Blog

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Haziran 2023

Vodafone, 2023’ten bu yana her gün yeni bir bedava internet kampanyası başlatıyor. Faturalı Vodafone tarifesi ya da kullandıkça öde Vodafone tarifesi fark etmeksizin bu kampanyalardan birine katılarak Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz.

VodafoneBenim İçin Ne Var Çarkı Hilesi

Vodafone Bana Ne Var çarkı hediyesi Hediyeler hattınıza eklendikleri andan itibaren bir hafta boyunca geçerlidir. Bir haftalık süre dolduktan sonra çarkı tekrar çevirerek ödül kazanmaya devam edebilirsiniz. Çarktan aşağıdaki şekilde Vodafone ödülü kazanabilirsiniz:

 • Haftalık 500 MB Web
 • 1 GB Haftalık Web
 • 2GB Haftalık Web
 • haftalık 4 GB Web
 • Haftalık 5 GB Web
 • Haftalık 1000 Dakikayı Tartışın
 • Farklı Şok Ürünleri

Vodafone şok hediyelere hat bazında veya haftalık olarak karar verebilir. Belirli tarihlerde ve doğum günlerinde sahte hediyeler için ek hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Çark Hile Yolları Nelerdir?

Vodafone bedava web hilesi; Vodafone yanımda programında hafta içi saat 12:00’den önce çarkı çevirerek ekstra web kazanmaya çalışan hilecilerdir. 2. Çark dönmeye başladıktan sonra, kazanmak istediğiniz ödülle web bağlantısını kesmeyi deneyebilirsiniz.

Vodafone Kullandıkça Öde Web Hilesi 2023

Vodafone’un kampanyaları, kullandığın kadar öde tarifeleri için yapılan farklı web tabanlı dolandırıcılık kampanyalarına benziyor.

 • Vodafone Yanımda programını kullanmak
 • Vodafone My Residence’a dostluk daveti
 • e-fatura yardımcı programı
 • Bir ay boyunca geçerli, 5G Aboneleri için 4,2 GB Web paketi
 • Vodafone 8 GB Web paketi ücretsiz
 • Vodafone ile Harca ve Kazan
 • Vodafone 500 MB Bedava Web Pazarlama Kampanyası

Yanımda Uygulaması Vodafone Ücretsiz Web

Vodafone Yanımda programına giriş yaparak faydalanabileceğiniz ve ücretsiz web kazanabileceğiniz bir programdır. Ödül çarkı ile haftada bir kez bedava dakika, sms veya web kazanabilirsiniz. Vodafone çarkıfelek oyununda ayrıca 5GB web paketi ve online mağazalarda kullanabileceğiniz düşük ücretli kodlar kazanabilirsiniz.

Vodafone Hoş Geldin Teklifi İlk Ay 20GB Ücretsiz Web

Vodafone müşterileri, Vodafone Uygun veya Vodafone Pembe tarifelerine geçerek ya da yeni bir hat alarak bu kampanyadan yararlanabilirler. İlk otuz gün boyunca 20GB ücretsiz internet kazanacaklardır. Eğer 18 yaşından büyükseniz, size en yakın Vodafone Bayisine giderek tarifelerden birine geçerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşlarım Arkadaşlarını Davet Ediyor Pazarlama Kampanyası

Vodafone Yanımda programı sayesinde arkadaş daveti ile 2 GB web kazanabilirsiniz. Yanımda programı üzerinden davet gönderdiğiniz arkadaşınız uygulamayı cep telefonuna indirip yüklediğinde ve giriş yaptığında 2 GB 1 hafta web paketiniz hattınıza tanımlanır.

Vodafone eFatura Ücretsiz Web

Vodafone müşterileri dijital fatura aldıklarında hem keresteden tasarruf ederek çevre kirliliğine dur diyebilir hem de web paketleri kazanabilirler.

“EFATURA “A alanına E-posta adresinizi yazarak 7000 ‘e SMS göndermeniz yeterli. Ayrıca, faturalarını posta yerine kısa mesajla almak isteyen herkes mesaj gönderebilir. 7000 “SMSFATURA” yazarak.

Vodafone 1 ay Yasal 2GB Web hizmeti sunuyor. 4. 5G

Daha önce 4.5G kampanyasına katılmamış Vodafone müşterileri, 4.5G tarifesine kayıt olduklarında 2GB hediye internet kazanacak. 4.5G aboneliği başlatmak için Vodafone Yanımda programı üzerinden tutar değiştirmeden işlem yapmak mümkündür.

Vodafone Bedava Web 8GB Pazarlama Kampanyası

Vodafone için hayati önem taşıyan bu kampanyaya sadece Super2GB yazarak katılabilir, aşağıdaki linke tıklayarak SMS gönderebilirsiniz. 3636 .

8 GB internetinizi 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Paketinizi bitiminden 1 gün önce iptal etmeniz durumunda paket ücreti hattınıza yansıtılacaktır. Ek bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Vodafone Seviyorum Web Kontrol

Vodafone bir yarışma ile bedava web dağıtıyor. Müşterileri için mümkün olan her şekilde ücretsiz web sağlamaya çalışan şirket, şimdi bunu herkese verecek. I Love Web Check ile üç GB’a kadar ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Katılmak için Vodafone Resmi Web sitesi numaranız ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli. Sorulara cevap vererek ücretsiz web kazanabilirsiniz. Emin değilseniz şifrenizi yazabilirsiniz.“S” yazıp“7000 “e mesaj gönderin. Yeni şifrenizi içeren bir kısa mesaj alacaksınız.

Vodafone Yük Harca Kazan Pazarlama Kampanyası

Vodafone abonesi, Kullandıkça Öde hattına yükleme yaptıktan sonra BANANEVAR yazıp 4455 ‘e anında SMS gönderecek. Ücretsiz SMS’in ardından ödüllü web paketleri kazanma şansı da var.

Vodafone 500 MB Web Pazarlama Kampanyası Ücretsiz

Vodafone müşterileri, küçük ve son bir web kampanyası kapsamında 500 puanlık bonus kazanmaya hak kazanıyor. Megabayt, bir megabaytın büyüklüğüdür. NET 500MB yazdıktan sonra 3636 ‘ya SMS gönderin. Bu işlem özellikle ay sonunda elinde az miktarda web kalmasını isteyen müşteriler için faydalıdır.

Vodafone 2 GB Web Hilesi

Bilgiler yanıltıcıdır ve Vodafone’dan 2 GB ücretsiz web almak isteyenler için dolandırıcılık gibi görünmektedir. Nüfusun üçte ikisi oy kullanabiliyor. Web paketi GB Vodafone Müşteri Hizmetleri 542 0 54 2’yi arayarak veya Vodafone Yanımda programını kullanarak paketi talep edebilirsiniz.

Vodafone’un ücretsiz web paketi, zaman kaybını önlemek için kısa bir tanımlama süresine sahip. Böylece kullanıcılar ücretsiz web paketlerine kolayca erişebilirler. Ödül web Paketleri bu ve benzeri yöntemler kullanılarak yapılabilir.

You may also like...