Blog

Türk Telekom Haziran 2023’te İnterneti Bedava Hale Getirmenin Yollarını Arıyor

Türk Telekom Türk Telekom müşterileri için onlarca cazip tarife mevcut. Ayrıca ücretsiz web geliri sunan birçok kampanyaları var. Türk Telekom ile farklı lokasyonlarda tekrarlanabilen web yöntemlerini kullanarak ücretsiz web tarifelerini daha keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

 • Türk Telekom, tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerine zengin bir web kullanımı sunuyor.
 • Türk Telekom ücretsiz web Kampanyalarımız hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunları kullandığınızda yüksek tutarlar ödemenize gerek kalmaz.

Türk Telekom Ücretsiz Web 2020

Telekom’dan TurkFreeweb kampanyaları için 2023 yılı son olacak Analiz sonucunda, tüm şirketlerin tamamen farklı nedenlerle ve ayrıca SMS direct gibi stratejilerle internetten para kazanma yeteneğine sahip olduğu tespit edildi.

Koronavirüs salgınına yanıt olarak kız çocukları, gençler, akademisyenler, kamu hizmeti çalışanları ve sağlık çalışanlarına yönelik kampanyalar var.

Sosyal Medya Türk Telekom Ödül Web Pazarlama Kampanyası

Bu pazarlama kampanyası, sosyal medya kullanımı nedeniyle WhatsApp, Fb ve Twitter’da daha fazla zaman geçirmesi gereken Türk Telekom kullandıkça öde hat sahiplerine özel ücretsiz bir web olarak en popüler olabilir.

Kadın müşterilere yönelik bu özel kampanyaya katılmanın tek yolu mesaj atmaktır.“SOSYAL PAKET5555.

Türk Telekom’un kadın müşteri adaylarına özel başlattığı güncel web pazarlama kampanyası ile her faturalı hat sahibi, hattına aylık 30 TL ve üzeri yükleme yaptığında sosyal medyada kullanabileceği 2 GB web hediyesi kazanıyor.

Pakete WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB web alanı dahildir.

Türk Telekom 1 GB Ödüllü Web Postası Pazarlama Kampanyası

Hediyeweb web sitesini tanıtmayı amaçlayan ortak bir pazarlama kampanyasıdır.1 GB pazarlama kampanyası, Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerine öğrenme fırsatı sunuyor.

 • Türk Telekom hediye web pazarlama kampanyasında başka bir kişiye 1 GB hediye web gönderdiğinizde.
 • Aylık 4GB ve haftalık 4GB’a kadar kazanabilirsiniz.
 • Kampanyanın ücretlendirmesi 1GB için 19 TL/GB, 4GB için 39,4 TL/GB olarak belirtiliyor.

Erase Sweep ile Her Hafta Ücretsiz Web Kazanın

SilSüpürPazarlamakampanyası, Türk Telekom on-line işlemler yazılımı üzerinden sağlanan bir pazarlama kampanyasıdır ve uzun yıllardır Türk Telekom müşterileri tarafından son derece beğenilen birçok amaç arasında yer almaktadır. Her hafta Türk Telekom ücretsiz web için aşağıdaki adımları izleyin;

 • Tüm Türk Telekom faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin kısıtlı bir aralık kullanmadan yararlanabileceği bu yazılım, oldukça basit ve mantıklı bir yöntem oluşturuyor.
 • Tarama işlemini gerçekleştirebilmek için Türk Telekom müşterilerinin öncelikle cep telefonlarına neti almaları ve kurmaları gerekiyor.
 • Online işlem sırasında cep hattını seçtikten sonra şifre talebinde bulunabilirsiniz. * 952# Cep telefonunuzun arama bölümünden “Karar” butonuna tıklayın.
 • Herhangi bir değişiklikten haberdar edilmeyi talep edebilirsiniz. giriş için kullanılacak şifre Karar ekranında görüntülenebilir ve SMS olarak gönderilebilir.
 • Parmak izinizi okutarak cihaza giriş yapınız.

