Blog

Ücretsiz İnternet Nasıl Hile Yapılır?

GSM operatörleri, hazırladıkları sayısız kampanya ve avantajlı paketlerle müşterilerini memnun etmeyi amaçlıyor; kampanyaları mobil yetenekler veya SMS kanalları aracılığıyla müşterilerine gönderiyorlar. Bununla birlikte, ücretsiz internet aracılığıyla kampanyalardan ve avantajlı paketlerden yararlanmak için uygun bir yol vardır. Ücretsiz internet hilesi olarak bilinen normal kullanımdan daha fazla kâr etme olasılığı.

Ücretsiz internet hilesi yapmak için bazı uygulamalar kullanmanız veya operatörlerin ücretsiz interneti daha yaygın bir temelde dağıttığı durumlara ve koşullara uymanız gerekir. Mobil yetenekleri aracılığıyla düzenledikleri kampanyalarla her hafta çok sayıda internet dağıtan operatörler, genellikle Çarşamba günleri daha fazla ödül internet dağıtırlar. Haftalık kampanyalardan internet kazanmak için Çarşamba günlerine katılmanız mümkündür.

Telefon üzerinden interneti kullanmak için yapmanız gereken ilk şey, kullandığınız operatörün internet paketlerinden birinin avantajlarından yararlanmaktır. Bir online paket anlaşması satın almadığınızda ve kullandığınız net normal bilgi kullanımı olarak sayıldığında, hattınızdaki TL’ler kısa sürede tükenebilir. İşte tam da bu noktada Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom başta olmak üzere tüm operatörler için ücretsiz internet kazanmanın yollarını ve fikirlerini sizlerle paylaşacağız.

Ücretsiz internet veren ürünler: Cips, Kola ve İçecekler

Bedava internet ürünü ile Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un tüm müşterileri 1 GB veya 250 MB bedava internet kazanabilecek. Gsm Operatörü abonelerinin de bu reklam ve pazarlama kampanyasına dahil olabilmeleri için içecek firması Coca Cola’nın web sitesinde yer alan Coca Cola ürününün açılış halkasındaki şifreyi girerek 1 GB veya 250 MB bedava internet kazanma şansına sahipler.

Ayrıca Nescafe, dondurma, cips ve Coca Cola içecek yaşı ürünleri için sonsuz sayıda ödül internet kodu olabilir, bunlar daha fazla ve şans çarkı benzeri yetenekler için ücretsiz internet kampanyalarıdır.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2023

İnternetin yeterli olmadığı durumlarda, Turkcell abonelerinin ek paketler yapması gerekir. Daha fazla internet paketi sizi maddi olarak sarsabileceğinden, ücretsiz internet stratejilerini keşfetmeniz ve hattınıza internet tanımlatmanız gerekir. Turkcell bedava internet hilesi Dijital Operatörüm programı içerisinde yer alan“Salla Kazan” reklam ve pazarlama kampanyası ile gerçekleştirilmektedir. Turkcell bedava internet hilesi için öncelikle Dijital Operatörüm programını edinin ve Turkcell hattınızla birlikte giriş yapın. Daha sonra aşağıdaki adımları takip ederek Turkcell bedava internet hilesi kazanma şansınızı artırın:

 • Dijital Operatör uygulamasını açın ve Salla Kazan reklam ve pazarlama pazarlama kampanyasına doğru ilerleyin.
 • “Şimdi Kazan” düğmesine tıklayın ve yaklaşık 20 saniye bekleyin.
 • Hazır olduktan sonra cep telefonunuzu sallayın ve ücretsiz internetinizi alın.
 • Salla Kazan ile oldukça basit bir şekilde dakika, internet ve sms nesneleri kazanabilirsiniz.
 • Salla Kazan hakkında öğrenilmesi gereken bazı incelikler var.
 • Bu önceliklerden biri olarak kabul edilen 5 GB kazanmak için doğru strateji olmalıdır.
 • Uygulamayı açtıktan sonra 15-20 saniye bekleyin
 • O zaman, çok kısa bir süre içinde bir sarsıntı kazanmanız durumunda daha büyük bir olasılığa sahip olacaksınız.

Salla kazan haklarını kullanmayan tanıdıklarınızla birlikte wifi paylaşımı yaparak internete gireceksiniz. Parasal kuruluş aracılığıyla yapacağınız TL yüklemelerinizde ekstra salla kazan hakkı kazanacak ve ödül olarak 1gb internet çeşitliliği elde edeceksiniz.

Turkcell Şok Aşama Yolları

Turkcell Şok 2023 reklam ve pazarlama kampanyası ile ücretsiz internet taktiğine dahil olmak için Turkcell müşterilerinin BİP programını edinmeleri gerekmektedir. Bip programını indirdikten sonra, Aç kısmına tıklamaları ve “Şok Seviye” kanalına girmeleri gerekmektedir.

 • Sadece Bip kanalına girin ve ekrandaki oynat düğmesine tıklayın.
 • Ödül paketleme konteynerleri, ekranda görülebilen en yakın harita derecesinde görünecektir.
 • Harita görülmezse, GPS etkinleştirilmeyecektir.
 • Konum hizmeti etkinleştirilir etkinleştirilmez, başvuru bir kez daha girilir.

