Blog

Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatları Haziran 2023

Taşınabilir rezidans web olarak bilinen Turkcellsuperbox, internette vakit geçirmeyi kolaylaştıran birçok cihaz arasında yer alıyor. İçerisinde bulunan sim kart hattı ile yüksek fiber hızında internet bağlantısı sağlayan Superbox, Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanarak kesintisiz bir net farklılığı sağlıyor.

Tamamen farklı modemler doğrultusunda çalışan wi-fi ağa sahip olan Superbox, her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Evinizde fiber altyapı yoksa Turkcell superbox ile bu mümkün. Herkes evindeki interneti yazlıkta, otomobilde, otoyolda, nerede isterse oraya taşıyabilir.

Turkcell Superbox 2023 Değeri Nedir?

Taşınabilir net şirketleri arasında yüksek verimliliği ile öne çıkan Turkcell Superbox’ın değeri , Superbox modem ve tarife seçimine göre değişkenlik gösterebiliyor. Müşterilerine yüksek hız deneyimi yaşatan Turkcell Superbox, kullanıcıdan modem ücreti almıyor. Belirli bir abonelik ile indirimli Superbox değeri 2023 yılı için en düşük 159,9 TL olarak lanse edildi.

 • Bununla birlikte, Turkcell superbox değeri satın alınacak pakete göre değişmektedir.
 • Paketin değeri hesaplanırken çevrimiçi özellik dikkate alınır.
 • Satın alınacak paketler için en iyi değer değişikliklerinden biri genellikle sınırsız paket için yetkilendirilir.
 • Bu paketler 24 aylık bir taahhütle satın alınır ve fonlar aydan aya yapılır.
 • Superbox alışveriş süreci, geleneksel modemlere kıyasla daha hızlı ve daha mantıklı olmasıyla bilinir.

Turkcell Superbox Tarife Paketleri 2023

Turkcell Superbox ve Vodafone tarife paketleri kullanım doğrultusunda birbirinden bağımsız olarak farklılık göstermektedir. SIM Kart ile kullanılan Superbox modemler 10 adrese kadar kullanılabilmektedir. Başlangıçta Superbox 4.5G destekleyen en fazla iki adreste kullanılabilmektedir. 2’den fazla adreste Superbox kullanımı için her bir adres için 30 günlük 10 TL ek ücretlendirme yapılmaktadır.

Superbox paket tarifeleri, taahhüt verildiğinde reklam ve pazarlama kampanyası ile başlıyor. 24 ay taahhüt verildikten sonra herhangi bir aksiyon alınmazsa robot olarak taahhütsüz paketlere geçiliyor. Superbox paket tarifeleri resmi sağlayıcı tarafından Superbox 150GB 4.5G, Superbox 200GB 4.5G, 10 Mbps ve 20 Mbps olarak lanse edilmişti. Turkcell superbox bundle tarifeleri 4.5G 10 Mbps ve 20 Mbps fiber hızında kablosuz olarak, 2023 yılı için bundle bedelleri aşağıdaki gibidir;

 • 50 GB Superbox net 159 ₺
 • 100 GB Superbox net 219 ₺
 • 200 GB Superbox net 269 ₺
 • 500 GB Superbox net 399,9 ₺

Superbox Reklam ve Pazarlama Pazarlama Kampanyası Paketleri

Turkcell Superbox reklam ve pazarlama kampanya paketleri 24 ay taahhütlü abonelikler için geçerli kampanyaları kapsamaktadır. Buna göre taahhüdü devam eden müşteriler indirimli kullanım elde edeceklerdir. 2023 Superbox Reklam ve Pazarlama Kampanyası Paketleri , Superbox Farklı İnternet Reklam ve Pazarlama Kampanyası ve Superbox 4.5G İnternet Reklam ve Pazarlama Kampanyası olarak ikiye ayrılmaktadır.

Superbox 4.5G İnternet Reklam ve Pazarlama kampanyası aylık 500 GB kota ve 24 ay taahhütle 399,9 TL ‘ye, Superbox Farklı İnternet Reklam ve Pazarlama kampanyası ise aylık 150 GB kota ve 24 ay taahhütle 159,9 TL ‘ye satın alınabiliyor. Turkcell Superbox reklam ve pazarlama kampanyası kapsamında Superbox 20 Mbps hız sınırsız net reklam ve pazarlama kampanyası incelendiğinde, paket kapsamında modem ve kurulum için herhangi bir ücret alınmadığı görülüyor;

 • 30 günlük fiyatı 299,90 TL olan pakette 20 Mbps’ye varan hızlar yer alıyor.
 • Ayrıca kampanya ile herhangi bir altyapı ve kablo gereksinimi bulunmuyor ve sınırsız kota ile geri yükleme sağlanıyor.
 • Aynı zamanda, reklam ve pazarlama kampanyası yirmi dört ay boyunca piyasada mevcuttur.
 • Daha fazla net hakkı istiyorsanız, 30 günlük 399,90 TL karşılığında 500 GB net reklam ve pazarlama kampanyasını seçebileceksiniz.
 • Dikkate alın: Turkcell, bazı tarihlerde ilk 2 veya 3 ay boyunca ücretsiz superbox net hizmeti sunmaktadır.

