Blog

Turkcell (Ücretsiz) Ücretsiz Sms Hak Sahipliği 2023

Turkcell, 2023 yılına özel Ücretsiz SMS hakkı ile müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Turkcell müşterileri ödül kampanyaları ile her iki dünyanın da en iyisini yaşıyor. Hem en üst seviyeye ulaşıyor hem de çeşitli kampanyalardan faydalanıyor.

Turkcell’in kampanyaları müşterilerini memnun ediyor. Turkcell müşterileri özel SMS ödül paketlerinden yararlanabiliyor.

Turkcell ücretsiz SMS nasıl gönderilir?

Turkcell, abonelerine sunduğu ücretsiz sms paketini kimsenin kullanmasına izin vermiyor. Sms göndermek mümkündür.

 • Turkcell sms paketinizi tanımlamanıza yardımcı olabilir.
 • Telefonunuzun sms alanına ABONE yazdıktan sonra büyük harflerle istediğiniz numarayı yazın. 2222.

Turkcell, 50’den 1000’e kadar ve katları şeklinde değişen çeşitli ücretsiz SMS paketleri sunmaktadır.

Turkcell Ücretsiz SMS Paketi nedir?

Turkcell’in abonelerine özel olarak tasarladığı SMS paketleri haftalık ya da günlük olarak özetlenebildiği gibi genellikle aylık olarak da özetlenebiliyor ve böylece dakikalarınızın bitmesi durumunda günlük hayatınızda kullanabiliyorsunuz.

 • Paketinizin veya faturalı hattınızın süresi bittiğinde ek SMS paketi satın alabilirsiniz.
 • Turkcell, faturanızda yer alan SMS paketleri bittiğinde telefonunuz için düşük ücretle ek SMS paketleri sunar.

Turkcell, internet platformu üzerinden erişilebilen ve sadece müşterilere özel bir bölüm oluşturdu. SMS miktarınızı, SMS dakikalarınızı veya web kullanımınızı görüntüleyebilirsiniz. Turkcell’in her tarife için 50 kuruş civarında olan SMS kullanım ücreti, sık sık ödüllü SMS kampanyaları düzenliyor.

Turkcell 2023 Ücretsiz SMS Almanın En İyi Yolu Nedir?

Turkcell müşterileri veya Turkcell’e yeni geçenler ücretsiz SMS kazanmak için bu adımları takip etmelidir;

 • ‘Şans’ yazarak ücretsiz SMS kazanabilirsiniz. SMS Büyük harflerle ‘yazarak 2222‘ye kısa mesaj gönderin.
 • Paket anlaşması size 5000 SMS kazandırır.

Turkcell’in sizi ücretsiz SMS ile ödüllendirmek için farklı yolları vardır.

 • Turkcell genç aboneleri için özel bir yazılım sunuyor. GNÇ yazılımına giriş yaparak haftalık veya aylık olarak uygulama içi işlemlerle ücretsiz SMS kazanacaksınız.
 • Turkcell abonelerinin kullanabileceği birçok ücretsiz SMS Fonksiyonundan biri “dır” kelimesi “değildir” anlamına gelen bir deyimdir. Salla Kazan Pazarlama kampanyası
 • Cihaz Turkcell hatlara kolayca takılarak Cep salla Kazan tarifesi üzerinden haftalık ücretsiz SMS kazanılabiliyor.

Turkcell salla kazan cihazını cep telefonunuza indirerek gelir hakkımızı alabilirsiniz. Her hafta yenilenen kampanya sadece sms ve web kampanyaları ile değil dakika ve web kampanyaları ile de devam etmektedir. şifresi ile giriş yaparak size özel olanı bulabileceksiniz.

Turkcell Ödül Sms gönderimi

Turkcell bu servisi nakit olarak satmamaktadır. Sadece faturalı ve kullandıkça öde hatlarıyla kullanılabilir. Bu sms’i başka bir yere gönderemezsiniz. Faturalı bireysel kampanyalar için geçerlidir. Turkcell’in ücretsiz sms’leri başka bir telefona transfer edilemez. Hediye olarak alınan sms sadece belirtilen telefon için geçerlidir.

Turkcell Ödül SMS Paketleri Nedir?

 • Bu, web ve SMS içeren bir pakettir.
 • Yaklaşık olarak 1000 sms hakkı elde edebilirsiniz.
 • SMS paketi yapmak için göndermeniz gereken 2222 İzni İptal Et yazdıktan sonra metin olarak Mesaj kısmına büyük harflerle yazın.
 • Devam butonuna tıklayarak Yeni Bir Mesaj 2197 mesajını gönderin.
 • Hattınız için tanımlayabileceğiniz sms paketini belirtilen aralıkta kullanınız.

Turkcell, vatandaşlarına yeni bir SMS paketi sunuyor. Gel SMS. Bu paket şunları içerir: 30 SMS hakkı SMS ihtiyacınızı tek bir ay içinde karşılayabileceksiniz.

GEL yazdıktan sonra Cep telefonunuzun SMS bölümüne büyük harflerle SMS yazarak herkese kısa mesaj gönderebilirsiniz. 2222 Mesajı aldığınızda ücretsiz SMS’inizi kullanın.

Turkcell’in ayrıcalıklı kampanyası, daha düşük ve daha uygun fiyatlı paket fırsatları ve kişiye özel tasarlanan 50’nin katları şeklinde kullanılabilen SMS paketleri, iletişimde kalmanın ve iletişimde kalmanın yollarıdır.

You may also like...