Blog

Ücretsiz İnternet Uygulamaları 2023 (Tüm Operatörler)

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom yani tüm operatörler, 2023 yılı için bedava web verme amaçları, ürünleri ve kampanyaları hakkında güncel bilgiler. Yeni yılla birlikte her GSM operatörünün müşterilerine farklı alternatifler sunmaya devam ettiğine şahit olabilirsiniz. Eğer siz de 2023 yılında web’siz kalmak istemiyorsanız bu yazımızda sizlere ücretsiz web’den faydalanabileceğiniz uygulamaları göstereceğiz.

Şimdi sizler için titizlikle hazırladığımız bu yazımızda tüm operatörlerin ücretsiz web kullanım amaçlarına ilişkin temel açıklamalarda bulunacağız. Sizlere önereceğimiz adımları tamamlayarak en kısa sürede ücretsiz webinizi kesintisiz ve sınırsız olarak kullanabilmelisiniz.

Turkcell Ücretsiz Web Verme Fonksiyonları

Turkcell ücretsiz web amaçları ile siz de ayrıcalıklı adımlar atabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden, sadece amaçları indirerek ve alacağınız amaçlara giriş yaparak ücretsiz web’inizi nasıl doğru bir şekilde özetleyeceğinizi gösteriyoruz.

Turkcell faturalı ve faturasız aboneleri, Turkcell’in her hafta ücretsiz web sunduğu Turkcell Hesabım uygulamasındaki Salla Kazan sekmesi üzerinden tüm işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyor. Farklı amaçlara yönelik ücretsiz web kampanyaları; yaani, gnç, goller cepte ve bip;

Yaani Uygulaması ile Turkcell Ücretsiz Web

Turkcell Yaani programı, web üzerinde aradığınız verileri bulmanıza yardımcı olan bir cep programıdır. Yaani uygulamasını telefonunuza yüklediğiniz takdirde 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Programı indirdikten sonra 10 gün içinde en az 20 kez kullandığınızda ve arama yaptığınızda Yaani programı ile Turkcell’li olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Tüm çalışan programlarda kolaylıkla çalışan bu program ile google gibi motorlarda görebileceğiniz tüm içerik materyaline rastlayabileceksiniz.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması ile Ücretsiz Web

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor taraftarları, servis marketlerde bulabilecekleri gruplarına özel Goller Cepte programı ile Turkcell abonesi olarak 500 MB ücretsiz kazanabilirler. Turkcell Goller Cepte programını indirerek haftada 100 MB bedava internet kazanabilirsiniz.

Seçtiğiniz bir maç için, o maçta atılan gol sayısı kadar 100 MB ücretsiz internet kazanacaksınız. Ayrıca 3 TL ödeyerek ekstra haklar da satın alabilirsiniz. Katılım için son tarih 31 Aralık 2023’tür.

GNÇ Yazılımı ile Turkcell Ücretsiz Web

Turkcell abonesi olarak ücretsiz web kazanmanız gerekirken, Turkcell GNÇ programı içindeki ÇATLAT bölümünden haftada 2 kez web kazanabileceksiniz. 26 yaş ve altı genç abonelere özel sunulan bu kampanya ile haftalık 2 GB Turkcell hediye web kazanacaksınız.

  • Önce telefonunuza GNÇ programını yükleyin.
  • Ardından haftada iki kez hediye yumurtanızı kırın ve bol bol üründen faydalanın!
  • Kampanya koruma tarihi 31 Aralık 2023’tür.

Bip Uygulaması ile Turkcell Ücretsiz Web

Yakın arkadaşınızı Turkcell Bip programına davet ederek, cihazı aldığınız ve kullandığınız andan itibaren kazanacağınız bir sürü ücretsiz web elde etmek için BİP programını seçebileceksiniz. Bunun yanı sıra BİP programı mesajlaştıkça kazanabileceğiniz 1 GB ücretsiz web pazarlama kampanyasından oluşmaktadır. BİP tarafından belirlenen mesaj hedefine ulaştıktan sonra Haftanın Ödülünü Al butonuna tıklayıp kullanmaya başlayabileceksiniz. 31 Aralık 2023 son kampanya katılım tarihidir.

