocak 2014 tarihinden itibaren numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalı ve faturasız tarifelerden Türk Telekom’a geçiş yapmak, Konuş Lazım 1000 tarifesi ile kampanyaya katılmak için yeterlidir. Bu tarihten sonra herhangi bir katılım şartı aranmaksızın her yöne 500 dakika ekstra sunulacaktır.

 • Hattınız 1500 dakika Konuşma Süresine Sahiptir
 • Tarifeler aylık olarak ücretlendirilir. 37 TL Özveri ile
 • Bu kampanyaya katılma fırsatına sahip olacaksınız. 47 TLKoşulsuzşartsız.

Türk Telekom 50 Dakika – 100 Dakika Hediye 2023

Türk Telekom’dan 50 dakika veya 100 dakika kazanmak için PAKET yazıp 9090‘a SMS göndermeniz yeterli. Gelen kısa mesajda kaç dakika kazandığınız yazacaktır. Bu kampanya ile kazanılan dakikalar sadece Türk Telekom müşterileri ile konuşmak için geçerlidir. 50 veya 100 dakika kazanmak şansınıza bağlıdır. Dakika için Türk Telekom Bedava web sınıfına göz atın Farklı bedava kampanyalarvarBu alternatifleri kaçırmayın!

Hattını Türk Telekom’a taşıyanlara bedava dakika

Farklı operatörlerden taşıdığınız hattınız Türk Telekom’da bedava dakikalar kazandırır. Kullandıkça öde hattı alırsanız veya taşırsanız bedava dakika kazanabilirsiniz. 1 ay içinde KAYIT yazıp 5660 ‘a kısa mesaj gönderin, Türk Telekom’da bedava dakikalar kazanın.

Ücretsiz 50 Dakikakazanmaya devam etmek için ayda 20 TL yüklemeli ve faturanızı doğrudan ödemelisiniz. Faturanızı doğrudan ödeyebilmelisiniz. Toplam 600 dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava BeniAra 2023

Türk Telekom hafta sonu bedava konuşma kampanyası ile 30 TL yüklediğiniz takdirde Cumartesi akşamı 00.00’da başlayıp Pazar günü 23.59’da bitecek bedava konuşma paketi kazanabileceksiniz. Bunun için HAFTASONU yazıp kısa mesaj göndermeniz yeterli. Ayrıca 2017 yılından beri devam eden bu kampanya ile SABIT 2000DK yazıp göndererek Türk Telekom 2000 dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz: 6368 ‘e 9 TL ödeyerek.

Türk Telekom Evde Web ile Hediye Dakikalar

Türk Telekom bireysel ev telefonu müşterileri için hazırlanan bedava dakika kampanyası kapsamında ev telefonu aboneliği başlatanlara her yöne 500 DK konuşma avantajı sunuluyor. Ayrıca bu tarifeye 3000 DK değerinde ücretsiz konuşma dahildir. Türk Telekom mobil dakikaları Akşam 07.00 ile sabah 07.00 arası hediye olarak sunuluyor. Bu 12 aylık kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için 444-1 444’ü arayabilirsiniz.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Bedava Dakikalar

Türk Telekom abonesi olan ev hanımları “150 Paketi’ni seçerse Ev Hanımlarına Özel Hediyeler Kazanıyor15TL’nin altında talimatı olan tüm müşterilere 150 DK’lık bir paket gönderiliyor. Ev hanımı olan ve bu paketi seçen ev hanımları gün içerisinde 10.00 – 15.00 saatleri arasında Türk Telekom içi 2000 dakika ücretsiz görüşme hakkı kazanacaktır.

 • 2000 DK ödülü sadece Türk Telekom aboneleri ile kullanım içindir.
 • Ödül 30 gün sonra yenilenecektir.
 • KALAN 2000 yazıp 5555’e göndererek pakette ne kadar kullanım kaldığını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Onnet ile Bedava Dakika Paketi

Türk Telekom’un birçok kurumsal kampanyası arasında yer alan 12 ay 500 dakika bedava Onnet kampanyasından PSTN-PSTN müşterisi olan aboneler faydalanabiliyor. Gerekli bilgileri almak için Türk Telekom Ofisimin Adı Merkezi’ni arayabilirsiniz. 444 5 444 numaralı telefondan ulaşılabilen kampanya kapsamında 12 ay taahhüt veren Türk Telekom müşterileri 500 dakika ücretsiz konuşma hakkı kazanacak. Hediye aylık 500 dakika için geçerli. 500 dakika hediye ile şehir içi ve şehirlerarası görüşme yapılabilir.

You may also like...