Blog

Turkcell Bedava Dakika (Konuşma) Haziran 2023

Turkcell, bedava dakika kazanmanın sms ve ödül havuzlarının yanı sıra salla kazan, crack, bip faydaları ve bedava dakikalar gibi birçok yolunu sunuyor. Turkcell, kullandıkça öde müşterileri ve faturalı aboneleri için ücretsiz konuşma paketleri ve dakikalarına 2023 yılında da devam edecek.

 • Bip, indirdiğinizde ücretsiz Turkcell dakikaları kazanmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır.
 • Salla kazan tüm talimatlar için bedava dakika kazanma şansı sunuyor.
 • Turkcell ödül havuzuna giriş yaparak tüm talimatlarınız için bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi

Turkcellbedava dakika konuşma paketi anlaşması yapmak için tamamen farklı bir 3’lü sms stratejisi kullanmalısınız. Sms ile hemen bedava dakika kazanabilirsiniz. Turkcell’in bedava konuşma paketi dakika stratejileri sunar.

 1. SURPRIZ yazın Telefonunuzun metin bölümünden 2222’ye mesaj gönderin. Bu mesaj büyük ihtimalle ilgilendiğiniz şok ile dakikalarınızı anında hattınıza yükleyecektir.
 2. FIRSAT Türleri Cep telefonunuzdaki mesaj bölümüne gönderin. 2222. Turkcell konuşma anında telefonunuza yüklenecektir.
 3. Ücretsiz dakikalar kazanmak için Turkcell’e kısa mesaj gönderin. GEL DK Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 2222 Ücretsiz dakika kazanın

Turkcell Bip Uygulaması – 100 Dakika Kazanın

2200 Typing BIP100DK‘ya bir metin gönderin. Saniyeler içinde bilgilendirileceksiniz. 24 saat boyunca 100 dakika konuşma süresi kazanacaksınız.

 • Turkcell Bip müşterileri 100 dakika kazanabilir.
 • Her 100 dakikalık derse konuşma hakkı için 1 TL ücret dahildir.
 • Dakikalarınız biter bitmez her ay yenileme yapılabilir.

Turkcell Her Yöne Dakika Bedava

Turkcell, faturalı ve faturasız hat sahiplerine çeşitli kampanyalar ve her yöne bedava dakika kazanmanın alternatif yollarını sunuyor. Faturalı hat sahibi Turkcell müşterileri kısa mesaj göndererek her ay 100,250,500,1000 ve 2000 dakikaya kadar her yöne bedava dakika kazanabilirler. HEDİYE DK 2222.

Turkcell faturalı hat sahibi müşterilerimiz de mesaj göndererek hafta sonları her yöne 250 dakikaya kadar ücretsiz konuşma kazanabilirler. BOL DK HAFTASONU Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 2222 . Hafta sonu ödülü Cuma akşamı 20:30’da başlıyor ve Pazar günü 23.59’a kadar devam ediyor.

Turkcell’in sadakat kampanyası hazır kart sahiplerine her yöne bedava dakikalar sunuyor. Turkcell, ayda 15-24 TL arası yükleme yapanlara her yöne 100 dakika hediye ediyor.

Turkcell, her ay her yöne kullanabileceğiniz 500 dakikayı ücretsiz veriyor. Bu promosyondan faydalanmak için Faturalı Hat sahibi olmanız gerekmektedir. Ücretsiz dakikalarınızı 532 müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz.

Hesabım Uygulaması ile Bedava Dakikaların Keyfini Çıkarın

Turkcell Hesabım programı ile bedava dakika kazanmak için dijital operatör Turkcell Hesabım mobil programını kullanmanız gerekebilir. Ayrıca programın salla kazan bölümünü veya ödül şenlikleri kampanyasını kullanarak sohbet fırsatı kazanabilirsiniz.

Salla Kazan kampanyası süresince Turkcell Dijital Operatör Programı’na giriş yaparak ödül dakika kazanabilirsiniz. Haftada bir kez kullanım hakkınız varsa sadece ödül dakika değil, ödül SMS veya web de kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava dakika hilesi

Turkcell salla kazan bedava dakika kazanmanın tek yolu. Salla kazan bölümüne tıkladıktan sonra telefonunuzu sallayarak 100 ila 2000 dakika bedava konuşma süresi kazanabilirsiniz.

