Blog

Vodafone Faturalı Tarifeler Haziran 2023: En Avantajlı Paketler

Vodafone, Türkiye’deki faturalı müşterileri için muhtemelen en avantajlı olan tamamen farklı tarifelere sahip alternatif paketler sunmaktadır. Bu kapsamda Vodafone, halihazırda bazıları belirli bir sıra izleyen ve artan kullanım miktarlarıyla birbirleriyle ilişkili 20’nin üzerinde farklı tarife sunmaktadır.

Vodafone’un sunduğu faturalı tarifeler kapsamında sınırsız internet ya da sınırsız konuşma gibi alternatiflerin yanı sıra taahhütlü, taahhütsüz, belirli yaş gruplarına özel ya da ekonomik paketler gibi alternatifler de bulunuyor. Bu nedenle özellikle 2023 yılında Vodafone faturalı tarifeler en avantajlı paketler arasında yer almaktadır;

 • Elverişli tarifeler
 • Redli tarifeleri
 • Gülünç derecede iyi çevrimiçi tarifeler
 • Çapraz tarifeler için de benzer alternatifler bulunmaktadır.

En Avantajlı Faturalı Vodafone Uygun Tarifeler 2023

Vodafone uygun faturalı tarifelerin mevcut seçenekleri incelendiğinde uygun kullanım sağlama yani artan kullanım seçeneklerinin bir sonraki aya devretmesi avantajına sahiptir.

Muhtemelen en avantajlı tarifelerden olan Vodafone UYUMLU 1GB tarifesi en düşük ödemeli en popüler tarife olabilir. Tarife 12 ay boyunca 29 TL ‘ye taahhütlü veya 149 TL’ye taahhütsüz olarak sunuluyor. Tarife 6GB internet, 750 dakika ve 250 SMS’ten oluşuyor.

UYUMLU On-line 6 tarifesi, uygun tarifeler arasında en iyi seçenek olarak en popüler tarife olabilir. Tarife 12 ay taahhütle ayda 45 TL, taahhütsüz otuz günde 65 TL ücret gerektiriyor. Tarife 11GB web, 1000 dakika konuşma, 250 SMS içerirken, Fb, Twitter, Instagram, WhatsApp gibi seçilen herhangi bir yazılım sınırsız olarak kullanılabiliyor.

En Avantajlı Vodafone Redli Tarifeleri 2023

Konut avantajlı Vodafone Pembe seçenekleri ile ekstra avantajlı sayılabilecek ve bol alternatifli tarifelerde 13 GB internet bağlantısı veren avantajlı Vodafone REDLİ 8 paketi en düşük tarife olması nedeniyle en çok rağbet gören paket olabilir. Bu paket kapsamında

 • Aylık ödeme 12 ay boyunca taahhütlü 49 TL, taahhütsüz 79 TL’dir.
 • Pakete her ay 13GB internet, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS dahildir.
 • Vodafone ve sabit hatlara sınırsız arama.
 • türkiye’nin yanı sıra 100’den fazla uluslararası lokasyonda kullanılabiliyor.
 • motels.com’da %10 düşük maliyet ayrıcalığı.
 • Belirli bir pazarlama kampanyası ile 12 ay boyunca geçerli otuz günde 5 GB hediye web kazanabilirsiniz.

Öte yandan, en iyi özellikli Vodafone Redli tarifesine gelince, RED FIRST tarifesi otuz gün taahhütlü 189 TL’ye ve otuz gün taahhütsüz 219 TL’ye seçilebilir. bu tarife 45GB web, 4000 dakika konuşma ve 4000 SMS ile kullanılabilir.

En Avantajlı Vodafone Saçma Güzel On-line Tarifeleri

Vodafone Saçma Güzel On-line tarifeleri özellikle taahhüt olmaması durumunda ekstra avantajlı bir kullanım yaratıyor. Ancak bu tarifeler 26 yaş altına özel olsa da en düşük kullanımda; SAÇMA GÜZEL 6 tarifesinde otuz günde 32 TL’ye 8 GB web, 500 dakika ve 100 SMS ve sınırsız WhatsApp alınabiliyor.

En üst seviyede ise SAÇMA GÜZEL ONLINE L tarifesi ile otuz günde 59 TL kapsamında 22 GB web, sosyal, müzik, oyun, video bağlantıları ücretsiz, 1000 dakika konuşma, 100 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanımı elde edilebiliyor.

