Blog

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Haziran 2023

Türk Telekom 2023 Pazarlama kampanyası olarak faturalı ve faturasız hatlara ücretsiz web fonksiyonları ve kampanyaları ile hizmet vermektedir. Türk Telekom ücretsiz web pazarlama kampanya fonksiyonlarına ve detaylarına sms ile ulaşabilirsiniz. Uyarı; Türk Telekom’dan bedava web veren video oyunları her hafta yenilenmektedir.

Türk Telekom hediye web kampanyası ile faturalı ve faturasız hat sahiplerine ücretsiz web faydası sağlanabilir. Yasal bedava web kampanyaları için herkesin hanesinde, ailesinde veya evinde bir finans kurumu alıcısı vardır. Bankalar aracılığıyla yapılan Türk Telekom ücretsiz web pazarlama kampanyası stratejileri ile başlayalım;

Türk Telekom hattınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz durumunda 1 alana 2 GB bedava internet kazanacaksınız Başlamak için çok geç değil. Sadece birkaç kişi “sadece” kelimesinin nasıl telaffuz edileceğini biliyor. Bu kampanyadan yararlanmak için hangi finans kuruluşunu kullanırsanız kullanın, sadece Türk Telekom faturalı hat müşterileri faydalanabilir;

 • Tek yapmanız gereken çalıştığınız finans kuruluşunun On-line İşlem Merkezi (OTC) veya cep telefonu uygulamasını kullanmak. Türk Telekom ücretsiz 2 GB web, otomatik talimat verdiğiniz anda hattınıza tanımlanabilir.

Türk Telekom kullandıkça öde hattı müşterileri Yapı Kredi Cep Programı üzerinden yapacakları 35₺ ve üzeri yüklemelerinde 1 GB ücretsiz internet kazanacaklardır. Aşağıdaki basit adımları izleyerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 • Yapı Kredi vadesiz hesabınızdan Türk Telekom cep telefonu numaranıza sabit yükleme yapın. Ücretsiz web 7 gün boyunca kullanımınıza açıktır.

Türk Telekom kullandıkça öde hattı müşterileri Ziraat Finans Kurumu mobil yazılımını kullanarak yapacakları her 40₺ ve üzeri sabit yükleme için günlük 5 GB internet kazanıyor. Ziraat Finans kurum hesabınıza TL yükleyerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Web Kullandıkça Öde

Türk Telekom kullandıkça öde ücretsiz web ürünlerinden faydalanmak için kısa mesaj veya müşteri desteği ile katılım sağlanır. Ücretsiz web sadece kişisel kullanım içindir. Bu ürünler paylaşılamaz. Türk Telekom’un 2023 yılında kullandıkça öde müşterileri için sunduğu ücretsiz web kampanyaları öncelikli olarak aşağıdaki gibidir;

 • Arayanı Bil Plus 1 GB
 • Yeni Yılda GB
 • 1 GB almak için web gönderin
 • Ücretsiz web taraması
 • 4.5G kampanyası için ücretsiz 30 GB web

Türk Telekom Ücretsiz Web EBA Pazarlama kampanyası

Türk Telekom ücretsiz web EBA pazarlama kampanyası Üniversite öğrencilerinin online eğitimini desteklemek için tasarlanmış bir kampanyadır. Türk Telekom müşterileri EBA’da kullanmak üzere ayda 6 GB internete ücretsiz sahip olabilirler. Ücretsiz 6 GB internetinizi almak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur; her ay tekrar tekrar Türk Telekom hattınıza yüklenir.

Tambu ile Türk Telekom Bedava Web

Türk Telekom Selfy yazılımına dahil olan Tambu ile online alışverişlerde avantajlar elde edebilir, bedava web kazanabilirsiniz. Tambu Hediye Kodunu almak için: Türk Telekom Selfy yazılımına belirlediğiniz hat ve şifre ile giriş yapın.Hediye Kodu” kodunuzu almak için buraya tıklayın. Tambu hediye kodlarınızı aldıktan sonra “TAMBU” (Hediye Kodunuz) yazarak “4545“e mesaj gönderin. Kampanyaya erişim için cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. 7 gün boyunca geçerli 1 GB Türk Telekom ücretsiz web pazarlama kampanyasına dahil olabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava Web

Türk Telekom 10 Ücretsizweb GB Veriyor 4.5G koşullarını sağlayan tüm aboneler ücretsiz internete hak kazanacak. Ücretsiz internet teklifi 30 gün boyunca sürecektir. Mesaj göndermek ücretsizdir. HEDIYE 10GB Bizimle iletişime geçmenin bazı yolları aşağıdadır: 5555 Kampanyadan kazanç sağlayın.

