Blog

Ücretsiz Disney Plus Premium Ücretsiz Hesaplar Haziran 2023

Güncellenmiş bir envanter olarak, Disney Plus hesapları denizaşırı sunuculardaki ücretsiz Disney Plus hesaplarından oluşan ekipler arasında paylaşılıyor. Bu 2023 yılında yapıldı. 2023’te Disney Plus Premium hesapları, güncellenmiş bir envanter olarak yurtdışındaki ücretsiz Disney Plus hesabı sunucuları ekipleri arasında paylaşıldı. 86 Milyon İzleyici Disney Plus’ın TV koleksiyonuna göz atmak için bir Premium Hesaba ihtiyacınız olacak. Disney Plus, Netflix veya Apple TV+ ile benzer bir web tabanlı akış hizmeti sunuyor. Platformda Marvel, Walt Disney & Pixar gibi büyük isimlerin başlıkları yer alıyor.

Disney Plus Ücretsiz Hesaplar 2023

Disney Plus’a aylık abonelik ücreti öderseniz filmleri izleyebilirsiniz. Paylaştığımız hesapları alarak Disney Plus’ı bir ay boyunca hiç para harcamadan kullanabilirsiniz. Ücretsiz Disney Plus Hesapları 2023 yılında aşağıdaki gibidir:

Ayrıca Hesap hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Şifre
[email protected] 07fWeZUM
[email protected] 5T8bznULi
[email protected] ziFokxGT13
[email protected] C3CYBVHA
[email protected] 0t0UxTtpa2
[email protected] f2uAFEOz
[email protected] A59VMEsQ
[email protected] gB4mAFrT
[email protected] i63Zg2Uw
[email protected] ByFQ5Bsi3
[email protected] jWGFWH
[email protected] CtVaOYs1

Disney Plus 2023 için Ücretsiz Hesaplar

Avrupa’daki Disney Plus ücretsiz hesap ekipleri en popüler TV uygulamalarını ve sergilerini paylaşıyor. Bunları Disney Plus için bir kuruş ödemeden bulabilirsiniz. Disney Plus Ücretsiz Hesaplar ile ilgili şifreler ve e-postalar aşağıda listelenmiştir.

Hesaplar Şifre
[email protected] uG9L1862
[email protected] NC9jRHbO
[email protected] showXh5c
[email protected] dar3Az1A
[email protected] RWT6L289
[email protected] qfMTAztk1
[email protected] 8ymwdM2B
[email protected] 3aS4nLvC
[email protected] Vt8ALc1Fs
[email protected] 3bp8zOgF
[email protected] p1mEbieG
[email protected] xJROG9Q7

Disney Plus 2023 için Ücretsiz Hesaplar

Disney Plus çok sayıda ücretsiz hesap sunuyor. Bu hesaplar hızla tükeniyor. İşte e-posta ve şifreleriyle birlikte ücretsiz olarak alabileceğiniz Disney+ hesapları.

Kullanıcı adı Hesap Şifresi
[email protected] r6ar8j0T
[email protected] iGiVBQDP
[email protected] Sc27jXW5
[email protected] 5FtEBJr6
[email protected] wytdqtfo
[email protected] W5UJd4KW

Ücretsiz Disney Plus Premium Hesapları

Lütfen paylaşılan hesapların şifrelerini değiştirmeyin. Aşağıda ücretsiz Disney Plus Premium hesaplarını e-posta ve şifreleriyle birlikte bulacaksınız

Kullanıcı Adı Hesap Şifresi
[email protected] L8pAKzkr
[email protected] QZK9crwW
[email protected] MeE8mFnX
[email protected] vvWhs577
[email protected] $VVWOLsC
[email protected] :pLJa,mf

APK ile Ücretsiz Disney Plus Premium Hesapları

Ücretsiz bir Disney+ Premium Hesabı edinmek için öncelikle Android veya iOS cihazınıza Disney+ Uygulamasını indirmelisiniz. Daha sonra e-posta adreslerini ve şifrelerini paylaştığımız hesaplar için uygulama tarafından sağlanan ücretsiz Disney+ Premium hesabını kullanmalısınız. Şu anda sağladığımız hesaplara iki aylık ücretsiz erişim sunuyoruz.