En Avantajlı Vodafone Çapraz Tarifeleri 2023

Avantajlı Vodafone çapraz paket ve BENİM PASS IM tarifesi içerisinde sunulan 2 farklı paket bulunmaktadır;

 • otuz günlük taahhüt ile 99 TL
 • 329 TL özveri olmaksızın otuz gün başına
 • 14GB web
 • Web’den yemeyen 3 uygulamaya karar vermek için uygun
 • 2.000 dakika ve 250 SMS elde edilebilir

RED ONLINE PASS’IM tarifesi ise taahhütlü olarak otuz günde 65 TL’ye, taahhütsüz olarak otuz günde 95 TL’ye 15 GB internet, belirli yazılımlardan sınırsız yararlanma, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS sağlıyor.

Vodafone FreeZone Nedir? Tarife Paketleri

Geniş bir kitleye sahip olan VodafoneFreeZone, daha çok gençlerin kullanabileceği bir tarifedir. 26 yaş altı hem faturalı hem de kullandıkça öde aboneleri bu tarifeden faydalanabilmektedir. Vodafone FreeZone, avantajlı paketlerin yanı sıra yeme-içme, eğlence ve giyim gibi alanlarda da birçok alternatif sunuyor. İndirim ve kampanyalı tarifelerden yararlanmak için FreeZone kullanmak gerekiyor.

Vodafone FreeZone Magnificence Paketleri nedir?

Vodafone FreeZone Magnificence paketleri faturalı, kullandıkça öde, yinelenen ve yinelenmeyen olarak ayrılıyor. Özellikle faturalı müşteriler için on-line müşterilere özel ilk 3 ay indirimli fiyat avantajı müşterileri memnun ediyor. Bu paketler arasında uygun genç paketler ve genç basit paketler çok sayıda dakika, SMS ve konuşma seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Vodafone Freezone Tarifeleri 2023

Vodafone FreeZone tarifeleri faturalı ve kullandıkça öde tarifeleri olarak ikiye ayrılıyor. Birçok faturalı tarife arasında redli genç rekreasyon, uygun genç 4, Uygun Genç 6 ve Uygun Genç rekreasyon tarifeleri öne çıkmaktadır. Faturalı tarifeler web sitesi için belirli indirimli fiyatlarla sunuluyor. Kullandıkça öde hat tarifelerinde ise genç basit paket 4, genç basit paket 6, genç basit paket 10 ve genç muazzam basit paket 30 bulunuyor.

Vodafone Uygun Genç 7 Tarifesi

Vodafone hesaplı gençlik tarifesi otuz günde 25 TL olup, 7 GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 750 SMS’ten oluşmaktadır. Paket sınırsız WhatsApp kullanım hakkından oluşmaktadır. Aylık tutar, 12 ay boyunca tarifede kalmayı taahhüt eden birçok kişi için meşrudur. Tarifede yer alan 7 GB internetin yanı sıra sosyal medya amaçlı kullanılabilecek 3 GB internet ve ek olarak 2 GB internet hakkı bulunuyor.

Vodafone Redli Genç Rekreasyon Tarifesi

On-line’a özel ilk 3 ay otuz günde 50 TL’den indirimli Vodafoneredligenç rekreasyon tarifesi ilk ay 20 GB ödül web sunuyor. Sınırsız WhatsApp, her yöne 250 SMS ve her yöne 1000 dakika konuşma süresi içeren tarifede 12 GB’ı yasal olmak üzere 24 GB web hakkı bulunuyor. Tarife aynı zamanda sabit hatlar ve Vodafone aboneleri için sınırsız arama da içeriyor.

Vodafone 15 Yaş Altı Tarifesi

Vodafone uygun genç 15 tarifesi ile ilk ay 42 TL’ye 20 GB ödül internet alınabiliyor. Paket kapsamında aboneler 12 ay boyunca 2 GB daha ödül internet kazanıyor. Paket aynı zamanda 15 GB web, 250 SMS ve her yöne 750 dakikadan oluşuyor. Bu avantajlı tarifeler özellikle faturalı hat müşterileri için tasarlandı.

Vodafone Uygun Genç 11 Tarifesi

Vodafone uygun genç 11 tarifesi, adını içerdiği 11 GB internet hakkından alıyor. Paket kapsamında WhatsApp yazışmaları ve konuşmaları sınırsızdır ve her yöne 250 SMS ve 750 dakika sağlanmaktadır. Tarifenin taahhütlü kullanılması durumunda indirimli ücretler muhtemelen 12 ay boyunca geçerli olacak.

Vodafone FreeAone Kullandıkça Öde Paketleri

VodafoneFreeZonepay-as-you-gopaketleri arasında genç basit paketler öne çıkıyor. 26 yaşın altındakilerin kullanabildiği bu paketlerin ortak özelliği sınırsız WhatsApp kullanımı. Paketler, web hakları ve değer söz konusu olduğunda birbirlerinden farklılık gösteriyor. Aboneler genç muazzam basit paket 30’u satın almak isterlerse, paket muhtemelen ilk ay ücretsiz olacaktır.