Türk Telekom Hediye Web 2023

türk Telekom, 2023 kampanyaları ile müşterilerine hediye web alternatifleri sunuyor. 30 TL ve üzeri Türk Telekom ödemeniz varsa MOR HEDİYE yazıp 4545 ‘e mesaj göndererek hediye web kazanabilirsiniz. Türk Telekom, benzersiz bir pazarlama kampanyası olarak birbirine web hediye eden müşterilerini 1 GB web hediyesi ile ödüllendiriyor. Sevgilinize herhangi bir tarifeden 4 GB web hediye ederseniz, Türk Telekom anında hattınıza 1 GB ücretsiz web tanımlıyor.

Türk Telekom 2023 Bedava Web

Türk Telekom, yıllardır müşterisi olan abonelerine tüm faturalı ve faturasız tarifeleri için ücretsiz web sağlıyor. Web ücreti ödemeden YILLAR yazıp 5555 ‘e e-posta gönderebilirsiniz Ayrıca Türk Telekom, Şans Çarkı ile müşterilerine evde kaldıkları süre boyunca ücretsiz web dağıtmaya devam ediyor. Şans Çarkı yazılımı, Türk Telekom’un müşterilerine ürün sunmak için kullandığı bir yazılımdır. Türk Telekom cep telefonu yazılımı aracılığıyla bu pazarlama kampanyasından 4 GB’a kadar ücretsiz web kazanın.

Türk Telekom Bedava Web Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava web hilesine ihtiyaç duyan müşteriler, her hafta pazarlama kampanyasına uymalıdır. Türk Telekom’un ücretsiz web hilesi şu anda mevcut değil. Bilinmeyen birçok Amaç bedava web kazanmak için kullanılabilir.

Türk Telekom Bedava Web Veren Amaçlar Nelerdir?

Türk Telekom bedava web veren birçok fonksiyondan biri olan paket matik ile şok bedava web pazarlama kampanyası faturalı müşteriler içindir. Cep telefonunuzda On-line İşlemler Yazılımı yüklü ise yasaldır. Bu kampanyadan yararlanmak için Online İşlemler Yazılımı’na giriş yapın, daha fazla bilgi için buraya tıklayın“PAKETMATİK Pazarlama Kampanyası“na katılarak bedava web kazanın. Farklı Türk Telekom ücretsiz web fonksiyonları aşağıdaki gibidir;

 • Arayanı Tanı Plus
 • Silme Süpürme
 • Selfy
 • Türk Telekom Bulut
 • e-Dergi
 • Farklı Bir Dünya
 • Dijital Disiplin

Türk Telekom Sil Süpür Ücretsiz Web

Türk Telekom’un en yeni kampanyalarından biri olan Sil Süpür, abonelerine her hafta avantajlı alternatifler sunuyor. Kampanya her hafta Cuma ya da Çarşamba günü saat 06:00’ya kadar yenileniyor. Kampanya kapsamında internet ve konuşma hakkı gibi ürünler ya da model indirimleri sunuluyor. Sil Süpür’ün ne zaman yapılacağı, alınan hediye, kalan kontör veya hediye sorgulama gibi tüm işlemler Türk Telekom’un on-line işlemler yazılımı üzerinden gerçekleştiriliyor.

Türk Telekom Selfy Ücretsiz Web

TürkTelekomSelfy Abonelerinin kazanabilmesi için kullandıkça öde hattına sahip olması ve en az 30 TL yüklemesi gerekmektedir. DOPDOLU HEDIYE yaz 4545 ‘e kısa mesaj gönder Türk Telekom Selfy kartınıza alışveriş yapmadan önce yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom Selfy kart ile 5 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Kampanya detayları; Selfy Kart, tıpkı finans kurumunuzun oyun kartları gibi istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir Kullandıkça Öde kartıdır. Bakiyenizi artırmak için herhangi bir ATM’ye gidebilirsiniz. Bunun için sizden ücret alınmaz. Türk Telekom Selfy kartı kullanabilmek için öncelikle Türk Telekom Selfy abonesi olmanız gerekmektedir. Ücretsiz internetinizi almak ve selfy üyesi olmak için.

