Blog

Ücretsiz Spotify Premium Hesapları Haziran 2023 (Güncellenmiş Liste)

SpotifyMüzikplatformu, yaşadığımız hayatın büyük bir parçası haline geldi. Yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkarmak için Spotify Premium hesapları gereklidir. Premium hesap bir ücrete tabidir. Spotify kullanıcılarının çoğu 30 yaşın altında olduğu için Premium üyeliklerin ücretleri gençler için mali bir yük oluşturuyor. Yazımızda sizlere Spotify jeneratör, Spotify Ücretsiz Hesap ve Spotify Apk Mod hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Ücretsiz Spotify Premium hesabı edinin 2023 yılında, belirli sunucularla ücretsiz olarak aldığınız Spotify Premium hesapları gerekli olacaktır. Bu yaklaşım, Premium hesaplara sahip olmanızı ve tek kuruş harcamadan en kaliteli müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Spotify Premium nedir?

Spotify Premium hesapları, istediğiniz her yerde müzik dinlemenize olanak tanır. Spotify Premium, müzik severler arasında popülerlik kazanmaya başlayan bir programdır. İstediğiniz her yerde müzik dinleyebilir ve şarkı indirebilirsiniz. Spotify Premium, Spotify müşterilerine aşağıdaki avantajları sunar:

  • Reklamsız müziğin keyfini çıkarın
  • Çevrimdışı dinleme
  • En son haberleri ve albümleri alın
  • Yüksek kaliteli müzik, rahatlamak ve gevşemek için harika bir yoldur.

Birçok müzik tutkunu Spotify ve Youtube uygulamaları aracılığıyla saatlerce müzik dinlemek ister. Müzik dinlerken karşınıza çıkan reklamlar, müzik dinleme deneyiminizi mahvedebilir. Bu nedenle Premium aralıklar, reklamsız müzik dinlemek isteyenlerin ilk tercihidir. Spotify Premium, Spotify uygulaması üzerinden kullanılabilen ücretli bir pakettir. Normal Spotify üyeliğine göre birçok avantajı vardır.

Spotify Premium Hesapları APK 2023

SpotifyPremium şu anda mevcut modelinde mevcuttur,ayrıca web sitemizde hesap hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz . APK APK, Android Paket Anlaşma Ekipmanı, hücre uygulamalarını yüklemek için android çalışma sistemleri tarafından kullanılmak üzere paketlerin dosya formatıdır. Android Paket Anlaşma Ekipmanı, Android çalışma sistemlerinin mobil uygulamaları yüklemesi için kullanılan dosya türüdür. Spotify Premium APK 2023 yılında piyasaya sürüldü. İşte APK modu aracılığıyla ücretsiz olarak edinilebilecek bazı Spotify Premium Hesapları.

Soptify’ın Premium APK’sını yerleştirdikten sonra, herhangi bir Spotify hesabına giriş yaparak ek seçeneklere erişebilirsiniz.

  • Müziği Dinleyin
  • Uygulamayı reklamsız kullanın
  • Parça atlama sınırsızdır
  • Belirtilen albümü dinleyin

Spotify Premium APK’sını yükleme;

Ayarlar-Güvenlik-Bilinmeyen Kaynaklar kısmından bilinmeyen kaynaklara izin verdikten sonra Getir butonuna basılarak APK dosyası acilen indirilir. APK dosyasını açıp yerleştirdikten sonra Spotify’a giriş yapın.

2023’te Ücretsiz Spotify Premium Üyeliklerinin Keyfini Çıkarın

Spotify’ın ücretsiz ve ücretli seçenekleri vardır. Premium paket ücretsiz sürümde de mevcuttur. Spotify Premium Planını satın alarak Premium Paketi edinebilirsiniz. 13,99 £ Plan Ev 20,99 £ Ücretsiz Spotify premium üyelikleri 2023 yılında AB bölgesinde paylaşılacaktır. Aşağıdakiler, 2023 yılına kadar AB bölgesinde paylaşılacak Spotify Premium üyelikleridir.

Spotify Hesabı Şifre
[email protected] jzB_;[?hkMR&
[email protected] [?^?^o$P3-X
[email protected] Dc;FK[OI~[B_
[email protected] ZUqvbWg1
[email protected] &#####fG}.^zX*a
[email protected] ^-{KFDYHA
[email protected] t#~G?ezFzLo-
[email protected] F&=V@JKY=CX,
[email protected] =CX,0987
[email protected] FzLo-et800
[email protected] ~[B_em.X&
[email protected] %^Yteo8HT

Spotify ücretsiz üyelikte olduğu gibi, Spotify Premium paketi de tüm müziklere erişim ve yurt dışına seyahat ederken bile sınırsız kullanım sunuyor.