Turkcell Gurbet Tarifesi 1000 dakika bedava sunuyor

Bedava dakikalara hak kazanmak için önce Turkcell Gurbet Tarifesi kullanılmalıdır. En az 20 TL yükleyerek ayda 1000 dakika ve 1 GB ücretsiz internet kazanırsınız.

 • Sadece ev kullanıcıları 1000 dakikadan faydalanabilir.
 • 1 GB BİP web, BİP programı hangi ülkede kullanılıyorsa orada kullanılabilir.
 • Bunun için cep telefonunuzun fonksiyonuna göre Play Store veya App Store’dan BİP programını edinmeniz gerekebilir.

Turkcell’liler hafta sonu bedava konuşuyor

Turkcel, ön ödemeli abonelerini unutmadığını göstermek için farklı Turkcell müşterilerine hafta sonu ücretsiz görüşme imkanı sunuyor.

 • Pazar ve Cumartesi günleri ailenizle istediğiniz zaman konuşabilirsiniz.
 • Turkcell’in bedava konuşma kampanyası için en az 35 TL yüklemeniz gerekiyor.
 • Daha sonra Turkcell size her hafta sonu bir uyarı mesajı gönderiyor ve Turkcell’li müşterilerle hiçbir ücret ödemeden konuşabiliyorsunuz.
 • Kullanım sadece yurt içinde geçerlidir.

Turkcell Sms Bedava Dakika Kodları

Turkcell Hediye Havuzu, Turkcell’in müşterilerine yüksek miktarda bedava dakika dağıtmak için kullandığı bir pazarlama kampanyasıdır. Turkcell Hediye Havuzu, çeşitli durumlarda ve farklı seçeneklerle bedava dakika kazanmanızı sağlar. Dakika kazanmak için Turkcell’in bedava dakika sms sms kodları ile kısa mesaj gönderin.

Sms kodu Gemi Ücretsiz Dakikalar Alın
BIP 100 DK 2200 100 Dakika
SÜRPRİZ 2222 Şok Dk
GEL DK 2222 30 Dakika
SK137 2200 500 Dk

Turkcell Şok Seviyeli Havuz Dakikası Hediye

Şok faktörü karşıladığınız takdirde Turkcell İletişim Tesisleri’ni ziyaret ettiğinizde bedava dakikalar kazanırsınız. Turkcell Dijital Operatör’ün şok faktörleri size bedava dakika ve web’in yanı sıra SMS de kazandıracak.

Bol GB Yükleme Kiti: Bedava Dakikalar Kazanın

Turkcell, yeni kullandıkça öde müşterilerini 750 dakika ile ödüllendiriyor. Turkcell, 30 gün boyunca geçerli 750 dakika konuşma süresinin yanı sıra 25 GB internet hediye ediyor! Bu kampanyaya 18 yaşından büyükseniz size en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek yeni bir Kullandıkça Öde hattı alarak katılabilirsiniz. Hattınız açıldıktan sonra ücretsiz dakikalarınız otomatik olarak tanımlanacaktır.

Mevcut Spor ile Bedava Dakika Kazanın

Hediyeli Oyun, oyun oynayarak puan kazanmanızı sağlar. Bu puanlar ücretsiz dakika kazanmak için kullanılabilir. Hediyelioyun, bedava Turkcell dakika ve 1 GB internet kazanmanızı sağlar.

Dilediğiniz kadar Turkcell Bedava Dakika kazanmak için Turkcell Bedava Dakika yükleyin

Turkcell Dijital Operatör, Paycell ve Turkcell Resmi web sitesi üzerinden yedi gün boyunca geçerli ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz. Turkcell Kullandıkça Öde hattınız varsa hemen gelir elde edebilirsiniz. Hazır Kart’ınıza bakiye yüklemeniz yeterli. Hazır Kart’ınıza bakiye yükleyin ve ücretsiz dakikalar kazanın.

 • Turkcell Dijital operatör uygulamasına Turkcell numaranızla giriş yapın. Butonuna tıklayın. Stabilite Yükle “” butonuna tıklayarak işleminize devam edin. Yüklemek istediğiniz stabilite bilgilerini ve banka kartı bilgilerinizi girdikten sonra stabilite yükleme bedelini ekranda oluşturun.

Ürünü satın almanız durumunda Turkcell ödül dakikaları otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

You may also like...