Tüketici Unvanı Şifre
[email protected] hxVEye4q
[email protected] !ADo;b!;
[email protected] _zEhY7OM
[email protected] !vr:tc.8
[email protected] .MJGDE_Z
[email protected] $46a9UuX
[email protected] ‘8jD@P=1
[email protected] *9rCD$1N
[email protected] *XbZ1YdB
[email protected] .WSMt+Yi

Generator Kullanarak Ücretsiz Disney Plus Premium Hesapları Alın

Bir hesap oluşturucu ile birçok Disney Plus Premium Hesabına erişebilirsiniz. Dünyanın en büyük eğlence şirketlerinden bazılarının Star Wars, Pixar ve Marvel filmlerine tek kuruş ödemeden erişmek için bir Disney Plus hesabı oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı adı Şifre
[email protected] ]Qbm1#g+
[email protected] @M6ZYM/z
[email protected] /hYo23Ka
[email protected] !ZC/FUL7
[email protected] /zB.?Ooz
[email protected] ;kn2(5ET
[email protected] ,RFsT8Zn
[email protected] =Qi8jMB)
[email protected] _uNEtWMT
[email protected] .Enw(90f

Telegram, Disney Plus premium hesaplarını ücretsiz sunuyor

Ücretsiz Disney Plus Premium hesapları almak için Telegram Teams’i kullanabilirsiniz. Takımlar bunun için özel olarak kurulmuştur. Telegram kullanarak elde ettiğimiz bazı Disney+ Premium hesaplarını paylaşıyoruz.

[email protected] sO7Aj3eD
[email protected] N0TBKgyS
[email protected] VW8Wq3y7
[email protected] &whW0]d&
[email protected] xaCotOyw
[email protected] gRbnU8NC
[email protected] pLAFUKa5
[email protected] :2WTnB$Z

Disney Plus 2 Ay Ücretsiz Disney+ Plus

Disney Plus ücretsiz hesapları şu anda iki aylık abonelik ile listelenmektedir. Disney + üyeliğinin aylık ücreti 7 ABD dolarıdır. Bu, şifrelerin 10 cihaza kadar kaydedilmesine olanak tanır. Aynı anda 4 dizi veya film izleyebilirsiniz. Disney Plus şifreli 2 aylık abonelikler ücretsizdir;

[email protected] ;q02w’%7
[email protected] #7A=VZQ
[email protected] ,FkgG7KX
[email protected] ]VK.qeLG
[email protected] zqy’KC;
[email protected] :HSf21/F
[email protected] #5uC]rgV
[email protected] _6L:BeYz

Disney Plus nedir?

İlk kez 2019’un sonlarında gündeme gelen Disney Plus, TV uygulamaları, sergileri ve koleksiyonuyla ün kazanıyor. Disney+ dijital bir yayın platformu sunuyor. Hizmet, Netflix ve Apple TV+’a benzer dijital içerikler sunuyor. İçerisinde Walt Disney, Pixar ve Marvel yer alıyor.

İlk olarak Amerika’da başlatılan hizmet hızla Almanya, İtalya, İspanya İngiltere, Fransa Belçika ve Portekiz gibi ülkelere yayıldı,

Bunu ilginç bulabilirsiniz Netflix hesapları ücretsiz olarak kullanılabilir

Disney Plus Platformu – Nasıl Kullanılır

Disney Plus, Walt Disney Firmasının bir bölümü olan Walt Disney Direct to Client & Worldwide tarafından işletilen bir OTT katılımcı video hizmetidir. Pixar, Marvel ve Lucasfilm, Nationwide Geographic ve 20th Century Fox gibi benzersiz filmler ve koleksiyonlar sunar.