Turkcell UpCall Uygulaması ile Ücretsiz Web

Ücretsiz web kazandıran bir diğer Turkcell programı ise UpCall. i̇lk kullanımda hattınıza 1 GB web paketi tanımlanacaktır. Ayrıca Turkcell, aboneleri için ücretsiz web kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Turkcell UpCall servisi ile aboneler her gün web kazanma fırsatına sahip oluyor. UpCall servisini kullanmanız durumunda bu kez günlük 500 MB web kazanabileceksiniz.

UpCall aboneliğinin yenilenmesinden sonra, 500 MB kullanılabilir web her zaman izlemeye özetlenir. Hattınızda yeterli stabilite olduğunu düşünüyorsanız aboneliğinizi yenileyebilir ve webinizi alabilirsiniz. Günlük 500 MB Ödül Pazarlama kampanyasını kullanmak istemeyen aboneler IPTALSTATUP yazıp 2200’a SMS gönderdikten sonra yöntemi tamamlayabilirler.

Turkcell (Anket) Soruları, 1 GB Web Kazanın

Turkcell, paketlerinin yanı sıra keyifli yönleriyle de abonelerine özel ücretsiz web sunmaya devam ediyor. Turkcell GSM operatörünün özel servislerinden biri olan ve anket olarak adlandırdığımız Bil Kazan servisi ile sorulacak sorulara uygun cevap veren abonelere 1 GB web hediye edilecek.

Turkcell Bil Kazan servisi , abonelerin keyifli vakit geçirmelerinin yanı sıra gelir elde etmelerini de sağlıyor. Serviste yer alan yarışmalarda her aşamada 5 soru bulunuyor. Abonelerden 10 sorunun tamamına doğru cevap vermeleri isteniyor. Bunun 15 saniye içinde yapılması gerekiyor. Tüm sorulara doğru cevap verilmesi halinde 1 GB web hediye ediliyor.

Vodafone Ücretsiz Web Verme Fonksiyonları

Vodafone müşterisi olmanın avantajlı ve geniş web dünyasını doyasıya yaşamaya hazırsanız, size ücretsiz web sağlayan amaçlar hakkında bazı detaylar sunmak istiyoruz. Vodafone aboneleri hediye çarkı ile ürün kazanmaya devam ediyor.

Hediye çarkındaki birçok öğeden biri, 24 saat geç olması koşuluyla 5 GB Vodafone ücretsiz web’dir. Pazarlama kampanyasından öğrenmek için, faturalı olsanız da olmasanız da veya kullandıkça ödeseniz de web alacaksınız. Yardımcı programdaki Benim için ne var bölümüne geldikten sonra, mevcut tekerlek döndürülür ve yirmi dört saat boyunca 5 GB’lık bir web paketi elde edilir. Farklı Vodafone ücretsiz web amaçları;

Web Avcıları Yazılımı ile Vodafone Ücretsiz Web Tarama

Bir başka Vodafone programı olan Web Hunters, iOs ve Android çalışma programlarına sahip hassas mobil cihazların yardımcı program pazarlarında piyasada. Oynayacağınız uygulama içi video oyunlarının her birinden zevk almak ve bir sürü ücretsiz web’e sahip olmak mümkündür. Rekreasyondaki görevleri tamamlayarak, web’inizin hattınıza tamamen ücretsiz olarak yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Vodafone 50 TL Yükleyin, 2GB Ücretsiz Web Kazanın!