Turkcell Superbox İletişim (Alıcı Firmalar)

Superbox veya Turkcell’in hizmet verdiği tüm kurumlar için 0532 532 532 532 00 00 numaralı Turkcell Müşteri Destek Hattı ‘ndan ve Turkcell Mağazaları’ndan yardım alınabilir. Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0850 222 0 222’den yardım alınabilir.

Yeni abonelik için ayrıca sağlayıcının web sitesindeki ön başvuru formu doldurularak dosya bırakılacaktır. Superonline tarafından bırakılan türler Superonline tarafından cevaplanır. Turkcell Superbox ile web üzerinden iletişime geçmek isteyenlerin, formu kimlik, soyadı ve telefon numarası gibi bilgilerle eksiksiz doldurması gerekiyor.

 • Turkcell Mağazaları
 • Turkcell on-line iletişim
 • Superbox 0850 396 19 23 alıcı asistanı

Superbox Yardımcı Programı için Gerekli Evraklar

Superonline Superbox hizmeti , modemin teslim edileceği yerde ikamet edildiğinin kanıtlanmasını gerektirir. Bu bağlamda Turkcell, başvuru sahibi ile ilgili bazı bilgiler talep edebilir. Kurum tarafından talep edilen evraklar başvuru formunun doldurulması, taahhütnamenin imzalanması ve nüfus cüzdanı fotokopisidir.

Bunun yanı sıra altyapı sorgulaması için ikametgah araştırması dahi istenebilmektedir. Superbox hizmeti için gerekli evraklar başvuru sonrasında sonuçlandırılmaktadır. Ücretsiz hizmet kısmından;

 • Kimlik ve soyadı
 • İletişim miktarı
 • Güvenlik miktarı

Verilerinizi girdikten sonra, superbox alıcı danışmanı ilgili tutara geri dönecektir. Tanımlama sırasında, kullanıcının tanımlama verileri alınır ve bu tanımlayıcının kullanılmaya uygun olup olmadığı incelenir.

Superbox Kurulum Ücreti Ne Kadar?

Superbox kurulumu akredite servis tarafından abonenin kolunda gerçekleştirilir. Sağlayıcı firma makineyi eksiksiz ve kontrol edilmiş olarak aboneye teslim eder. Turkcell Superbox kurulum ücreti yeni abonelerden taahhütnameyi ihlal edene kadar alınmaz. Taahhütname süresince ihlal eden abonelerden“Superbox Kurulum Ücreti” olarak KDV dahil 200 TL tahsil edilebilir.

Superbox Cayma Bedeli Hesaplama

ProspectsonTurkcell Superbox’a tahsis edilen paketlerin herhangi bir taahhüt iddiasını ihlal etmesi veya net sağlayıcılarını gönüllü olarak iptal etmek istemesi durumunda, bir cayma ücreti talep edilir. Cayma bedeli hesaplanırken, sağlanan ayrıcalıklar tedarikçi tarafından bir kez daha ücretlendirilir. Tahsis edilen varyasyonun ne kadarının kullanıldığına bağlı olarak, kalan tahsis varyasyonu ve kurulum ücreti aboneden tek bir toplu ödeme olarak tahsil edilebilir.

Ayrıca, gruba verilen Turkcell Superbox makinenin hasarsızlık durumunun ihlali halinde, 1000 TL ‘lik ek ödeme son faturaya yansıtılabilir. 24 aylık özel reklam ve pazarlama kampanyasının 6 aylık kullanımdan sonra iptal edilmesi durumunda, önceki 6 ay boyunca yapılan indirimler son faturada erken tahsil edilebilir. Superbox modem ve kurulum ücretini iptal ettiğiniz için 200 TL’lik kurulum ücreti cayma bedeli ile yansıtılabilir.

Superbox faturası nasıl ödenir?

Superbox fatura tutarı tüm Turkcell değer kanallarından ödenebilir. Superbox fatura bedeli Turkcell Mağazaları, Turkcell Superonline Abone Kolaylıkları ve Alıcı Hizmet hattından yapılabilir. Ayrıca anlaşmalı bankalardan talimatlı fon veya tek seferlik fon oluşturulabilir.

Aracı kurumlardan yapılan fonlamalarda fatura başına 1 TL işlem ücreti alınır. Turkcell Mağazaları ve Superonline Abone Kolaylıkları’ndan yapılan banka kartı borç ücreti işlemlerinde aracı firma tarafından 2TL işlem ücreti alınır. Turkcell superbox fatura ödemesi için aşağıdaki yöntemlerin kullanılması en doğrusudur;

 • Bankalar ve anlaşmalı kurumlar
 • Tüm departman sayaçları
 • Bilgisayarlı maliyetlendirme şeması
 • ATM ve telefon ile
 • Turkcell mağazaları ve web sitesi

You may also like...