Blog

Instagram Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir (Konuşma) 2023

Silinen Instagram mesajlarının geri getirilmesi, bir tartışma nedeniyle yazışmalarını silen ve daha sonra rahatlayıp Tüh. Ben az önce ne yaptım?” “. Yerden tasarruf etmek, birinden saklanmak ya da öğrenmek istediğimiz için sildiğimiz mesajlar hakkında bilgi sahibi olmamız gerekebilir.

Bu makalede Instagram’ın silinen mesajlarını yeniden iletebilir misiniz? Instagram silinen mesajları nasıl kurtarırsınız? Tüm sorularınıza cevap vereceğiz.

Instagram silinen mesajları nasıl kurtarabilirim?

Yanlışlıkla silindikten sonra Instagram’daki özel mesajları yeniden iletmek için iki farklı teknik kullanılabilir. Instagram’dan size yardım etmesini isteyebilirsiniz. Instagram destek merkezine gidip sorununuzu anlatırsanız, mesajların yeniden gönderilmesini isteyebilirsiniz. Bu teknik için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekecektir.

 • Instagram hesabınıza giriş yapın.
 • Profilinizi girin
 • Harmony Corner’da altı çizili üç çizgiye tıklayın.
 • Buradan Ayarlar bölümüne girin
 • Aşağı kaydırdıktan sonra bağlantıya tıklayın. “Yardım” .
 • Instagram silinen mesajlarınızın kurtarılmasını veya başka bir sorunun çözümünü talep etmek için buradan Yardım Merkezine girebilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi’ne artık erişebiliyoruz! Buradaki ifadeniz sizin için çok önemli. İkna edici becerilerinizi kullanın. Mesajlarınızı neden yeniden yayınladığınızı veya bireysel yazışmaları neden sildiğinizi açıklamalısınız.

Gönderdiğiniz mesajların alınacağına dair bir garanti yoktur. Instagram talebinizi değerlendirecek ve size bir çözüm sunacaktır. 5 Gün İçinde. Sürecin derinliğine bağlı olarak iki hafta kadar sürebileceğini de belirtmek gerekir.

Belirli bir sonuç için yetkili kanallara erişmek için bir strateji de kullanabilirsiniz. Herhangi bir yetkili strateji kullanarak platforma başvurduktan sonra, muhtemelen mesajlara erişim izni alacaksınız. Bu mesajlar da vaka bölümü için kanıt olarak kullanılır.

Bu stratejilere ek olarak, bazıları silinen mesajları tamamen farklı süreçler yoluyla yeniden ileteceklerini iddia etmektedir. Bu hedefler kolayca fark edilebilir.

Instagram Mesajlarını Geri Almak İçin Herhangi Bir Amacınız Var mı?

Tüm Instagram Silinen mesajları Geri Getirme Amaçları ve Paketleri, hem reklam odaklı hem de hesabınızı ele geçirmeyi amaçlayan üçüncü Kutlama Öğeleridir. Yukarıda listelenenler dışında başka bir yöntem kullanarak bir mesajı yeniden iletmek mümkün değildir.

IOS Perakendecisinde veya Android Market’te bu işlevi yerine getirdiğini iddia eden birçok uygulama vardır. Uygulamayı indirdikten sonra, doğrudan Instagram şifrenizi ve kullanıcı adınızı isteyecektir. Siz de dahil olmak üzere hiç kimse hesap verilerinin harici bir yazılım programının eline geçmesini istemez.

Hesaplarımızı kaybedebiliriz ve ideal durumda insanlar özel mesajlarımızı öğrenebilir. Bu paketlerin hiçbirine inanmamanızı ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ederiz.

Fb kullanarak Instagram’da silinen mesajlar nasıl geri alınır

Instagram da silinen mesajları kurtarma stratejisi Eğer yapabiliyorsanız Facebook’u kullanarak da iyi sonuçlar alabilirsiniz. Fb, Instagram ve diğer sosyal medya bağlanmalı ve senkronize edilmelidir.

Yazışmalarınızda özel veya kişisel içeriğiniz varsa senkronize bir profil kullanmak en iyisidir. Bağlantılı Facebook hesabında Instagram silinen mesajları sorgulamak için aşağıdaki talimatları takip edebilirsiniz.

 • Instagram’a bağlı Facebook profilinize giriş yapın.
 • Gelen Kutusu bölümüne giriş yapın.
 • Sol taraftaki Instagram Direct Gelen Kutusu’na geçin
 • Eğer şanslıysanız, silinmiş mesajlar burada görünebilir.
 • Bu tekniğin başarısı tamamen şansa ve çerezlere bağlıdır.
 • Eğer bu tekniği kullandıysanız, kendinizle gurur duymalısınız. Ama kullanmadıysanız, endişelenmemelisiniz. Yapabileceğiniz hiçbir şey yok.

Instagram Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır

Başka bir Instagram kullanıcısını engelledikten sonra, silinen mesajları farklı bir yazılım kullanarak yeniden iletebilirsiniz. Bir müşterinizi farklı nedenlerle engelledikten sonra ondan gelen tüm mesajlar silindi. Şirket büyüdü ve siz bu mesajları geri getirme ve arama stratejisini benimsediniz. Yasal haklarınız . Bu durumda, muhtemelen aşağıdaki taktiği fark edeceksiniz.

 • Instagram’ı açın ve kullanıcı adınızla giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra Ayarlar’a tıklayın.
 • Gizlilik ve Güvenlik bölümü biraz daha aşağıda yer almaktadır. Ardından Engellenen Müşteriler bölümüne gitmek için buraya tıklayın.
 • Geçmişte ve şu anda engellediğiniz tüm müşterilerin bir listesini görebileceksiniz.
 • Mesajları engellenmiş olan ve tekrar iletmek istediğiniz müşterinin engelini kaldırın.
 • Yöntem tamamlandığında, engelini kaldırdığınız kişiden gelen Instagram mesajlarının aktif mesajlarda göründüğünü fark edeceksiniz.

Silinen Instagram sohbet geçmişi nasıl kurtarılır

Instagram’ın silinen bir ismi veya sohbet geçmişini geri getirme yolu yoktur. Instagram’da arama geçmişinizi ve sohbet geçmişinizi silerseniz, önceki aramalar muhtemelen çerezlerden kaldırılacaktır.

Profilinizdeki Ayarlar’a tıklayın. Güvenlik bölümündeki Arama geçmişini temizle bağlantısına tıklayın. Ek olarak, adınızın tamamının silindiğini göreceksiniz.

Konuyla ilgili yazımız ilginizi çekebilir”En Popüler Instagram Filtreleri ve Efektleri 2023″.

You may also like...