Blog

Turkcell Ücretsiz SMS Paketi 2023

turkcell, 2023 yılında Turkcell abonelerinin tamamen ücretsiz kullanabileceği faturalı, kullandıkça öde, ücretsiz sms paketleri ve ödül sms paketleri ile adından söz ettiriyor. Turkcell abonelerinin yararlanabileceği bu ödül paketleri internet, dakika ve SMS içeriyor. 2023bedava sms paketleri ile ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz Sms Paketleri 2023

Turkcell Freesmspaketlerinin 2023 kampanyasını ve içeriğini sizler için bir araya getirdik! Faturalı ya da faturasız hat sahibi herkesin yararlanabileceği bu kampanyalar ile Turkcell bedava sms paketleri oluşturmanın yöntemleri;

 • Turkcell, size 100 ücretsiz SMS sağlayan bir GEL SMS reklam pazarlama kampanyasına sahiptir.
 • Bu pazarlama kampanyasından yararlanmak için cep telefonunuzdan SMS yazdıktan sonra 2222 ‘ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell’in faturalı abonelerin yararlanabileceği ücretsiz SMS paketlerinden biri de büyük mesaj paketi kampanyasıdır.

 • Cep telefonunuzun mesaj bölümüne ” Güzel Mesaj” yazın ve 2222‘ye gönderin.
 • 19 TL karşılığında sms’leriniz hattınıza tanımlanabilir. Her rotada 10000 sms kullanmak iyidir.

Turkcell Ücretsiz Sms Karlı Yöntemler 2023

Turkcell, özel yapısı içinde ücretsiz sms kazanmak için bazı haftalık yarışmalar düzenlemektedir. Ayrıca, uygulama üzerinden erişilebilen ve bazı ipuçlarını benimseyerek alınabilecek ücretsiz sms paketleri de vardır.

 1. Ücretsiz sms’ler, SMS yoluyla gönderilen mesajlar aracılığıyla kazanılabilir,
 2. Turkcell’in müşterileri için tasarladığı ihtiyaçlara giriş yaparak elde edeceğimiz SMS paketleridir.
 • Turkcell’in SMS yoluyla dağıtılan 1000’e yakın SMS bedava kampanyası bulunmaktadır.
 • Bu kampanyalardan biri de Şans Paketi kampanyası. Turkcell aboneleri, telefonlarının mesaj bölümüne büyük harflerle SANS SMS yazıp 2222‘ye kısa mesaj olarak gönderdiklerinde ücretsiz sms’ler hatlarına ücretsiz olarak gönderiliyor.

Turkcell abonelerinin ücretsiz sms hizmeti alabilmelerinin bir diğer yolu da onu yazıp 2222‘ye göndermektir. Her ay kullanabilecekleri 50 SMS hakkı kendilerine bildirilecek ve bu paket anlaşması ayda bir kez yapılabilecektir.

Turkcell aboneleri, Turkcell müşterisi oldukları sürece ücretsiz sms paketlerinden yararlanabilirler. Kazanılan ücretsiz sms paketleri, kişi hangi cep telefonunu kullanıyorsa o telefonda kullanılmalıdır. Mevcut SMS paketlerinin başka bir faturalı hattan farklı bir hatta gönderilmesi mümkün değildir.

Turkcell Ücretsiz Sms’in Yetenekleri Nelerdir?

Turkcell ücretsiz sms veren ihtiyaçlar için Turkcell’in en kaliteli şekilde oluşturduğu altyapı ile tasarladığı ihtiyaçlar Android müşterileri tarafından cep telefonlarından telefonlarına indirilebiliyor. Turkcell ücretsiz sms veren özellikler aşağıdaki gibidir;

Şok Derecesi BIP
Salla Kazan GNC Uygulaması

Turkcell Ücretsiz Sms Gittiğin Kadar Öde

Turkcell kullandıkça öde hattı abonesiyseniz, gerçekten olağanüstü ve büyüleyici bir reklam pazarlama kampanyası sizin için hazır. Turkcell tarafından düzenlenen reklam pazarlama kampanyası, kullandıkça öde aboneleri için benzersizdir. Turkcell bedava sms Gittiğin kadar öde izleri için birçok ücretsiz sms kampanyası var. Bu kampanyalardan biri de Ücretsiz şans reklam pazarlama kampanyasıdır.

Turkcell Ücretsiz Sms Faturalı

Faturalı Turkcell aboneleri, paketlerinin aydan aya SMS’lerini, erken bitmesi durumunda Turkcell’den alacakları ekstra aydan aya yöntemiyle her yöne 1000 SMS olarak kullanabiliyor.

 • Turkcell aboneleri otuz günde sadece bir TL daha fazla ödeyerek, Turkcell içi ve Turkcell dışı sms’lerini kullanabilirler.
 • Turkcell abonesi iseniz ve faturalı hattınız varsa, bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Ödül Sms 2023 Kazanmanın Doğru Yöntemi?

Turkcell, müşterilerine ücretsiz SMS paketi anlaşması sağlamak için yürüttüğü reklam pazarlama kampanyasının bir parçası olarak, pazara ilk olarak 1 GB ücretsiz internet sağladı.

Ödül internetin yanı sıra, kişinin kullanabileceği 1000 ödül SMS’i de sağlar. Turkcell’in bu mevcut SMS reklam pazarlama kampanyasına katılmak için aşağıdakileri yapmanız gerekecektir:

 • ücretsiz 1 GB internet ve 1000 SMS paketinden yararlanmak için öncelikle cep telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle İptal İzin yazdıktan sonra 2222 ‘ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.
 • Yanıt olarak mevcut olan mesaja acil olarak devam ederken, sonraki adımda 2197 ‘ye bir mesaj daha göndermeniz şiddetle tavsiye edilir.
 • Yöntem tamamlandığında, 1 hafta boyunca kullanmanız gereken Turkcell ücretsiz sms paketi anlaşması büyük olasılıkla cep telefonunuzda belirtilecektir.

Turkcell Ödül Sms Paketleri Nedir?

Turkcell operatör firması ödül sms paketlerinde müşterileri için çok avantajlı bir reklam pazarlama kampanyasına sahiptir. Turkcell tüm müşterilerine 5000’e kadar sms dağıtmaktadır. Turkcell’in müşterilerine sağladığı ödül SMS paketleri sırasıyla aşağıdaki gibidir:

 • Şans SMS paket anlaşması
 • 5000 SMS paket anlaşması
 • 50 ücretsiz sms paket anlaşması
 • 1000 SMS paket anlaşması
 • 100 sms paket anlaşması
 • Gel sms paket anlaşması

Turkcell Ücretsiz Sms Paketleri

Turkcell ücretsiz sms paketleri ve reklam pazarlama kampanyası için mesaj kısmına büyük harflerle SMS yazıp 2222‘ye kısa mesaj göndermeniz önemle tavsiye edilir. Gönderilen SMS karşılığında, tamamen ücretsiz olarak kullanmanız gereken cep telefonunuza 100 SMS tanımlanabilir.

Turkcell’in SMS reklam kampanyası ile aylık ücretsiz SMS hakkınızı hattınıza tanımlayabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle GEL SMS yazıp 2222‘ye göndermeniz yeterli. Kullanmanız için size 30 ücretsiz sms verilecektir. Turkcell tarafından sunulan bu sms paketlerini kullanarak, cep telefonunuza aylık bazda ücretsiz SMS yükleyebilirsiniz.

You may also like...