Blog

Xiaomi Garanti Sorgulama KVK, Genpa, Ouno, Evofone ve Delta

Xiaomi Garanti ile ilgili detaylı bir yazımız var.Sorgulama 2023 Xiaomi Garantili Cihaz Değişimi 2023 Xiaomi Uluslararası Garanti ve Xiaomi Satın Al Servis Hattını da düşünebilirsiniz. KVK Genpa Ouno Evofone Delta Xiaomi modellerinizle ilgili garanti ve servis konularını anlamak istiyorsanız bu yazının tamamını okumayı unutmayın.

Garanti süresi boyunca teknik sorunlardan kaynaklanan olumsuzluklar için ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. Derinlemesine incelediğimiz bileşenler üzerinden başlık başlık gidelim.

Xiaomi IMEI Nasıl Sorgulanır?

Xiaomi telefonunuzdaki IMEI’nizi telefonun benzersiz kısmında, faturada veya arka kapakta bulabilirsiniz. Telefonunuzun IMEI’sini bulmak için *#06# numaralı telefonu da arayabilirsiniz Arama alanına girdikten sonra IMEI verilerini göreceksiniz. IMEI bilgisi son teknikte bulunur. ayarlar>hakkında>özellikler .

Xiaomi ile nasıl garanti sorgulaması yapabilirim?

Xiaomi cihazınızı kutusundan çıkardıktan sonra, 24 aylık bir garanti süresi alacaksınız. Daha uzun bir garanti satın almadığınız sürece garanti bu sürenin sonunda otomatik olarak sona erer. Buraya tıklayarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Garanti aralıkları. Xiaomi modellerinizle ilgili bir sorun yaşarsanız, ücretsiz teknik destek almak için garanti süresinin hala geçerli olup olmadığını öğreneceksiniz.

Xiaomi Garanti Sorgulama2023 Bu sorunu birkaç dakika içinde çözebilir ve ücretsiz teknik servislerin kapsamını kontrol edebilirsiniz. Xiaomi Garanti Sorgulama için:

  • İsterseniz,“0850 305 1923” numarasını çevirerek Xiaomi Alıcı Hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz,
  • Bizimle Kalın İletişime Geçin Xiaomi Resmi Web Sitesinde “ adlı bir “bölüm” vardır.
  • Sisteminizin IMEI numarasını kullanarak da sorgulama yapabilirsiniz.“GarantiWebsitesinde bir “” bölümü bulunmaktadır.
  • Ardından, , Dünyanın herhangi bir yerinde garanti sorgulaması yapmak için bu tekniği kullanabilirsiniz. mi.com/global/verify/#/en/tab/imei.

Garanti sorgulamanız sırasında tüm bilgilerinizi doğru bir şekilde göndermeniz hayati önem taşımaktadır. İşleminiz için ihtiyacınız olan sonuçları alamayabilirsiniz.

Genpa Xiaomi Garanti Sorgulama

Https://www.genpateknikservis.com.tr/imei-sorgulama adresinden garanti talebinde bulunun. Xiaomi, Türkiye distribütör anlaşması ve teknik servis hizmeti ile güvenilir sistemin bir parçası olarak Türkiye’de brüt satış ve teknik servis seçenekleri listesine eklendi.

XiaomiKiralama Hakkı İletişim KVK

Aşağıda, kendi öğrenme yeteneğinizi geliştirmenin bazı yolları verilmiştir. Xiaomi IMEI için belirtilen alana IMEI’yi girin. Arka taraftaki gerekli kodu girerek telefonu satın aldığınızı doğrulayabilirsiniz. Xiaomi KVK, garanti ve teknik destek soruları için gidilecek yerdir.

XiaomiKiralama Hakkı Delta Teknik Servis Sorgulama

Alınan IMEI miktarını ve değerini onaylayan Delta servis Web sayfasına giriş yapın Xiaomi Garantisi delta’daki teknik desteğe sorun. Satın alma işleminin doğrulanmasından sonra, sistemin benzersiz olup olmadığını kontrol etmek için aynı web sitesindeki ürün doğrulama sekmesini kullanabilirsiniz. güvenilir.

Ouno Garanti Sorgulama

Telefonunuzun IMEI ve cep telefonu numarasını girerek Xiaomi Garanti Sorgulama yapabilirsiniz. Ouno, Xiaomi modelleri için Türkiye’de garanti vermektedir. https://ounoservice. com/cihaz-sorgulama ekran.

Xiaomi ile Evofone Garanti Sorgulama

Garanti bilgilerini sorgulamak için Evofone’un (Xiaomi Türkiye Resmi Distribütörü) müşteri hizmetleri hattını arayın. 444 21 18. Alıcı Danışmanı IMEI numaranızı isteyecek ve garanti kontrolü yapacaktır. Sorgulama sonucunda telefonunuzun modeli, seçenekleri ve sağlayıcı firmasının yanı sıra garanti süresi, durumu ve garanti aralığı da ortaya çıkacaktır.

Xiaomi Garanti Süresi Ne Kadardır?