Şu anda ülkemizde kullanılamayan platformu görüntülemek için çeşitli yollar mevcuttur. VPN bu yöntemlerden biridir. Bir VPN ile Disney+ içeriğine erişebilirsiniz. Bunu Disney+’ın sunulduğu ülkeler olan Amerika ve Kanada’daki sunuculara bağlanarak yapabilirsiniz. Sunuculara bağlandıktan sonra ücretsiz bir üyelik için kaydolabilirsiniz.

Disney Plus aylık 7 dolar

Disney Plus Platform’un ABD’deki aboneler için aylık ücreti 7 dolar, yıllık ücreti ise 69,99 dolar. Hizmetin Türkiye’ye genişletilmesi halinde yerel fiyatlandırmanın uygulanması bekleniyor. Türkiye’deki Disney Plus abonelik ücretlerinin bildirilenden daha ucuz olması bekleniyor. 49 TL . Netflix veya Amazon Prime gibi diğer sağlayıcılarla karşılaştırıldığında pahalı görünebilir. Uygulamaların ve koleksiyonun kalitesini yenmek zor.

Disney+ Hesaplarında Film ve Televizyon Yayınlarını Nasıl İzleyebilirsiniz?

Disney Plus her hafta yalnızca bir bölüm yayınlayacaktır. Netflix bunu yapamayacak. Ricky Strauss’un içerik ve reklam başkanı olarak yaptığı duyuruda, uygulamaların Pasifik saatinde ve Cuma günleri yayınlanacağı belirtildi. saat 12:00 .

Disney Plus aboneleri, reklam desteğiyle birlikte ESPN Plus ve Hulu gibi platformları içeren paketleri 12.99 $ karşılığında satın alma seçeneğine sahip. Disney Plus, ESPN Plus ve Hulu ayrı ayrı satın alınırsa, her bir sağlayıcı aylık 18 dolara mal olacak.

Disney Plus Dünya Çapında 54,5 Milyon Üyeye Ulaştı

Disney Plus, yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre, dünyada 54,5 milyon aboneye sahip. Şirket beklenenden çok daha hızlı büyüyor. Geçtiğimiz yıl 4 milyondan fazla abone ekledi. Disney CEO’su Bob Chapek, pandemi nedeniyle evde kalmak zorunda kalan insanların Disney Plus’a yöneldiğini iddia ediyor.

Şirket, yaşanan aksaklıklara rağmen Mart sonunda Batı Avrupa’da faaliyete geçti. Daha sonra Hindistan bölgesi, İskandinavya, Belçika, Lüksemburg ve Portekiz’e genişledi.

Promosyon gelirlerindeki düşüşün ardından Disney’in hisse fiyatları %2,7 düştü. Netflix aboneleri pandemi sırasında 180 milyona çıktı. Netflix şu anda sektörde lider konumda. Ancak Disney Plus bu hızla büyümeye devam ederse Netflix’in hakimiyeti tehdit altına girebilir.

Disney+ Şirketi Hızla Büyüyor

Son altı aydan bu yana sorun yaşayan Disney, varlığının ilk beş yıllık döneminde 50 ila 100 milyon aboneye ulaşmayı umuyordu. Şirket kısa bir süre içinde 54,5 milyon aboneye ulaşarak başlangıçtaki hedeflerini çok aştı.

Platformun ülkemizde kullanıma sunulacağı tarih henüz açıklanmadı. ABD, Kanada ve Hollanda’nın platformu Kasım ayında yayınlamaya başladığı belirlendi. Geçtiğimiz yıl 4 Mayıs Star Wars Günü’nü kutlayan Disney Plus aboneleri bir ücret ödedi. aylık 6 .99 dolar olan tutar 12 ay boyunca 69 .99 dolar.

Disney Plus Ücretsiz Hesap Özellikleri

Disney Plus hesapları, standart abonelik için ayda 6,99 ABD doları ve aylık abonelik için ayda 9 ABD doları karşılığında kullanılabilir. İki cihazda HD yayın izlemek istiyorsanız 13 dolara kadar ödeme yapmanız gerekebilir. Dört cihazda çalışan ve 4K’yı destekleyen bir abonelik için 16 $ gibi düşük bir ücret ödeyebilirsiniz. Disney+, etkinleştirildikten sonra her kullanıcının yedi farklı profil oluşturmasına izin verecek.

