Blog

Ücretsiz İnternet Kazanma Yolları ve Kodları 2023

GSM operatörleri arasında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yer almaktadır. Operatörler, bedava internet kazanmak için 2023 müşterilerine tarife dışı kampanyalar düzenlemektedir. Operatörler, müşterilerine bedava internet kazandırmak için düzenledikleri kampanyalar kapsamında günlük, haftalık ve aylık bedava internet paketleri sunmak için kodlar kullanıyor.

İşte Gsm operatörünün belirlediği bir numaraya web kodunu mesaj attıklarında ücretsiz ürün alan müşteriler için Gsm operatörlerinin belirlediği kodlar.

Turkcell Ücretsiz Web Sms Kodu Nedir

Turkcellfaturalı veya faturasız tarifelerinden ücretsiz web yöntemleri ileyararlanabilir, INTERNETIM Kodu 2222 ‘yi kullanabilirsiniz. INTERNETIM’i 1 GB ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

Turkcell’in çeşitli hediye web kampanyaları kapsamında ücretsiz web pazarlama kampanyalarına katılabilirsiniz. GELMB 2222 kodunu kullanın. Haftalık 1 GB web alanı kazanmak için GELMB kodunu kullanmanız gerekmektedir.

Turkcell Ödül Kodu 2023

Kullan-öde hatlı Turkcell müşterilerine 1GB data göndermek size bedava internet kazandıracak. HEDİYE AYLIKLIK1GB Kampanyayı iptal etmek için HEDIYE HAFTALIK1GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Kampanyayı iptal etmek istiyorsanız HEDİYE HAFTALIK1GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Turkcell şok hediye web kampanyasına katılmak için [email protected] SURPRIZ yazıp 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Turkcell size her hafta ücretsiz 500 MB/GB internet hediye ediyor.

Siz de Ücretsiz Web Kampanyası’na mesaj gönderip günlük 500 MB kazanabilirsiniz. FIRSAT yazıp 2222’ye gönderin. 500MB hediye almak için “FIRSAT” kodunu kullanın.

Turkcell’in ücretsiz web kampanyasına katılmak ve günlük, haftalık veya aylık web hediye paketleri almak istediğinizde GEL MB Kodunu göndermeniz gerekecektir. GEL MB yazıp 2222’ye gönderdiğinizde aylık 1 GB ile 5 GB arası web tarifelerinden biri size hediye edilecektir.

Nasıl başlayacağınızı da okuyabilirsiniz.Turkcell BİP ile bedava internet kazanmakiçin KİM1GBISTER yazıp 2222’ye gönderin. Mesajınızı gönderdikten hemen sonra yarışmaya katılabileceğinize ve alternatif seçeneklerden yararlanabileceğinize dair bilgilendirileceksiniz.

Vodafone Bedava Web Sms Kazan kodları 2023

Ücretsiz 8GB Hediye Web Paketi için kodu Vodafone’a gönderin. SUPER2GB SUPER2GB yazıp 3636’ya mesaj gönderin. SUPER2GB yazıp 3636’ya SMS olarak gönderdiğinizde tarifeniz üzerinden anında 2GB Web Paketi Hediye Teklifi kazanacaksınız. Bu kampanya tüm tarifelerde geçerli değildir.

Ücretsiz web paketi için kodu Vodafone’a gönderin. Sürpriz Metin 6666. Sürpriz kısa mesaj kodunu göndererek haftalık 500 MB ücretsiz web kazanabilirsiniz. Vodafone’un sunduğu ücretsiz web paketinden NET 500MB kodunu kullanarak yararlanabilirsiniz. Kodu gönderirken NET kodunu gönderin. 500MB yazıp göndererek 500 MB ücretsiz web kazanabilirsiniz.

SMS ile Vodafone Web Nasıl Kazanılır?