Xiaomi müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmalıdır. Aşağıdakiler garanti örnekleridir En az 24 ay arasındaki aralık Tüm sistem ve model seçenekleri yetkili gerekliliklere uygun olmalıdır. Xiaomi ünitenizi normal garanti süresi dışında kullanırsanız garanti süresini uzatabilirsiniz. Beş yıla kadar garantiTeknik sorunlar nedeniyle herhangi bir sorun yaşıyorsanız, ücretsiz yardım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi web sitesi ve Xiaomi Teknik Servisi size ek garanti ücreti hakkında bilgi sağlayabilir. Bu, Xiaomi cihazınızın model numarasına bağlı olarak değişir.

Xiaomi Garantili Cihazlar nasıl değiştirilir?

XiaomiGarantiGadgetİkamesi – 2023 Sisteminizde meydana gelen ve genellikle tüketici tarafından atfedilemeyen belirli yaralanma durumları için tasarlanmıştır. Xiaomi, teknik servis aracılığıyla onarılabilecek hasarlar dışındaki her türlü yaralanma için size yeni bir telefon sağlayacaktır. Dikkat! Xiaomi Garantinizin Değiştirilmesi için bu adımları izleyin.

  • Garanti alternatifi talep ettiğinizde ortaya çıkan teknik sorunları bildirin.
  • Sisteminizde kullanıcı kaynaklı bir sorun olmadığını ve değişikliğin alternatif nedeninin teknik olduğunu belirtin.
  • Size gönderilen Garanti Gönderim Tipine doğru verileri girin ve hasarı ayrıntılı olarak açıklayın.

Xiaomi’nin gadget alternatifi yalnızca teknik sorunlar için gerçekleştirilir. Teknik servis tarafından çözülemeyen sorunlar için lütfen bir Gadget alternatifi talep edin.

Xiaomi pilinin garanti kapsamında nasıl değiştirileceğini öğrenin?

Xiaomi Garanti Batarya 2023 Bu işlem bataryanız bozulduğu için gerçekleştirilir. Piliniz aşırı voltaj veya herhangi bir harici nedenden dolayı bozulmadıysa Xiaomi Teknik Servisine gönderebilirsiniz.

Garantiniz sona erdikten sonra bile Xiaomi Teknik Servisi alabilirsiniz. Ancak, bir ücret talep edilecektir.

Xiaomi garantisi kırık ekranları kapsıyor mu?

Xiaomi cihazınızın ekranının kırılma ihtimali yoktur. Garanti Kapsamındadır Genellikle kullanıcının yaptığı çarpma veya düşmelerden kaynaklanır. . Ekran hasarını kapsayan bir garantiniz varsa, Xiaomi Onaylı Servis’ten ücretsiz ekran değişimi talep edebilirsiniz.

Xiaomi Onaylı Sağlayıcılar, sisteminizin yakın zamanda veya daha eski bir tarihte satın alınmış olmasına bakılmaksızın ekran kırılma garantisi sunar. Fiyat makuldür ve sizden herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir.

Xiaomi Şarj Cihazı Garanti Kapsamında mı?

Belirli bir kullanım süresinden sonra, Xiaomi ünitenizin canlılığını sağlayan Xiaomi şarj cihazı arızalanabilir. Xiaomi Teknik Servisi, kazara veya izlenime bağlı hasarlar dışındaki teknik sorunlar nedeniyle arıza yaşayan tüm kullanıcılara ücretsiz şarj cihazı sunmaktadır. Hasarlı veya çizik şarj kablolarının tüketici hatası olarak değerlendirilebileceğini ve garanti kapsamında olmadığını lütfen unutmayın.

Kullanılmadığı halde yanan veya bozulan şarj cihazları için yedek şarj cihazı talep edebilirsiniz. Şarj cihazınız birkaç gün içinde elinize ulaşacaktır. Maksimum süre beş iş günüdür.

Xiaomi Kulaklıklar Garanti ile mi Geliyor?

Kulaklığınız ilk açtığınızda çalışıyorsa garanti talebinde bulunabilirsiniz.2023 Ne yazık ki, bu tüketici hatası olarak kabul edilir ve garanti kapsamına girmez. Kulaklığın kablosu veya hoparlörü kırılırsa, bunlar da garanti kapsamında olmayacaktır.

Xiaomi resmi web sitesinden Xiaomi’ye özgü bir kulaklık satın almanızı ve orijinal olmayan kulaklıkları kullanmamanızı öneririz.

Xiaomi Dijital Fotoğraf Makinesi garanti kapsamında mı?

Xiaomi sisteminizin dijital kamerası kırılırsa, derhal üreticiyle iletişime geçmelisiniz. Xiaomi Garantisi bunu kapsamaz, bu kırılma hem basınçtan hem de düşmeden kaynaklanır. Xiaomi, renk bozulmalarını ve fotoğraf çekilmemesine veya film kaydedilmemesine neden olan dijital kamera arızalarını karşılayacaktır. Aşağıdakiler garanti örnekleridir . Xiaomi Teknik Servisi, sisteminizi gönderirseniz ve sorunu açıklarsanız size ücretsiz olarak bir digicam sunabilir.

Xiaomi Uluslararası Garantisi nedir?

