Blog

Ücretsiz Exxen Premium Hesapları Haziran 2023 Evde Kal Exxen İzle

Exxen TV premium cari hesapları 2023’te ücretsiz. Acun Medya’ya bağlı yepyeni dijital yayın servisi Exxen TV, 2023 yılına kadar Netflix ile rekabet edebilmek için yaklaşık 900.000.000 fiyatla piyasaya girdi.

Exxen’in yerli bir şirket olması nedeniyle Türk vatandaşlarının gönlünde ayrı bir yeri var.“Exxen para ödemeden nasıl izlenir?“Exxen online ücretsizKayıtücretleri önemli bir faktör. İçerik, yerel ve yeni yapımlarla ilgilenen film ve koleksiyon hayranları için ücretsizdir.

Exxen TV Premium hesapları ücretsiz 2023

Exxen TV, herhangi bir yazılım veya yardımcı program indirmeye gerek kalmadan ücretsiz olarak kullanılabilir. İçerik materyaline, ExxenTV’yi ücretsiz izlemek için herhangi bir yazılım programına veya yardımcı programa ihtiyaç duymadan erişilebilir. 2023’te yurtdışından paylaşılan ücretsiz Exxen TV premium hesapları şunları içerir:

Exxen TV Abonelikleri Ücretsiz 2023

Exxen TV, Apple Retailer ve Play Retailer’dan ücretsiz olarak indirilebilir. 7 günlük ücretsiz denemenizden sonra, APK paylaşım adreslerini kullanarak Exxen TV’yi ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. İşte APK aracılığıyla alabileceğiniz 2023 ücretsiz Exxen TV aboneliği.

Exxen Üyeliği Ücretler nelerdir?

Exxen TV’yi tekrar izlemek isterseniz iki farklı üyelik ücreti vardır. Kayıt işlemi sırasında yayınları reklamlı veya reklamsız olarak farklı fiyatlarla izlemeyi seçebilirsiniz. Exxen TV abonelik ücretleri aşağıda listelenmiştir;

  1. Exxen’in içeriğinin tıpkı televizyonda olduğu gibi ara sıra reklamlarla yayınlanmasını seçebilirsiniz. 9.otuz gün başına 90 TL.
  2. Exxen’i sadece reklamsız ve kesintisiz izlemek istiyorsanız, bir abonelik satın almanız gerekecektir. 19.aylık 90 TL .

ExxenÜcretsiz Deneme Üyeliğini nasıl alacağınızı öğrenin?

Exxen, platformu mobil cihazınızda veya bilgisayarınızda keşfetmenizi sağlayan ücretsiz bir deneme üyeliği sunar. Alışmak için basit ve güvenli bir yoldur.

  • Exxen’e kredi kartınızla kaydolduktan sonra, ihtiyacınız olan tüm içerik materyallerine girebilirsiniz. 7 Gün.
  • Eğer 7 gün veya daha uzun süredir izlemediyseniz, içeriğe ücretsiz olarak erişmek için dijital kartlarla yeniden kayıt olabilirsiniz.

Exxen TV Telegram ile ücretsizdir

Artık Telegram gibi işlevler aracılığıyla birçok farklı içerik türüne erişebilirsiniz. Telegram, kanalların korsan materyal dağıtmasına izin veren bir platformdur. Kanalların bir parçası olanlar için bu yayınlar ücretsiz ve kesintisizdir. Bu nedenle kanal sayısı artmıştır. 100,000. Exxen TV, Telegram’da ücretsiz kanallar ve ekipler sunar.

Twitter veya Facebook ekipleri hakkında küçük bir araştırma ile Exxen Üyeliklerinde başarı eldeetmekmümkün olabilir. Bu senaryoda, bir ücret konusunda ısrar eden ekipler kendilerini iş içinde bulabilirler. Kimse geri ödeme garantisi veremez.

Sensible TV ile Exxen TV’yi nasıl izleyeceğinizi öğrenin

Exxen henüz resmi bir lansman tarihi açıklayabilmiş değil. Bir duyuru yapılması halinde sizi bilgilendireceğiz. Yığılma nedeniyle, Exxen’in web sitesi izleyicilerle yaptığı toplantının ardından çöktü.

Müşteriler ayrıca kayıt alanı boyunca hata mesajları bombardımanına tutuldu. Web sitesi bile şu an için tam olarak işlevsel değil. Acun Ilıcalı’nın bir Youtube kanalında yaptığı basın açıklamasına göre, Sensible TV’ler için cevap muhtemelen en kısa sürede aktif hale getirilecek.

  • Eğer televizyonunuz android tabanlı ise platforma erişmeniz mümkün.
  • Başlamak için yapabileceğiniz tek şey akıllı TV’niz için play store’dan tarayıcıyı indirmek.
  • İndireceğiniz bu tarayıcı muhtemelen televizyonunuzu bir hapa dönüştürecektir.
  • Exeen Television, dönüşümü tamamladıktan sonra web arama bölümünde bulunabilir.

Konuma üyelik bilgilerinizi girin. Dikkate almanız gereken bir diğer sorun da tarayıcı ücretleridir. Bugün indirilebilen işlevlerin çoğu ücretsizdir, ancak yavaş çalışırlar.

Bazı tarayıcılar ücret talep etmektedir. Ücretler dalgalanabilir. $ 7.99. Tarayıcılar web’e güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar. Exxen içeriğine diğer web sitelerinden erişilebilir.

You may also like...