Blog

Bimcell Numara Taşınabilirliği Kampanyaları ve Tarifeleri Haziran 2023

BİMcell, son dönemde yükselişe geçen birçok GSM operatörü arasında yerini alan ve çok sayıda aboneye sahip olan GSM’ler arasında yer alıyor. Düşük fiyatları ve cazip tarifeleri onu birçok kişinin gözdesi haline getiriyor. Bimcell’in miktar taşıma kampanyaları ve cazip tarifeleri, 2023 yılında birçok yeni aboneye yol açtı. Bimcell’in yeni alıcı paketleri bu yıl en popüler operatörlerden biri oldu. Kimliğinizle Bimcell numara taşıma kampanyalarından yararlanmak için bir BİM bayisini ziyaret ederek mevcut seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Numara taşıma işlemi, numaranızı değiştirmeden bir operatörden diğerine geçmenizdir. Numara taşıma işlemi ancak belirli koşullar sağlandığında mümkündür. Örneğin ; GSM sağlayıcısı ile yapılan ilk sözleşmenin üzerinden 90 günlük sürenin (3 ay) geçmiş olması gerekir. Bu koşul sağlandıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Bimcell Yakınınızdaki herhangi bir BİM bayisine numara taşıma talebinde bulunun ve numaranızın taşınmasını sağlayın.

Bimcell, numara taşıma talebinde bulunan herkes için bir kimlik kartı isteyecektir. Kimliğinizi BİM bayisine ibraz ettikten sonra işleminiz başlatılır. Yazımızda Bimcell numara taşıma kampanyalarına yer vereceğiz. Bimcell ücretsiz web kampanyaları veya numara taşıma sonrası hediyeler dahil olmak üzere 2023 zaman diliminde sunulan Bimcell numara taşıma kampanyalarını ele alacağız.

Bimcell Numara taşıma yöntemleri?

Bimcell’in yeni sertifikalı tarifesi ve cazip fiyatları bulunmaktadır. Birçok alternatif operatör müşterisinin numarasını taşımak istediği operatördür. Aşağıdakileri göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz: Bimcell, sırasıyla miktar transferi için iyi bir seçimdir;

 • Yakınınızda bir BİM bayisi bulun.
 • İşlemlerde kullanmak için kimliğinizin bir kopyasını yanınızda bulundurun
 • Lütfen verilen formu doldurun ve size yardımcı olabilecek kişiye geri gönderin.

Süreç; Bu adımlar tamamlandıktan sonra yeni bimcell hattı 2 ila 6 gün içinde aktif hale gelebilir.

Bimcell’in numara taşıma ücreti nedir?

Herhangi bir BİM birimine giderek ve kimlik fotokopinizi ibraz ederek Bimcell numara taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Mağaza çalışanları tarafından verilen form doldurulduktan sonra numara taşıma işlemi tamamlanır. Başka bir operatörden Bimcell’e numara taşıma işlemi için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Bimcell numaralarının taşınması ne kadar sürer?

Bimcell numara taşıma işlemi tamamlandıktan sonra yöntem birkaç gün devam edecektir. Bimcell numara taşıma işleminin kaç günde tamamlandığına ilişkin şeffaf bir yanıt alabilmek için sorulacak soruya şu şekilde cevap verilecektir:Yöntemin tamamlanması için gereken süre en fazla iki gün, en az altı gündür. Yöntem verimli bir şekilde uygulanırsa bu süre bir haftaya kadar uzayabilir.

Bimcell, mevcut operatörünüz tarafından sağlanana benzer bir tarifeye sahiptir, ancak daha ucuzdur. Ya da Bimcell’in daha fazla hakka sahip kampanyalar sunduğunu veya şu anda kullanılan tarife ile aynı fiyata sunduğunu fark ederseniz.

Bimcell Numara Taşıma 2023 Kampanyaları

Bimcell, 2023’te numarasını Bimcell’e taşıyanları mutlu edecek kampanyalar başlattı. Bimcell’li olan aboneler haber bültenine de abone olabiliyor. Numara taşıma işleminden sonra hiçbir ücret alınmayan 2023 kampanyaları ise şöyle sıralanıyor

 • Tek seferde 25 TL ve üzeri ödemelerde 500 SMS ve 1 GB Web alanı ücretsizdir ve ev kullanımı için tüm talimatlar ücretsizdir.
 • 40 TL harcayın ve tüm ev talimatları için 500 SMS veya 5 GB Web kazanın.

Ayrıca“BIMCELL BONUS” yazarak da aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 4551 Tüm talimatlar, aktivasyonu takip eden 30 takvim günü içinde eviniz için 250 dakika ücretsiz hizmet, 250 SMS mesajı ve 4GB ücretsiz internet alabileceğinizi belirtir.

Bimcell Yeni Hat Açılışı Ne Zaman?

Bimcell, genel kural olarak yeni hatları bir hafta içinde aktif hale getirir. Ancak bu maksimum süredir. Hattın aktif hale gelmesi ve abonenin kullanımına sunulması genellikle uzun sürmez. Hat 1 gün içinde aktif hale gelmezse size bilgi verilecektir. Başlamak için çok geç değil. Gecikmenin nedenini ve hattın ne zaman aktif olacağını öğrenmek için Bimcell müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Bunun için 444 45 51 numaralı telefonu arayarak ” Bimcell yeni hattı ne zaman kullanıma sunacak? Sorularınızı danışma hattına sorabilir ve cevap alabilirsiniz.