Vodafone Genç Basit Paket fırsatı 6

Vodafone genç basit paketinin ücreti altı ay boyunca 30 TL’dir ve her yöne 750 dakika ve 250 SMS’ten oluşmaktadır. Paket 28 günlüktür ve dönem sonunda rutin olarak yenilenmez. Vergiler hiçbir ekstra ücret ödemeden paket değerine dahildir. Sınırsız Whatsapp hakkı ile görüntülü görüşme ve arama yapılabilir. Paket dahilindeki web hakkı 3 GB + 3 GB yasal amaçlar içindir.

Vodafone Genç Basit Paket teklifi 8

Youngersimplepaketi 8 ay boyunca 30 TL karşılığında piyasada bulunabiliyor. Paket, normal kullanım için 5 GB ve amaçlar doğrultusunda kullanılmak üzere üç GB olmak üzere toplam 8 GB web içeriyor. 26 yaş altı abonelere özel olarak sunulan bu paket 28 gün boyunca geçerli.

Vodafone Genç Basit Paket fırsatı 10

vodafone genç basit paketi 26 yaş altı için 10 ay boyunca 35 TL’dir. Paket her yöne 250 SMS ve 750 dakikadan oluşmaktadır. Ayrıca 5 GB internet hakkı ve amaçlar doğrultusunda kullanılabilecek ek 5 GB internet hakkından oluşmaktadır. Bu amaçlar Instagram, Youtube, Fb, Twitter, Spotify’dır. Paket operatörün web sitesi üzerinden kullanılabilmektedir.

Vodafone Genç Basit Paket fırsatı 13

Vodafone genç basit paket 13, abonelere otuz gün içinde 10 GB web, 750 dakika ve 250 SMS hakkı veriyor. Paket dahilindeki web ile birlikte, aboneler Instagram, Youtube, Fb, Spotify ve Twitter amaçları için yasal ek 3 GB web yetkisine sahip olacaklar. Ayrıca paket, tüm sesli ve görüntülü aramalar için sınırsız WhatsApp kullanımından oluşuyor.

Vodafone FreeZone Tarifesinin Faydaları

Vodafone FreeZone tarifesinin model alternatifleri, FreeZone Gaming ve FreeZone stüdyo gibi birçok avantajı bulunuyor. Bunların yanı sıra aboneler, bireysel web pazarlama kampanyası, üyelik pazarlama kampanyası ve gelecek meslek çeki gibi avantajlardan da yararlanabiliyor. Bunlarla ilgili ayrıntılı bilgi operatörün web sitesinde yer alıyor.

Vodafone Tarifesine Geçmenin Doğru Yolu Nedir?

Vodafone tarifesine geçmek için en yakın Vodafone bayisi, Vodafone Yanımda yazılımı, web sitesi, müşteri hizmetleri gibi kanallar kullanılabilir. Web sitesi üzerinden FreeZone abonesi olmak için öncelikle tarife seçimi yapılır. Daha sonra sırasıyla hat işlemleri, kişinin kimliği ile ilgili detaylar ve handle bilgileri yazılarak tarife değişikliği gerçekleştirilir. Hat işlemleri bölümünde 2 farklı seçenek bulunmaktadır: Hattımı Vodafone’a taşıyın ve yepyeni bir hat alın.

Vodafone FreeZone Ücretsiz Web

Vodafone FreeZone ücretsiz web teklifleri arasında, 30 TL’ye yükseltme yapan veya 29 TL ve üzeri paket satın alan birçok kişi için iki GB ödül pazarlama kampanyası özellikle dikkat çekicidir. Kazanılan iki GB web hakkı iki gün boyunca geçerlidir ve sadece 26 yaşın altındaki belirli kullandıkça öde aboneleri tarafından kullanılabilir. Vodafone ücretsiz web hakkı ev telefonu web ve aramaları için geçerlidir. Dönem içinde kullanılmayan web hakları bir sonraki döneme devretmez.

Vodafone Freezone Şampiyonlar Ligi nedir?

Sponsorluk anlaşması çerçevesinde düzenlenen Vodafone FreeAne şampiyonlar ligi kapsamında bir sezonda 10 grup mücadele ediyor. 12 aylık dönem içerisinde yaz sezonu ve kış sezonu olarak 2 ayrı döneme ayrılan ligde 2019 yılında küme düşme kaldırıldı. 2023 kış sezonunda 1907 Fenerbahçe birinci, Darkish Passage ikinci ve Supermassive üçüncü sırada yer aldı.

You may also like...