Disney Plus ile ilgili en ilginç şey ise Türkiye’de ne zaman kullanıma sunulacağı. Hizmetin Türkiye’de kullanıma sunulacağı biliniyor ancak kesin tarih henüz belli değil. Hizmetin en geç iki yıl içinde Türkiye’de kullanıma sunulacağı düşünülüyor.

Disney + 3 Koleksiyonları: The Mandalorian She-Hulk & Moon Knight

Disney Plus, She – Hulk koleksiyonu ve Moon Knight’ın yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Disney Plus bu koleksiyonları D23’ün bir parçası olarak gösterecek. She-Hulk (Jennifer Walters) 1980’lerde Marvel Evrenine katılan en popüler çizgi roman kahramanlarından biridir.

Walters’ın ilk ortaya çıkışı Bruce Banner’ın kuzeni ve avukatı olarak oldu. Banner tarafından kan nakli yapılan Jennifer Walters, daha sonra She-Hulk’a dönüşmüştür. Moon Knight Marvel’ın en büyüleyici karakterlerinden biridir. Moon Knight’ın gerçek kimliği Marc Spector’dır. Moon Knight paralı asker olarak Mısır’a gönderilmiş ancak orada ağır bir yara almıştır.

Marc Spector, Mısır’ın zorlu çöllerinde Ay Tanrısı Khonshu tarafından kurtarıldı. Moon Knight bu olaydan sonra Ay Tanrısı Khonshu’nun Dünya’daki avatarı haline gelir ve gücünü Ay’dan alan gizemli bir kahramana dönüşür. Spector birçok çizgi romanda yer alır ve çeşitli kişiliklere sahiptir.

Mandolorian TV Koleksiyonu

Disney Plus, Star Wars evreninden birçok oyun içeriyor. Mandalorian da bu koleksiyonlardan biri. Return of the Jedi’daki Endor Savaşı’ndan 7 yıl sonrasını konu alan koleksiyonda çok sayıda tanınmış karakter yer alıyor. Koleksiyonun kahramanı galaksinin bir ucundan diğer ucuna seyahat ediyor. Koleksiyonun yaratıcısı Jon Favreau. Şimdiden büyük beğeni toplayan koleksiyon, özellikle fantastik öykü severlerden büyük ilgi gördü.

Disney Plus Marvel Filmleri ve TV Koleksiyonu nedir?

Disney Plus, beğenilen Marvel sinema filmi, canlı aksiyon televizyon koleksiyonu ve animasyon koleksiyonu ile birlikte 24 Marvel başlığını içeriyor. Disney Plus hizmeti bir dizi Marvel başlığını içerir.

Sinema Filmleri

 • Karınca – İnsan
 • Yenilmezler Ultron Çağı
 • Avengers Endgame
 • Kaptan Marvel
 • Galaksinin Koruyucuları
 • Demir Adam
 • Demir Adam 3
 • Thor: Karanlık Dünya

Motion TV Koleksiyonu Reside

 • Ajan Carter
 • Komisyoncuları savunun
 • Nainsanlar
 • Marvel’in Kahraman Girişimi – Disney+

Animasyon Koleksiyonu

 • Yenilmezler Koleksiyonu
 • İnanılmaz 4
 • İnanılmaz 4: Dünyanın En Büyük Kahramanları
 • Galaksinin Koruyucuları
 • Hulk ve Çarpışma Komisyoncuları
 • Demir Adam
 • Demir Adam: Zırhlı Maceralar
 • Gümüş Sörfçü
 • Örümcek Adam Koleksiyonu
 • Hayal Edilemez Hulk
 • Son Örümcek (The Man)
 • Wolverine ve X-Males
 • X-Males (1992)
 • X-Males: Evrim

Disney Plus yeni materyaller eklemeye devam edeceğini belirlemiştir ve şu anda araştırma yapmaktadır. Bu liste her gün büyüyecek ve içerik çeşitliliğinin artması beklenmektedir.

You may also like...