Xiaomi Uluslararası Garanti 20 Xiaomi cihazınız bozulursa, istediğiniz yere garantiye gönderebilirsiniz. Xiaomi Türkiye Garantiniz varsa, sadece Türkiye’de bulunan Xiaomi garanti şirketlerine gidebilir. Ancak Xiaomi Uluslararası Garantiniz varsa, aracınız Amerika ve Hollanda da dahil olmak üzere herhangi bir yere garantiye gönderilebilir.

Uluslararası Garanti, Xiaomi’nin sunduğu ana alternatiflerden biridir. Bu haklar, Xiaomi Uluslararası Garantili bir araba satın alarak elde edilebilir.

Xiaomi’yi garanti için nasıl göndereceğinizi öğrenin?

Xiaomi Sertifikalı Servis, Xiaomi modelleri ile ilgili sorunlarda 7/24 destek sağlar ve sorunlarınıza kısa süre içerisinde çözüm bulabilir. Sadece birkaç basit adımda sorununuzu çözmenize yardımcı olacak stratejileri kullanarak sisteminizi hiçbir ekstra ücret ödemeden garanti servisine gönderebilirsiniz. Bu ipuçlarını takip ederek arızalı cihazlarınızı ücretsiz olarak garantiye gönderin:

  • Xiaomi sisteminizi satın aldığınız mağazaya da götürebilir ve garanti talebinde bulunabilirsiniz.
  • Sisteminizi şahsen göndermek için size en yakın Xiaomi Teknik Servisini de ziyaret edebilirsiniz.

Sisteminizi iade ederken garanti belgelerini yanınızda getirmeyi unutmayın.

Türkiye Xiaomi Onaylı Servis iletişim bilgileri

Xiaomi Onaylı Hizmet Sağlayıcılarının adresleri ve iletişim bilgileri artık kapalıPazar günleri;

Onaylı Hizmet Sözleşmeyi de kullanabilirsiniz Hafta içi Cumartesi Hizmet Tutarı
Genpa Etiler No:101 Etiler / İstanbul No:101 Etiler / İstanbul 08:00-17:15 09:30-16:45 2123590359
Genpa Kadıköy Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:39-41/B Baycanhan Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul 08:00-17:15 09:30-16:45 2123590359
Genpa Ankara Kızılay Mah. Necatibey Cad. 51/2 Kızılay Ankara 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa İzmir Şair Eşref Bulvarı, Yorsan Girişim Kalbi, No:26B Çankaya / İzmir 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa Adana Cemalpaşa Mah. 63005 Sk. Aydınoğlu Girişim Kalbi No:27/A Seyhan/Adana 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa Bursa Kırcaali Mah.Kayalı Sok. Ortaklar İş Merkezi No:34/42-43 Osmangazi / Bursa 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Evofone İstanbul Hacimimi Mh. Necatibey CD. Alarko İşhanı No:66 Kat:1 Karaköy-Beyoğlu / İSTANBUL 09:00-18:00 09:00-14:00 2124442118
OUNO İst Atilla İlhan Cd. No:20, 34750 Ataşehir/İstanbul 08:00-17:00 08:00-12:30 8505020800
Evofone Ankara Kızılay Korkutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 32/B Demirtepe Çankaya Ankara 09:00-18:00 09:00-14:00 3122299891

Xiaomi Onaylı Müşteri Hizmetleri Kalbine Cihaz Gönderme

Hizmet Şirketi İl Sözleşmeli Taşımacılık Nakliye Hayır
OUNO Ankara/Kızılay Ev 460186877
OUNO Ankara/Kızılay MNG 357002145
OUNO İstanbul/Ataşehir Ev 399789646
OUNO İstanbul/Ataşehir MNG 342641353
Genpa İstanbul/Etiler Ev 226011388
Genpa İstanbul/Kadıköy Ev 229962556
Genpa Ankara/Kızılay Ev 229962392
Genpa İzmir/Çankaya Ev 1003727
Genpa Adana/Seyhan Ev 1146685
Genpa Bursa/Osmangazi Ev 211686550
Genpa Bursa/Osmangazi Ev 211686550
EVOFONE İstanbul/Karaköy Ev 479760130

Xiaomi Garanti Alıcı Hizmet Hattı Nedir?

Xiaomi Garanti Alıcı Hizmeti – 2023 Garanti sorunları ve soruları için bir yardım hattı vardır. Hat ücretsiz olarak kullanılabilir ve garanti, sisteminizdeki küçük baskı hakkında soru sorabilir veya IMEI’ye benzer veriler alabilirsiniz. Xiaomi Garanti Alıcı Hizmeti – 0850 305 1923‘ü tuşlayarak giriş yapabilirsiniz.” cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Xiaomi Garanti Belgesi Yok Olumsuz Çözüm

Garanti belgesini bulamadığınız takdirde yetkili birime veya sisteminizi aldığınız yere bildirmelisiniz. İkame araç ya da herhangi bir olumsuz durumda çözüm talep ediniz. Xiaomi cihazınızı garanti kapsamında ücretsiz olarak tamir ettirmenizi sağlayacak garanti belgelerine sahip olmanız önemlidir.

You may also like...