Blog

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanın 2023

Turkcell Superbox, Ocak 2019’da Turkcell altyapısı ile kullanıma sunuldu. Ek altyapı kurulumu veya web altyapı sistemleri olmadan web bilgilerini yüksek hızda bağlamak için yeni bir sistem olan Superbox kullanıma sunuldu.

Bir Turkcell GSM ürünü olan Superbox, genellikle giriş hızının yavaş olduğu veya giriş imkanı bulunmayan durumlarda tercih ediliyor. Turkcell SuperboxAlıcıFirmalar teknik sorun ve aksaklıklarda yardımcı olabiliyor. Superbox müşterileri, Superbox’ı analiz ederek doğrudan bağlantı kurmaya çalışmaktadır. Alıcı Hizmeti için Doğrudan Bağlantı Stratejileri 2023 .

Turkcell GSM, Superbox altyapısı ile yüksek kalitede web altyapı hizmeti sunmaktadır. Bağlantı hızı 20 Mhps’dir. Superbox çok kullanışlı bir araçtır. taşınabilir wifi ağı. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki birçok ev ve işyeri Fiber altyapıya ihtiyaç duymaz.

Kullanımı kolaydır ve evde veya iş yerinde web kesintileri olduğunda gönül rahatlığı sağlayabilir. Aşağıda size yardımcı olacak bazı stratejiler yer almaktadır. Superbox Alıcıları Hizmetine Katılın İleriye Bakarken Aşağıdakiler hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 2023Sonrakiadımlar gereklidir;

Superbox Alıcı Hizmetleri farklı operatörler aracılığıyla sunulacaktır. 2 haneli Acil olarak 0532 533 00 00 Superbox Turkcell 532 Superbox müşteri destek hattı.

Benzersiz bir teknik olarak; teknik sorunları ve arızaları bildirmek için Superonline Alıcı Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. 0850 222 02 22.

0850 222 22 22 veya 0532 532-000-00-00 tuşlayın, ardından 1’e basın ve 6’yı tuşlayın. Superbox’ın müşteri hizmetleri, 0850 222 02 22 veya 0532 532 00 00 numaralı telefonu çevirip 1’e basarak ve ardından 6 numarasını tuşlayarak teknik yardım sunabilir.

Superbox Şirket İletişim Kanalları ve Bireysel Özel İletişim Kanalları

Superbox web paketleri, mobil cihazlarda ve bilgisayar sistemlerinde 5G internet hızını deneyimleme şansı sunuyor. Ayrıca 10 Mbps ile 4.5G sağlayan paketler de mevcut. Turkcell Superbox’ın sadece fişe takılması yeterlidir. Aşağıda Turkcell Superbox hizmet iletişim bilgileri yer almaktadır.

 • Şirket Açıklaması Turkcell İletişim A.Ş.
 • SuperboxAlıcı firmalar Özel Bireysel Cep Telefonu Miktarı 532 veya 0532
 • Superbox Alıcı Hizmet Şirketi Telefon No. 0850 222 12 22
 • Net adres: https://www.turkcell.com.tr
 • Şef İşyeri Yardım Hattı 0850 229 00 00
 • Merkez Ofis Faks 0850 229 75 75

Superbox Modem Kurulum ve Arıza Yardım Hattı

Turkcell Superbox sesli yanıt sistemi üzerinden teknik yardım ve arıza talebinde bulunmak için 0850 22212 22 Firma Superbox’ı tuşlayın ve bağlantı için bekleyin. Superbox Firma Alıcısı Firmalar sistemde kayıtlı cep telefonu numarası kullanılarak arandığında bilgisayarlı yönlendirme yapabilmektedir.

Turkcell Superbox da bu kanal üzerinden iptal edilecektir. Turkcell Alıcı Temsilcileri, Superbox iptali bu kanaldan talep edildikten sonra iptal taleplerine mümkün olan en hızlı şekilde yanıt verir. On-line iptal işlemleri için https://www.turkcell.com.tr adresine giriş yapılarak on-line işlem yapılabilir. Turkcell Superbox Bireysel Alıcı Şirketler Hattı olarak 0532-532-532-00-00 hattını arayınız.

Superbox Online İşlemler

Turkcell Hesabım, bazı işlemlerin Turkcell Mobil Program ve Superbox Online üzerinden yapılmasına da olanak sağlıyor. Ayrıca Superbox için işlemler Superonline kanalı ve https://www.turkcell.com.tr web sitesi üzerinden de yapılabiliyor.

 • Faturaya dikkatlice bakın
 • 3D Faturalama Ücreti
 • Şikayet hakkında sorular
 • Superbox Yazılım Sorgulama
 • Faydayı artırın
 • Wi-fi Topluluk Operasyonları
 • Kalan kullanımın veya Adil Kullanım Kotalarının görüntülenmesi

Turkcell Superbox sosyal medya hesapları

Birçok işletme ve ev için web kullanımı herhangi bir altyapı gerektirmez. Web bağlantı kesintileri, yavaşlamalar ve kesintilerin hepsi bir dezavantajdır. Bu kesinti ve sorunları görüntülemek için Turkcell superbox’ın sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz.

 • Twitter: https://www.twitter.com/turkcell
 • Fb: https://www.fb.com/turkcell
 • Instagram: https://www.instagram.com/turkcell

Superbox Assist – İşlemler

Superbox Eleştiri Hattı & WhatsApp HattıSuperboxWhatsApp 0850 2221222 numaralı hat cep telefonunun Rehber menüsüne kaydedildikten sonra teknik destek sunmaktadır.

Superbox Alıcı Danışmanı Adı Ödeme: Mevcut Superbox müşterileri veya aboneleri ücret ödemek zorunda değildir.

Superbox Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Turkcell Superbox Alıcı danışmanları, teknik sorunlar ve arızalarla ilgili yardım sağlamak için 7/24 hizmet vermektedir.

Superbox Kalma Yardımını nasıl alabilirim?

08502221222 numaralı telefondan sonra kişi listenizi güncelleyerek WhatsApp üzerinden Superbox Kalma Yardımı alabilirsiniz. Kalma asistanı Superbox kampanyalarına gelen talepleri tespit etmek için kullanılır. Kalma asistanı ile bulunan adreslerin uygun olması durumunda Superbox kurulum randevusu alınır.

Superbox ürünü kontrol edildikten sonra kurulum işlemi tamamlanır ve sonlandırılır. Tüm bu süreçler veya ileride oluşabilecek teknik sorunlar Superbox Stay Helpline üzerinden bildirilebilir.

You may also like...