 • “SELFY” yazıp cep telefonunuzdan “4545 “e kısa mesaj gönderin.
 • Daha sonra cihazınızı satan bayiden Selfy’yi indirebilirsiniz.
 • Kartını ekle “Kart Ekle” bölümüne gir ve 7 gün boyunca geçerli Türk Telekom 5 GB bedava internetini al.

Türk Telekom Bedava 1 GB Web

Türk Telekom ücretsiz 1 GB web hakkı birçok kampanya ile birlikte verilmektedir. TL yüklemelerine özel web hakkını almak için banka kartı veya banka kartı ile yükleme yapmanız gerekmektedir. TL yüklemesi 30 TL ve üzeri olan aboneler yedi gün boyunca geçerli 1GB web hakkı kazanırlar. TL yüklemesi 30 TL ve altında olan abonelere 24 saat geçerli 1GB web hediye hakkı verilir.

Türk Telekom 4 GB Bedava Web’e Hoş Geldiniz

4 ÜcretsizGB Web’e DahilTürkTelekom hoşgeldin pazarlama kampanyasıcellularweb kampanyaları yeni numara alan veya yeni Türk Telekom abonesi olan kişiler için geçerlidir.

 • Mevcut 4GB Web aylık abonelik karşılığında kullanılabilir.
 • Web ücretsizdir. 40 TL Yolda yüklenmesi gerekmektedir
 • BALLI 4GB yazarak kampanyaya katılın Aşağıdakiler bizimle iletişime geçmenin bazı yollarıdır: 2070

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Ücretsiz Web

Türk Telekom’un ücretsiz web sağlayan birçok fonksiyonu arasında yer alan ArayanıBil Plus 1GB Web pazarlama kampanyasına tüm Türk Telekom müşterileri ulaşabiliyor. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri de bu ücretsiz web paketinden yararlanabiliyor. Arayan bil plus servisi ücretlidir;

 • 1 Aylık Abone Olun “PLUS” yazıp kısa mesaj göndermek bonus kazanmanızı sağlayacaktır. 7065Haftadasadece 3,49 TL’ye 1GB internet kazanabilirsiniz.
 • Altı aylık abonelik için; “PLUS” yazarak sms gönderebilirsiniz. 7066 Aylık sadece 17,49 TL’ye 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.
 • İptal; Arayanı bil plus paketini “i ptal” yazıp 7070 ‘e SMS göndererek iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom e-Fatura ile Ücretsiz Web Geliyor

Türk Telekom, müşterilerine e-fatura kolaylığı da sağlıyor. E-fatura siparişi vererek para kazanabilirsiniz. 2023’te Hediye Web 1GB. Faturalarınızı SMS ve e-posta ile kolayca takip edin. Türk Telekom’da e-faturaya geçerek 1GB bedava internet kazanma şansı için

 • SMS bölümüne 1GB yazıp 3008‘e gönderin.
 • Bu kampanyadan faydalanmak için faturalı hattınızın olması gerekmektedir.
 • Müşteri sadece bir kampanyaya katılabilir.

Türk Telekom 4.5G Bedava Web Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom’un ücretsiz web kampanyalarından biri de 4.5G hat sahibi olmak. Türk Telekom CepKalp’te mevcut sim kartınızı ücretsiz değiştirin, 1 GB hediyenizi 30 gün boyunca 2023 sonuna kadar internette kullanın.

Türk Telekom SIM kartınızı 4.5G’ye uygun hale getirdikten sonra SIM 4. 5G yazıp 5555‘e gönderebilirsiniz. İşlemi tamamlayan tüm müşteriler ücretsiz hediye web Türk Telekom 4.5G’ye uygun aboneler 30 gün ücretsiz deneme hakkı kazanacak. Ayrıca Türk Telekom 4.5G’ye uygun abonelere 1 ay boyunca 30 GB internet hediye edilecektir. Kampanya için yazmanız yeterlidir. 4. 5G 30GB yaz 5555‘e gönder.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Ücretsiz Web

Güncel Sosyal Medya Pazarlama kampanyasına katılan Türk Telekom kadın müşterileri, 30 günde bir 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında WhatsApp için 1 GB, Fb için 1 GB, Fb ve Twitter için 1 GB ücretsiz internet kazanacak. Türk Telekom Güncel Sosyal Medya Pazarlama kampanyası için; Sosyal Paket sözleşmesi yazıp 5555 ‘e göndermek yeterli.

You may also like...