Blog

Vodafone Konuşma ve Arama Kampanyası 2023

Vodafone’un 2023’te özellikle kullandıkça öde tarifesi için sunduğu konuşma sonrası online tarifesinin avantajlarından yararlanmak isteyenler ücretsiz net hakkı elde ediyor. Hafta içi her konuşma için daha fazla net kazanma şansına sahipler. Vodafone’un konuştukça kazan pazarlama kampanyasından yararlanmak isteyenler için konuştukça kazan ve reklam ve pazarlama kampanyası olarak adlandırılan ayrıntılar;

Vodafone Tartıştıkça Kazan İnternet Reklamcılığı Pazarlama Kampanyası

Ücretsiz net paket anlaşmasının avantajlarından yararlanmak için, herhangi bir şekilde ödeme yapmadan kullanılabilen Vodafone kullandıkça öde hattı ile birlikte belirtilen aşağıdaki yolu izleyebileceksiniz;

Konuştukça Vodafone net kazanmak için, cep telefonunuzda konuştukça çevrimiçi tarifeyi almanız önerilir. Vodafone’un konuştukça öde için sunduğu net tarifeleri otuz günde 19 TL arasında değişiyor. Aşağıdaki 3 paketten herhangi birini hattına tanımlayan Vodafone müşterileri, hafta boyunca konuştukça net kazanıyor;

  1. Konuşan İnternet S tarifesinden yararlanmak isteyenler, yüklemeleri karşılığında 500 dakika konuşma süresi, 1000 SMS ve 1 GB net kazanacaklardır.
  2. M tarifesinden yararlanmak isteyenler ise 750 dakika konuşma süresi, 1000 SMS ve birkaç GB daha internet elde edecekler.
  3. Talktuğunca net ile hattına L tarifesini tanımlamak isteyenler ise 750 dakika konuşma süresi, 1000 SMS ve 3 GB internete sahip olabilecekler.

Vodafone Konuşma Kazanç Tarifesi Yapmanın Basit Yöntemleri?

Vodafone Konuştukça Kazan tarifesinin sunduğu ücretsiz net avantajlarından yararlanmak için öncelikle Konuştukça Kazan tarifelerinden herhangi birini satın alabileceksiniz. Satın aldığınız tarifede dakika kazanmak için haftanın sonuna kadar dakikalarınızı kullanmanız gerekir.

Kalan Kullanım Sorgulamasını Tartışırken Kazanın

Vodafone Tartıştıkça Kazan net reklam ve pazarlama kampanyasından kazandığınız 1GB net ödülünü Vodafone yanımda programı üzerinden takip edebilir veya cep telefonunuzun mesaj bölümüne Ne Kazandım yazarak 7000 ‘e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Tartışarak Kazanmayı İptal Etmenin Basit Yöntemleri?

Vodafone konuştukça kazan tarifesinden tekrar tekrar kazanacağınız web avantajlarını iptal etmek ve bu paket anlaşmasından çıkmak isterseniz, faturalı bir hat olmadığı için paket anlaşması yenilemesini bir sonraki aya bırakarak belirli bir faturaya veya paket anlaşmasına geçebileceksiniz.

Vodafone Vodafone’u Kazandırır mı?

Vodafone operatörünün ara-kazan reklam ve pazarlama kampanyası ile biri sizi aradığında kazanıyorsunuz. Tek yapmanız gereken bir Vodafone abonesinin sizi araması ve 10 dakika boyunca cep telefonuyla konuşması. Sürenin sonunda, Vodafone ücretsiz net reklam ve pazarlama kampanyası devam edebilir. Adlandır ve Kazan reklam ve pazarlama kampanyasına aboneliğiniz boyunca her ay sabit ücretinizden kesilecek olan 80 sent karşılığında 10 dakikalık konuşma başına 50 sent kazanabilirsiniz. Kazandığınız sentler muhtemelen hattınıza yatırılacaktır.

Vodafone’ un Unvanını KazanmanınBasit Yöntemleri?

Vodafone müşterileri, otuz gün başına 80 sent karşılığında Vodafone unvanla kazan reklam ve pazarlama kampanyasının bir parçası olabilir ve tanımlandığı gibi kazanç elde etmeye başlayabilir. Vodafone abonelerinin reklam ve pazarlama kampanyasına katılmak için CEPARAN yazarak 7000’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Kazanmak için genellikle 7000 ‘i arayarak katılmak mümkündür. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra, muhtemelen cep telefonunuza gönderilecek olan reklam ve pazarlama pazarlama kampanyası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Kazan Adı Koşulları nelerdir?

Vodafone Aran Kazan reklam ve pazarlama kampanyası ile her 10 dakikada bir 50 kuruş kazanabileceksiniz ve kazandığınız para robotik olarak anında hattınıza tanımlanıyor. Vodafone Aran Kazan reklam ve pazarlama kampanyasına katılım ücretlidir, otuz gün başına 80 kuruş ödemeniz gerekecektir. Nakit kazanmak için sizi arayan kişinin Vodafone aboneliğini 01.02.2016 tarihinden önce başlatmış olması gerekir ve kazanılan nakit kişisel olmayan bir numaraya transfer edilemez.

Aran Kazan ile Kazanılan TL Nasıl Harcanabilir?

Vodafone Aran Kazan reklam ve pazarlama kampanyası ile 30 günde en fazla 6 TL kazanabileceksiniz. Bu miktar, ayda 12 kez 10 dakika veya daha fazla konuşmanız durumunda kazanacağınız miktardır. Vodafone Kazan Vodafone Aran Kazan reklam ve pazarlama kampanyasında kazandığınız TL’yi dilediğiniz alanda harcayabilirsiniz. Dilediğiniz gibi arama yapabilir ve internette gezinebilirsiniz. Ancak kazandığınız TL’ler ile kendiniz için paket satın alamazsınız.

Vodefone Aran Kazan Stabilite Sorgulama

Vodafone Reklam Kazan reklam ve pazarlama kampanyası ile kazanmış olabileceğiniz miktarı öğrenmek için SORGU CEPARAN yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterlidir. Cep telefonunuza gönderilen bilgilendirme SMS’i ile tahakkuk eden TL miktarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Unvan Kazanma’nın geçerlilik aralığı nedir?

Vodafone Unvan Kazan reklam ve pazarlama kampanyası siz iptal edene kadar geçerlidir. Kampanyaya SMS ile başvurduktan sonra, kampanya her ay hattınızda yenilenmeye devam edecektir. Gelen bilgi sms’leri ile bildiğiniz gibi kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Her ay birçok kez reklam ve pazarlama kampanyaları için kullanmak istemezsiniz.

Vodafone Çağrılarını İptal Etmenin ve Kazanmanın Basit Yöntemleri?

Vodafone Aran Kazan reklam ve pazarlama kampanyası, siz iptal edene kadar her ay tekrar tekrar yenilenir ve her ay 80 kuruş olarak, herhangi bir ödeme artışı olmadan ödenir. Vodafone Aran Kazan reklam ve pazarlama kampanyasını iptal etmek için öncelikle IPTAL CEPARAN yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz.

Ayrıca”Beton Duvar Bims Briket Fiyatları Nisan 2023″ yazımızla da ilgilenebilirsiniz.

You may also like...