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi 2023

Vodafone ücretsizweb hilesi ile ücretsiz internet kazanabileceğiniz tek yer, Vodafone My Vodafone uygulaması içindekiBenim için ne var” reklam ve pazarlama kampanyasıdır. “Benim için ne var” reklam ve pazarlama kampanyası ile ödül dakikaları ve SMS kazanabilir, ancak daha fazla internet nesnesi kazanabilirsiniz:

 • Çarkı her zaman döndürdüğünüz en iyi yollardan birinden başka bir şekilde döndürmek isteyebilirsiniz.
 • Çarkı tersine çevirdikten sonra, çarkın durmasını bekleyin ve ödülü internetten alın.
 • Vodafone’un müşterilerine sunduğu çarkı çevir programı sayesinde artık dakika ve SMS’in aksine oldukça basit bir şekilde internet kazanabilirsiniz.

2.Teknik olarak, günde 4 kez , ayda 4 kez 4 GB ücretsiz internet kullanmak en iyisidir ; bu, Vodafone evde internet kullanan kişiler için saygındır, ancak genellikle mobil aboneler için saygın olduğu kabul edilir. Evde internete katılın veya kişisel numaranızdan GUNLULUK 4GB yazın ve 7000‘e sms gönderin.

Vodafone 500 MB Ücretsiz İnternet

Vodafone, müşterilerinin anlık olarak biten internet kullanım hakları için kurtarıcı bir çözüm buldu ve “Vodafone Yedek 500 MB” ile acil durumlarda kullanmanız gereken ücretsiz internet sizin için saklandı. 12 ay içinde 3 kez kullanım hakkı bulunan Vodafone yedek internet sayesinde internet bağlantınız kesintiye uğramayacak. Bu internet çok ücretsiz ve kullanıcı dostu bir seçimdir. YEDEK MB yazıp 7000‘e göndererek reklam ve pazarlama kampanyasının bir parçası olabilirsiniz. Ayrıca, YEDEK DK yazıp 7000‘e gönderdiğinizde Vodafone bedava dakikaları kazanacaksınız.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2023

Türk Telekom ücretsiz internet hilesi, On-line İşlemler programını kullanan Türk Telekom müşterilerine sunulan bir hiledir. On-line İşlemler programını kullanmıyorsanız, bilgisayarınızda geçerli olan internet perakendecisinden uygulamayı hemen indirebilir ve Türk Telekom ücretsiz internet hilesi için oturum açabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken şey budur;

 • Çevrimiçi Eylemler yardımcı programındaki“Süpürmeyi Sil” reklam ve pazarlama kampanyasına gidin.
 • Ekranda beliren düğmeye basmadan önce yaklaşık 1 dakika beklemeniz gerekebilir.
 • Süre dolduktan sonra, hediye olarak 2 GB internet almak için düğmeye basabilirsiniz.

Ayrıca, On-line İşlemler mobil programı ile 30₺ ve üzeri yükleme yapan Türk Telekom müşterileri 7 gün boyunca geçerli 1 GB ücretsiz internet kazanıyor. Son olarak, akşamları bedava internet kullanmak isteyenler gecenet yazıp 4545 ‘e kısa mesaj göndererek bambaşka bir Türk Telekom bedava internete sahip olabiliyor.

Türk Telekom Tivibu GO Ödül İnternet Paketleri

Tivibu Go Konut Paketi, Tivibu Go Süper paket anlaşması veya Tivibu Go Sinema paket anlaşması satın alan yeni müşteriler, Türk Telekom faturalı veya faturasız olmalarına bakılmaksızın, Tivibu Go programı güzergahında kullanmak üzere ödül internet kazanacaklardır. Mesaj, TIVIBUGO yazarak 5555 ‘e bir ev reklam ve pazarlama kampanya kodu gönderilmelidir.

Bimcell Ücretsiz İnternet Hilesi 2023

Bimcell bedava internet hilesi, sadece SMS yoluyla gerçekleştirilebilen bir hile türüdür. Hile ile internet ödülü kazanmak için, cep telefonunuzun mesajlar bölümüne geldikten sonra;

 • Şok ödül internet için:“DENEME” yazın ve“3455“e gönderin,
 • i̇nternet için 500 MB ödül:“500 MB” ile“4555″ arasında metin içerikli materyal,
 • net için 1 GB Ödül: “1 GB” yazarak “4511“e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Ücretsiz İnternet Hilesi VPN

VPN, mevcut konumunuzu kişisel bir ülkede güncelleyebileceğiniz anlamına gelen çevrimiçi bir hizmettir. VPN tedarikçileri aracılığıyla ücretsiz internet hilesi ile mevcut konumunuzu değiştirdikten sonra, kullandığınız operatörün mobil yardımcı programındaki kampanyalara sürekli olarak katılabilirsiniz. Kullanılabilir VPN adresleri internet sayfamızda kullanılan tüm VPN yeteneklerini görebilirsiniz. Haftada 1’den fazla kez bu kampanyalardan yararlanarak bedava internet kazanın.

You may also like...