Bimcell Kontör İptali Nasıl Yapılır?

Bimcellnumara taşıma veya yeni hat alma talebinizi size en yakın bir BİM bayisine giderek ve onaylayan personele söyleyerek iptal edebilirsiniz. BİM bayisi de iptal için işlemi tamamlayabilir.

Bimcell Numara Taşıma Tarife Paketleri, 2023

Bimcell, daha önce başka bir operatör kullanmış olan abonelerine cazip ve avantajlı tarife paketleri sunmaktadır. Bimcell tarafından sunulan tüm paket ve tarifeler hakkında detaylı bilgi talep edebilirler. Bimcell bir dizi cazip fiyat ve paket sunmaktadır. Numara taşıma için tarife paketleri İşte bazı örnekler:

 • Dost 2GB Tarifesi2GBİnternet, her yöne 600 SMS ve sınırsız arama (Bimcell numaralarına). Dost’un 2GB tarifesi sadece 19 TL’dir. Almak için “DOST 2GB” yazıp 4551’e mesaj göndermeniz yeterli.
 • Dost 5GB Paketi TarifesiTarifeher yöne 7500 SMS ve 5 GB internet içeriyor. Ücreti 19 TL’dir. Mesaj göndermek için “DOST 5GB” yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.
 • Dost Paket Tarifesi 10 GBButarife 10 GB internet, dakika ve SMS içeren paket için 39 TL’dir. “DOST 10GB” yazıp 4551’e mesaj göndererek aktive edebilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat ücreti ne kadardır?

Bimcell’in sunduğu kampanya ve tarifelerden yararlanmak için ya başka operatör kullanırken hattınızı Bimcell’e taşımanız ya da yeni hat almanız gerekmektedir. Bimcell yeni hat ücreti dahil değildir 2023 yılı için 85 TL rakamı belirlenmiştir. Bimcell’ den yeni bir kullandıkça öde hattı alınırken, abone yeni hattı ile 9 GB Bimcell ücretsiz web300SMS ve 300 Dakika Ses Ödülü kazanır. Bu ödül Bimcell Pazarlama kampanyasıdahilinde verilmektedirBimcellbirçok kişi arasında popüler bir seçimdir.

Bimcell’in Yeni Hat Ücretsiz Web Pazarlama Nedir?

Bimcell, tamamen yeni hat alan abonelerine 30 GB web kampanyasını ücretsiz sunuyor. 9 GB Web, 300 Bimcell dakika (sesli görüşme) ve 300 SMS Pazarlama kampanyası ise 9GB Web ödülü ile birlikte geliyor.

Bimcell Özel Tutar Seçeneği Nedir?

Kim yepyeni bir şey satın almak ister? numara/hat Kendine özel numara mı istiyor? Numaralarının benzersiz olmasını ister misiniz? Bimcell özel numara aboneleri tarafından daha önce hiç kullanılmamış birçok farklı numara arasından seçim yapabilirsiniz. Hattınızı aktive etmek için listeden benzersiz bir numara seçebilirsiniz.

BİMcell Web Paketleri nedir?

BİMcell Market web paketlerini farklı operatörlerin web paketlerine kıyasla çok daha düşük fiyatlarla sunmaktadır. Eğer mevcut paketlerinize ek web paketleri almak istiyorsanız ya da sadece web paketlerini kullanmanız gerekiyorsa BİMcell’de uygun fiyatlı birçok web paketi bulunuyor. İşte BİMcell Web paketleri

 • 1 GB hücresel web paketi teklifi 9 TL
 • beş TL’ye 250 MB hücresel web paketi anlaşması
 • 2 GB hücresel web paketi fırsatı 16 TL
 • 5GB hücresel internet için 24 TL’lik paket anlaşması
 • Sadece 34 TL’ye 10 GB mobil web paketi

Web paketleri hakkında daha fazla bilgi almak için *120# tuşlayın Mobil cihazınızdan web paketlerini seçin.

BİMcell Dakika ve Konuşma Paketleri

BİMcell GSM operatöründen aylık dakika satın almalısınız. BİMcell aylık dakika ve konuşma paketleri ve ücretleri aşağıda listelenmiştir:

 • 250 DK konuşma paketi anlaşması 12 TL
 • 500 DK konuşma paketi anlaşması 14 TL
 • BİMcell ekstra paket fırsat ücretleri 5 TL’den başlayan fiyatlarla.

Bimcell 250 DK Aylık Konuşma Paketi teklifi Satın alma talimatı göndermek çok kolay. 250DK yazıp 4551‘e mesaj gönderin.

Bimcell 500DK konuşma paketi Cep telefonunuzun SMS özelliği üzerinden 4551’e 500 DK göndererek bu fırsatı satın alabilirsiniz.

BİMcell Düşük Maliyetli Paket Ücretleri Nedir?

BİMcell düşük maliyetli paket anlaşma fiyatları 19 TL’den başlamaktadır. Bu paketlere web, SMS ve dakika dahildir. Diğer paketler ise 19 TL’den sonra 29 ve 39 TL’ye sunuluyor.

BİMcell GSM operatörünün en ucuz paketlerinden biri de Dost 2 GB paket anlaşmasıdır. Bu paket anlaşması kapsamında aylık 19 TL’ye her yöne 600 dakika, 600 SMS ve birkaç GB web kullanım hakkına sahip olabilir ve tüm BİMcell aboneleri ile sınırsız görüşme yapabilirsiniz.

You may also like...