Vodafone faturalı hat müşterilerinin alacağı ücretsiz web kampanyalarının yanı sıra genellikle kullandıkça öde hat müşterileri de gözden kaçmıyor. Buna göre web kazanmanıza yardımcı olabilecek alternatifleri değerlendirebilmeniz için Vodafone hattınıza yapacağınız 50 TL ve üzeri yüklemelerde 2 GB kazanma hakkı elde edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Yazılımı ile Vodafone Ücretsiz Web Kazandırıyor

Ücretsiz web’e sahip olmak isteyen Vodafone müşterilerinin öncelikle “Vodafone My Vodafone” programını edinmeleri gerekiyor. Yeni müşteriler veya hattını taşıyanlar bu yöntemle güzel avantajlar elde edebilirler. Ayrıca ilk kullanımınızdan sonra her hafta gidip çarkı çevirmeniz halinde çok sayıda web kotasına tamamen ücretsiz olarak hak kazanacaksınız.

Daha fazla bilgi almak ve ücretsiz web sağlayan kampanyalar veya amaçlar hakkında bilgi almak için Vodafone bayilerine, alıcı sağlayıcılarına, çevrimiçi işlemler yardımcı programına gidebilirsiniz. İhtiyacınız varsa, Vodafone ücretsiz web sınıfımızdaki oldukça az sayıda ve en yüksek kotalı öğeleri de deneyebilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Web Fonksiyonları

Ödemelerinizi yapmak, TL yüklemek ve birçok ayrıcalıktan yararlanmak için Türk Telekom On-line İşlemler programını indirerek bedava web kazanabilirsiniz. İlk indirdiğinizde kullanmaya başlarsanız hattınıza 1 GB ücretsiz internet yüklenecektir. Farklı Türk Telekom bedava web amaçları;

Selfy Sil Süpür ile Türk Telekom Web Gelirleri

Türk Telekom hattına sahip olarak ücretsiz web sunan programda Sil Süpür sekmesini kullanmanız durumunda çeşitli sürelerde ve kotalarda ücretsiz olarak web’e erişebileceksiniz. Selfy’li iseniz katılabileceğiniz Sil Süpür programı ile her hafta ücretsiz web’e ulaşma ihtimalinizin yüksek olacağını söyleyebiliriz.

Türk Telekom GSM firmasının sunduğu ücretsiz web hakkından yararlanmak için fayda marketlerindeki Tambu ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz. Telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyeceğiniz bu program ile anında 1 GB Türk Telekom bedava web kazanacaksınız. Akıllı klavye programı olarak nitelendirilen Tambu sayesinde Selfy dünyasının pek çok güzelliği arasında yer alan ücretsiz web’in hattınıza yüklenmesini sağlamanız mümkün.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus ile Ücretsiz Web

Çoğu zaman telefonunuz kapalıyken kimin aradığını öğrenememek kafanızda soru işaretleri oluşturabilir. Böyle bir durumda Türk Telekom Kim Aramış Bil Plus hizmetinden yararlanmak, güzel endişelerin önüne geçebilecek alternatifleri yakalamak için yeterli olacaktır. Cihaz ile üyeliğinizi başlattığınız takdirde muhtemelen 1 GB ücretsiz internetiniz hemen hattınıza tanımlanacaktır.

  • Arayanı Bil Plus hizmetine aylık abonelik başlatırken, 1 GB almak için plus yazıp 7065’e göndermeniz yeterlidir.
  • altı aylık abone olduğunuzda, 1 GB hediyenizi almak için plus yazıp 7066’ya göndermeniz gerekir.

Ziraat Finans Kurumu ile Türk Telekom Ücretsiz Web

Türk Telekom ve ziraat ile yapılan anlaşma kapsamında müşteriler bedava internet kazanıyor. Ziraat Finans kurumu ile yapacağınız TL yükleme işleminiz karşılığında Türk Telekom 5 GB web hediyesi kazanabilirsiniz. Türk Telekom ve Ziraat Finans işbirliği ile düzenlenen kampanya abonelerin yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Türk Telekom Ziraat Finans’tan TL Yükle 5 GB Ödül Kazan pazarlama kampanyasına dahil olmak için BANKA yazıp 5555’e mesaj göndermek yeterli.

You may also like...