Vodafone’un ücretsiz web paketi katlanan web’den yararlanmak istiyorsanız Kazan yazıp 4445’e gönderin. Mesajlaşmak size tarifenizde yer alan kadar ücretsiz web kazandıracaktır. Tarifenizde yer alan kadar ücretsiz web alabilmek için kodu kullanmanız gerekmektedir. KAZAN

Aylık 2GB Hediye Web Kampanyası’ndan faydalanmak için Vodafone 4.5G’ye üye olmanız yeterlidir. 4Send.5G yazıp 4545’e gönderin.

Ödül Çarkı: Vodafone ile Bedava Web Kazanın

Vodafone Anında 3 GB Bedava Web’e sahip olmak için tek yapmanız gereken kodu göndermek. HEDIYE3GB HEDIYE3GB kodunu 4545’e mesaj atın. HEDIYE3GB kodunu kullanarak 30 gün içinde ücretsiz 3 GB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yan Bana’yı cep telefonunuza indirdikten sonra BANANEVAR yazıp 4455’e mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Vodafone Yan Bana hediye çarkı ile BANANEVAR ‘ı kullanırken Web paketleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Web Pazarlama Kampanyası 5 GB ile Ödül Kazandı

Vodafone 5 GB hediye kampanyasından yararlanmak için 4545 kodunu kullanarak mesaj gönderin. 4bucakg. 4bucakg mesajını gönderdiğinizde hattınıza anında 5GB hediye web tanımlanır.

Vodafone Kullandıkça Öde Web Pazarlama Kampanyası

Vodafone’un yeni Web Marketing kampanyası Scorching’den faydalanmak ve web hediyesi kazanmak için 2GB1TL yazıp 7000 ‘e göndermeniz gerekmektedir. 2GB1TL kodunu kullanarak 2 GB web kazanabilirsiniz.

Vodafone kullandıkça öde müşterilerine hediye web kampanyaları sunuyor. Kullandıkça Öde hatlı müşteriler için düzenlenen web kampanyaları için FATURASIZ2GB Kodunuzu 4455’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. FATURASIZ2GB’ı SMS olarak göndererek hediye web’i kullandıkça öde hattınıza anında tanımlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Web Kodları 2023

Türk Telekom abonelerinin akşamları ücretsiz web’e sahip olmaları için Selfy dünyasının bir parçası olmaları gerekiyor. Selfy akşam web hediye kampanyasından sadece GECENET yazıp 4545’e gönderen Türk Telekom aboneleri faydalanabilir. O akşam kullanmanız gereken 3 Gb web hediyesi GECENET kodu ile tanımlanacaktır.

Türk Telekom e-fatura müşterilerine sunulan 1 GB hediye web kampanyasından yararlanmak için 1GB yazıp 3008’e göndererek 1 GB web hediye paketine sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Ödül Web Kodu 2023 nedir?

Bu kampanyadan faydalanmak için aşağıdakileri de yazmanız gerekmektedir: 2KAT Türk Telekom arayanibil hediye web paketinden yararlanmak için 2KAT yazıp 5555’e göndermeniz yeterli. Türk Telekom arayanıbil 1 GB hediye web paketi fırsatından yararlanmak için yaz 7065’e gönder hakkında daha fazla bilgi de alabilirsiniz. Plus kodunu kullandığınızda 1GB Hediye Web Paketi otomatik olarak tanımlanır.

Türk Telekom Prime cepte hediye web paketi fırsatından yararlanmak için CEPTEYAZ kodunu yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimliğinizi yazmanız gerekmektedir. Çekilişle 10GB’a kadar web kazanabilirsiniz. CEPTEYAZ kodu.

Türk Telekom’un sadece faturalı hat sahipleri için değil, faturasız hat müşterileri için de ücretsiz web kampanyası bulunuyor. Müşteriler web paketlerinden ve dakikalarından memnun. Türk Telekom mobil yazılımı cep telefonuna yüklendikten sonra 1GB web kazanma şansı için 1 GB KAZAN yazıp 5555’e mesaj göndermek yeterli olacak.

You may also like...