Spotify Ücretsiz Premium Hesaplar 2023

Spotify Premium hesaplarına ilk kez abone olacak kullanıcılar için 1 aylık ücretsiz deneme süresinin ardından 1 aylık kullanım sonrasında 17,99 ₺ ücret alınıyor. Rus kullanıcıların Telegram üzerinden ücret ödemeye gerek kalmadan paylaştığı Spotify ücretsiz premium hesapları 2023 yılında şu şekildedir;

E-posta/Kullanıcı Adı Şifre
[email protected] OaHH0Yu@g,r)
[email protected] {R#a5bbz}iB^
[email protected] wAMStH1
[email protected] Xb3NVsje
[email protected] 2v1}AtpZ8lBD
[email protected] @{sq=8pC)89v
[email protected] [email protected]
[email protected] FwG%GGna
[email protected] whe;y.ku0&R4
[email protected] $Wa3xbxc2c
[email protected] tn7m8n57ew1
[email protected] w46eAJ657n
[email protected] 3wtew46bv78
[email protected] qE&r=54CJ&
[email protected] ewv545421
[email protected] wvAI7mni6
[email protected] b4jOonxOP
[email protected] Le1{fwc;WE
[email protected] Yd)L}F]GAbVt

Spotify ücretsizPremiumhesapların avantajlarını incelerken2023 Üyelik 35 milyondan fazla şarkıya sınırsız erişim içerir. Podcast’lere ve sesli kitaplara da erişebilirsiniz.

Ücretsiz Spotify premium hesabı nasıl edinilir 2023

Ücretsiz özelliğe sahip Spotify Premium hesapları, diğer Spotify kullanıcıları ve hatta kendileri tarafından oluşturulan çalma listelerini herhangi bir reklam olmadan dinleyebilir. Reklamlar genellikle her müzik parçasından sonra 30 Saniye ile 5 Dakikaarasında bir süre boyunca görünürMüşterileruzmanlık edinmede zorluklarla karşılaşacaktır. 2023’te ücretsiz Spotify premium hesapları Aşağıdakiler en popüler uluslararası destinasyonlardan bazılarıdır.

Spotify Premium Üyeliği Şifre
[email protected] hf}Tuu4
[email protected] .Q[PD(3P+
[email protected] yHb{9&
[email protected] CpercentRyEHn
[email protected] @OWk*&c2
[email protected] Kath@eNK-~
[email protected] Yüzde yüz 100LVe@
[email protected] ms.6~#Jv*
[email protected] Nflx,W+22
[email protected] *J36hotffG

Telegram ve Spotify Premium Hesapları 2023

Telegram, aboneler ve üyelerle ücretsiz Spotify premium paylaşan hesapların bir listesine sahiptir. Aşağıdaki liste, şu anda Spotify premium’u Telegram ekipleri ve kanallarıyla ücretsiz olarak paylaşan Telegram hesaplarını içerir.

Spotify Ev Paketinin değeri nedir?

Spotify, kesintisiz müzik dinlemenizi sağlar ve belirli kişi veya ev paketi olmak üzere 2 farklı seçenek sunar. Ev paketini seçerseniz aile üyelerini davet edebileceksiniz ve onlar da davetinizi onaylayacaklar. 5 kişiye kadar Ev paketi tasarruf etmenin harika bir yoludur. Ev paketi hesapları, bireysel Spotify Premium hesaplarına kıyasla çok uygun fiyatlıdır. Bu, Spotify Premium’u aile üyelerinize düşük bir maliyetle sağlamanıza olanak tanır.

Öğrenciler Spotify Premium’u düşük bir maliyetle alabilirler

.
Spotify Premium, bireyler ve haneler için bir dizi paket arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Spotify, kişisel bir Premium Hesap kullanıyorsanız bir öğrenci hesabı sunar. Öğrenci seçeneği, bir kişinin hesabının değerinin %50 ‘si oranında bir fiyatla gelir.

Spotify Premium üyeliğinde indirim almak için öğrenci kimliğinizi veya belgenizi tarayın ve Spotify sistemine ekleyin. Öğrenci kimliğinizi tarattıktan veya posta yoluyla gönderdikten sonra, hesabınız Premium Öğrenci hesabı olarak etkinleştirilecektir. Spotify öğrenci hesapları diğer premium hesaplara göre çok uygun fiyatlıdır.

Spotify Premium deneme üyeliğini nasıl alabilirim?

SpotifyPremium2023 için Ücretsiz ÜyeliğinKeyfiniÇıkarınİlkgiriş https://www.spotify.com/premium/ Spotify’ı açın. Açılan sayfanın ortasındaki yeşil butonu seçin. ÜCRETSIZ TESTE BAŞLAYIN. SIGN ‘a basarak Spotify üyesi olabilirsiniz Spotify üyeleri web sitesinin alt kısmında yer alan UP butonuna tıklayarak üye olabilirler.

Spotify, üyeliğinizi etkinleştirdikten sonra maliyet bilgilerinizi kaydedecektir. Bir aylık deneme süresinin ardından ödeme planı başlar. Spotify Premium, ev ve öğrenci hesapları dahil olmak üzere tüm müşteriler tarafından kullanılabilir.

Spotify’ın ev hesabı, aynı evde birden fazla hizmet kullanıcısı arasında popülerdir. Ayrıca kullanımı kolaydır ve tam 20,99 $ karşılığında 6 adede kadar Hesap sunar. Spotify Premium üniversite öğrencileri için ücretsizdir. 50 daha az maliyet Sadece birkaç kişi “sadece” kelimesinin nasıl telaffuz edileceğini biliyor 6.99₺.

You may also like...