Cihaz kullanıcının oturumunu açacaktır;

 • Sadece Türk Telekom hediye web değil, sınırsız konuşma ya da premium üyelik gibi birçok alternatif de sunuluyor.
 • Günlük, haftalık ve hatta aylık olarak kullanabileceğiniz hediye web paketleri satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Ödüllü E-Fatura 2023 1 GB Web

Tüm operatörler ve bankalarda olduğu gibi, müşterileri dijital fatura sistemini benimsemeye teşvik etmek için çeşitli kampanyalar tasarlanmıştır.

Bu kampanyalar kapsamında Türk Telekom, e-fatura hediyesi 1 GB pazarlama kampanyası da geliştirmiştir. Bu kampanya tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerine açıktır. Katılım oldukça basittir.

 • Türk Telekom ücretsiz web’e katılmak isteyenler 3008 ‘e SMS gönderebilir 1 GByazıp e-posta adresleri arasında boşluk bırakarakyazabilirler.
 • Bu işlem SMS’in gönderilmesini takip eden gün gerçekleşecektir. Tüm abonelere 1GB ücretsiz web verilecektir.

Türk Telekom EBA Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası 2023

Milli Eğitim Bakanlığı, Şubat 2020’de tüm dünyayı etkisi altına alan ancak Mart ayı itibariyle Türkiye’de de etkisini göstermeye başlayan koronavirüs salgını karşısında dijital sisteme geçerek EBA’yı (Okul Veri Topluluğu) hayata geçirdi.

 • Türk Telekom, bu misyona katkı sağlamak amacıyla faturalı ve faturasız hat sahiplerinin EBA üzerinden kullanabilecekleri 3 GB ücretsiz internet faydası sağladı.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen öğrenci ve akademisyenlerin“EBA” yazarak 5555 ‘e SMS göndermeleri yeterli oluyor.
 • SMS’in gönderilmesinin ardından Türk Telekom 3 GB web paketi EBA’da geçerli hale geliyor.

Türk Telekom Müşterileri EBA Kampanyasıdışında web’i kullanmaları durumunda tüm online işlemlerini standart tarifelerine uygun olarak yapmaya devam edebilirler.

Türk Telekom Selfy Ödüllü Web Pazarlama Kampanyası

Selfy’ye abone olan Türk Telekom müşterileri birçok farklı kampanyaya dahil oluyor ve özellikle ücretsiz web kazanma fırsatı yakalıyor.

Örnek olarak, Türk Telekom tarafından geliştirilen Tambu yazılımı, mahalle klavyesi yazılımı oluşturarak Selfy müşterileri için alternatifler yaratıyor.

 • TürkTelekom Selfy ücretsiz web pazarlama kampanyasınınkapsamıTambu’yu telefonlarına yüklediklerinde, Tambu genç müşterilere ücretsiz 1GB web sunuyor.
 • Cihazı satın aldığınızda giriş yapın ve hediye kodunuzu alın.
 • Hediye kodu yazdıktan sonra karşınıza çıkacaktır.“TAMBU KODU”” müşteriler 4545 ‘e SMS gönderip , SMS’in Türk Telekom işlem merkezine ulaşmasının ardından hatlarına 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet yükleniyor.

Yeni Başlayanlar İçin Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası

Farklı operatörlerden Türk Telekom’a geçişlerde Türk Telekom’un sunduğu birçok yeni tarife arasından seçim yapılarak avantajlı kullanımlar elde edilebilmektedir.

Ayrıca hattını Türk Telekom’a taşıyanlar bambaşka internet hediyelerine de sahip olabiliyor.

 • Hattını Türk Telekom’a taşıyanlar ilk ay içinde“BOLBOL” yazıp 5555 ‘e göndererek 1 aylık 750 dakika, 750 SMS ve 15 GB internet paketi kazanma şansı yakalıyor.
 • Ayrıca hat değişikliği yapan tüm Türk Telekom müşterileri benzersiz bir avantajla ilk 3 ay boyunca 15 GB bedava internet kazanabiliyor.
 • İlk üç ay içinde yapılacak ilk 30 TL ve üzeri yüklemede 15 GB ek internet kazanılabiliyor.

Ekstra kampanyalar hakkında daha fazla bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin. Türk Telekom Sınıfımız.

You may also like...